Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 107, kokku 124 EsimeneEsimene ... 75797105106107108109117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 2463
  1. #2121
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    "Kuni 7. jaanuarini esineb Triobeti uues maksete süsteemis üksikuid tõrkeid. Oleme klientidele tänulikud mõistva suhtumise eest. Kõigi küsimuste korral on abiks Triobeti klienditugi."

    Tundub, et ei tule ka täna ja ju ma olen see üksik tõrge..

  2. #2122
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    "Kuni 7. jaanuarini esineb Triobeti uues maksete süsteemis üksikuid tõrkeid. Oleme klientidele tänulikud mõistva suhtumise eest. Kõigi küsimuste korral on abiks Triobeti klienditugi."

    Tundub, et ei tule ka täna ja ju ma olen see üksik tõrge..
    sellega on tänaseks asi klaar :)

  3. #2123
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tänasest kell 20:00 Triobetis esimesed satelliidid ka EMV NLH 6-max €500 turniirile, 1 pilet GTD kui alustajaid vähemalt 6. Osavõtumaks €50, freezeout.

  4. #2124

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Triobet hakkab vaikselt vett peale tõmbama endale, peale uut makse süsteemi.
    Uue aasta jooksul olen päris mitme inimesega kokku puutunud, kes kasutasid igapäevaselt Triobeti.
    Nüüdseks konkurendi lehele kolinud.
    Inimestel palju probleeme: Sissemakse võtab 2-3 päeva aega ( Klienditugi ütleb, õhtuks saame vastuse, et millal raha laekub. Kas tuli vastus? Ei.)
    Väljamaksed venisid pühade aeg, e. üle 2nädala. (Klienditugi ütles selle 2nädala jooksul, et homme tuleb. Igapäev oli sama jutt nende poolt)
    Tahad kiiret sissemakset teha, läheb sellega ca. 3-5min aega. Vana sissemakse süsteemiga läks aega alla 1min.
    Klienditugi on väga nõrgal tasemel!!! Lubavad olematuid asju, et päris vihale ajab!
    Olen Triobeti kasutanud ca. 4-5a. juba, aga tundub, et peab sealt ära kolima.
    Viimati muudetud Infected poolt : 10.01.14 at 10:42

  5. #2125
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Infected Vaata postitust
    Triobet hakkab vaikselt vett peale tõmbama endale, peale uut makse süsteemi.
    Uue aasta jooksul olen päris mitme inimesega kokku puutunud, kes kasutasid igapäevaselt Triobeti.
    Nüüdseks konkurendi lehele kolinud.
    Inimestel palju probleeme: Sissemakse võtab 2-3 päeva aega ( Klienditugi ütleb, õhtuks saame vastuse, et millal raha laekub. Kas tuli vastus? Ei.)
    Väljamaksed venisid pühade aeg, e. üle 2nädala. (Klienditugi ütles selle 2nädala jooksul, et homme tuleb. Igapäev oli sama jutt nende poolt)
    Tahad kiiret sissemakset teha, läheb sellega ca. 3-5min aega. Vana sissemakse süsteemiga läks aega alla 1min.
    Klienditugi on väga nõrgal tasemel!!! Lubavad olematuid asju, et päris vihale ajab!
    Olen Triobeti kasutanud ca. 4-5a. juba, aga tundub, et peab sealt ära kolima.
    pühade ajal oli tõepoolest probleeme maksetega ning minu teada on kõigiga ühendust võetud kel oli probleeme väljamaksetega. Siin ei sõltunud meist otseselt väljamaksete kiirus kuid kliendi jaoks see ju tegelikult ei loe ja õigustatult. Nüüdseks on need probleemid lahendatud ning asi korras.
    Mis puudutab sissemaksete kiirust siis ka sellega tegeldakse minu teada.

  6. #2126
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Täna õhtul kell 20:00 EMV Any 150 satelliit (1 GTD) ja Põhiturniiri satelliit (2 piletit GTD). Lisaks Eesti freeroll, et oleks lõbusam Madis Müüri tegemisi jälgida ning mitmed muud satelliit-turniirid :)

  7. #2127

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Pettusin ka Trios, enne jõule helistas neiu ja ütles, et saadavad mulle ka sel aastal tsikkidega kalendri, täpsustas veel aadressi üle jne, aga kalendrist pole lõhnagi, nuuks.

  8. #2128

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Pettusin ka Trios, enne jõule helistas neiu ja ütles, et saadavad mulle ka sel aastal tsikkidega kalendri, täpsustas veel aadressi üle jne, aga kalendrist pole lõhnagi, nuuks.
    Jah, kurat, kus mu kalender on. Siiani ei tea kas on juba uus aasta või mitte...

  9. #2129

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    On see triobetis tavaline, kui kohati ei lase regada sest mingi kuradi error on?

  10. #2130
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    kalender tuleb ikka, aga pannakse postiga teele (neid inimesi on palju kellele saata). Kui ei ole järgmisel nädalal kohal (E), siis kirjutage palun klienditoele ja ajame asja korda :)

    Regamise error -kuhu soovid regada ja millise veateate annab?

  11. #2131
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Et oleks põnevam Madise tegemisi vaadata siis pakume Triobeti poolt sellised turniirid:
    EMV erisatelliit – 3 piletit GTD
    Algus kell 21.00. Turniiri leiad Tournaments > Satellites > Triobet Events
    Ela kaasa meie mehele PCA-l ning võida samal ajal pilet märtsis toimuvatele Eesti meistrivõistlustele! Sel satelliidil saab võitja €300 EMV Põhiturniiri pileti ning 2 & 3 koha omanikud €150 EMV pileti.
    Algstäkk 5000 punkti, freezeout. Tasemed 9 min, hiline registreerumine 45 min. 9-max lauad. Osalemist tühistada ei ole võimalik. Edu!

    &

    Eesti Freeroll
    Algstäkk 10,000 punkti, tasemed 10 min, 9-max lauad. Tegemist on freerolliga - kui Sa ei ole lauas esimese taseme jooksul eemaldatakse Sind turniirilt automaatselt. Auhinnaraha top 12% osalejatest! Edu!

  12. #2132

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Regamise error -kuhu soovid regada ja millise veateate annab?
    HU SnG-le vahel jamab. Et võtan lobby lahti (1 mängija juba ees ootab) siis panen "Join" ja tuleb errori popup. Midagi "there was an error and you cant register now" (sõnastust ei mäleta täpselt). Kui lobby kinni panna ja uuesti võtta, siis a la pooltel kordadel laseb siiski registreerida. Ei, ei ole see error, et kohad täis.

  13. #2133
    FPP Pro Kasutaja CeuZ^ avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    UCCL
    Postitusi
    257

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas Blaze pokkerit saab mängida mitmes lauas ühes limiidis?

  14. #2134
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Esmaspäeval tehtud väljamakse soov jõudis kohale reedel. Ei ole enam vana head kiirust ülekannetes :(
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 17.01.14 at 12:53

  15. #2135

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Ja nii need kliendid kaovad.
    Kahjuks....

  16. #2136
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Infected Vaata postitust
    Ja nii need kliendid kaovad.
    Kahjuks....
    Andres ütles, et Triobetil on väljamaksete teostamisel tehnilised probleemid ja mina usun teda. Nii suurel ettevõttel ei ole mitte ühtegi põhjust hoida väljamakseid kinni.

  17. #2137
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Et oleks põnevam Madise tegemisi vaadata siis pakume Triobeti poolt sellised turniirid:
    EMV erisatelliit – 3 piletit GTD
    Algus kell 21.00. Turniiri leiad Tournaments > Satellites > Triobet Events
    Ela kaasa meie mehele PCA-l ning võida samal ajal pilet märtsis toimuvatele Eesti meistrivõistlustele! Sel satelliidil saab võitja €300 EMV Põhiturniiri pileti ning 2 & 3 koha omanikud €150 EMV pileti.
    Algstäkk 5000 punkti, freezeout. Tasemed 9 min, hiline registreerumine 45 min. 9-max lauad. Osalemist tühistada ei ole võimalik. Edu!

    &

    Eesti Freeroll
    Algstäkk 10,000 punkti, tasemed 10 min, 9-max lauad. Tegemist on freerolliga - kui Sa ei ole lauas esimese taseme jooksul eemaldatakse Sind turniirilt automaatselt. Auhinnaraha top 12% osalejatest! Edu!
    See võib olla üksiku turniiri probleem (on esinenud selliseid juhuseid). Soovitan alati saata info koos turniiri ID-ga klienditoele ja see lahendatakse kiirelt.

  18. #2138
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
    Kas Blaze pokkerit saab mängida mitmes lauas ühes limiidis?
    minu teada mitte, võibolla HU laudades saab, aga ma ei ole kindel :) Kui huvitab täpsem vastus saada palun mulle kiri ja ma uurin.

  19. #2139
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Andres ütles, et Triobetil on väljamaksete teostamisel tehnilised probleemid ja mina usun teda. Nii suurel ettevõttel ei ole mitte ühtegi põhjust hoida väljamakseid kinni.
    aitäh ranka, nii see on. Vahetati ära makseid teostav partner ning sellest tekkis taoline probleem. Selle lahendamisega tegeldakse, sest see ei ole normaalne, et inimene peab oma raha ootama nii mitu päeva. Eestlased on oma kiirusega nii kaugele jõudnud, et muu maailm on kaugel, väga kaugel meist maas :) Võtab aega, et neile selgeks teha, et nad teeksid sama kiirelt asju kui meie

    P.S. Triobeti pokkeripanka on uuendatud veidi. Selleks, et uuendust näha, kliki pokkeripangas suvalisel kohal ning seejärel vajuta klahvi F5.
    Viimati muudetud AndresBurget poolt : 19.01.14 at 14:04

  20. #2140
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Täna õhtul kell 20:00 EMV Any 150 satelliit (1 GTD) ja Põhiturniiri satelliit (2 piletit GTD). Lisaks Orlov Invitational ja Fisherman Challenge satelliidid mis algavad samal ajal.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES