Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 124 EsimeneEsimene ... 891011122060110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 2463
  1. #181
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Triobeti kalad

    Leidsin käe üles, kirjelduse järgi oli minu poolt fold. Ju siis sai aeg otsa aga millegipärast lauas aktsioon sellest hetkest edasi ei läinud.

  2. #182

    Re: Triobeti kalad

    Kas kellelgi on veel olnud Cash laudades probleeme mängu võetava raha miinimumiga? Endal on täiesti tavaline juhtum, kui Nl20s saab minimaalselt sisse tuua 12-19 vahel asuva suvalise summa. Nüüd paaril viimasel päeval on olnud ka juhtumeid, kus minimaalselt saan lauda astuda üle max BI, NL10's tihti kusagil 10,5-14 ja 20's sama värk. Mis eriti hämmastas oli see, et täna sain ühte lauda NL10's tuua ainult 26,86 taala. Mõtlesin küll veidi aega ja kirusin, aga läksin ikka. Järgmine laud samas limiidis küsis juba mingit summat üle 32 taala. Kurat, ei hakanud maha istuma.

  3. #183

    Re: Triobeti kalad

    See juhtub siis, kui oled selles lauas viimase tunni jooksul istunud ning siis saad sinna lauda minna alates summast, millega seal viimati olid.

    Onlines pole ka Going south lubatud , et siis ütäpsemalt, kui Sul on 600 BB stack ja ei taha nii suure summaga lauas istuda, siis ei saa korra ära minna ja tagasi 100 BB'ga istuda :)

  4. #184

    Re: Triobeti kalad

    Ok, selge. Peaaegu hakkasin juba peas ette kujutama mingisuguseid valemeid kuidas seda BI'd arvutatakse ;D

  5. #185
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Triobeti kalad

    Mõtlesin, et teeks ühe HU sng vahelduseks, aga ei pannud tähele, et 10 akent juba avatud. Võttis mu raha ära ilusti ja kui lauda avama hakkas teatas rõõmsalt, et rohkem avada ei saa ja kogu lugu. Raha ei viitsinud muidugi tagasi anda. Vähemalt sain pokker pointsegi..

  6. #186
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Triobeti kalad

    Haige.

  7. #187

    Re: Triobeti kalad

    huvitav. Tahtsin kanda kogu pappi triost välja. Tegin seda laupäeval ja pappi pole ikka. Logisin sisse ja ennäe - ülekanne "keelatud"

    Mis krdi jama see on huvitav, igastahes kui nad mulle mõistlikku selgitust ette ei näita siis on hasartmängu komisjonile kiire kõne :-\

  8. #188

    Re: Triobeti kalad

    Kas see boonus 100 EEK oli ka seal hulgas? Mingit vabastamisnõuet ei olnud sellel?

  9. #189

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kas see boonus 100 EEK oli ka seal hulgas? Mingit vabastamisnõuet ei olnud sellel?
    mismõttes hulgas? selle ma sain jah aga summa on suurem ja ma küll ei lugenud välja et selle saamisel mingid tingimused on

  10. #190

    Re: Triobeti kalad

    "Boonusele kehtivad TrioBet'i üld Reeglid ja Tingimused 2.8"

    Mul oli meilipeal selline rida, kui mulle see 100 peale pandi, ma ei tea, kas see midagi tähendab.

  11. #191

    Re: Triobeti kalad

    2.8 Kui kampaania reeglites ei ole näidatud teisiti, tuleb enne boonuse väljamakset täita järgnevad tingimused

    Koefitsendid:
    Boonuse ning oma deposiidiga tuleb teha vähemalt 3-kordne käive koefitsiendiga 1,30 või kõrgem.
    Kasiino
    Boonuse ning oma deposiidiga tuleb teha vähemalt 25 -kordne käive. Rulett, craps ning baccarat mängud selles kampaanias ei osale.
    Pokker
    Iga €5 boonuse (78EEK/17LTL/3LVL) eest peab klient koguma 50 reigitud jaotust/200 pokkeripunkti. Näiteks: kui mängija saab €15 boonuse peab ta koguma 150 reigitud jaotust/600 pokkeripunkti enne väljamakse soovi esitamist.

  12. #192

    Re: Triobeti kalad

    2.8 Kui kampaania reeglites ei ole näidatud teisiti, tuleb enne boonuse väljamakset täita järgnevad tingimused:

    Koefitsendid
    Boonuse ning oma deposiidiga tuleb teha vähemalt 3-kordne käive koefitsiendiga 1,30 või kõrgem.
    Kasiino
    Boonuse ning oma deposiidiga tuleb teha vähemalt 25 -kordne käive. Rulett, craps ning baccarat mängud selles kampaanias ei osale.
    Pokker
    Iga €5 boonuse (78EEK/17LTL/3LVL) eest peab klient koguma 50 reigitud jaotust/200 pokkeripunkti. Näiteks: kui mängija saab €15 boonuse peab ta koguma 150 reigitud jaotust/600 pokkeripunkti enne väljamakse soovi esitamist.

    on sead, oleks siis oma 100 summast maha lahutanud. krdi triobet. Imeb sajaga. Tegin juba uue cashaudi sama summa peale, nüüd krt oota et see ka keelatakse ja siis lahuta see 100 maha ja jälle sama jama

  13. #193

    Re: Triobeti kalad

    parandage mind kui ma eksin aga minumeelest ei saa sa üldse mitte mingit cash-outi teha enne kui sa oled oma väljamakse niiöelda "võimalikuks" mänginud.

    seega hakka aga punkte koguma, olgu mistahes summa sul seal peal, kätte enne ei saa kui oma saadud 100 boonuse oled välja teeninud.

    sõbral kord oli nii. peal oli miskine paarsada daala... sai triost 100 eek boonuse, ja välja ei saanud mitte ühtegi kroooni enne kui oli nõudmised täis mänginud :S

  14. #194
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Triobeti kalad

    mul just oli sama jama. Selle 100eeki eest siis vist tahavad saada ala 100 regitud kätt nagu aru saan? Igatahes täna grindisin ja tegin uue katse eks homme näha ole kas tuli papp üle või ei. Ma ütlen viimane kord kui mingit tasuta sente võtan. Mul oli enda raha kah peal tahtsin osa välja kanda aga ei lase seletasin et mul ju raha jääb veel peale et milles probla kannan 200 euri välja ja 100 ju jääb sinna aga ikka saatsid nahui mu. Ütlesid et kao reigitud käsi või punkte tegema ahv.

  15. #195

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    mul just oli sama jama. Selle 100eeki eest siis vist tahavad saada ala 100 regitud kätt nagu aru saan? Igatahes täna grindisin ja tegin uue katse eks homme näha ole kas tuli papp üle või ei. Ma ütlen viimane kord kui mingit tasuta sente võtan. Mul oli enda raha kah peal tahtsin osa välja kanda aga ei lase seletasin et mul ju raha jääb veel peale et milles probla kannan 200 euri välja ja 100 ju jääb sinna aga ikka saatsid nahui mu. Ütlesid et kao reigitud käsi või punkte tegema ahv.
    mul on igastahes kirjas nagu oleks rahuldatud väljakanne. Pappi veel arvel pole, vaatan hiljem veel

  16. #196

    Re: Triobeti kalad

    Raked hande saab ju My Account alt vaadata, siis pole arvamist kas on täis või mitte.

  17. #197

    Re: Triobeti kalad

    täna siis selline lahe asi, et mängin rebuy turniiri. kaotan all inni rebuy ajal ja küsin uut rebuyd. samal ajal aga viskab kõik teised mängijad teise lauda ja mulle tuleb kiri, et olen turniirilt out. WTF.....

  18. #198
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    täna siis selline lahe asi, et mängin rebuy turniiri. kaotan all inni rebuy ajal ja küsin uut rebuyd. samal ajal aga viskab kõik teised mängijad teise lauda ja mulle tuleb kiri, et olen turniirilt out. WTF.....
    Jaiks. See küll valus bug.

  19. #199
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Triobeti kalad

    mis on pildil valesti?


  20. #200
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Triobeti kalad

    http://www.youtube.com/v/g2nCOOm0qeA&hl=en&fs=1

    Vastus peitub vast siin.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES