Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 124 EsimeneEsimene ... 816171819202868118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 2463
  1. #341

    Re: Triobeti kalad

    Ma ei saa aru mis toimub, kohe pärast sisselogimist viskab selle message of the day ette ja hangub ära.

  2. #342

    Re: Triobeti kalad

    aga kui mulle paari päeva pärast rakeback üle kantakse ja ma mingi nädala pärast esimesed 2500 raked handi kokku saan ja boonust küsin, siis ei antagi vms? või lahutatakse rakeback sealt 200 eurost maha või kuidas see süsteem välja peaks nägema

  3. #343
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Triobeti kalad

    Kas ühelgi Triobeti turnal pole enam diili tegemise võimalust lõpus nagu see peaks enamikel teistel pokkeritubadel olema? Võinuks vanduda, et kunagi oli see olemas (Trios siis just nimelt) ja oleks nagu seda ka kasutanud...'

    praegu... aga tühjus

  4. #344

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    Ma ei saa aru mis toimub, kohe pärast sisselogimist viskab selle message of the day ette ja hangub ära.
    Tra mul täpselt sama viga, käed värisevad juba et ei saa gambeldada.
    Raip...

  5. #345

    Re: Triobeti kalad

    TRIO uus üllatus. lobyt pole. mängi, kui saad!!!


    edit///

    pooled vennad turnades ja cashis sit out kah või disconnected.
    is niceee

  6. #346

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt
    TRIO uus üllatus. lobyt pole. mängi, kui saad!!!
    ezz juu:D
    võta buddies ja siis vaata kus laudades s6brad istuvad ja seal saad m2ngida:P

  7. #347
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Triobeti kalad

    See trio on ikka nii faking rigged ikka ja suudab alati jõle tilti ajada. Ma pole seal küll ammu mänginud, aga täna oli huvitav freeroll, kus saavad 3 esimest triobeti pokkerikohvri ja veel teised kohad raamatuid. Selleks, et seal osaleda, vaja 1 rake handi. Turniir juba käis ja late regamine oli tund siis tahtsin kähku selle rake handi ära teha. Nii lasin sõbral 5 euri transferida, et kähku teha nl10 lauas see hand ära. Teadagi, et trios peab maksma 0.25 senti, et 1 rake saada. Kohe esimese potiga maksin 0.22 euri ära siis tuli palju sendiseid veel ja teises lauas tuli veel 0.34$ rake. Aga ikka ei saanud seda kätt. Panin mitu korda trio päris kinni ja refreshisin, ükskord kui kinni panin ütles, et mul pole üldse raha ja laudu lahti ei visanud. Hiljem läks korda. Kokkuvõttes see 5 euri kadus ära ja jõle närvi ajas see tuba veel. Minumeelest varemgi olnud nii, et vaja rake hand teha siis seda ei tulegi, kusjuures ammu mingi 0.25 sendised raked makstud poti pealt.

    Ja mis kõigeparem, 20 minti hiljem vaatan, et 5 rake handi tulnud. Freekolli late regamine käib veel. Hops mõtlen panen kihku kähku kirja veel, ei saagi. Kähku trio kinni ja uuesti lahti. Ikka ei saa regada. Vihan seda tuba nüüd elulõpuni. ;D

  8. #348
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Triobeti kalad

    Tahad, et Trio veel aeglasem oleks ja hakkaks iga minut raked handide seisu uuendama?
    Rohkem ikka oma süü, et viimasele hetkele selle jätsid.

  9. #349
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Triobeti kalad

    Mingi aeg läheb nende uuendamise peale ka, nii et seda ei tasu loota, et see raked hand Sul kohe kirja läheb.

  10. #350
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Tahad, et Trio veel aeglasem oleks ja hakkaks iga minut raked handide seisu uuendama?
    Rohkem ikka oma süü, et viimasele hetkele selle jätsid.
    Nojah. Aga nüüd 20 minti hiljem vaatasin hops 5 rake handi olemas. Freekolli late regamine käib. Mõtlen, et panen kihku kähku kirja ja fail, ei lase ikka kirja panna. Sajebiis, rigged pask sait! :D

  11. #351

    Re: Triobeti kalad

    Täiesti per**es rigged site!!!

    Turnii, 2 lauda järel, 1 mängija finaallauani.
    I lauas, kus olin mina, toimus aus mängimine, raha liikus pidevalt ning oli palju suuri potte.
    II lauas olid 3 shortstackerit, kes ei mänginud eranditult ühtegi kätt ja andsid chippe üksteisele,
    ühel neist oli vaevalt 2-3 BB, minul 30+ BB.
    Arvake ära kes oli bubble boy?
    Minu laua inimesed kutsusid pokermngri, tema ütles, et tuleb võtta ühendust Triobetiga,
    võtsin ühendust ingliskeelse suppordiga, sealt öeldi, et asi uurimisel, kuid sealt ei jõudnud asi
    kuhugi, võtsin ühendust eestikeelse suppordiga, kust öeldi, et nemad ei saa, midagi teha
    ning saadeti mind tagasi Microgamingu juurde, kes alguses saatsid mind omakorda Triosse.
    Oeh masendav, finaallaud sai 40+ euri rohkem raha :-\




    Mängisin Triobetis nagu alati, järsku avastan,
    et on tehtud mängijatele väga põnev freeroll,
    jagati chipcase ja raamatuid.
    Osavõtmiseks on vaja mängida 1 reigitud jaotus.
    Regamiseni oli natuke aega, rääkisin sellest ka oma sõbrale, kellel on konto olemas,
    kui üldiselt väga tihti ei mängi. Ta kandis endale 25.-, mängis ühe käe ning sai freerollist osa võtta.
    Vajutasin ka ise rega nuppu ning sait väidab, et "ma ei ole täitnud vastavaid" ...
    MIDA KURADIT?
    Ma mängin pea iga päev trios ning olin veel samal päeval kõvasti SNGsi ja cashi pelanud.
    Trio näitab tänaseni, et 0 reigitud kätt mängitud


    Andke andeks, ausalt, üldiselt ma väga tilti ei lähe ja olen rahulik, aga ...

    MIDA V****?

  12. #352

    Re: Triobeti kalad

    sit n go'dega raked handse ei saa juu sa mängisid nl2 tasemel seda cashi ja väga suuri pote ei mänginud kui raked handse pole:D nonzenz jutt sul:D

  13. #353

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    sit n go'dega raked handse ei saa juu sa mängisid nl2 tasemel seda cashi ja väga suuri pote ei mänginud kui raked handse pole:D nonzenz jutt sul:D
    Päris nii NIT ja breakeven ma ka ei ole, pealegi jõllitab mulle iga 3s käsi all nurgas "rake x €"... KRT ei ole ju nonsenss? süvene

  14. #354
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas melole
    Päris nii NIT ja breakeven ma ka ei ole, pealegi jõllitab mulle iga 3s käsi all nurgas "rake x €"... KRT ei ole ju nonsenss? süvene
    Mida see tähistama siis peaks?
    Kui x < 0,25, siis järelikult pole raked hand.

  15. #355
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas melole
    Täiesti per**es rigged site!!!

    Turnii, 2 lauda järel, 1 mängija finaallauani.
    I lauas, kus olin mina, toimus aus mängimine, raha liikus pidevalt ning oli palju suuri potte.
    II lauas olid 3 shortstackerit, kes ei mänginud eranditult ühtegi kätt ja andsid chippe üksteisele,
    ühel neist oli vaevalt 2-3 BB, minul 30+ BB.
    Arvake ära kes oli bubble boy?
    Minu laua inimesed kutsusid pokermngri(miks?), tema ütles, et tuleb võtta ühendust Triobetiga,
    võtsin ühendust ingliskeelse suppordiga, sealt öeldi, et asi uurimisel, kuid sealt ei jõudnud asi
    kuhugi, võtsin ühendust eestikeelse suppordiga, kust öeldi, et nemad ei saa, midagi teha
    ning saadeti mind tagasi Microgamingu juurde, kes alguses saatsid mind omakorda Triosse.
    Oeh masendav, finaallaud sai 40+ euri rohkem raha :-\


    mis siis sul juhtus? ei selgu jutust. hetkel saan aru et kaotasid oma stäcki suuremale stäckile?
    selgitust vaja.

  16. #356

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas marxiku
    mis siis sul juhtus? ei selgu jutust. hetkel saan aru et kaotasid oma stäcki suuremale stäckile?
    selgitust vaja.
    *Teine laud tegi kokkumängu ega ei mänginud ühtegi kätt, see tekitas automaatselt olukorra, kus bubble boyks pidi jääma, keegi meie lauast. Ei ole ju väga aus.
    *Rake x € oli toodud näiteks, täpseid summasid ma meelde ei jätnud, igatahes käis läbi mitu POTi, mis showdownil olid väärt mitu buyini.

  17. #357
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Triobeti kalad

    Olgu nad tegid seda..vb leppisid chatis kokku ,misjuhul on see tõestatav ,kuid seda ei saa juu takistada järgmine kord toimumast.Tagantjärele ei võta keegi neil raha ära ja ei anna sulle ka 40€ rohkem .See on mõeldamatu samm. Pm pead elama selle teadmisega ,muud ei ole sul miskit teha.

  18. #358
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    Olgu nad tegid seda..vb leppisid chatis kokku ,misjuhul on see tõestatav ,kuid seda ei saa juu takistada järgmine kord toimumast.Tagantjärele ei võta keegi neil raha ära ja ei anna sulle ka 40€ rohkem .See on mõeldamatu samm. Pm pead elama selle teadmisega ,muud ei ole sul miskit teha.
    ära tee nalja, sellisele asjale on ikka kindlad karistused olemas ju (on ju??). pmst hakkame siis kõik koostööd tegema nagunii keegi midagi ette ei võta. või mis teema on.
    no triobeti kohta otseselt ma ei tea aga ma kujutan ette, et pokerstars või everest seda sinna paika ei jäta kui ikka neid pommitad mõnusalt emailidega?
    selline asi käib ikka rämedalt pinda

  19. #359
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 292

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    Olgu nad tegid seda..vb leppisid chatis kokku ,misjuhul on see tõestatav ,kuid seda ei saa juu takistada järgmine kord toimumast.Tagantjärele ei võta keegi neil raha ära ja ei anna sulle ka 40€ rohkem .See on mõeldamatu samm. Pm pead elama selle teadmisega ,muud ei ole sul miskit teha.
    PokerStarsis, kui tõestakse ära kokkumäng siis reeglina saad oma raha tagasi. Primas ei tea aga kardan, et käitutakse täpselt samamoodi.

  20. #360

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas melole
    *Teine laud tegi kokkumängu ega ei mänginud ühtegi kätt, see tekitas automaatselt olukorra, kus bubble boyks pidi jääma, keegi meie lauast. Ei ole ju väga aus.
    *Rake x € oli toodud näiteks, täpseid summasid ma meelde ei jätnud, igatahes käis läbi mitu POTi, mis showdownil olid väärt mitu buyini.
    Et raked handi cashis saada, peaksid sa miinimum NL10's mängima, sest NL4 ei võeta rake'i üle 10 sendi ja seega pole võimalik raked handi saada!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES