Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 122 EsimeneEsimene ... 1119202122233171121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 2463

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Ega keegi ei tea, et kas Nordicbetis on samasugune rakeback süsteem nagu trioski? Või kas seal üldse rakebacki saab?
    TrioBet (nagu ka ToBet) on NordicBeti tütarettevõte ning kõik pakkumised on enam-vähem samad. V.a. special turniirid nagu TrioBet Live vms.

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    TrioBet (nagu ka ToBet) on NordicBeti tütarettevõte ning kõik pakkumised on enam-vähem samad. V.a. special turniirid nagu TrioBet Live vms.
    Mhmh olen kursis. Lihtsalt googeldades ja kodulehekülgedelt ei leidnud rakebacki kohta infot. Lisaks Nordicbeti poker softwarei kiiruga vaatasin ja seal ei olnud perioodilise kogutud rakebacki kohta infot(erinevalt triost), ainult ülekanne pokkerikontole ja välja. Seetõttu tekkiski kahtlus.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Mhmh olen kursis. Lihtsalt googeldades ja kodulehekülgedelt ei leidnud rakebacki kohta infot. Lisaks Nordicbeti poker softwarei kiiruga vaatasin ja seal ei olnud perioodilise kogutud rakebacki kohta infot, ainult ülekanne pokkerikontole ja välja. Seetõttu tekkiski kahtlus.
    Nad ei tohi rakebacki avalikult reklaamida ja seetõttu google-moogle eriti vastuseid ei annagi. NordicBetis "bank" menüüs ilmub makstav rake nähtavale alles siis, kui esimesed kopikad oled reiki välja käristanud ja uuendus tehtud.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Nad ei tohi rakebacki avalikult reklaamida ja seetõttu google-moogle eriti vastuseid ei annagi. NordicBetis "bank" menüüs ilmub makstav rake nähtavale alles siis, kui esimesed kopikad oled reiki välja käristanud ja uuendus tehtud.
    Just. Ja uuendust teevad nad viimasel ajal üks kord ööpäevas, millalgi öösel (2-3 paiku) :)

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Triobeti kalad

    Kuna Trios olen algus aegade klient ja pole praeguse Sign up bonusega kokku puutunud, siis uurin natuke tausta. Kas see emaili saatmine boonuse saamiseks on kõigil probleemide vabalt sujunud ja makstakse ikka välja nagu lubatud? Nordicbeti kohta foorumites tuhlates oli infot, et ei tahet boonust eriti maksta, kui mängija rakei poolest liialt kasumisse jääb.

    Ning kui kõik töötab, siis põhimõtteliselt on ju väga kasumlik leheküljelt leheküljele hüpata, ning max valuet bonustest rakebackist ja raceidest võtta.

  6. #6
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Triobeti kalad

    boonushoor on selle nimi. asja mõte on selles, et kui sa õpiksid ja areneksid, saaksid sa pikas perspektiivis rohkem, kui boonustega

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    boonushoor on selle nimi. asja mõte on selles, et kui sa õpiksid ja areneksid, saaksid sa pikas perspektiivis rohkem, kui boonustega
    Bankrolli ülesehitamisega tegelen. Ja kiirendan protsessi. Kuid osaliselt on Sul õigus. Ma püüan alati kõikjalt max valuet võtta.

    Edit: Õppimine ja areng toimub nii kui nii vastavalt ajalistele võimalustele ja intelligentsile

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Triobeti kalad

    kolm küsimus:
    1) triobetis pole depot teinud vaid buddytransferiga raha sisse saand. praegu depo tehes saaks sign up bonusest osa? olen withdrawaleid ka teinud.
    2) triobet = tobet = nordicbet ??? st, et kõikidel saab välja kanda SEBi kontole?
    3) depot saaks teha nö. virtuaalse krediitkaardiga, mida SEB pakub? sellega sai ostetud HEM. pole kunagi MB , webmoney vms kasutanud.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Triobeti kalad

    nagu ma aru saan nüüd saab jälle otse pangast depoda triobetti?

  10. #10

    Re: Triobeti kalad

    irww..head pildid...eriti kui 1 sess...ma räägin, trios on 1 oudine sama standard nagu mujal riverisse risti äss :D

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    irww..head pildid...eriti kui 1 sess...ma räägin, trios on 1 oudine sama standard nagu mujal riverisse risti äss :D
    Suht standard tundub olema jah:) See hakkab vaikselt ära tüütama..

  12. #12

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas vinney
    3) depot saaks teha nö. virtuaalse krediitkaardiga, mida SEB pakub? sellega sai ostetud HEM. pole kunagi MB , webmoney vms kasutanud.
    Mina ei saanud selle virtuaalse krediitkaardiga depo tegemisel hakkama, HEMi sain küll ostetud.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Nad ei tohi rakebacki avalikult reklaamida ja seetõttu google-moogle eriti vastuseid ei annagi. NordicBetis "bank" menüüs ilmub makstav rake nähtavale alles siis, kui esimesed kopikad oled reiki välja käristanud ja uuendus tehtud.
    Olen siin 5 päeva reiki maksnud umbes 20$ eest aga Nordicbeti Bank menüüsse pole reiki arvestamist ikka veel ilmunud. Kas on põhjust muretsemiseks?

  14. #14

    Re: Triobeti kalad

    vaata oma PPsid , jaga PPd 5ga ning saad täpse arvu raket!
    see panga-leht, too vahepeal ei uuene jah. Ära muretse

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    vaata oma PPsid , jaga PPd 5ga ning saad täpse arvu raket!
    see panga-leht, too vahepeal ei uuene jah. Ära muretse
    tänud info eest, jätkan grindimist :)

  16. #16

    Re: Triobeti kalad

    mis trios on max lauad piiratud 8 lauaga nüüd..muidu oli mu arust 10?

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    mis trios on max lauad piiratud 8 lauaga nüüd..muidu oli mu arust 10?
    Umbes pool aastat tagasi oli max 10 jah. Nüüd enam ei tea.

  18. #18

    Re: Triobeti kalad

    hmm...m6ni p2ev tagasi oli kh 10..aga täna sain max 8 :O

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    mis trios on max lauad piiratud 8 lauaga nüüd..muidu oli mu arust 10?
    Ikka on 10. Restardi TrioBeti klient.

  20. #20

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ikka on 10. Restardi TrioBeti klient.
    väga imelik jah, mingi bug vmt oli vict..nüüd õhtul sain ise kh 10 avada..aga päeva paiku ainult 8:O

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES