Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 124 EsimeneEsimene ... 2331323334354383 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 2463
  1. #641
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    tra see waitlisti aken ajab rämedalt tilti.. fcking haigelt segab.. mõttetu sitt feature..

  2. #642
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    tra see waitlisti aken ajab rämedalt tilti.. fcking haigelt segab.. mõttetu sitt feature..
    täiesti nõus, ma pole siiamaani aru saanud kuidas see töötab. õnneks on hetkel roll seal 0, nii et saan vältida seda jama

  3. #643

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Kas Trios mingi buddy transferi taoline asi on olemas?

  4. #644
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kas Trios mingi buddy transferi taoline asi on olemas?
    ikka ikka, supportile pead kirja saatma et sooviksin raha kanda plaplapla kontole...

  5. #645
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kas Trios mingi buddy transferi taoline asi on olemas?
    On küll olemas, tuleb saata kiri support@triobet.com panna sinna enda ja kellele soovid buddy-t teha aliased ja lisaks veel enda secretanswer-i vastus ja siis tehakse ära

  6. #646

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Selge, tänud

  7. #647

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Kas rakebacki peaks endiselt "Bank" alt nägema? Pole kontole üle poole aasta sisse loginud, olen ca 350 PP teeninud ja bank all ei ole rakebackist ega makstud rakest märkigi. Kõigil nii ?

  8. #648
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
    Kas rakebacki peaks endiselt "Bank" alt nägema? Pole kontole üle poole aasta sisse loginud, olen ca 350 PP teeninud ja bank all ei ole rakebackist ega makstud rakest märkigi. Kõigil nii ?
    Klienditeenindus oskab sulle kindlasti vastata.
    Aga vist on jah nii, et kui pikalt mänginud pole, siis peavad nad kuskil mingit magic nuppu vajutama, et sa jälle rakebacki saama hakkaksid.

  9. #649
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
    Kas rakebacki peaks endiselt "Bank" alt nägema? Pole kontole üle poole aasta sisse loginud, olen ca 350 PP teeninud ja bank all ei ole rakebackist ega makstud rakest märkigi. Kõigil nii ?
    Jah rakebacki näeb bank-i alt, aga rakebacki makstakse seal nüüd iga nädala tagant, see tähendab seda, et kui nädalaga rake-i minimaalselt 50€ ei maksa siis rakeback-i ei saa ja uuest nädalast algab rake maksmine uuesti nullist.

  10. #650
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    polnud ka ammu mänginud, rakebacki panga alla nähtavale ilmumine võttis mitu päeva aega.

  11. #651

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    support aitas jah, olid mind rakebacki saajate seast maha võtnud, kuna polnud ammu mänginud aga nüüd pidid tagasi mind panema.

  12. #652

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    kuulge mis jama on..mõtlesin üle tüki aja, et võiks triobetis mängida (kuna starsi konto ootab taasavamist) Aga sisselogides ütleb mulle, et pean olema 21, et mängida...kas see on nüüd seepärast, et triobet ostis selle eesti litsensi? Ja kuna ma ise olen 20a, siis pean nüüd lihtsalt ootama kuni 21 saan või võin juba praegu selle rahaga seal hüvasti jätta? Või on ikka mingi moodus kuidas mängida?

    edit: siiski kodulehel sai sisse logitud ja näitab, et kontol on mingi papp olemas. Ilmselt nad ise kandsin pokkeri kontolt siis sinna nö interneti kontole(et saaksin välja kanda-livebette teha). On see reaalne?
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 29.06.10 at 09:13

  13. #653
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    oma acci pealt enne mängida ei saa kui 21 oled.. Eesti seaduste järgi sa ei tohi hasartmänge mängida alla 21 aastat.. btw sulle teadmiseks.. PokerStars taotleb ka litsentsi, kui selle kätte saab, peab ka tema takistama alla 21. aastaste ligipääsu keskkonnale.

  14. #654
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    edit: siiski kodulehel sai sisse logitud ja näitab, et kontol on mingi papp olemas. Ilmselt nad ise kandsin pokkeri kontolt siis sinna nö interneti kontole(et saaksin välja kanda-livebette teha). On see reaalne?
    On kusagilt uudisest meelde jäänud, et nii nad lubasidki teha. Pokerdada sa enam (veel) ei tohi, aga ennustada võid.

  15. #655

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    oma acci pealt enne mängida ei saa kui 21 oled.. Eesti seaduste järgi sa ei tohi hasartmänge mängida alla 21 aastat.. btw sulle teadmiseks.. PokerStars taotleb ka litsentsi, kui selle kätte saab, peab ka tema takistama alla 21. aastaste ligipääsu keskkonnale.
    Ossa kurat...siis tuleb eri kärmelt boonus seal läbi hoorata ja ruttu uttu tõmmata, sest seal ei ole neil ju kuskile seda kanda ja ei taha küll, et suur summa sinna kontole vedelema jääks.

  16. #656
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Supporti kaudu saaksid starsist 100% oma pangakontole pärast kinnipanekut raha välja kanda.

  17. #657

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    kas keegi mängib triobetis/primas üldiselt nl50+ või plaanib kolida?

  18. #658
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Kas Andres Burget töötab veel Triobetis? On mõtet temga otse ühendust võtta?
    Mul on Triobetiga üks mure. Pole juba nädal aega pmst turniirilt võidetud raha triobetist kätte saand. Inglise keelsesse supporti olen mingi 8-9 kirja saatnud, hämatakse midagi. Eesti keelselt klienditoelt ei saanud üldse vastust:S Veider, et oma raha, mis on niigi rakselt hititud, tuleb nii tüütult taga ajada..

  19. #659
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    Kas Andres Burget töötab veel Triobetis? On mõtet temga otse ühendust võtta?
    Mul on Triobetiga üks mure. Pole juba nädal aega pmst turniirilt võidetud raha triobetist kätte saand. Inglise keelsesse supporti olen mingi 8-9 kirja saatnud, hämatakse midagi. Eesti keelselt klienditoelt ei saanud üldse vastust:S Veider, et oma raha, mis on niigi rakselt hititud, tuleb nii tüütult taga ajada..
    Vähemalt paar nädalat tagasi oli Andres veel täiesti Triobetis olemas :)

  20. #660

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Kas trios self-exclusioni taolist süsteemi pole? Sooviks nimelt omahale exclusioni peale panna. Kellegil kogemusi?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES