Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 82, kokku 124 EsimeneEsimene ... 3272808182838492 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 621 kuni 1 640, kokku 2463
  1. #1621

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    tundub, et 2nd Chance turnaga pandi korralikult pange.... Igaüks sai regada ja algstäkk samuti 1000 kõigil... .
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Remokk poolt : 01.01.13 at 19:30

  2. #1622
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pealinnas
    Postitusi
    89

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    tundub, et 2nd Chance turnaga pandi korralikult pange.... Igaüks sai regada ja algstäkk samuti 1000 kõigil...
    no ei saanud suvaline igaüks ikka regada.....

  3. #1623

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    oki vaatasin lihtsalt et jube palju rahvast. Algstäkkidega lasti mõnusalt üle..

  4. #1624
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    oki vaatasin lihtsalt et jube palju rahvast. Algstäkkidega lasti mõnusalt üle..

    oli jah 5k+ rahvast.... turna ise tehti 1k freerolli struktuuriga ja kõigi algstack 1k , kuigi mul oleks pidanud olema 7,6k...

    2min lvlid hyber turbo struktuur no andke abi.... 20 mängijat alles ja stackliidril 10bb.... ehk avg 200k+ stackliider 140k..... mis toimub ?


    ootasin 10 min lvlitega normi turnat kus mul eelis suure stackiga alustada aga ilmselgelt see kampaania failis....

    Sooviks : 1) Turna uuesti pidada normaalse deep struktuuriga
    2) või siis sooviks oma rake tagasi 76 euri 760 sng eest.

    inimesed ootasid ja arvestasid korralikut turnat mitte mingit hyber flipamist pimesi.

    HEad uut ka kõigile

  5. #1625
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Nende algstäkkidega seal Trios pidevalt mingid kalad juhtunud viimasel ajal. Ma õnneks olin mingi 450 turniiri ja 45 pileti järel üks õnnelikest iPadivõitjatest, kaotades vaid umbes 30€ neid 1.10 super turbo HUsi lahmides.
    Viimati muudetud Naxer poolt : 01.01.13 at 20:14

  6. #1626
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Nende algstäkkidega seal Trios pidevalt mingid kalad juhtunud viimasel ajal. Ma õnneks olin mingi 450 turniiri ja 45 pileti järel üks õnnelikest iPadivõitjatest, kaotades vaid umbes 30€ neid 1.10 super turbo HUsi lahmides.
    jah, tegemist on olnud ühe meie enda turniiriga ning eilne oli võrguturniir millel valed andmed. See korraldatakse täna õhtul uuesti.

  7. #1627
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    See et iga kuu kasutamata punktid ära kaovad on täielik jura. Ei ole isegi hoiatust mitte, et neid ära kasutada.

  8. #1628
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    See et iga kuu kasutamata punktid ära kaovad on täielik jura. Ei ole isegi hoiatust mitte, et neid ära kasutada.
    Neid võiks jah saada kasutada terve aasta jooksul nagu starsis fpp-d või miks mindud just 1 kuu peale üle?

  9. #1629

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    vi......jäin 12 min hiljaks

  10. #1630

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    veel lagib kellelgi?

  11. #1631

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    veel lagib kellelgi?
    Mul ka

  12. #1632

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    3b foldisin ässad jess, klienditugi ütleb obv et viga minus

  13. #1633
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    See et iga kuu kasutamata punktid ära kaovad on täielik jura. Ei ole isegi hoiatust mitte, et neid ära kasutada.
    mhm, meie kodulehel Lojaalsuspunktide teema all on see alati kirjas olnud (Link).

  14. #1634
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    3b foldisin ässad jess, klienditugi ütleb obv et viga minus
    kirjutasid klienditoele? Palun kirjuta mulle otse ja ma püüan uurida, millega tegu.

  15. #1635
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Microgaming - Hold'em Tournament - $15000.00/30000.00 Blinds - 9 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    ninna43 (SB): $667,444.12
    O_X_E_N (BB): $360,604.08
    drdre (UTG): $253,574
    Hero (UTG+1): $584,326.84
    Eriap14 (MP1): $113,463.96
    swe_aces (MP2): $339,658
    stooke (MP3): $1,034,320.23
    alkolax (CO): $176,888.77
    sharlogas135 (BTN): $138,720

    Pre-flop: Dealt to Hero 4 3
    (4 folds), stooke raises to $60,000, (1 folds), sharlogas135 all-in $135,720, (3 folds)
    sharlogas135 wins $267,720


    Anted 3000, kokku avamata potis siis 72K. Mängija "stooke" (suur chipleader) teeb 2x avangu 60K peale ja potis on 132K. Mängija "sharlogas135" lükkab buttonilt oma 138K sisse. Ehk siis "stooke"-l on 270K poti callimiseks vaja juurde panna 78K.

    Mõtleb veidi aega ja foldib. Kutsutakse pokermanager, "stooke" ütleb korra, et tal oli "J8" viidates, et halb leht ja ei saanud callida, mitte isegi, et oleks misclick olnud. Rohkem sel teemal sõna ei võta. Finaallaua kohta nagu veidi weak esitus.

    Mõlemad mängijad Iisraelist.

    Lõpuks langes sharlogas135 finaallauast esimesena, stooke sai aga 2. koha.

    On siin üldse mingi variant, et tegemist EI OLE collusioniga? Üldiselt ma olen suht leplik, aga praegu ajab selline asi küll väga leili.

    Kas Trios / Microgamingus on sellisel puhul üldse mingit praktikat? Saab nõuda tulemuste tühistamist? Karistatakse üldse selliste asjade eest?

  16. #1636
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Siin ei ole mingit collusionit. Stooke on 1283 mängu peale +10,36k ja roi 12,4%.
    Sharlogas135 on 1108 mängu peale -4,070$.

    Üritad lauast üle sõita minraised any two, kui mõni tsort shipib tead et ta range domineerib Sind ja snapfoldid ära, alati ei pea pot odds +ev calle tegema, kui Sinu üldine edge on lauast suurem.
    Viimati muudetud Rigged poolt : 08.01.13 at 08:37

  17. #1637
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Ei olnud üliagressiivne mängija. Lisaks võib seal vabalt AK-AQ vms käsi olla, seega on see ikkagi ju snapcall. Selline middle 2-gapper ei ole seal midagi totaalselt crushed pea alati. No see on turbo turna ikkagi ka! Oleks blindide pealt sisse lükatud, siis teine asi, efektiivsed stäkid märksa sügavamad. Ei arvagi, et tegemist oleks olnud tingimata pikaajalise collusioniga, vaid pigem kaks tuttavat leppisid kokku, et bigstack annab shortile väikese chipilisa.

    Loomulikult on võimalik, et teen siin kasutajatele liiga, aga minu silmad pole sellist foldi varem näinud. Arvestades avaja stäkki, siis see call poleks talle ka absoluutselt mingit pidi kriitilise tähtsusega olnud.
    Viimati muudetud metsnik poolt : 08.01.13 at 12:32

  18. #1638

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Ei olnud üliagressiivne mängija. Lisaks võib seal vabalt AK-AQ vms käsi olla, seega on see ikkagi ju snapcall. Selline middle 2-gapper ei ole seal midagi totaalselt crushed pea alati. No see on turbo turna ikkagi ka! Oleks blindide pealt sisse lükatud, siis teine asi, efektiivsed stäkid märksa sügavamad. Ei arvagi, et tegemist oleks olnud tingimata pikaajalise collusioniga, vaid pigem kaks tuttavat leppisid kokku, et bigstack annab shortile väikese chipilisa.

    Loomulikult on võimalik, et teen siin kasutajatele liiga, aga minu silmad pole sellist foldi varem näinud. Arvestades avaja stäkki, siis see call poleks talle ka absoluutselt mingit pidi kriitilise tähtsusega olnud.
    +1
    imo on see 90% collusion.
    saada 1:4-le pm ja riskida 6-7% stackiga callides.....ja kui bigstack on veel võitev, siis cmon, millest me räägime.......

    üks põhjendus muidugi on, mida ka ise sellises olukorras olen kasutanud - ta hoiab microstacki sees, et teistelt, keskmistelt stackid ära varastada. aga selleks võiks alles olla 4-5 mängijat, mitte 9 ning vastane oleks ainuke microstack, mitte et neid on veel 3 tk
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 08.01.13 at 12:41

  19. #1639
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Alustaks sellega, mis sisseostuga turniir oli?

    Sõber mängib Zoomi ja saadab mulle igapäev käsi regularidelt, kus 4betitakse üle poole stäkist ja ikka folditakse või regular shortied teevad lollusi.

    IMO eeldate liialt mängijate taiplikust ja pokkerist arusaamist. Sellise info põhjal kokkumängu väita ei saa, aga on hea kui tähelepanu juhitakse MG-le, kes siis vaatab ka eelnevad käed/mängud üle.

  20. #1640
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tegemist oli €10 rebuy turbo turniiriga ja see siis finaallaua mäng. Räägiksime siin mingist lambi kohast turniiri alguses, poleks üldse kuidagi reageerinud.

    Oli algselt rohkem infot, aga vahetasin käe postituse formaati ja midagi läks kaduma.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES