Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 119
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    [ NL10 6max ] Dabljuu Triobetis

    Tere!


    Internetipokkerist kuulsin esimest korda msn-is, kus üks sõber promos väga entusiaistlikult , et selline teema –„ Oma raha sisse ei peagi panema ja võid võita - kuni 15 000 dollarit!!!“. Endale tundusid tasuta pakutavad sellised suured summad kangesti mingi väga kahtlase skämmi moodi, eks ta mingeid freerolle pidas silmas a nii põhjalikult ei selgitanud seda süsteemi ja unustasin kiirelt räägitu. Triobetis mul konto muidugi oli olemas, väiksed jalka ja korvpalli panustamised toimusid aga üksõhtu ilmselt polnud mingit head mängu, või niisama igav ja uudishimu ning logisin pokkeripoolele sisse , et mis värk see internetipokker on siis kah? Klassikaliselt 10$ deposin ja läks üsna kiirelt see raha, mäletan. Aga see freerolli kontseptsioon sai selgemaks ja tõesti tol ajal toimus päris ohtralt ja suht okei garandiga freerolle ning väiksed hitid tulid. Oli veel selline koht nagu Pokerclub ( kui õieti mäletan ) foorum, kustkaudu sai Ranka pokkeriblogi lugema hakatud –väga kuldselt kirjutatud tekst seal ning siis siia foorumisse sai ka registreeritud ( käemängust osa ei julgenud võtta, niisama luurasin ). Pokerstarsi konto sai samuti tol ajal tehtud suure õhinaga, aga seal toas ei läinud miskipärast enam nii hästi nagu Triobetis ja deponeeritud raha hakkas kuidagi liiga kiirelt sulama. Eks ma olin 100% donk ka ( siiamaani! ). Aga siis avaldas Ranka oma legendaarse tabeli – suurest kaotusevihast printisin selle välja ja hakkasingi tabeli järgi mängima ning ennäe imet! Starsi konto enam ei kahanenud – vastupidi! Tore mikromehe elu algas. Iga kuu stabiilselt tuli nii umbes 200-300$, NL10es FR. NL25 katsetused läksid alati aia taha ja seega jäingi vegeteerima NL10sse ning hobimängija levelil toksin aastaid juba. Bankroll, kui saavutas nl25 taseme, siis mõnikord proovisin shotte aga ei suutnud biite taluda ( mental problems! )ning tiltasin kiiresti tagasi oma turvalisse bnkr tsooni enamasti, või kandsin lihtsalt välja. Alkoholi mõju all on ka ikka räigeid kukkumisi olnud, no vana hea, tuled linnast, aur sees ja võtad pokkerikliendi lahti… Lühidalt öelda siis olen nüüdseks degenereerunud üsna halvaks kaotavaks mikrogrinderiks, kes omab väga palju vigu oma mängus – callin palju, ei usu vastast, liiga passiivne, slowplaytan vahest, agrotan valedes spottides, kergesti tiltav, mängin alkoholijoobes for fun jne. Päeviku eesmärgiks oleks neid vigu vaikselt välja hakata juurima, kui õnnestub.

    Pokkeriprode foorumis igapäevane külastaja muidu, sest on tore lugeda, elus värk ja meelelahutusena on pokker ju ülikõva, kasvõi see, et saab kaasa elada –viimasel ajal päris hästi läheb ka maailmatasemel ju Eesti pokkerimängijatel – siinne foorumlane Muruntau EPT-l peaagu FT-s!! Ma vaatasin päris mitu tundi otseülekannet pokerstars.tv-st ning remrem123 sunday milli final tablet jälgisin ka otse. Kordust ka, avatud kaartidega, kangesti huvitas mis käed siis foldi läksid, nii, et vahepeal 1,5 bb peal a suutis ära oodata normaalse käe millega triple up kah - austan distsipliini mehel! )

    Nojah, eks päeviku alustamise idee sai ka ühest siinsest foorumipäeviku lugemisest lõpliku tõuke , kui hiljuti Pyha Karu Kotkas100 teemas ütles nii : „On ju päris palju inimesi, kes kunagi on biitinud mängu ja ühel hetkel see lihtsalt enam nii ei ole“. Koheselt mõtlesin enda peale…

    Enda viimased 100k kätt on läinud nii :

    ( Click to show/hide )


    Hetkel on siis bankroll Starsis 67$ ( oli peaaegu 500! ) ja Triobetis on 94.37€ ( Trio andis kunagi tasuta 5 € „pokkeri õppimiseks „ tollest aretatud )
    Seega on võimalik mängida hetkel Triobetis 0.4NL tasemel regulaarselt ja juhul kui laudu pole seal saada ( hommikuti on päris väikseks Trio traffic jäänud, neljagi ei anna kokku mõnikord, neli lauda on mul standard ) siis on plaan harjutada pokkeri ABC-d Starsi 0.5NL laudades. 6max siis esialgu mõlemas toas.

    Strateegia poole pealt tuleb neil levelitel mu arust olla siiski totaalne ABC – mees. Äärmiselt passiivne on elu seal enamus rahval, kuldtõde peaks olema viimaseni äraleierdatud nõuanne – kannata ja oota, oota head käed ära ja need makstakse sulle kinni! Lihtne teooria aga praktikas sageli raske järgida ( sest kannatust pole piisavalt, baluuga teoreemi ei tohiks unustada ( turni raise saades pole su over TPTK enam hea ) , tõmbeid ei tohiks üleväärtustada jne ). Nähes mis lehtedega stäkitakse tundub küll, et päris fishine on field ja KJo tundub mõnikord pre endale nuts aga noh, võidusessioonid on tõestanud, et siiski ainult nitlus ja postflop agressioon ehk siis klassikaline TAG neil kõige madalamatel levelitel toodab ja peamine on pigem see aspekt, et ei tohi tilti minna, parem juba mingi hetk sessi ajal „rage quitida“ nagu Qbjohn ütles foorumis Kotkale .

    Olgu, teen päeviku alguse puhul ühe sessi nüüd : ajaliselt 1 tund ( või niikaua, kui lollusi hakkan tegema ) ja mänguliselt panen eesmärkideks - 1. Ei calli 3bette!!! ( Ak+ on 4bet gii, ülejäänud käed fold) ning teiseks eesmärgiks on suited A-d ja muu madal connector, mis OOP käes läheb see sess mucki ülikiirelt, ei hakka mõtlemagi, et „äkki tuleb! „. Mucki sellepärast ka et juhul kui peakski hittima siis ikkagi on reaalsuses nii, et OOP ei saa raha kätte vastaselt.

    Olgu, soovin kindlat meelt endale ja tänan neid kes viitsisid lugeda : )
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 19.01.17 at 17:00

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Edu tegemistes!

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Tänx, pikk28!

    Kokkuvõte sessist - nagu öeldud, oligi laudadega seis Trios hommikul kehva - üks regular ja kolm anonüümset saigi kokku, 4 tk mulle sobibki. Noh, regular laua oleks võinud siiski quittida sest vastavalt nimele tiksusid seal mulle tuntud regulaarsed nimed ja lõppkokkuvõttes ei tulnudki sealt lauast midagi. Anonüümsetes siiski jagus actionit.

    Kõigepealt püstitatud goalidest :

    [ X ] Ei calli 3bette!!!

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    Lolli mängu tegin ka mõned käed, nagu ikka :


    BB (€1.62)
    UTG (€3.39)
    Hero (MP) (€8.04)
    CO (€3.75)
    Button (€4.44)
    SB (€4)

    Preflop: Hero is MP with 2, 2
    UTG calls €0.04, Hero raises €0.16, 3 folds, BB calls €0.12, 1 fold

    Flop: (€0.38) 7, 3, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets €0.20, BB raises €0.40, Hero folds

    Mõttetu cbet, eriti shortstackeri vastu on tagantjärgi kommentaar.


    Veel üks lollisti mängitud käsi nägi välja selline :


    UTG (€1.78)
    MP (€3.06)
    Hero (CO) (€4)
    Button (€4)
    SB (€5.10)
    BB (€5.42)

    Preflop: Hero is CO with K, Q
    1 fold, MP calls €0.04, Hero raises €0.16, 3 folds, MP calls €0.12

    Flop: (€0.38) 3, 5, 6 (2 players)
    MP bets €0.04, Hero raises €0.20, MP calls €0.16

    Turn: (€0.78) 2 (2 players)
    MP bets €0.04, Hero calls €0.04

    River: (€0.86) 4 (2 players)
    MP bets €0.42, Hero folds

    Total pot: €0.86

    Anonüümne laud, note ju ei säili, muidu oleks saanud ehk teada mis see minbet flopil tähendab. Osad regulaarselt teevad minbeti ja raisele foldivad, seekord siis oli käsi vast seal. Vbla mitte niipalju tõsta, 12c ehk a tegelt pole mõtet üldse võimelda, chk-fold ja next hand.

    Täiesti rahulikult võib ju chekkkida lõpuni, kui ei taba
    ( Click to show/hide )


    Kaks kätt oli sessi joooksul, mis läksid stäkkide peale mängimiseks :

    ( Click to show/hide )


    Ja ühe käe paneks strati osakonda sest oli olukord.
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 15.09.13 at 04:38

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Eluhalb sess sai mängitud, just mindseti poole pealt ( nõrk olen ). Närvi ajas üks tegelane, kes mängis trashi, Q5o, 94o jms. Muidugi hittis fullereid ja ridu nagu sigu. Tolle venna vastu oligi alguses otsustav käsi, mis liimist lahti lõi - kahjuks HEM ei ole seda kätt importinud aga lühidalt siis tema Q4o oli kõvem KKst. See selleks, närvi läksin tegelikult hoopis oma mängu pärast, vana tõde see ju, et riveri ootamatud raised on nuts aga ei suutnud maha panna overit.

    Noja siis lasingi auru kõrvadest ja ülilooselt mõnda aega ( vana hea, tahan oma raha tagasi ja kiirelt ! ). Õnneks sai pidurid peale tõmmata endale, sest ühes lauas hakkas mingi meeletu möll pihta, pre allerid lendasid, stäkid siia sinna ja nõudis eri tähelepanu seal toimuv, samas jälle närvesööv, sest mul kaart ei jookse. Täitsa nii tight olin juba, et vist pandi seda tähele ja kui AQs või nii kätte sattus siis minu tõstetele kiirelt folditi. Ja käis järgmine käsi jälle action edasi

    A siis tuli õnn majja!!!

    UTG (€4)
    MP (€17.12)
    Button (€12.39)
    SB (€14.03)
    Hero (BB) (€7.40)

    Preflop: Hero is BB with J, K
    1 fold, MP calls €0.04, Button raises €0.20, 1 fold, Hero calls €0.16, MP calls €0.16

    Flop: (€0.62) Q, 3, J (3 players)
    Hero checks, MP checks, Button checks

    Turn: (€0.62) K (3 players)
    Hero bets €0.62, MP calls €0.62, 1 fold

    River: (€1.86) J (2 players)
    Hero bets €6.58 (All-In), MP calls €6.58

    Total pot: €15.02

    Results below:
    ( Click to show/hide )


    Siit käest ka moraal, et kui on nuts, siis tasub panna allinn, isegi kui deep - maksavad kinni sel levelil ilusti.

    Ja teises lauas see tüütu trashiarmastaja ahv oli ju mu vasakul käel ja oskas foldida peale seda KK juhtumit mu vastu kui oligi mingi olukord, õnneks tuli meelde siin foorumiski läbikäinud arutelu, et kas on eetiline kohta vahetada lauas - noh, trios anonymous laud, ei panda seda kohavahetust tähelegi vast ja niikui vabanes koht parema positsiooniga siis tegin vembu ära ja oi kui magus oli tüüp bustorisse tõmmata. AK pre selliste vastu on nuts ja ei tohi põnnama hakata! ( A8s-iga callis ära, ha-haa! )

    Üks stiilinäide ka enda debiilsest callingstationlikust passiivsest mängust, et meelde jääks!


    SB (€4)
    BB (€4)
    UTG (€9.60)
    MP (€12.23)
    CO (€14.05)
    Hero (Button) (€14.90)

    Preflop: Hero is Button with A, 6
    UTG calls €0.04, MP raises €0.08, CO calls €0.08, Hero calls €0.08, 1 fold, BB calls €0.04, UTG calls €0.04

    Flop: (€0.42) 9, 7, A (5 players)
    BB checks, UTG checks, MP bets €0.20, 1 fold, Hero calls €0.20, 2 folds

    Turn: (€0.82) 6 (2 players)
    MP bets €0.40, Hero calls €0.40

    River: (€1.62) 2 (2 players)
    MP bets €1.62, Hero calls €1.62

    Total pot: €4.86

    Results below:
    ( Click to show/hide )


    Kardan liiga palju, monsters in bed sündroom, peaks uurima materjali selle kohta, ehk mõne õppevideo ette võtma, ehk saab lahti sellest arglikkusest!

    Kokkuvõttes rahaliselt tuli kolm buyini aga täisti ebarahul vaimse poolega, ei ole mõtet närvi minna, ei tea kuna selle leaki saab välja juurida.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Järjekordselt ei saa rahul olla olnud mängusessiooniga. Alguses juba tegelikult oli tunne nadi, regularlauad, kus oleks saanud HUD-i kasutada tundusid mõttetud - regse täis, selleks pole mul hudi vaja, et näha neid 21/19 tüüpe, kelle vastu on raske mängida mul. Olgu, ehk on anonymoustes fishisem elu ja jätsin hemi tiksuma algusest juba ning see oli õige lüke, sest käed kenasti hiljem olemas ( eelmine kord anonymoustes mängides ja hiljem importides ei saanud kõiki käsi kätte ). Paraku nii umbes 15 mintsa pärast oli selge, et kehva aeg on teisipäeva öö ning sai linnukesed auto post blind eest ära võetud, oligi viimane laud jäänud, kus üks vahva herocaller ( eelnevalt T high flopil oma J2ga pool stäkki ära kinkis ühele niigi täissöönud playerile ) otsustas oma ülejäänud stäkiriismetega allerisse kimada...nu mul AK ja snap..

    ( Click to show/hide )


    Tjah, oleks võinud kohe aksepteerida -1€ sessi ja jääda quitplaanile kindlaks aga kaks ürgvana põhileaki koheselt käivitusid - esiteks, et sess ei saa ju lõppeda kaotusega ( väiksega eriti ikka SUUR peab olema miinus, kui juba, onju! ) ja teiseks REVENGE RAGE !!! Niiet hakkasin siis "tagasi tegema" . Üsna kiiresti tuli ka võimalus, sellesama tüübi vastu -

    ( Click to show/hide )


    Well, nüüd juba pea buyin miinuses ja kus sa enam lõpetad, eriti kui selline spets lauas. Aga spetsialist tõmmati bustosse hoopis teiste poolt, sest mina olin tight, pikalt. Tund kannatas teha sellist ABC-d, rutiinselt ootad kaarti, siis isoraised limpareid AQ, KQ tüüpi kätega, paraku flop madal krabu, standard chk-fold. Vahest tegin cbeti aga sellised hädised poole potised, mis ka enamus juhustest insta raised selga said.

    Nu tunni umbes olin siis passind momenti kui lõpuks ometi!!! SET!!!!

    ( Click to show/hide )


    Mnjah, ei ole minu päev aga kuna damage ei olnud suur siis jäkasime grindi...

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Standard biidid aga see kõik adds up ju, vaikselt süveneb frustratsioon. Eriti ei tõstnud mängumeeleolu ka järgmine käsi, sama tüüp, kes mu seti ära kräkkis

    ( Click to show/hide )


    No bluffis siis bluffis, tegin note ja jätkasin solid playd aga endiselt flopid ei sobi, poketitega seti ei saa, overitele pihta ei saa ja olingi niikaugel omadega, et peab tsiteerima lauset oma esimesest postitusest siin päevikus - "Nähes mis lehtedega stäkitakse tundub küll, et päris fishine on field ja KJo tundub mõnikord pre endale nuts". Ei olnud niisama öeldud see ja palun väga :

    ( Click to show/hide )


    Samas oli midagi head ka, nimelt konkreetselt mõjus see käsi wake-up callina, et mees mida sa teed!!! Ja võtsin ennast kokku.

    Kaarti küll endiselt polnud ning tulemusena ning kannatuse lõppemisega hakkasin juba vägistama, küll kasutades positsiooni, ( siin vähemalt on mingigi areng spewnessis toimunud - vanasti kütsin ikka suva positsioonidelt pohuilt any two )

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Ikka väga vägistamiseks läks tegelt, see käsi mulle ei meeldi üldse endale tagantjärgi :

    ( Click to show/hide )


    Mõni käsi õnnestus ka :

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    No ja lõpetuseks ja häbikäe tasakaaluks natuke tõdemus, et J top paarina võib olla hea, muidugi niikaua on hea, kui turnis või riveris chk-raise ei saa, siis pole vast : )

    ( Click to show/hide )


    Kokkuvõtteks siit kolmetunniseks veninud sessioonist peaks tuleviku tarbeks meelde jätma, et 1. sess võiks lõppeda väikses miinuses vabalt, punnitama hakata pole mõtet ehk siis tuleb kehtestada stoploss ( 2,5 buyini? ) 2. Villiani turni/riveri chk raise on sellel limiidil nuts, deal with it!
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 18.09.13 at 05:59

  6. #6
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Huvitav ja actionirikas jutt, hea aruteluga ja oma leake välja juurida tundub ka väga kasulik.

  7. #7
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Huvitav ja actionirikas jutt, hea aruteluga ja oma leake välja juurida tundub ka väga kasulik.
    +1, Hetkel on OP arusaam mängust ja mindset ikka väga vildakas aga tundub, et tuhhi on

    GL!

  8. #8
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    "kui on nuts, siis tasub panna allinn"- vaevalt küll, pead vastase ka panema second nutsu peale, et ta su ära calliks.
    Mental poole analüüs nagu Eesti Tendler.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Eile oli sess, millega võis rahul olla.

    Algas juba mõnusalt, sest senikaua kui teevesi kees, vaatasin kiirelt üle mis foorumis uudist - strati osakonda oli üks NL05 käsi pandud! Vastasin, mis ise arvan ja hommikusöögi ajalgi veel mõtlesin tolle käe üle ja üldse panin enda tulevase sessi mänguplaani kokku teed juues - kuni 1 tund ajaliselt ning muud vanad tuntud goalid kordasin üle ja ühe uue teema võtsin juurde. Teinekordki peaks juba ennem n-ö. sooja tegema ehk siis stratiosakondades luusima ja üldise masterplani paika panema, ennem kui laudadesse istun.

    Regular laudu oli, nelja päris mitte, tuli mõned ise alustada

    ja hakkas peale :

    ( Click to show/hide )


    Sahistasime siis blinde edasi, üks vene jorss lisandus ja oba! AQo! Rõõm sai sekundi kesta, sest seesama tüüp, kelle kohta oli note, passiivne ja ei beti TPGK - 3bettis!! Fuak! Esimene 3bet tema poolt ka veel, mida kl teha?


    ( Click to show/hide )


    AK on kindlasti leht, mis HU pre sisse läheb!:

    ( Click to show/hide )


    Sama "66 pre aller" tüübi käest, natuke hiljem.

    ( Click to show/hide )



    Mingi hetks hakkasin juba liiga kergekäeliselt flopis callima vastaseid, peale mida vaatasin kella kah, oligi ca tunnijagu mängitud ja kuna lollust hakkas sisse peksma, siis lõpetasingi ära.

    ( Click to show/hide )



    Ühe käe panen strati osakonda
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 21.09.13 at 23:55

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    63 minutit! Mulle sobibki vist selline tunnine keskendumine, olen täheldanud, et kui rohkem mängida, siis tulevad vead sisse, nii on. Ses mõttes tuleb rõõmu tunda ajalimiidist kinnipidamise üle!

    Mänguliselt oli alguses kohe - OMG!OMG!!! QUADS!

    Olen lugenud teooriat ja soovitatakse üldiselt, et ainuke koht kus slowplayd teha mikros, ongi juhused selliste ultimate strong monstritega, et chekkida rahulikult ning lasta vastasel midagigi kokku saada, no peaaegu lubas riveril actionit

    ( Click to show/hide )


    Okei, läks mõni minut mööda kui teises lauas sama teema - OMG! OMG!!!

    ( Click to show/hide )



    siis mõnusalt mängisin TT setti üle, närvid läbi ilmselt

    ( Click to show/hide )


    Üks ootamatu muuv tehti ka, Player 6 poolt :

    ( Click to show/hide )


    Jaskadega sai ka üks täiesti kriminaalne viga tehtud :

    ( Click to show/hide )


    Suht vaikne tund, lõpus sai paarile setile pihta ning nood maksti välja kenasti, standard bet, bet, bet liiniga.


    Quadsid panin strati osakonda üles, harva juhtub ja siis oled nagu peata kana oma monstriga - link1 link2
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 22.09.13 at 06:32

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    2 miinussessi!!!! Kaks, järjest!!!

    Mismõttes miinussessid, ma küsin???

    Arvan, et vastus on sellistes kätes siin :

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    Ehk siis hakkavad samad vead sisse tulema, mis vanastigi - liiga palju on callimist, isegi gutshotte ajan taga juba jms bullshit. Liiga iisilt olen hakanud võtma, kui kaarti pole, siis pole, lepi sellega, ära hakka kangutama ja katsuks selle tagurpidi pokkeri mängimise lõpetada - kui on hea käsi, siis ei panusta, kui õhk, siis laksin aggrolt!?



    Võta end kokku, ära rabele. FAT VALUE on way to go. ärme seda unustame!!!
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 26.09.13 at 06:08

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    "Käes oli reede õhtu, oli jälle nädal läbi, tahtsin lülitada välja ennast, mitte tunda häbi.
    Tahtsin lõõgastuda pisut, tundsin elu kiiva kisub, oli ammu mulle peale tulnud pidutsemisisu
    "

    Winny Puhh "Peegelpõrand"

    Et siis eile sai lõõgastatud. Mine tea, kui poleks sõbra juures diivanil lõpuks crashinud, milline olukord oleks praegu cashieris??? Tõenäoliselt halb sest kui ma oleks cabi tellinud, siis oleks raudselt nl10 shotid kodus kehtima pannud ja ajaloost on teada, et need koomas peaga pelamised on suht mõrvarliku tulemuse valmistanud. Seekord siis läks õnneks selle koha pealt ja ei mänginudki üldse! Nüüd on kohe väga hea meel selle üle aga mis seal salata, oli mõte küll, et telliks takso ja koju ära just nimelt mängima ( reede öö, must be fishy, eksole ). Pluss võiks üles tähendada ka selle ofc, et umbes 2 päeva tundub on standardiks saanud peale võtungit selline suht hõre olemine. Aju ikka ei tööta ja ses mõttes on halb see intressimaksmine partytime pealt.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Kuu võib kokku pakkida nüüd :

    Graafik, alguseots on nl02 ja siis kõik muu nl04

    ( Click to show/hide )


    Statsid :

    ( Click to show/hide )


    Bankroll :

    ( Click to show/hide )

  14. #14
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Solid wr

  15. #15
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    NIce winrate, kuidas EV on?

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Ausalt öelda ei teagi mida see EV joon sümboliseerib - see hetk, kui allinn paned, selle järgi arvestab "winningsit"?

    Mu arust on overrated, vbla kui graafik alla läheb, siis lohutuseks vaatad.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Tjah, teoorias muidugi "paneme volüümi, paneme volüümi" ( õige paps!, paneme vol% - on praktikas see )

    Praktikas avastasin on selle volüümindusega nii, et see satub räigesse vastuollu ühe teise olulise ja väga tähtsa reegliga, mida pole siin päevikus veel maininud - mängida ainult siis kui on reaalselt tahtmist pokkerit pelada + õige (shark)meeleolu/konditsioon. Paraku ei ole väga seda pokkeritahtmist olnud. A punnitama ma ei hakka, see on kindel. Kui mängida siis korralikult, duhhiga.

    Noh, üleeile ja eile oli duhh olemas ja tahtmine ja palun väga, tuhat kätt sai pelatud, kokku kolm sessi ja tulemus :

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Ehk siis NL10neks valmis ja vaatab mis saama hakkab. Midagi strateegias muutma ei hakka, põhitõed jäävad samaks ma usun nagu NL04jas toimis. Vbla tekib huvi volüümi suurendamiseks rakebacki võimalikkuse tõttu - nl04 ma ei saanud sentigi rb-d. NL10 peaks ikka midagi genema kontole, eks näis palju käsi on vaja läbi hekseldada miinimum, et see nädalane 30€ rakenõue täis saaks.
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 11.10.13 at 22:21

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    NL10s on rakeback küll viimane asi, mille peale üldse mõtlema peaks:) Kena graph, edu!

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Vaidlen vastu siin, ei ole NL10 midagi see rb nii viimane asi. Jumala abiks on ja ma kl mõtlen, et selle 30€ nädalanormi mis Prima nõuab peaks nüüd proovima ära teha. NL04 ei olnud huvi rb normi taga ajada, seda kl, liiga palju tunde oleks kulunud. Aga nüüd on väike lisamott juures .

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Kui annab lisamotti, siis kõik ok, aga kui hakkad seda €30 raket nö 'taga ajama', on üsna tõenäoline et paned laudades auku rohkem kui see kolm kümpi mille tagasi saad.

Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES