Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 117, kokku 124 EsimeneEsimene ... 1767107115116117118119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 321 kuni 2 340, kokku 2463
  1. #2321

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Mul on lihtsam vastata sellistele küsimustele otse, meili teel :) Palun kirjuta andres.burget@triobet.com ning vastan :) Vastuseks esimesele küsimusele - see on MPN võrgu tingimus, meie otseselt siin midagi muuta ei saa paraku.
    Kuidas meili teel lihtsam vastata on? Keegi kirjutab neid sinu eest või pole vastus kõigi silmadele mõeldud?

  2. #2322
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Miisu Vaata postitust
    Kuidas meili teel lihtsam vastata on? Keegi kirjutab neid sinu eest või pole vastus kõigi silmadele mõeldud?
    Ma ei jõua lihtsalt foorumis küsimustele nii detailselt vastata ja nagu ikka, kui on kusagil mingi viga tekstis või kellelgi hea idee siis see ei jää tasustamata :) Nii lihtne see ongi

  3. #2323

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas Triobetis tavaline, et saadavad meilile boonuse pakkumise, aga kontole pole midagi laekunud. Jaanuaris ka kiri kuu algul pakkumine alles kuu keskel?

  4. #2324
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
    Kas Triobetis tavaline, et saadavad meilile boonuse pakkumise, aga kontole pole midagi laekunud. Jaanuaris ka kiri kuu algul pakkumine alles kuu keskel?
    ma eeldan, et boonuspakkumine millest jutt on Lojaalsusprogrammi pakkumine? Kui niis siis on lihtsam saata info ühekorraga kui saata mitu e-kirja. Hetkel on 09.02 kuni 15.02 Lojaalsusprogrammi reload boonuste tegemise võimalus avatud ja info saadetud :)

  5. #2325
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Triobetis alates tänasest Eesti Meistrivõistluste satelliidid üleval - igapäevaselt €3.30 (R/A €3, 60 min) osavõtumaksuga, 8 mängijat miinimum, garanteerime €200 eest pileteid (€150 + €50). Kõik mis lisandub üle €200 läheb kas järgmistele kohtadele rahana või siis lisandunud €100 korral teiseks €150-ks piletiks. Algus iga päev kell 20.00.
    Igal pühapäeval sama süsteemiga €500 ja €300 piletid GTD kuid Freezeout turniir.

  6. #2326

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Jah, tegu lojaalsusprogrammiga, milles on kirjas tasuta spinnid kasiinos ja tasuta panus spordiennustuses. Mida pole aga kuskil näha. Reload vast ok, pole kasutanud.

  7. #2327
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
    Jah, tegu lojaalsusprogrammiga, milles on kirjas tasuta spinnid kasiinos ja tasuta panus spordiennustuses. Mida pole aga kuskil näha. Reload vast ok, pole kasutanud.
    Mhm, midagi ebaselget ei ole, kogu info on e-kirjas olemas :)

    Freerollid algavad 10.02 ja kõik need, millistel võid osaleda on leitavad pokkeritoas ning juba võimalik registreeruda;
    Reload boonuse pakkumine algas 09.02 ja lisainfo on leitav lingile klikkides. Kampaania pakkumine lõpeb 15.02
    Spordiennustuse tasuta panuse saab teha 17.02 mil see kontole kantakse.
    Pokkeritoa kasiino tasuta spinne saab kasutada 18.02, mil need kontole kantakse.

  8. #2328

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Sorry! Sain valesti aru, arvasin, et lõpeb antud kuupäval. Veel kord vabandused segaduse tekitamise pärast.

  9. #2329
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
    Sorry! Sain valesti aru, arvasin, et lõpeb antud kuupäval. Veel kord vabandused segaduse tekitamise pärast.
    Ma kindlasti muudan kirja teksti arusaadavamaks, praegune ei ole nii hästi loetav :) Järgmisel kuul info paremas vormis :)

  10. #2330

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kus kohast ma Rbd vaadata peaksin saama? Varem oli kassa all või seda enam ei ole? Ilmselt enam vist ei ole jah aga kodulehel võiks siis seda ka uuendada seal on jätkuvalt Rb kohta info olemas.
    Viimati muudetud Blacktor poolt : 16.02.15 at 15:29

  11. #2331
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
    Kus kohast ma Rbd vaadata peaksin saama? Varem oli kassa all või seda enam ei ole? Ilmselt enam vist ei ole jah aga kodulehel võiks siis seda ka uuendada seal on jätkuvalt Rb kohta info olemas.
    Rakeback? Seda ei paku me sellisel kujul alates 03.11.2014, kodulehel ei ole infot enam ammu :) Vaata Lojaalsusprogrammi, seal on olemas kogu vajalik info :)

  12. #2332
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Eesti Freeroll - €1000 - (14239278)
    24.02.2015 kell 11.00
    Eesti Freeroll - auhinnafondis €1000! Algstäkk 2000 punkti aga kui kogud 25 reigitud jaotust nädala jooksul enne turniiri algust, saad lisaks 750 punkti! Tasemed 15 minutit, 9-max lauad. Auhinnaraha 12% osalejatest.

  13. #2333
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Triobetis tänasest uut tyypi lobby mida saab muuta tagasi ka vanamoodsaks kohe sealsama asuvate valikute all (suur punane Play nupp, selle kohal kaks valikut)
    ja mängijaid ka veid rohkem

  14. #2334
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    48

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Uuendada ei saa (jääbki üritama). Uuesti installida ei saa, kuna jookseb kokku. Ilmselt on minul aint probleem kui mängijaid rohkem.

    Edit: Millegipärast oli süüdi viiruse tõrje. Varem pole probleeme igatahes olnud.
    Viimati muudetud robert poolt : 27.02.15 at 16:43

  15. #2335

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kuidas uuendus meeldib? Kui enne oli näha kes lauas istuvad, siis praegu peab laua avama, siis alles näed nimesid.

  16. #2336
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    sorri, aga see triobet on nii ebapädev koht, et jube. Mul oli konto paar päeva lukus, sest nad ei suutnud jõuda järeldusele, et mu konto oli suletud, sest tegin alaealisena sinna konto. Kui selle välja selgitasid, lubasid mul uue konto avada, mida ma aga teha ei saanud, sest email oli kasutuses, selle vea parandamine võttis ka ca päeva. Tegin siis konto ja deposiidi, kuid üllatus üllatus, raha läks kaduma. Pidin jälle ühendust võtma ja sealt jälle saadeti asi kuhugi edasi + pidin veel saatma panga väljavõtted ja värgid ning seejärel pidid ühendust võtma meili kaudu. Mida ei tulnud, oli aga meil ning pidin iga päev chatti küsima minema, et kaugel seisud on. Nüüd paar päeva hiljem, kui osa välja tahan kanda, siis on uus jama, nimelt on mu pangakonto mingi teise kontoga seotud ja sellele probleemile lahenduse leidmine võtab ka kõvasti aega.
    Säästke närvi ja mängige starsis, kõik probleemid saavad suhteliselt kiirelt likvideeritud.

  17. #2337
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    sorri, aga see triobet on nii ebapädev koht, et jube. Mul oli konto paar päeva lukus, sest nad ei suutnud jõuda järeldusele, et mu konto oli suletud, sest tegin alaealisena sinna konto. Kui selle välja selgitasid, lubasid mul uue konto avada, mida ma aga teha ei saanud, sest email oli kasutuses, selle vea parandamine võttis ka ca päeva. Tegin siis konto ja deposiidi, kuid üllatus üllatus, raha läks kaduma. Pidin jälle ühendust võtma ja sealt jälle saadeti asi kuhugi edasi + pidin veel saatma panga väljavõtted ja värgid ning seejärel pidid ühendust võtma meili kaudu. Mida ei tulnud, oli aga meil ning pidin iga päev chatti küsima minema, et kaugel seisud on. Nüüd paar päeva hiljem, kui osa välja tahan kanda, siis on uus jama, nimelt on mu pangakonto mingi teise kontoga seotud ja sellele probleemile lahenduse leidmine võtab ka kõvasti aega.
    Säästke närvi ja mängige starsis, kõik probleemid saavad suhteliselt kiirelt likvideeritud.
    ma usun, et probleemidele saab alati kiire lahenduse :) Samasuguseid juhtumeid olen suutnud aidata lahendada vähem kui kahe tunniga

  18. #2338
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Uues arvutis installin esimest korda Triobeti klienti (Windows 7 masin, samas eelmises oli ka W7, Olybet toimib nii vanas kui uues).

    Veebiklient läheb tööle, veebis oma profiilile sisse on võimalik logida, aga pokkerikliendile mitte. Paned õige kasutajanime-parooli sisse, sisselogimisaken lihtsalt refreshitakse puhtaks ja kõik. Paned meelega vale parooli, öeldakse, et sisselogimine ebaõnnestus ja võtku klienditoega kontakti.

    Klienditoe meelest konto lukus pole ja kõik OK. Seega justkui mingi arvuti lokaalne jama? Viirustõrjet installitud pole, tulemüüri proovitud peale panna ja maha võtta, tulemust pole. Restardid tehtud, kliendid uuesti installitud, sama seis.

    Kellelgi sarnaseid kogemusi?

  19. #2339
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Uues arvutis installin esimest korda Triobeti klienti (Windows 7 masin, samas eelmises oli ka W7, Olybet toimib nii vanas kui uues).

    Veebiklient läheb tööle, veebis oma profiilile sisse on võimalik logida, aga pokkerikliendile mitte. Paned õige kasutajanime-parooli sisse, sisselogimisaken lihtsalt refreshitakse puhtaks ja kõik. Paned meelega vale parooli, öeldakse, et sisselogimine ebaõnnestus ja võtku klienditoega kontakti.

    Klienditoe meelest konto lukus pole ja kõik OK. Seega justkui mingi arvuti lokaalne jama? Viirustõrjet installitud pole, tulemüüri proovitud peale panna ja maha võtta, tulemust pole. Restardid tehtud, kliendid uuesti installitud, sama seis.

    Kellelgi sarnaseid kogemusi?
    Kirjuta palun, uurin - mingi asi peab olema, mis on klienditoel jäänud vastamata Sulle :)

  20. #2340
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mis väljamaksetega toimub, et mitu päeva ootel jne.? Sõbral kinnitati laupäevane swedi väljamakse alles täna ja endal ootab väljamakse jne. -- pankrot?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES