Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 97
  1. #41
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Mul tuli meelde paari päeva tagune limp-reraise, villaini pfr oli vb 3, sample suht väike tho.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($273.90)
    UTG+1 ($244.15)
    MP1 ($240.05)
    MP2 ($200)
    MP3 ($402.25)
    Hero (CO) ($279)
    Button ($235.55)
    SB ($200)
    BB ($204.25)

    Preflop: Hero is CO with K, K
    UTG calls $2, UTG+1 bets $10, 3 folds, Hero calls $10, 3 folds, UTG raises to $42, 1 fold, Hero raises to $279 (All-In), UTG calls $231.90 (All-In)

    Flop: ($560.80) 3, 8, 5 (2 players, 2 all-in)

    Turn: ($560.80) 9 (2 players, 2 all-in)

    River: ($560.80) A (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $560.80 | Rake: $3
    Main pot: $560.80 between UTG and Hero, won by Hero

    Results:
    UTG had J, J (one pair, Jacks).
    Hero had K, K (one pair, Kings).
    Outcome: Hero won $557.80

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Ei ole midagi mõtet foldida kui on AA vastas siis võib ka nii juhtuda.




    No-Limit Hold'em, $0.20 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP3 ($20.12)
    CO ($4)
    Button ($14.93)
    SB ($20.10)
    BB ($25.76)
    UTG ($8.16)
    UTG+1 ($23.63)
    UTG+2 ($18.40)
    Hero (MP1) ($24.53)
    MP2 ($9.61)

    Preflop: Hero is MP1 with K, K
    UTG calls $0.20, 2 folds, Hero bets $1, 5 folds, BB raises $3.20, 1 fold, Hero raises $9.60, BB raises $22.16, Hero calls $13.93 (All-In)

    Flop: ($49.36) 5, 10, K (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($49.36) 8 (2 players, 1 all-in)

    River: ($49.36) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $49.36

    Results:
    ( Click to show/hide )


  3. #43

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Ma olen pealt näinud kuidas ongames regular limp-reraiseb väikse pocketiga. Nii, et jah, KK mina ka ei foldi. ;D

  4. #44
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Ma olen pealt näinud kuidas ongames regular limp-reraiseb väikse pocketiga. Nii, et jah, KK mina ka ei foldi. ;D
    Vägev! Muud teada polnud vajagi

    tänud!

  5. #45

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Ükskord olin ka surm kindel, kui opponent tegi suht väikse 4-beti, et tal on AA (mul KK obv). Miski pärast otsustasin callida, aga mitte all-in minna. Flopis obv hitin K ära ja lähen all-in. Tüüp insta callib ja hitib ässa seti turnis.

    Lihtsalt siuke lugu.

  6. #46

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    See tundub olevat üks igavikulistest küsimustest, mida kunagi vist R2 hommikuprogrammides küsiti.
    Milles küsimus, võtame HEMi lahti. Mul on 444k käe põhjal vaadata, paljudel muidugi rohkem.

    Esimene graaf: KK, call preflop 4bet. Tendents on miinuse poole.



    Teine graaf: KK, preflop AI.



    Nii et 4beti callimine pole just puhtalt kasumlik minu näitel, aga jällegi preflopis AI minek kompenseerib selle, nii et tuld!





  7. #47
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Päris huvitavad graafikud, peab ka siva vaatama ;D

  8. #48
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Sellise sample size puhul tundub vahe juba statistiliselt oluline. Ma igatahes tallan edaspidi veel julgemalt sisse, tänud :)

  9. #49
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Sellise sample size puhul tundub vahe juba statistiliselt oluline. Ma igatahes tallan edaspidi veel julgemalt sisse, tänud :)
    Ei julgeks öelda, et see võiks statistiliselt oluline olla. Kui enamus korrad oleks vastas ainult AA, peaks keskmiselt palju rohkem kaotatud olema.

  10. #50
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Mõlemas valimis on üle 40 data pointi, sealjuures on ühe trend selgelt üles ja teise oma alla. Ma arvan, et see jääb standardhälbe piiridest ikka oluliselt välja, seega on küll statistiliselt oluline vahe.

  11. #51
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    4bet callimine ei ole eriti mõttekas play imo. Esiteks lähevad stäkid flopil anyway sisse ja keegi enam ei foldi, teiseks on raske sellist mängu balansseerida (peale AA / KK millega sa veel 4betti callid?).

    Mõistlik oleks minu arust võrrelda allin minekut vs 3beti callimist pre, kuna see on veits reaalsem situatsioon ja ka rohkem postflop otsuseid. (s.t mõlemal mängijal veel võimalus foldida).

  12. #52
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Mõlemas valimis on üle 40 data pointi, sealjuures on ühe trend selgelt üles ja teise oma alla. Ma arvan, et see jääb standardhälbe piiridest ikka oluliselt välja, seega on küll statistiliselt oluline vahe.
    Ok, mul on mõttekäik midagi sellist. Me (mina) tahame väita, et KK 4bet pf callides oleme enamasti taga. Praegu on tehtud 40 sarnast olukorda ja tulemus pole just kõige hullem (-4BI, mis ei erine nullist just eriti, arvestades, et enamus neist 4bet callidest on nagunii all-inid).

    Kui simuleerida olukordi, kus meie edu-equity on üsna marginaalne, siis võib ka selliseid 50 flipiseid "trende" näha olla päris tihti. Ehk äkki on hoopis mäng break-even? A la Kui kogu aeg ässad vastas oleksid, siis kaotaksime keskmiselt 0.6BI ühe AIga ja 40ga siis keskmiselt 24. Praegu võib vabalt tegemist olla juhuga, kus pooltel kordadel on vastas AA ja pooltel QQ (sisuliselt mündivise) ja mündiviskes 40 flipiseid pseudotrende võib vabalt esineda.

    Ok, ma olen vb lihtsalt paranoiline ja vaidlemishimuline ;D

  13. #53

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    4bet callimine ei ole eriti mõttekas play imo. Esiteks lähevad stäkid flopil anyway sisse ja keegi enam ei foldi, teiseks on raske sellist mängu balansseerida (peale AA / KK millega sa veel 4betti callid?).

    Mõistlik oleks minu arust võrrelda allin minekut vs 3beti callimist pre, kuna see on veits reaalsem situatsioon ja ka rohkem postflop otsuseid. (s.t mõlemal mängijal veel võimalus foldida).
    Kui callimine ei ole mõtekas play, siis jääb üle ainult üks variant: foldimine. Ja sellega me häviks 100% alati siis raha.
    Minu sample põhjal olen seisnud 72 korda KK-ga vastakuti preflop 4betiga.
    - 2 korda olen pannud maha
    - 53 korda olen callinud, AI on mindud 36 korda preflop, 6 korda flopil, 5 korda turnil. Tulemus -542 BB
    - 17 korda olen raisenud, millest 14 olen lükanud AI. Tulemus +380 BB

    Kui me oleks pannud kõik 72 kätt maha, siis oleks hävinud jämedalt meie 3beti, ehk kuskil 72 x -12,5 = -900 BB

    Mina oskan teha sellised järeldused:
    1. Mitte mingil juhul foldida 4betile (lauslollus)
    2. Pigem raise kui call, soovitavalt AI

    Ehk tuleme tagasi Ranka preflop tabeli ja jutu juurde ja kogu vahepealne jutt on mõtetu.

    Edit.
    Jutu alguses on vale väide, loomulikult on lisaks foldimisele veel raise, ilmselt Sa tdx seda silmas pidasidki.

  14. #54
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Ee, tahtsin lihtsalt seda öelda, et ma ei oska leida situatsiooni kus ma tahaks 4betti callida, s.t minu jaoks on alati kaks valikut: AI või fold. KK'ga me loomulikult ei foldi seal praktiliselt kunagi.




  15. #55

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Ee, tahtsin lihtsalt seda öelda, et ma ei oska leida situatsiooni kus ma tahaks 4betti callida, s.t minu jaoks on alati kaks valikut: AI või fold. KK'ga me loomulikult ei foldi seal praktiliselt kunagi.
    Ja muidugi, ma ei tahtnudki Sinuga vaielda ega väidelda, lihtsalt võtsin Su posti aluseks :)

  16. #56
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    4bet callimine ei ole eriti mõttekas play imo. Esiteks lähevad stäkid flopil anyway sisse ja keegi enam ei foldi, teiseks on raske sellist mängu balansseerida (peale AA / KK millega sa veel 4betti callid?).

    Mõistlik oleks minu arust võrrelda allin minekut vs 3beti callimist pre, kuna see on veits reaalsem situatsioon ja ka rohkem postflop otsuseid. (s.t mõlemal mängijal veel võimalus foldida).
    Hiljem edasijõudes võite avastada, et 4bet'i callimine positsioonil (regulari vastu!) olles on väga mõttekas mäng ja saad seda teha kasumlikult väga paljude kätega - kindlasti preemium kaartidega - QQ+, AK ja isegi veel nõrgematega - AJ, AQ, TT, JJ, 99. Samuti nii callides toodad rohkem kasumit ja vähendad mõnevõrra kõikumisi.

    Seda sellepärast, kui vastane ajab rahasid preflopis sisse standartsete kätega: QQ+, AK siis su all-in vahemik peab olema enam-vähem sama. Aga kui callida positsioonil olles, siis võid juba mängida käsi JJ, TT, 99, AQ ja stäkkida end ära soodsates floppides - näiteks JJ-ga madalas flopis. Sellisel juhul jooksed muidugi QQ+ ette aga teinekord vastased 4bet bluffivad ja kui ta tegi 4bet bluffi 9Ts-iga ja flop on T42 või sai omale tõmbe, siis on tal väga raske foldida suures potis. Või kui tal on AK siis võid talt veel saada cbeti jagu raha. Samuti kui sul on näiteks AQ või AJ ja ta checkib, siis saad positsioonil olles teda üle mängida.

    Ühesõnaga 4bet call on teinekord hea mäng aga see nõuab väga külma närvi, head postflop oskusi ja nii sunnid vastasel tegema veel rohkem vigu ja nüüd juba ÜLISUURES potis.

    4bet calli kõige suurem expert on minu arvates Nolan.

  17. #57
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    ye, ilmselt ma v6iks m6elda 4beti callimise peale kui:

    a) regular arvab et ma 3betin light
    ja seega:
    b) regular ise 4betib light
    c) mul on k2es TT+

    NL100's sellist metat veel v2ga ei leia, tho

  18. #58
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Ei foldi (CO) ($22.50)
    Button ($3.80)
    SB ($14.35)
    BB ($17.20)
    UTG ($2.65)
    MP ($10.75)

    Preflop: Ei foldi is CO with K, K
    2 folds, Ei foldi bets $0.30, Button raises $3.80 (All-In), SB raises $14.30 (All-In), 1 fold, Ei foldi calls $14.05

    Flop: ($32.60) 6, 10, 8 (3 players, 2 all-in)

    Turn: ($32.60) 3 (3 players, 2 all-in)

    River: ($32.60) 6 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $32.60

    Results:
    Button didn't show
    SB had A, A (two pair, Aces and sixes).
    Ei foldi had K, K (two pair, Kings and sixes).
    Outcome: SB won $31




    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($11.65)
    UTG ($2.05)
    Ei foldi (MP) ($10.55)
    CO ($16.35)
    Button ($16.60)
    SB ($9)

    Preflop: Ei foldi is MP with K, K
    1 fold, Ei foldi bets $0.30, 3 folds, BB raises $1.10, Ei foldi raises $3.90, BB raises $10.45 (All-In), Ei foldi calls $6.35 (All-In)

    Flop: ($21.15) 2, 5, 6 (2 players, 2 all-in)

    Turn: ($21.15) 4 (2 players, 2 all-in)

    River: ($21.15) K (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $21.15

    Results:
    BB had A, A (one pair, Aces).
    Ei foldi had K, K (flush, King high).
    Outcome: Ei foldi won $20.10



  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?

    Originally Posted by Black Aces 518
    This has gotta be WAYYYY up there. 1/2 NL game in Tunica, MS. Don't remember the exact action, but a big pot brews preflop 3 ways. Player A announces 'all in'. Player B says 'call' and they flip up their hands, revealing AA and KK. Problem: action is still on Player C, B announced out of turn. Dealer tells C it's his action and he is sitting and pondering, much to the bewilderment of everyone else. Finally he says 'gotta call. gotta' and calls, revealing the other two KK.

    The AA wins a giant pot and of course someone asks him "What in the FK were you thinking?" and he says "hey, what am I gonna do, fold KINGS?"
    :)
    võetud teemast: http://forumserver.twoplustwo.com/27...3/index40.html

  20. #60
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: FOLDING KINGS PF IS FOR FAGGOT-PUSSIES, BUT WAIT, I MUST BE BEAT?


Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES