Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 124 EsimeneEsimene ... 2533343536374585 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 2463
  1. #681
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    See id koodi toksimine sisselogimisel on tõesti ebamugavuse tipp.
    Samas hea, saab isikukoodi mõnusalt selgeks :D

  2. #682
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    seal on ainult 4 viimast numbrit mida meelde jätta pmst

  3. #683

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Samas hea, saab isikukoodi mõnusalt selgeks :D
    +1
    viimased 4 nrit ja kogu see järjekord on mlle meelde jäänud :D (kuigi pole trio user, a olen sunnitud mitmed korrad seal käima ja mõnda satikat/MTTd mängima)

  4. #684
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    maitea mul oli mu isikukood ammu juba peas enne Triobeti koinimist

  5. #685
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Angry Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    et vähegi asi mugavamaks läheks tuleb oma parooliks panna xxx vms täielik sigadus see uuem süsteem ikka.

  6. #686
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Huvitav klienditeenindus on neil. Kirjutan kirja inglise keeles, vastus tuleb eesti keeles, vastan sellele eesti keeles, vastus tuleb inglise keeles, please write in english..

  7. #687
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Huvitav klienditeenindus on neil. Kirjutan kirja inglise keeles, vastus tuleb eesti keeles, vastan sellele eesti keeles, vastus tuleb inglise keeles, please write in english..
    LOL, kusjuures nii ongi jah :)

  8. #688
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Piiratud vahendid triobetis on naljakas süsteem neil. Kui sain pokkeriboonuse, siis ennem kasiinot ja spordiennustust kasutada ei või, kuni on boonus lahti mängitud. Instant boonus on aga otsas ja pokkerikonto 0. Tahaks vahepeal triobetile spordiennustamisega raha kinkida aga näet ei lasta. Ennem tuleb pokkeriboonus lahti mängida. Väga hea süsteem neil(y) lol

  9. #689

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    kas keegi oskab öelda,mis ajavahemikus rake makstakse ja kui palju ja mis see miinimub kogutud rake on??

  10. #690
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    kas keegi oskab öelda,mis ajavahemikus rake makstakse ja kui palju ja mis see miinimub kogutud rake on??
    iga nädal esmaspäeval makstakse rake. 50$ pead nädalas maksma et tagasi saada.

  11. #691
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tere, ma saan aru et Triobetis on võimalik seadistada laudade ette hüppamist ja mittehüppamist, aga kas eksisteerib ka selline võimalus, et järgmine laud ei hüppa ette enne, kui ühes lauas toiming tehtud? Jube mage kui ühes lauas betslideriga mässates kargab teine ette. Samas kui teine laud siis korraks tagaplaanile eest ära lükata ta sinna jääbki ja sageli ka ununeb ning tuleb timeout. Tundub väike asi aga tegelikult juba 4 laua mängimisel hakkab julmalt närvidele käima ja rohkemate puhul ei kujuta ettegi... Oskab keegi öelda, kas selline funktsioon on plaanis lisada? Oleks tobe ka sellise asja pärast hakata pokkerituba vahetama.

  12. #692
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Tere, ma saan aru et Triobetis on võimalik seadistada laudade ette hüppamist ja mittehüppamist, aga kas eksisteerib ka selline võimalus, et järgmine laud ei hüppa ette enne, kui ühes lauas toiming tehtud? Jube mage kui ühes lauas betslideriga mässates kargab teine ette. Samas kui teine laud siis korraks tagaplaanile eest ära lükata ta sinna jääbki ja sageli ka ununeb ning tuleb timeout. Tundub väike asi aga tegelikult juba 4 laua mängimisel hakkab julmalt närvidele käima ja rohkemate puhul ei kujuta ettegi... Oskab keegi öelda, kas selline funktsioon on plaanis lisada? Oleks tobe ka sellise asja pärast hakata pokkerituba vahetama.
    ei ole võimalik

  13. #693

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    laud lahti, options, bring window to top?
    see pole see ?

  14. #694

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas J0kker Vaata postitust
    laud lahti, options, bring window to top?
    see pole see ?
    See on see..
    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Tere, ma saan aru et Triobetis on võimalik seadistada laudade ette hüppamist ja mittehüppamist...

  15. #695
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Ma enamasti võtan linnukese ära sealt kui ma just 2 lauaga turniire ei mängi. Võimatu note kirjutada kui järgmised lauad ette hüppavad kogu aeg. Kahju jah et seda varianti pole, peaks nagu kerge olla täiustada seda aga ju siis eelistatakse raha toppida turunduse ja reklaami alla...

  16. #696
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tõepoolest on tegemist lihtsa asjaga, mille võiks justkui ära korraldada. Ma olen üpris kindel, et paljud nõustuvad minuga. Ei tea kas peab kuskile supporti kellama selle kohta? Samas olen nad oma rakebacki ja Pokertrackeri teemadega juba ära tüüdanud... Siin threadis peaks vist ka mingi Triobeti esindaja elutsema, äkki tema oskab aidata. Ma usun, et 4+ lauda mängivate inimeste jaoks võib see asi lõpuks saada üheks Triobetist lahkumise põhjuseks. Ei ütle ähvardusena vaid diskussiooni mõttes.

  17. #697

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    tuhande käega poolt

  18. #698

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    tra midavittu, olen NL100 lauas 200bb deep kenasti ja jagatakse AA, hakkan 3bettima ja aeg hakkab tiksuma ja miski ei reageeri, samaaegselt 3es teises lauas käib action, järelikult nett olemas ja mu AA läheb lihtsalt foldi, kella peale vajutamine samuti ei mõju ja järgmine käsi olen sit out ja vajutan end tagasi mängu ja kõik töötab?!?!?

  19. #699
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    sul vedas, et flopis ässa setiga call-inn calli nupu otsides seda ei juhtunud. mul igast selliseid asju juhtunud, eriti millegi pärast turbo laudades. Mingi lagi või softi viga lihtsalt.

  20. #700

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    sul vedas, et flopis ässa setiga call-inn calli nupu otsides seda ei juhtunud. mul igast selliseid asju juhtunud, eriti millegi pärast turbo laudades. Mingi lagi või softi viga lihtsalt.
    Kas selliste jamade peale trio mingit hüvitist ka annab? Oled küsinud?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES