Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 124 EsimeneEsimene ... 1321222324253373123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 2463
  1. #441
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    kuulge.. kas Triobet Live turnasid enam ei toimu? või ei toimu neile enam Triobetis satelliite? e leia kuskilt neid satikaid:-/
    Nii kaua kui nad litsentsi taotlevad, ei toimu neil Eestis midagi.
    Lätis turnad täiesti toimuvad :)

  2. #442
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Nii kaua kui nad litsentsi taotlevad, ei toimu neil Eestis midagi.
    Lätis turnad täiesti toimuvad :)
    nja lootsin ka neid satikaid teha... ja ootsin juba.... eks peab ootama siis


  3. #443
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Triobeti kalad

    No krt, Triobeti turnadel ikka ei kuva hudi. Tegin nii nagu siin öeldi mulle varem, table managerist panin find table ja vedasin selle punase täpi selle turna laua peale ja no leiab laua ples ja table manageris on ka see turnalaud olemas koos cashi laudadega, aga cashi laudades on hud, kuid turna lauas ei ole midagi . Mis toimub? kuidas ma saan trio turnadel hudi tööle????? Hemi kasutan muidu.

  4. #444
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas udikaz
    No krt, Triobeti turnadel ikka ei kuva hudi. Tegin nii nagu siin öeldi mulle varem, table managerist panin find table ja vedasin selle punase täpi selle turna laua peale ja no leiab laua ples ja table manageris on ka see turnalaud olemas koos cashi laudadega, aga cashi laudades on hud, kuid turna lauas ei ole midagi . Mis toimub? kuidas ma saan trio turnadel hudi tööle????? Hemi kasutan muidu.
    mul oli sama kala aga proovi veel ja konrtolli et turnas vahepeal kui lauda vahetab siis näitab vana laua infot.... peab töötama , proovi mõlemat et tiri see punane sinna ja kliki veel ok ka kui selectid turna laua ära .... ma sain vähemalt nii jagu sellest jamast....

  5. #445

    Re: Triobeti kalad

    kas sul kuskile muial ruumides kuvab turandel HUDi?

    mby sul HUD Options--->Player Preferences---->Use for------> Ja sealt tourney's pole linnukest vmt?

  6. #446
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    kas sul kuskile muial ruumides kuvab turandel HUDi?

    mby sul HUD Options--->Player Preferences---->Use for------> Ja sealt tourney's pole linnukest vmt?
    Jep seal üheksa kasti ja kõigis on linnuke olemas..

  7. #447
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    mul oli sama kala aga proovi veel ja konrtolli et turnas vahepeal kui lauda vahetab siis näitab vana laua infot.... peab töötama , proovi mõlemat et tiri see punane sinna ja kliki veel ok ka kui selectid turna laua ära .... ma sain vähemalt nii jagu sellest jamast....
    Mul ei näita ühegi laua infot turnade laudades. Starsis on turnadel ok, kuvab ilusti hudi. Ja tegin mitu korda vedasin ikka ja jälle sedapunast täppi lauale, table manageris näitab ilusti et see turna see laud nii palju inimesi ja linnuke ees ka seal, samamoodi nagu cashi laudade puhul, aga no mida ei ole, ei ole turna laual hudi. Tundub nagu ei impordiks turna käsi:S aga kõik linnukesed on olemas igalpool nagu:S

  8. #448

    Re: Triobeti kalad

    kuulsin et triobetti ei saa uuel aastal enam uneti kaudu peale raha panna aga kas väljamakset saab seb-i teha ?

  9. #449
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas raaids
    kuulsin et triobetti ei saa uuel aastal enam uneti kaudu peale raha panna aga kas väljamakset saab seb-i teha ?
    Väljamakse toimib samamoodi, lihtsalt lisad oma seb konto sinna ja tagasimaksega probleeme ei ole. Sissemakset saad ka unetist teha, ainult pead kasutama seda standard sissemakse pangakontlt ning see võtab natukene kauem aega kuni see sulle triobeti kontole jõuab, muud vahet ei ole.

  10. #450

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas udikaz
    Väljamakse toimib samamoodi, lihtsalt lisad oma seb konto sinna ja tagasimaksega probleeme ei ole. Sissemakset saad ka unetist teha, ainult pead kasutama seda standard sissemakse pangakontlt ning see võtab natukene kauem aega kuni see sulle triobeti kontole jõuab, muud vahet ei ole.
    selge, tänud.

  11. #451

    Re: Triobeti kalad

    Tere!
    Kas saan Triobetist raha välja võtta nii ,et buddy transferin sõbrale kes on 18 ja tema võtab raha enda pangakontole ja saadab sealt minu panka.Ise olen 17 ja ei saa välja seda.

  12. #452

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas Poleginime
    Tere!
    Kas saan Triobetist raha välja võtta nii ,et buddy transferin sõbrale kes on 18 ja tema võtab raha enda pangakontole ja saadab sealt minu panka.Ise olen 17 ja ei saa välja seda.
    :P
    jep

  13. #453
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Triobeti kalad

    Huvi pärast küsin, et kas keegi nende carnagedega(all hands forced all in) on ka midagi võitnud või on mõtetu PP punkte nende peale kulutada?

  14. #454
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Huvi pärast küsin, et kas keegi nende carnagedega(all hands forced all in) on ka midagi võitnud või on mõtetu PP punkte nende peale kulutada?
    Ilma reigita 0EV mäng, reigiga -EV mäng.

  15. #455
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Huvi pärast küsin, et kas keegi nende carnagedega(all hands forced all in) on ka midagi võitnud või on mõtetu PP punkte nende peale kulutada?
    Kui sul kuu viimasel päeval veel punkte üle, siis ikka tasub ju proovida.
    Tasuta loto.

  16. #456
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Triobeti kalad

    Hi Aimar,

    You will not get any rakeback at Nordicbet. You have to continue playing at Triobet with 30% rakeback.


    Best regards,

    Roger
    Nordicbet Poker

  17. #457
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Triobeti kalad

    See on küll ootamatu.
    Ise olen küll mõlemast rakebacki saanud.
    Sa küsisid neilt või nad andsid ise lambist teada?

  18. #458
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    See on küll ootamatu.
    Ise olen küll mõlemast rakebacki saanud.
    Sa küsisid neilt või nad andsid ise lambist teada?
    Küsisin neilt ja siis saadetigi selline vastus. Huvitav viis küll kliente hoida ja teha oma pea saidil mängimine oluliselt kehvemaks.

    Loodan, et nad oma first deposit bonuse ikka välja maksavad, muidu oleks eriti masendav. Võrdub 30% rakebackiga.

  19. #459
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Triobeti kalad

    Ei maksa teinekord küsida siis :P

  20. #460

    Re: Triobeti kalad

    Trio jaoks ka mingit trackerit vms on? Pokertracker teda ju ei toeta.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES