Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mis erakonna poolt hääletaksid?

Hääletajad
101. Sa ei tohi hääletada
  • Keskerakond

    9 8,91%
  • Rahvaliit

    2 1,98%
  • Rohelised

    6 5,94%
  • Reformierakond

    31 30,69%
  • IRL

    28 27,72%
  • Sotsiaaldemokraadid

    10 9,90%
  • Eesti Kristlikud Demokraadid

    3 2,97%
  • Vene Erakond Eestis

    0 0%
  • mingi muu

    12 11,88%
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 68
  1. #21
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Hääletan naljameeste poolt-Kas Tarandi või KE-Savisaare poolt.
    Tõenäoliselt Tarandi poolt,sest tahan,et sisse saaks ja hakkaks europarlamendis pulli tegema.

  2. #22

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    ma hääletaks heameelega Savisaare poolt, kui oleks kindel, et ta sinna ka läheb. Saaks kohalikud uudised jälle vaadatavaks.

  3. #23
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Irw, savisaar mängib pokkerit ja nüüd kõik hääletavad tema poolt.

  4. #24
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Keskerakonna s*ta loopimine on mind nii kaugele viinud, et ma ei hääletanud mitte kellegi poolt vaid Keskerakonna vastu. Hääle said SDE omad. Kui poleks Savipätsi ja tema jüngreid, ei viitsiks ma valima minnagi.

  5. #25
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Keskerakonna s*ta loopimine on mind nii kaugele viinud, et ma ei hääletanud mitte kellegi poolt vaid Keskerakonna vastu. Hääle said SDE omad. Kui poleks Savipätsi ja tema jüngreid, ei viitsiks ma valima minnagi.
    Õige ainult vastu, sest kopp on eest sellest saastast mida savi suust välja ajab.

  6. #26
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Keskerakonna s*ta loopimine on mind nii kaugele viinud, et ma ei hääletanud mitte kellegi poolt vaid Keskerakonna vastu. Hääle said SDE omad. Kui poleks Savipätsi ja tema jüngreid, ei viitsiks ma valima minnagi.
    See, kuidas enamus erakondi ühendab praegu mingid lambi eesti probleemid europarlamendi valimistega, mis pole omavahel pmst üldse seoses, tekitab küll hämmingut. Et nagu kes on erakondade sihtgrupp, keda nad nende kampaaniatega püiavad - mingid täielikud debiilikud??? Ja kas siis mingi debiilid on erakondadele tähtsamad kui enamvähem haritud inimesed kes ju kohe aru saavad, et aetakse sitta? Kavatsen ka just vastuhääletuse põhimõttel rohelisi edaspidi valida, sest kõik teised on mingi sita ajamisega tegelema hakanud. Keskerakond on selles loomulikult supernova elite.

  7. #27
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    ma ka aru ei saa, mida puutub ansip ja eesti majandus euroopa liidu valimistesse? Savisaar kirjutab oma valimisplakatis(mis mulle ka koju saadeti) - kas tahate veel, et ansip saaks võimule?EI? SIis vali 1xx WTF räägiks nad siis sellest, mis seadusi EL kaudu tahavad vastu võtta vms, energiapoliitikast jne

  8. #28

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    ougaad, hakkasin hääletama ja lükkasin instantly oma hääle Kristlikele Demkoraatidele, kuigi tahtsin panna IRL-ile. Aga tegelt pohhui, mõlemad toetuvad kristlikule demokraatiale, on konservatiivsed, üks lihtsalt teisest veidi pehmem. Lõppkokkuvõttes on tähtis see, et hääl ei läheks vasakpoolsetelee, sellisele põhjusele tuginedes ei ole raske otsust teha. Kui, aga hakata asja teise nurga alt vaatama, siis on raske otsust teha, sest Eesti poliitikamaastikul (minuarvates) puuduvad kindla maailmavaatega erakonnad. Kõik on liberaalsete, konservatiivsete, vasak- ja parempoolsete seisukohtade segakogumid. Pole võimalik ka populistlike lubaduste alusel hääletada, need ajavad lihtsalt naerma.:D

  9. #29
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Tsitaat Algselt postitas Herr-Buttermilch
    ougaad, hakkasin hääletama ja lükkasin instantly oma hääle Kristlikele Demkoraatidele, kuigi tahtsin panna IRL-ile. Aga tegelt pohhui, mõlemad toetuvad kristlikule demokraatiale, on konservatiivsed, üks lihtsalt teisest veidi pehmem. Lõppkokkuvõttes on tähtis see, et hääl ei läheks vasakpoolsetelee, sellisele põhjusele tuginedes ei ole raske otsust teha. Kui, aga hakata asja teise nurga alt vaatama, siis on raske otsust teha, sest Eesti poliitikamaastikul (minuarvates) puuduvad kindla maailmavaatega erakonnad. Kõik on liberaalsete, konservatiivsete, vasak- ja parempoolsete seisukohtade segakogumid. Pole võimalik ka populistlike lubaduste alusel hääletada, need ajavad lihtsalt naerma.:D
    netis saad uuesti hääletada kui taad

  10. #30

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Reformi poolt. Peaasi, et Keskerakond ei saaks võimule ning üleüldiselt on mul ükskõik sellest poliitikast - Ainuke asi, mis vast huvitab/ärritab oleks see kui vastu võetaks astmeline tulumaks.

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Reformi poolt. Peaasi, et Keskerakond ei saaks võimule ning üleüldiselt on mul ükskõik sellest poliitikast - Ainuke asi, mis vast huvitab/ärritab oleks see kui vastu võetaks astmeline tulumaks.
    +100

    ise täielik rott, aga rikaste karistamine on täielik debiilsus

    Erakondadest ei oska kedagi valida. Ühed lohhid kõik. eesti on nii väike riik, ja ladvik nii väike, et kõik käivad nagunii mingil tasandil läbi ja keeravad koos sitta.

    Kui saaks valiks kuningriiklasi pulli pärast. A euroopase tra tegelt kas tarand või Helme. Helem osades asjades liiga konservatiivne, aga muiud lahe sell ja arvamuslood temalt on NUTS!

  12. #32

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Nende valimistega ei saa mitte keegi ju võimule, vaid mõned poliitikud lähevad eesti poliitikast minema. Nagu juhtus Siim Kallasega, kelles mina pole aastaid midagi kuulnud. Kui Savisaar kah minema läheks, siis ma annaks talle hääle. Aga ta ei lähe ju. Saadab sinna mingisuguse järjekordse jüngri ja läheb nagu alati: money talks, bullshit walks.

  13. #33

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    €dgar CaviCaaP

  14. #34

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Imo on RE poolt hääletajad samaväärsed KE poolt hääletajatega.

  15. #35

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?


  16. #36

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Üldiselt ei ole mõtet valimistel hääletada marginaalide (üksikkandidaadid, tundmatud või p...ekukkunud erakonnad) või klounide poolt. Nad ei otsusta midagi ning sisuliselt on teie hääl raisatud. Kui vihkate Savisaart, siis valige IRL; kui vihkate Laari, siis valige KE jne. Kui mitte keegi ei meeldi, siis valige tugevatest tegijatest see, kes on kõige vähem antipaatsem.

  17. #37
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Mind huvitaks hoopis mis erakond pokkerimängijaid toetab. Vat läheb meie kallis liberaal Kristiina või Silver parlamenti istuma ja mõne hetke pärast mõtleb suurest igavusest endale välja hobuse, mille seljas saab ratsutada. Nagu Mikko hakkas naisõiguslust suureks puhuma. Aga Silver Või Kristiina arvab hoopis, et mängusõltlasi tuleks aidata. Online kasiinod keelustada ja jaurab selle ümber. Eesti kõvemad pokkeriprod kolivad Taisse ja vähemkõvemad hakkavad taas neegriteks kuskil tööl, mida nad teha ei taha. Aga Silver või Kristiina on oma eurosaadiku palga "auga" välja teeninud.

    Kui saaks, toetaks ultraliberaale. Joodikud joogu end kiiresti surnuks, mängusõltlased võlavanglasse, kanep legaliseerida. Viimase suhtes on mul poogen. Inimene on täpselt nii vaba kui tahab aga pärast vastutab oma tegude eest ka täiega. Ei mingit rehabilitatsiooni.
    Rahvaliidu esinumber peaks isegi pokkeri põgusalt tuttav olema. Ta eelmisel kuul käis meil loengut andmas ja ta midagi mainis ka pokkeri kohta. Kui ma õigesti aru sain, siis ta vist vahel tegid sõpradega väikest mängu või midagi sellist.

  18. #38
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Üldiselt ei ole mõtet valimistel hääletada marginaalide (üksikkandidaadid, tundmatud või p...ekukkunud erakonnad) või klounide poolt. Nad ei otsusta midagi ning sisuliselt on teie hääl raisatud. Kui vihkate Savisaart, siis valige IRL; kui vihkate Laari, siis valige KE jne. Kui mitte keegi ei meeldi, siis valige tugevatest tegijatest see, kes on kõige vähem antipaatsem.
    ma arvan, et ei ole eriti vahet. Et ma ei muuda maailma ka irli või ke poolt häält andes

  19. #39
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Ei toeta otseselt ühtegi erakonda, samas ei meeldi näiteks RE russofoobne poliitika. Venemaaga peaks rohkem majandussuhteid arendama ja nendega sõbralik olema, ei väida, et pugema peaks hakkama. KE on venelastega natuke liiga sõber vist. Valima lähen, kuid ei tea veel keda valin. Pokkerierakonda ei taha keegi asutada? :D

  20. #40

    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Imo on RE poolt hääletajad samaväärsed KE poolt hääletajatega.
    äkki põhjendad?
    suht vastandlike vaadetega erakonnad ju. ma pole mingi reformi tulihingeline toetaja, kuid KE vaated ja meetodid on mulle absoluutselt vatsuvõetamatud.
    astmeline tulumaks, pidev vale ja madalad võtted reklaamides/valimiskampaaniates, lolli inimese ära ostmine(500.-ga) jne - FCK THIS SHIT!

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES