Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 100, kokku 124 EsimeneEsimene ... 50909899100101102110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 981 kuni 2 000, kokku 2463
  1. #1981
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Homme õhtul kell 20.00 Triobet Live juulikuu online finaalsatelliit. 10 piletit GTD, osavõtumaks €10+€1, R/A 45 min (€5). Juulikuisel TB Livel siis nende vahel, kes meie kaudu pileti võitnud või ostnud eripakkumine ehk last longer võistlus.

  2. #1982

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    prima nädalaturna - 100k g - 75k g - 65k g - mis järgmiseks?

  3. #1983

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Keegi teab mis toimub nende LP-dega?
    Olen suht palju raket tagunud ja umbes sama palju on ka neid lojaalsus punkte. Mingi microgamingu pask ? Peaks ju olema ca 1€ makstud reiki võrdub ca 6 LP-d?

  4. #1984

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    ostad turnadele sisse nende eest.
    iga esmasp nullitakse ära, niiet tuleb pühap ära kasutada.

  5. #1985

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tekkis kyssa, kas kellegi teise jaoks onka triobet koomaspeaga mängimise subjekt?

    Kuna starsis ma saan end ära keelata, siis koomaspeaga ma tavaliselt hullan trios. See on chill.

  6. #1986

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    lojaalsuspunktide kurss mtt-dele sisse ostimseks läks eelmisel nädalal väga tunduvalt paremaks(selline tunne tekkis korra).

    kas selle kohta on mingit infot?

  7. #1987
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ostad turnadele sisse nende eest.
    iga esmasp nullitakse ära, niiet tuleb pühap ära kasutada.
    iga kuu lõpp nullitakse :) (mitte nädala lõpus, vähemalt nii peaks praegu olema). Lojaalsuspunktide info on muutunud ja paraku tehti see meie jaoks varem kui oli kokku lepitud. Sel nädalal muutub info kodulehel samuti.

  8. #1988
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Tekkis kyssa, kas kellegi teise jaoks onka triobet koomaspeaga mängimise subjekt?

    Kuna starsis ma saan end ära keelata, siis koomaspeaga ma tavaliselt hullan trios. See on chill.
    Trios saad ka sulgeda konto ise kas 24 tunniks või kauemaks. Ammu juba :)

  9. #1989
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    prima nädalaturna - 100k g - 75k g - 65k g - mis järgmiseks?
    suveajal tõmmati allapoole, sügisel lisatakse tagasi. Nagu ikka

  10. #1990
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Täna kell 21.00 toimub Orlov Invitational nädala finaalsatellit, kus garanteerime neljale pileti Finaali (€110). Buy-in €30+€3, freezeout, tasemed 10 min, hiline registreerimine 60 min.

  11. #1991
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Täna õhtul Beat the Staff turniir kus osalevad 3 bounty mängijat. Osavõtumaks €10+€1, freezeout, algus kell 20.15. Garanteeritud auhinnafond €1000. Turniiri leiate Tournaments > Special alt. Bounty minu pea eest €50!

  12. #1992
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Isegi võtaks osa aga paraku pole aega :\

  13. #1993
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    03.08 kell 13.00 - Triobet Live 300 ehk €300 osavõtumaksuga turniir. Algstäkk 30 000, tasemed 30 min. Hiline regamine 2 tundi. Hetkel ostetud 28 kohta 100-st ehk tõotab tulla suurem üritus kui aprillis :)
    Satelliidid hetkel Triobetis jooksmas, finaal 30.07 kell 20.00 kus garanteerime 5 piletit sellele turniirile.

  14. #1994
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Miks TB nii segast paneb? :)

    Lähen My account > My player profile ja ütleb: The system has detected that you have not yet logged in, please do so and return here.
    Lähen My account > Add or change avatar image, browsin pildi ära, on õiges formaadis ja 120 kb suur ainult. Panen upload ja jälle error: The image you selected is not in a supported format. Please choose another image.
    Ahjaa, raked handse võiks ka jälle näha. Mingiaeg nägi palju kogunud oled aga nüüd ei leia enam seda valikut my accounti alt.

    Tehke asjad korda, siis on vähe meeldivam selles toas olla :D


    E: See ka veel - absoluutselt IGAKORD kui ma üritan TB sisse logida kliendi kaudu, panen useri ja parooli ära ja vajutan logi sisse ütleb Unknown error, ükskord pidin 5x järjest panema siis alles lasi sisse, teistel kordadel piirdunud 1-2 korraga.
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 27.07.13 at 18:58

  15. #1995

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    E: See ka veel - absoluutselt IGAKORD kui ma üritan TB sisse logida kliendi kaudu, panen useri ja parooli ära ja vajutan logi sisse ütleb Unknown error, ükskord pidin 5x järjest panema siis alles lasi sisse, teistel kordadel piirdunud 1-2 korraga.
    +1, see ikka epic error neil, mujal MGs pole seda juhtunud. lisaks veel see kui panen remember user ja pass, siis vb 1 kord jätab meelde, järgmine laks uuesti vaja mitu korda sisestada, enne kui sisse saab
    Viimati muudetud harryahven poolt : 27.07.13 at 19:43

  16. #1996
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    +1, see ikka epic error neil, mujal MGs pole seda juhtunud. lisaks veel see kui panen remember user ja pass, siis vb 1 kord jätab meelde, järgmine laks uuesti vaja mitu korda sisestada, enne kui sisse saab
    Nõus. Tehke oma soft korda, pole vast nii raske, teised toad hakkama saanud kenasti.

  17. #1997
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    ütleme et ma võidan triobetist sateka kaudu turna trio laivile, siis ma pean seda tobedat logo rinnas kandma või on see vabatahtlik?
    vastasel juhul ma ei hakka isegi proovima sateliiti

  18. #1998

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
    ütleme et ma võidan triobetist sateka kaudu turna trio laivile, siis ma pean seda tobedat logo rinnas kandma või on see vabatahtlik?
    vastasel juhul ma ei hakka isegi proovima sateliiti
    Reeglid & tingimused

    * Osaledes online satelliidil nõustub Triobet Live paketi võitja kandma Triobet Live turniiril Triobeti logoga rõivaid (Triobeti logoga kleebist). Vastavad rõivad/kleebised annab Triobeti esindaja võitjaile edasi enne turniiri algust.

    mida hirmsat sinuga juhtub, kui ühel õhtul on logo rinnas?

  19. #1999
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    põhimõtteliselt käivad närvidele mängijad kes kannavad prille/kannavad suuri kõrvaklappe, pokerstarsi rõivaid mis on tellitud internetist jms samal ajal kui micro stakes turniire grindivad, naljakas vaadata lihtsalt

    minu arvamus lihtsalt sellest aga okei, see trio logo ei ole tõepoolest nüüd NII hull :)

  20. #2000
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Täna õhtul (29.07) kell 21.00 Orlov Invitational Weekly Final (4 piletit GTD). Osavõtumaks €33, Freezeout. Vajalik 4 mängijat, et turniir toimuks. Piletid finaali (väärtusega €110) ehk kokku €440 eest GTD pileteid. Peaks olema üsna lihtne võita :)

    Homme (30.07) kell 20.00 Triobet Live 300 finaal (5 piletit GTD) ning ilmselt tuleb kokku üle viie pileti.
    Edu!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES