Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 124 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2463
  1. #41
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Triobeti kalad

    Mul paneb ka HEM rohkem kui Trio näitab reiki. Vahe vast mingi 20$, mis HEM'is siis rohkem.

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti kalad

    Kas siin on mängijad, kes mängivad ühes ja samas limiidis ja oskavad öelda pikema perioodi peale rake summa ning mitu kätt mänginud?

    Kui on, siis võiksite anda andmed, et ala eelmine kuu mängisin X kätt 10NL-i ja selle aja sees maksin $Y raket. Nii saaks teha tabelit, et palju raket käe kohta makstakse erinevates limiitdes, saab arvestada välja eeldatava rakebacki ning näha, kui suure on rake osakaal erinevates limiitides.

    Kui keegi ei aita, siis teen ise kõik selgeks aga see võtab aega :)

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti kalad

    Tahtsin veel lisada, et seda ei saa kindlasti teha Trackeri või HEM järgi, sest vaadates mu õpilase eelmist kuud, siis 28,000 käe peale on juurde tekkinud $50 raket, mis on väikestes limiitides ikka väga suur eksimus.

  4. #44

    Re: Triobeti kalad

    Mul ei ole eelmistest kuudest võrdluseks tuua, sest HEMi ostsin eelmise kuu lõpus.
    Aga muidu selle kuu lõpux peax ikka 20k kätt Primas kokku saama kui Cash tabelid seal välja ei sure, hetkel on siis aint üx full ring NL50's >:(

  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mul ei ole eelmistest kuudest võrdluseks tuua, sest HEMi ostsin eelmise kuu lõpus.
    Aga muidu selle kuu lõpux peax ikka 20k kätt Primas kokku saama kui Cash tabelid seal välja ei sure, hetkel on siis aint üx full ring NL50's >:(
    Nii sick... Primas on nende cashlaudade alustamine ka ikka väga haige tegevus. Kui Starsis alustad lauda, siis tuleb kas fish või regular, kellega pead 5-20 kätt HU-d mängima ja laud saab täis. Primas on nii, et istud lauda ja siis hakkavad regularid ükshaaval lauda tiksuma ja insta sit oudivad! Ühel hetkel on lauas 5-6 sitting out regulari ja kui siis 1 fish tuleb, siis sitivad kõik lauda sisse. Ükskord oli meid nii 7 lauas ja ma irwitasin, et no ei julgegi sisse istuda. Kahju, et chati tollel hetkel ei olnud ja screen-shoti ei teinud. See viib ka selleni, et laudu on tunduvalt vähem!

    Ja prima võrk on tegelikult natuke "imelik", et laseb oma skinnidel eraldi laudu hoida. Näiteks, et unibet hoiab ainult euro laudu ja mujale nende mängijad minna ei saa. See on sisuliselt võrgu pooleks kiskumine ja mängijate pagasi lahti raiumine. Laseks nad kõik korraga mängima samadesse laudadesse siis oleks rohkem actionit, rohkem laudu. Nii jätkates see võrk ei pruugi paari aasta pärast enam eksisteerida IMO.

    Samuti algajatele on väga vähe ja väga haledad kampaaniad - sellised ei kutsu algajaid mängima. Eriti kui laudu ei ole :( See tegelt offtopic jutt ja peaks olema Burget'i postkastis aga kui nemad ei hooli, siis miks peaksime seda tegema meie ?

  6. #46
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Triobeti kalad

    Lisaks kuulsin,et Burgeti tuttav/sõber pidavat saama triobetis 70% rakebacki.
    Krt 70%-ga võiks isegi mingil määral regularide vastu mängida.30%-ga on ikka väga nadi.Ausalt öeldes väga alandav/jama on nt sellise vennaga koos lauas mängida vms,kui tead missugune mänguväline edge on tal juba olemas.

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Lisaks kuulsin,et Burgeti tuttav/sõber pidavat saama triobetis 70% rakebacki.
    Krt 70%-ga võiks isegi mingil määral regularide vastu mängida.30%-ga on ikka väga nadi.Ausalt öeldes väga alandav/jama on nt sellise vennaga koos lauas mängida vms,kui tead missugune mänguväline edge on tal juba olemas.
    Mina igasuguseid kuulujutte ei usuks. Teiseks keegi ei räägiks kõva häälega, kui Burget oleks talle andnud rohkem rakebacki kui teistele :)

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mul ei ole eelmistest kuudest võrdluseks tuua, sest HEMi ostsin eelmise kuu lõpus.
    Aga muidu selle kuu lõpux peax ikka 20k kätt Primas kokku saama kui Cash tabelid seal välja ei sure, hetkel on siis aint üx full ring NL50's >:(
    Kui just Unibet'is ei mängi, siis väljasuremine on kaugel! Näidake üles natuke initsiatiivi ja tehke juurde uusi laudu. surfasin netis ja samal ajal tegin uusi laudu, kahest 50NL lauast sai pooleteise tunniga 7 ja praegu ka veel üks valmimas. Kui teha seda "organiseeritult" saaks laudade arvu väga suureks ajada ilma probleemideta.

  9. #49
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Triobeti kalad

    Tegelikult on see reegel,et prima maxab 30%.Küll aga võib vastav pokkerituba vastu tulla ja maxta nt lisaraha sulle kontole(nagu mustalt?),kui näeb et oled väärtuslik klient.
    Sest oileks ju loogiline omanikuna,kui ma maxan 30+40 ja saan ise ka väikse kasumi või ei saa üldse midagi.

    PS ei usu et see jama oli,krt ranka äkki saad ise ka ja ajad puru silma:P

  10. #50
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Triobeti kalad

    Kui just Unibet'is ei mängi, siis väljasuremine on kaugel! Näidake üles natuke initsiatiivi ja tehke juurde uusi laudu. surfasin netis ja samal ajal tegin uusi laudu, kahest 50NL lauast sai pooleteise tunniga 7 ja praegu ka veel üks valmimas. Kui teha seda "organiseeritult" saaks laudade arvu väga suureks ajada ilma probleemideta.
    Kusjuures naxer kunagi rääkis,mulle,et on pokkeirtoad(toad mis on äri alustamas),mis maxavad 120% rakebacki vms..Küsisin miks nii?
    Ta ütles,et nn likviidsuse tekitamiseks.
    Seega ranka,kui sa tekitad ise laudu,siis pokkeirtuba peaks sulle vägagi tänulik olema...

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti kalad

    Lol mina kindlasti ei saa ega hakkagi saama, sest ma üle $200 raket Trios eriti maksta ei suuda ning polegi vahet kas saan sellest summast 30% või 70% tagasi.

    Kui too jutt on tõsi ja sa aktiivselt TrioBet'is mängid, siis kindlasti on sul arenguruumi (eriti rake maksmise osas) ning eemärke, kuhu küündida :) Ja ma ei kujutakski ette, kui palju peaks kuus raket maksma, et näiteks 70% rakebacki andmine oleks pokkeritoale kasumlikum, kui tollele kliendile 30% andmine. Miski $20k kuus vä?

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Kusjuures naxer kunagi rääkis,mulle,et on pokkeirtoad(toad mis on äri alustamas),mis maxavad 120% rakebacki vms..Küsisin miks nii?
    Ta ütles,et nn likviidsuse tekitamiseks.
    Seega ranka,kui sa tekitad ise laudu,siis pokkeirtuba peaks sulle vägagi tänulik olema...
    Et sa siis mõtled 120% rakebacki mängijatele, kes alustavad uusi laudu? Tean, et osad pokkeritoad/võrgud pakuvad nn. prob diile (vist oli selline nimi), kus lepitakse kokku mängijaga, et mitu lauda ja mis limiidil peab ta päevas alustama. Kui ta seda teeb, siis saab lisa rakebacki aga kardan, et ta 120% päris ei olnud :)

  13. #53
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Triobeti kalad

    Tyyp maxab ca 3raket kuus,seega ei midegi erilist.
    Aga siit koorus uus küsimus.Palju saab skin rakest endale ja palju läheb mujale?
    Olen olnud teadmisega,et skin saab 100% ja maxab mingit teenust primale vms

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Tyyp maxab ca 3raket kuus,seega ei midegi erilist.
    Aga siit koorus uus küsimus.Palju saab skin rakest endale ja palju läheb mujale?
    Olen olnud teadmisega,et skin saab 100% ja maxab mingit teenust primale vms
    Küsisin seda küsimust ka eelmistel (mitte möödunud) pokernews'i suvepäevadel Burget'ilt aga see pidi olema suur saladus ja ei öelnud isegi umbkaudset numbrit. Ja TrioBet'iga tundub asi olevat veelgi keerulisem, kuna minuteada on tegu NordicBet.com tüttarettevõttega.

  15. #55

    Re: Triobeti kalad

    Eino vä**jad, täna kui ma olen surmväsinud ujumistrennist tulles, nüüd olete 6 lauda kokku aretanud ja 7's laud ka peaaegu koos ;D
    Ei tea, kas ma julgen siuxes seisundis laudadesse minna :)

    Tsenseeritud sõna - Ranka

  16. #56
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Triobeti kalad

    Küsisin seda küsimust ka eelmistel (mitte möödunud) pokernews'i suvepäevadel Burget'ilt aga see pidi olema suur saladus ja ei öelnud isegi umbkaudset numbrit. Ja TrioBet'iga tundub asi olevat veelgi keerulisem, kuna minuteada on tegu NordicBet.com tüttarettevõttega.
    Kuidagi imelik jah,nagu selline kartellimaiguline asi oleks.Et lepitud mingi ühine fikseeritud 30% ,et mängijad hüppama ei hakkaks.
    Ja vb see saladus on sellest tekitataud,et skinidel on nn vaikiv kokkulepe ,et keegi neist nn lisaraha ei maxaks,sest siis ju tormaks mängijad kõik ühe skini kallale.

    Aga jah ei oska öelda.Äkki peab nn tõestama nt triobetile lojaalse kliendina mingi aeg ja siis tehakse pakkumine.Et sellise jutu peale,et ma hakkan maxme,andke kohe max rakeback vms ei tööta)Või teine variant tuleb libud võtta ja liiter viina ja Burgetile külla minna:)

    Aga jah nutune ikka a kui nt hakakd 5k kuus raket maxma.Sest praegu mingil määral ikkagi profina tahaks saada maximaalseid hüvesid pokkeritoa poolt,mis on võimalik.Muidu on selline tunne nagu oleks Olympia finaalis 100m jooksus,aga mul on jalas kummikud ja teistel naelikud.

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti kalad

    Nüüd Trio's ju makstakse poole kuu kaupa rakebacki ja see oleks vesi sinu veskile, sest sa ei pea enam triobetile kuuga tõestama, et su rake harvester on võimeline $5k eest raket kuus üles korjama TrioBet'i korvi. Seda saad teha nüüd kuu keskel või lõpus :)

    Nügid poole kuuga rake hunniku suureks ja siis küsid otse, et kas saab suuremat ampsu rakebacki tordist või sa järmisel poolel kuul (ja ka tulevikus) nii suurt rakehunnikut kokku ei aja :)

    Ja väga huvitavad võrdlused :)

  18. #58

    Re: Triobeti kalad

    trio pees ja ma finaalauas madala stackiga peale beati normalana.

  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    trio pees ja ma finaalauas madala stackiga peale beati normalana.
    Mis sa kardad, et teised samal ajal mängivad su stacki nulli? :P Kui terve võrk maas, siis ei saa keegi ligi :)

  20. #60

    Re: Triobeti kalad

    PEKK, maas jah ja juba jupp aega. Krt, mängi veel seal vahelduse mõttes turniiri... >:(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES