Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 64, kokku 124 EsimeneEsimene ... 1454626364656674114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 280, kokku 2463
  1. #1261

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Ajuvaba ikka garantiisid vähendada, mis otsaga need inimesed mõtlevad. Teevad süsteemi selliseks valmis, et suudaks rohkem mängijaid vastu võtta (sünkroniseeritud pausid) ja siis teevad sellise käigu, täiesti jabur ikka.

  2. #1262
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Ma mõtlesin, et äkki kaotasid mõne suure skinni ? Igal juhul jama küll.

  3. #1263
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    täielik pask jah, ise vaatan vaid 6-seat turniire ja kui mõnel üliharval päeval hilisõhtuses 10K rebuys oli väike overlay, siis ülejäänutel pole mitte kunagi seda näinud

    tavaliselt 11:30 alanud 3K Guaranteed rebuy polnud esimesel päeval üldse kavas, nüüd on tagasi toodud, aga $500 rebuyna. GG, WP!

    Kas Andres käib siin teemas või pole temalt kommentaari mõtet siinkohal oodata?

    Eestkätt just selle kohta, et kas see ongi nüüd "uus reaalsus" või on põhjust oodata ja see bullsh*t on pigem ajutine nähtus. Pühadepohmeluse või mille iganes tõttu.

  4. #1264
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Andres käib siin teemas küll imo, aga harvemini kui PN foorumi samas teemas.. :P

  5. #1265
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Kas Andres käib siin teemas või pole temalt kommentaari mõtet siinkohal oodata?
    Saatsin talle offline sõnumi läbi MSN-i. Ehk tuleb ja annab informatsiooni.

  6. #1266
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    tere üle pika aja. Tegin pausi, ei jaksanud mitmes kohas kribada ja oli ka muid põhjuseid mida ei hakka viisakuse pärast siin välja tooma
    Niisiis: GTD vähendati mõnedel turniiridel kuid sama summa suunati teiste või uute turniiride GTD fondi. Muus osas on kõik ok.

    Eks püüan edaspidi rohkem siin ka vastata, aga see sõltub sellest kui viisakaks foorumirahvas jääb :)

  7. #1267
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tohohh..see küll seda foorumit just heast küljest ei näita...

  8. #1268
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Üritasin täna Triobetist väljakannet teha, aga kae hullu, ei lastud, sest neil on vaja ID-koopiaid, elukoha tõestust ja ma ei tea mida veel. Mul on seal konto olnud oma 4-5 aastat juba, aga peale kõike seda aega avastavad nad nüüd, et mida on neil ikka juurde vaja? Nüüd nädalavahetus ka ees ja ilmselt rahasid kätte ei saagi enne järgmist nädalat. Ei mõista ja ei saa aru, milles nüüd äkki küsimus oli.. Kohutav lihtsalt.

  9. #1269
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Võib olla kasutasid hiljuti Krediitkaarti deposiidi tegemisel. Vähemalt välismaa saitidel on krediitkaarti puhul sama teema, et vaja palju dokumente(krediidi pakkuja enda sätestatud), samas kui MB puhul ei nõuta eriti midagi.

  10. #1270
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas M6niste Vaata postitust
    Üritasin täna Triobetist väljakannet teha, aga kae hullu, ei lastud, sest neil on vaja ID-koopiaid, elukoha tõestust ja ma ei tea mida veel. Mul on seal konto olnud oma 4-5 aastat juba, aga peale kõike seda aega avastavad nad nüüd, et mida on neil ikka juurde vaja? Nüüd nädalavahetus ka ees ja ilmselt rahasid kätte ei saagi enne järgmist nädalat. Ei mõista ja ei saa aru, milles nüüd äkki küsimus oli.. Kohutav lihtsalt.
    Nagu ma aru saan siis sa elad aussies. oled seal olnud ka 4-5 aastat? ilmselt probleem selles, et sul ei ole Eesti IP aga konto eestlase nimel. seega standard kontroll.

  11. #1271
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mnjah, muarust suht mõttetu neid €100 & €200 garantiisi sisse visata. Vaatasin, et enamus turniire on nüüd ka +RA.. Varem oli see osakaal väiksem.. Nüüd on ainult jäänud krõbedamate sisseostudega turniirid freezeoutideks.
    Tundub, et tulemusena tekkis jah ports väikeseid juurde. Noh, eks igaüks teab, kuidas oma äri ajab. Kahju lihtsalt, et Trios enam midagi mängida pole. 6-max turnadest midagi ära ei kadunud, kuid ilmselt on muutunud nüüd (ajutiselt või mitte) huvipakkuvad turnad raskemaks, kuna väiksem GTD meelitab ilmselt ka vähem fishe kohale.

  12. #1272
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    äkist jagate mu doomerit ka siis nagu turnade fonde

  13. #1273
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    WeThePeople - ma paraku ei tea kas see oli kommentaar mulle või mitte :) Seda enam ei tea ma mis on "doomer"
    metsnik - eks ta on nagu on, kuid paraku ei ole siin Trioga selles mõttes midagi pistmist mis turniirikavva puutub kuna need muudatused on kogu võrgus ja neid teevad inimesed keda ma paraku "aidata" ei saa. Ma pooldaksin ka ise veidi teistsugust turniirikava, aga otsused tehakse jah, kusagil kaugel :( Samas on mängijate tagasiside oluline ja kui te eraldi saadate oma kommentaarid mulle e-mailile (andres.burget@triobet.com) siis ma kindlasti edastan need Microgamingu võrgu tegelastele!
    M6niste - kui on tegemist suurema väljamaksega või mõnel muul põhjusel siis küsitakse dokumenti. Siinkohal kehtivad nii Eesti seadused kui näiteks Malta omad ja neid reegleid on palju. Kui sa oled korra näiteks dokumendid saatnud, et tähenda see paraku seda, et näiteks 3-4 aasta pärast neid uuesti ei küsita kuna ka dokumendid aeguvad jne. Standardprotseduur hetkel - saadad ära (kusjuures nüüd on võimalik ise üles laadida oma kontole need) ja asi klaar. Mitmeid näiteid kus inimene teeb selle kiirelt ära ja on mõne tunniga asi klaar :)

  14. #1274
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Ärge kandke sõbra kontolt triosse raha muidu juhtub nii. :/

    Uku: Teie konto on suletud, sest olete sellele raha kandnud võõralt pangakontolt.

    Uku: Palun laadige meie veebilehel sisse logides üles kõik nõutud dokumendid(ID tõestus,

    Uku: elukoha tõestus, maksekinnitus oma kontolt, maksekinnitus kolmanda isiku kontolt)

    Uku: ning lisaks on vaja saata selgitus, miks kasutasite kolmanda isiku pangakontot

    Uku: enda Triobeti kontole vahendite laadimiseks aadressile security@triobet.com

  15. #1275

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Ärge kandke sõbra kontolt triosse raha muidu juhtub nii. :/
    ( Click to show/hide )

  16. #1276
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Andres, ega ma Triot süüdistagi, eks ma saan aru, et niite tõmbab Microgaming. Seega ei tea, on mul üldse mõtet midagi kuhugi kirjutada, ratsionaalselt võttes ju tegelt ega midagi sellest ei muutu. Äkki abiks seegi kui keegi turniiride GTD osa lahjendamist põhjendaks. Mis nüüd Microgamingu jaoks paremaks läks? Ise jälgin neid 6-seat turniire ja on täiesti selge, et need on muutunud lahjemaks ka osalejate/makstud rake raames. Raske uskuda, et neil $100-200 GTD täiendavatel turnadel nii suur menu oleks, et kaotus blue chip turniiridest kasumiga kaetud saaks. Kui uut verd peale ei tule, lõpetavad võib olla ka mõned vanade turnade regularid mängimise, kes täna veel inertsist toksivad.

    Kui summa summaarumis Microgaming hoopis näppu lõikas ja vana seisu taastab, on vast põhjust ka uuesti Triosse kiigata. Vanasti meeldis Trio nimetatud turniire just seetõttu mängida, et tase polnud võib olla nii kõrge ja ühtlane nagu Starsis. Peale GTD vähendamist ei fänna eriti uut blindide struktuuri ja algstäkkide muutust ka :)
    Viimati muudetud metsnik poolt : 07.05.12 at 15:45

  17. #1277
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    iga "hääl" loeb ja seega pange aga meilile teele ettepanekud, sest ilma selleta ei ole mul midagi ka edasi saata. Alati on võimalus ettepanek teha ja see võib ka läbi minna.

  18. #1278
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Kuidas kahe arvuti vahel note'sid liigutada? Mis failis noted peidus on?

  19. #1279
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kuidas kahe arvuti vahel note'sid liigutada? Mis failis noted peidus on?
    C:\Users\xxxxx\AppData\Roaming\Microgaming\MPG -> PrimaPokerNetwork.dat

  20. #1280
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    C:\Users\xxxxx\AppData\Roaming\Microgaming\MPG -> PrimaPokerNetwork.dat
    Tänud. Kuna ühe masina peal XP, siis seal on õige tee C:\Documents and Settings\xxx\Application Data\Microgaming\MPG

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES