Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 18, kokku 18
  1. #1

    My journey to €200 000

    Hei,
    kuna olen viimased pool aastat jälle rohkem pokkeriga tegelenud, siis otsustasin siia oma päeviku teha.
    Hakkan siin teemas kajastama enamasti oma spinnide teekonda ja tahaks ka tervislikku eluviisi(toitumine/trenn) rohkem järgima hakata. Olen aastatega aru saanud, et kui tahan ajuga igapäevaselt maksimaalselt tööd teha, siis on hädavajalik ka toitumine ja liigutamine. Loodan, et see päevik aitab kõvasti kaasa minu eesmärkidele. Eesmärkidest kirjutan postituse lõpus

    Räägin nüüd natuke lähemalt endast ka:
    Nimeks on mul Raiko, elan tallinnas ja hetkel olen 25-aastane. Pokkeriga olen tegelenud alates 17a saadik, viimased ca. 6a olen elukutseliselt mänginud. Olen enamasti oma aega veetnud cash laudades, nii 6max kui FR's, olen mänginud up to nl600, aga need ajad jäävad full tildi aegadesse, enne black fridayd.

    Viimaste aastatega on pokker minu arvates märgatavalt raskemaks läinud ja kevadel sain isegi aru, et neid üksikuid üritajaid jääb järjest vähemaks ja ellu jäävad ainult need, kes tõsiselt mängu kallal tööd teevad ja kuhugi tiimi kuuluvad.
    Olingi ausalt öeldes quitimas juba pokkerit, sest tulemused polnud enam need mis varem. Alustasin ühe sõbraga ühte e-poe äri ja pokkeriga tegelesin minimaalselt. Siis kuskil aprilli kuus nägin, et hrlohe tegi foorumisse postituse Spinide talli avamise kohta. Kirjutasin talle ja tegime diili ära, mõtlesin et e-poe kõrvalt ilmselt vaikselt saan toksida ja õppida spinne ka.

    Alustasin spinnide mängimist winamaxis, sest see oli minu põhi cashi mängimis tuba ja ka vip level oli seal päris hea. Alustasin 1stest, väga kiirelt liikusin 2stesse ja siis edasi 5stesse, kuhu natuke pikemaks püsima jäin.
    Kõik 5sed spinnid:
    ( Click to show/hide )


    Järgmine step oli 10sed, kus minu arvates tase jäi täpselt samaks, aga raha teenisin rohkem
    Mängisin 10stes ca. 2.5 kuud
    Kõik 10sed:
    ( Click to show/hide )


    Siis oli aeg shotte võtma hakata 25stes, kus mul õnnestus teisel päeval 200x multiplier ära hittida, seega 25stes jäi minu sample väga väikeseks Tase oli endiselt väga kehv imo.
    Kõik 25sed:
    ( Click to show/hide )


    Siis liikusin edasi 50stesse, kus strugglisin päris pikalt. Cev oli mul tegelikult päris hea, aga kuidagi ei suutnud suuri multikaid koju tuua ja seega ei võitnud ka raha. 76-se cEVga peaks tegelikult ca. 5% roi olema, kui arvutada rake ja suured multiplierid maha, mida hitid äärmiselt harva.
    Üks päev tuli winamax välja mingisuguse kaardi promoga, kus tuli kaarte koguda, täpsemalt sellest promost ma kirjutama ei hakka, aga maksimaalne võit oli 50stes spinides täpselt 25K €, mille ma suutsin ükspäev mingit imemoodi ära kobistada Korralik vibra oli mitu tundi veel pärast võitu sees ja mõtted olid juba kõige kõrgemate spinnide ehk 100ste peal.
    Kõik 50sed spinnid:
    ( Click to show/hide )


    Nüüd olen 100seid spinne mänginud ca. 2 kuud. Alguses panin kuskil 6.5K auku, aga kuna roll on nüüd korralik, siis lasin edasi, rahale mõtlemata, sest cEV järgi peaksin ma tegelikult olema võitev mängija.
    Eelmine kuu õnn pöördus ja mind tabas totaalne hiiter, suutsin väga väikse volüümiga ca. 12K € kuu teha koos rb'ga. Kuu vol oli sellepärast nii väike, sest käisin kuu lõpu poole reisil Fuerteventural, millest kirjutan juba järgmises postis pikemalt.
    Eelmine kuu:
    ( Click to show/hide )

    Kõik 100sed spinnid:
    ( Click to show/hide )


    Kõik limiidid kokku:
    ( Click to show/hide )


    Olen natuke näppinud ka HTHUSNGsi:
    50sed:
    ( Click to show/hide )

    100sed:
    ( Click to show/hide )


    Siinkohal tahaks tänada väga hrlohet, kes on super tööd minuga teinud ja võtab asja tõsiselt hingega. Tall teeb igapäevaselt kõva tööd ja üldse kogu punt meil on väga cool. Poleks ausalt öeldes uskunud, et ma nii kiiresti kõige kõrgematesse spinnidesse välja jõuan.
    Sellest kuust olen nüüd ise ka tallis abicoach, koos Rensuga, keda kindlasti paljud teavad HU cashi aegadest.
    Ootan suure huviga, kuhuni meie ühine töö võib välja viia.

    Eesmärgid on lihtsad, järgmise aasta lõpuks olen teeninud spinnidega €200K, rb ja husng'd arvestan ka sinna sisse.

    Teine eesmärk on trenn ja toitumine. Täpsemast eesmärgist selle kohapealt kirjutan veidike hiljem.

    Hetke seis spinnide karjääri algusest:
    €56K/€200K

    GL!

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: My journey to €200 000

    GL!


  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: My journey to €200 000

    Väga tore graph, ise olen madistanud spin&go-des sellise tegelasega kelle kasutaja on T6mbanahhui, ilmselt keegi teie pundist? Gl & have fun! On Teil plaan uusi liikmeid ka v6tta?

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: My journey to €200 000

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Väga tore graph, ise olen madistanud spin&go-des sellise tegelasega kelle kasutaja on T6mbanahhui, ilmselt keegi teie pundist? Gl & have fun! On Teil plaan uusi liikmeid ka v6tta?
    "T6mbanahhui",selliseid khmmm mehi meil pole :)

  5. #5

    Re: My journey to €200 000

    T6mbanahhui meie punti küll ei kuulu jah, ta peaks olema masstablev kaotav reg imo.
    Aga uute mängijate koha pealt nii palju, et kuna mina ja Rensu oleme ka sellest kuust coachid, siis plaan on küll uusi õpilasi ka võtma hakata :)

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: My journey to €200 000

    ilusad tulemused ja edu.Cashi üldse enam ei mängi?

  7. #7

    Re: My journey to €200 000

    Ty.
    Cashi natuke olen toksinud winas, seal mingisugused shorttrack 5max lauad, kuhu saad sisse osta 5bb'ga. Jube flippamine käib ja stackid lähevad kiirelt suureks, aga spinnide ja Hthusng skilliga saab seal võita küll nl400-nl1K limiitides olen seal siis veidike proovinud. Paljud 100ste parimad rexid mängivad tihti seal õhtuti nl5k shorttrack laudu ja tundub, et crushivad päris korralikult.

  8. #8

    Re: My journey to €200 000

    Kuidas spinnid üldiselt tunduvad seal 50-100 tasemel, kas üldiselt on lauas vähemalt 1 regu või on parajalt fishised ? Ise ka pikemalt juba spinne lasknud. Starsis ja 30$. hrlohega ka isiklikult kunagi maadelnud aga viimasel ajal kadunud vist sealt. Lisaks olen veel üksikuid solid eestlaseid kohanud, kuid väga harva ja enamus neist korralikku volüümi välja ei mängi.

  9. #9

    Re: My journey to €200 000

    100stes on mängud kindlasti tunduvalt raskemad kui madalamal, aga minu arvates suurim vahe on winamaxis 25stel ja 50stel. 50stes juba rexid natuke teavad mida teevad ja fish to reg ratio ka kindlasti madalam kõvasti. 2 fishiga mänge 100stes väga tihti ei kohta kahjuks, kui siis ainult varahommikuti, aga siis tavaliselt üldse raskusi mängude käima minemisega.

    See kuu olen väga vähe mänginud, pühapäeval jõudsin tagasi alles reisilt ja esmaspäevast hakkasin serveri üles seadmisega jamama. Alles täna sain arendajaga asja korralikult toimima.
    Piosolver edge'i jaoks on ikka väga kõva masinat vaja, et korralikke gto solutioneid välja töötada.
    ( Click to show/hide )


    Selle kuu esimese sessi graph:
    ( Click to show/hide )


    Trennist ja toitumisest siis ka natuke.
    Toitumine on väga okei olnud, aga trenni jõudsin alles täna esimest korda peale reisi.
    Võtsin endale ka uue jõusaali kava mida järgima hakkan. Youtube'i reviewd on väga head olnud.
    http://www.bodybuilding.com/fun/arno...iner-main.html


    Valisin selle kava just sellepärast, et trenn on 6x nädalas. Olen aru saanud et minu puhul töötab palju paremini "Trenn iga päev" kui "võiks 3 korda nädalas käia". Probleem on siis selles, et kui mul on lubatud vabad päevad, siis isegi kerge mitte viitsimise korral ma lükkangi trenni homsesse ja siis üks hetk avastan jälle, et pole nädal aega midagi teinud.
    Eelnevalt kasutasin Samakamehe koostatud kava, aga vana õlavigastus on surudes jälle tunda andma hakanud ja seega kava põhiharjutust rinnalt surumist kangiga ma mugavalt sooritada ei saa. Asendan ilmselt uues kavas masina või hantlitega.

    Aga gl kõikidele grinderitele ja järgmises postis räägin lähemalt reisist ja panen pilte ka. :)

  10. #10
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: My journey to €200 000

    Päris korralik server. Rendid ? Endale pole plaanis ehtiada midagi taolist ?:)

  11. #11

    Re: My journey to €200 000

    Hetkel tundub rentimine mõistlikum. Sarnase asja ehitamine peaks päris kirves olema ikka.
    Jaanuari paiku peaks uued inteli cpu'd välja tulema, seega ehk järgmise aasta keskel isegi kaalub seda ostu asja. :)

  12. #12

    Talking Re: My journey to €200 000

    Viimasest postist on nüüdseks päris palju aega juba möödas, vahepealsel perioodil olen mänginud üsna vähe, aga olen väga palju tegelenud piosolveriga ja olen ka esimesed privete coaching sessid teinud. Oleme viimase kuuga päris palju andekaid vendi talli juurde saanud ja hea on näha, et mängijad liiguvad ülikiiresti limiitides üles.

    Minu kuu siiani(spinid ja hunsgd):
    ( Click to show/hide )


    Natuke räägiks siis Fuerteventura tripist ka.
    Reisiga jäin üldiselt väga rahule, hotell oli üsna okei, söögid olid ka head, aga muidugi reisi lõppedes hakkasid hotelli söögid veits koppa ette viskama, sest igapäev olid ikka väga sarnased toidud.
    Hotell rõdult, meie tuba asus kuskil taganurgas, seega õnneks polnud see pisike bassein ainus mis hottelil pakkuda oli:
    ( Click to show/hide )

    Ilm oli koguaeg mõnus, ei olnud liiga külm, ega ka liiga palav(23-25 kraadi), rannas hakkas ainult suure tuulega vahel veidike jahe.
    Rannad olid üldiselt väga ilusad, enamasti liivased, aga oli ka palju selliseid randu kus siis liiva üldse polnud.
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Käisime ka nö. fuerteventura surfarite paradiisis, kus 3-4m lained pidid olema igapäevased, ülicool kogemus oli ja kindlasti on surfamine üks nendest oskustest, mille kunagi selgeks tahaks saada.
    ( Click to show/hide )


    Rentisime tüdrukuga ka 3ks päevaks cabrio, et saare ägedaimad kohad kõik läbi sõita, ühest saare otsast teise sõitis kuskil 2h'ga ära, seega oli see saar ikka üsna pisike. Saare suurimad teed olid väga head, aga oli ka palju kõrvalteid ja mägiteid, mis polnud parimad, aga neid oli väga äge sõita. Teiselt pildilt on ka näha neid mägiteid, kus 2 autot ikka kõrvuti väga ära ei mahtunud
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Silma jäid ka paljud ägedad tripid mida kindlasti soovitaks võtta inimestel, kui sinna kanti satuvad.
    Bagi päevane tripp mööda randu tundus väga äge asi olevat ja samuti ka paaditrip kalapüügi, snorgeldamise ja ägedate kohtade külastamisega. Seekord ise neid ette võtta ei saanud, sest tüdruk on lapseootel, aga seekord oligi natuke rahulikum puhkus kui tavaliselt, palju oli niisama lebotamist ja chillimist, aga mulle väga meeldis :)

    60K/200K
    Viimati muudetud EvilPokerBot poolt : 28.12.16 at 15:46

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: My journey to €200 000

    Pildid kahjuks ei tööta :(

  14. #14

    Re: My journey to €200 000

    Nüüd peaks korras olema, ty

  15. #15

    Re: My journey to €200 000

    Soovitan vaadata, seostub väga hästi pokkeriga.


  16. #16

    Re: My journey to €200 000

    Hei,
    pole päris ammu kirjutanud ja mõtlesin, et viskan siia ka oma selle aasta esimese kuu tulemused.

    Kõik spinid(50-100sed, mõni üksik 25ne eksis ka ilmselt siia ära):
    ( Click to show/hide )


    Kõik hyper-turbo HUSNG'd(50-200):
    ( Click to show/hide )


    + ca. €1k rakebacki.
    Kuu kokkvõttes jagasin siis kuskil €600 laiali

    Laudadesse olen see aasta jõudnud väga vähe, aga ise mängimine polegi hetkel primaarne eesmärk.
    Arendamisel on uus väga põhjalik videopack ja õppekeskkond, et saaksime ka mitte elukutselisi mängijaid vastu võtma hakata. Launchime eeldatavasti kuskil kuu pärast

    Hakkasin hiljuti kasutama uut venkside tehtud tracking software'i, võrreldes hemi ja pt4ga ikka huge step edasi. H2n abil saab huvitavaid fishide/rexide population tendenceid koostada ja siis vastavalt nendele nritele pios perfektsed playd leida playerpooli vastu(pean silmas siis just unknown mängijate vastu).
    Ka ingame mäng on minuarust teisele levelile läinud, iga stati peal hiirt hoides tuleb insta heatmap, postflop saab täpselt teada mis sizenguga vastane mida varem teinud on ja üldse tundub et see programm on kõik info üles korjanud ja selle väga kiirelt ingame meile vaatamiseks kuvama pannud. Tegelt vist sai hemi ja pt4ga ka sarnaseid asju näha, aga vist aind mingite custom hudidega. Siin kõik automaatselt juba sisse ehitatud.
    Ise hindan kõige rohkem selle progr kiirust, minu 1M käelise databasei importis vist ca. 30 min ära ja ka õpilaste state filterdades toimub iga liigutus snap, olen ulme rahul ikka sellega
    Kes sellega liituda tahab võib PMi saata, siis saan 10% sooduskoodi teile visata :)

    Uue kuu eesmärgid:

    *Uus õppekeskkond valmis saada
    *H2N'iga starsi parimate 100ste rexide mängu väga põhjalikult uurida
    *1000 mängu
    *16+ trenni ja toitumiskavast kinni pidada
    *Meditatsioon iga hommik

    €59K/€200 000

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: My journey to €200 000

    Väga kena, edu mängimisel.

  18. #18
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: My journey to €200 000

    +1 sellele programmile. Väärt investeering, KUIGI see ei aita väga kaasa kui mängid reaalajas starsi Zoomi ning PPs. Winamaxis ja muud tagasihoidlikumatel saitidel peaks töötama kenasti.

    gl with your journey!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES