Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas hääletad?

Hääletajad
75. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

    48 64,00%
  • Ei

    27 36,00%
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 78
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Kas lähed hääletama?

    Kas lähete hääletama?igatahes andsin ise hääle juba internetis ära. Viisakas oleks kõigil oma hääl anda kui ei taha jälle et keskerakond võidab, andke hääl kasvõi protsesti märgiks. Pealegi hääleõigus ei ole mitte õigus vaid iga kodaniku kohustus. Kahjuks ei karistata selle eest, kuid valmas peab käima. NT šveitsis on valimised kohustuslikud, kui ei vali, saad trahvi.

    http://www.valimised.ee/ siin saab hääletada id-kaardiga

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Kas lähed hääletama?

    ei

  3. #3

    Re: Kas lähed hääletama?

    mul suht pohhui .. ühesugused tohmanid nad kõik. ei viidsi h22letada

  4. #4

    Re: Kas lähed hääletama?

    ei lähe ;D
    ei koti ;D
    ega hakka kottima ;D

    savisaar võib m*nni imeda ning peaasi et see tont võimule ei saa

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Kas lähed hääletama?

    <<<<varsti hakkab keegi nagunii moraali lugema, et miks ei hääleta.........


  6. #6

    Re: Kas lähed hääletama?

    Peab minema jah.. või kui õnnestub ID-PINid üles leida, saab koduselt ka... Ei ole vaja jah igasugu sarvikuid juhtima.

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kas lähed hääletama?

    väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi, põhiõigusi ja vabadusi tahte küll, kui kohustusi täita ei taha. TRA KÜLL MA ÜTLEN KUHU EESTI RIIK JA NOORED ON JÕUDNUD ; ei viitsi enam id kaardiga tinistadagi häält kirja, kasvõi eraldi inimesele...samas kui penskar hääletab usinasti, meie aga mitte ja siis pärast kirume


    ja siis tulebki nt kohalike omavalitsuse või riigikogu valmistel savikas võimule, keelab pokkeri ja loob nõukogude sotsialismi meenutava pardaki ja siis on häda lahti



    ja mina hakkangi moraali lugema, see suht debiilne ok praegu on EL valimised aga muidu kui KOHALIKUD või PARLAMENDI valimised ma olen 100 protsent kindel, et seal te ka ei valinud, kuidas sul nii pohhui on kus elad?

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Kas lähed hääletama?

    Jah hääletan.

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kas lähed hääletama?

    Peab minema, et savisaar ei saaks kuskile. Muidu ei koti.

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi, põhiõigusi ja vabadusi tahte küll, kui kohustusi täita ei taha. TRA KÜLL MA ÜTLEN KUHU EESTI RIIK JA NOORED ON JÕUDNUD ; ei viitsi enam id kaardiga tinistadagi häält kirja, kasvõi eraldi inimesele...samas kui penskar hääletab usinasti, meie aga mitte ja siis pärast kirume


    ja siis tulebki nt kohalike omavalitsuse või riigikogu valmistel savikas võimule, keelab pokkeri ja loob nõukogude sotsialismi meenutava pardaki ja siis on häda lahti



    ja mina hakkangi moraali lugema, see suht debiilne ok praegu on EL valimised aga muidu kui KOHALIKUD või PARLAMENDI valimised ma olen 100 protsent kindel, et seal te ka ei valinud, kuidas sul nii pohhui on kus elad?

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    <<<<varsti hakkab keegi nagunii moraali lugema, et miks ei hääleta.........


  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    savisaar võib m*nni imeda ning peaasi et see tont võimule ei saa
    Vot siis vuta vuta hääletama kellegi teise poolt!!!

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kas lähed hääletama?

    Veidi raske mitte minna kui valimisjaoskond on kõrvalmajas

  13. #13
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: Kas lähed hääletama?

    Nad peaks valijate vahel mingi auto või midagi välja loosima.. küll siis ravhas hääletaks ;D
    Ise valin neti kaudu.. kui viitsin kunagi ID-kaari lugeja arvuti taha ühendada

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Kas lähed hääletama?

    huvitav kui täpne see poll siin tuleb, kui keegi ei viitsi hääletama minna, siis ei viitsi pollile ka vastata imo.

  15. #15

    Re: Kas lähed hääletama?

    51% tõenäosusega lähen valima kuigi kedagi valida pole.

  16. #16
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi, põhiõigusi ja vabadusi tahte küll, kui kohustusi täita ei taha. TRA KÜLL MA ÜTLEN KUHU EESTI RIIK JA NOORED ON JÕUDNUD ; ei viitsi enam id kaardiga tinistadagi häält kirja, kasvõi eraldi inimesele...samas kui penskar hääletab usinasti, meie aga mitte ja siis pärast kirume


    ja siis tulebki nt kohalike omavalitsuse või riigikogu valmistel savikas võimule, keelab pokkeri ja loob nõukogude sotsialismi meenutava pardaki ja siis on häda lahti



    ja mina hakkangi moraali lugema, see suht debiilne ok praegu on EL valimised aga muidu kui KOHALIKUD või PARLAMENDI valimised ma olen 100 protsent kindel, et seal te ka ei valinud, kuidas sul nii pohhui on kus elad?
    Lähen küll valima, kui kodus olen.

    Aga vaevalt, et selline sõnavõtt innustab valima minema.
    Ja kõigil pole võimalusi, et Id-kaardiga valimiseks.

  17. #17

    Re: Kas lähed hääletama?

    Mitte hääletama minekuks ei ole pm vabandust olemas.

    See Savisaare jutt hakkab aga minu jaoks ennast juba ammendama. Nimelt on viimase ajaga kerkinud esile temaga vähemalt samaväärne mees. Üldiselt tuleks nii KE, kui RE mõneks ajaks totaalselt võimult kõrvaldada. Mõlemad parteid on võimust nii totaalselt läbi imbunud, et reaalsuse tajumisest on asi ikka väga kaugel.

  18. #18

    Re: Kas lähed hääletama?

    delfis on hea küsimustik, mis näitab keda valima peaksid.

  19. #19

    Re: Kas lähed hääletama?

    Hääletasin just ID kaardiga ära. 10 sekki läks.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kas lähed hääletama?

    hääletasin hommikul tööle jõudes suhtkoht esimese asjana ära.

    maitea kas kedagi huvitab, aga põhjendan ka ära, miks hääletamas käin. Olin omal ajal tudeng ja siis tekkis iva, et eestis mingist 60-70k tudengist hääletavad ainult paartuhat, kui sedagi. Niih, kui nüüd erakonnad panevad oma eesmärke paika ja valimislubadusi, siis milliste inimeste ja sotsiaasete gruppide huvisid enim arvestatakse? meie partokraatlikus ja kapitalistlikus ühiskonnas ikka nende huvisid, kust tuleb kõige rohke hääli, mis aitab siis vastaval erakonnal võimule saada.

    ehk seniks kuni need 60k tudengeid hääletamas ei käi, pole lootustki et mõni erakond näeks tõsist vaeva ja lubadust meie haridust reformida ja tudengite toetusi tõsta... vaid ikka saame me lubadused penisoneid ja pensionitoetusi tõsta jne... sest pensiokad käivad suht aktiivselt valimas.. nemad on sihtgrupp, kelle häälte pärast tasub võidelda...

    enam ma küll tudeng ei ole, aga sisu on sama... tehke omad järeldused:-)

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES