Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 188

Niitvaade

  1. #1
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

    Tere!
    Pokkeri mängimisega alustasin 16. veebruaril 2009 aastal. Enne seda olin umbes viiendas(u. 10 aastat tagasi) klassis mänginud veidi 5 card drawd. Mängimist alustasin Triobeti toas mõnede freerollidega, kuni tuli teha esimene sissemakse, milleks sai 100 krooni. See sai mõne päevaga bustoks lastud, ja tuli teha uus. Kokku tegin sedasi neli 100 kroonist sissemakset. Umbes märtsi alguse ajal otsustasime sõbraga, et oleks vaja live mäng ka ära proovida, loomulikult valisime selleks Olympicu pühapäeva õhtuse turniiri. Esimene kord läks loomulikult halvasti. Mingi kuu hiljem läksin uuesti ja tänu vahepealsele `trennile` ja algaja õnnele jõudsin viimase kahe lauani. Kui aprilli alguses olin oma viimase 100 kroonise sissemakse Triobetis uuesti bustoks lasknud, siis otsustasin, et oleks aeg pokkerituba vahetada. Esimesena hakkas silma Pokerstars, kuhu kandsin umbes 32 dollarit. Kuna sularahas väikeste limiitide peal FPPsid ei teeni, siis otsustasin Sit`n`Go kasuks. Kokku olen mänginud 160 turniiri(enamus 1 taalase sisseostuga). Graafikut ei saa näidata, sest PokerTracker millegi pärast ei näita mu turniiride graafikut(äkki sest see on trial???). Loomulikult ei suutnud ma vaid turniiride peale jääda ja proovisin ka rahamänge.Mainitud peaks olema ka see, et üle 2 laua korraga ma mängida ei saa, sest siis on kahjum alati suurim tulnud.Algul LHE (põhiliselt 0,2/0,4 ja 0,5/0,10 limiidis)
    /img]

    Hiljem leidsin NLHE, mida hakkasin mängima 0,2/0,5 limiidiga.



    Raamatutest olen lugenud Ed Milleri Getting Started In Hold Em ja hetkel on Harringtoni esimene raamat käsil.
    Eesmärkidest ka. Eesmärgiks oleks kasumisse mängimine, ja pikemas perspektiivis Vegas.
    Praeguseks olen 329 boonuse vabastamise punktist suutnud lahti mängida 209, kuni täna hommikuks jõudsin ka Starsis bustoni, seega kas keegi võiks mulle öelda, mida ma valesti teen?

    PS!Keegi võiks õpetada, kuidas ma teile oma statse saan näidata.

    PS!! See foorum on mulle suureks abiks olnud.
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 08.01.14 at 22:46

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES