Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 83, kokku 124 EsimeneEsimene ... 3373818283848593 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 641 kuni 1 660, kokku 2463
  1. #1641

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Mul ei lae ära trio kodulehte miskipärast.. kellelgi sama probleem? tahaks EMV satikaid teha...
    ( Click to show/hide )


    E: sain hakkama juba.
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 08.01.13 at 15:32

  2. #1642
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Mind morjendab Triobeti (olgu, Microgamingu) juures see, et MTT-del pole variatsiooni vähendamiseks diili tegemise võimalust. 1. koht saab 2,5x rohkem raha kui 3. koht ning eriti turbotel läheb väga shorthanded mäng lihtsalt mõttetuks shove-festiks üksikute pokkerielementidega. Miks ei võiks olla võimalust selle variatsiooni vähendamiseks? Eile õnnestus TOP3 jõuda, kuid kõik on ühtlaselt 10-15bb deep ja kellele siis õnnejumal naeratab. Seal ei saa enam siis ka normaalsest HU-mängust rääkida.

    Ei peakski olema süsteem, kus reaalne inimene käib diilitamas nagu PokerStarsis. FullTiltis toimis asi suurepäraselt ka kliendis endas ja mängijad majandasid ise. Kindlasti oleks see võimalus paljude poolt oodatud ja teretulnud. Vaevalt ka arendajatele üle jõu käiv ülesanne.

    Samas vist Microgamingu poolt erilisi "revolutsioonilisi" uuendusi pole oodata? Viimased olulised muudatused, mida viimastest aastatest mäletan, on anonüümsed HU lauad ning kasutu Blaze poker.

    On üldse lootust?

  3. #1643
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Veider, aastaid tagasi kasutasin ise paaril korral diili tegemist võimalust.

  4. #1644
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Mul on endal ka täiesti selline mälupilt aastate tagant olemas, aga peale seda kui ükskord võimalust otsima hakkasin, väitsid kõik, et seda pole. Pidasin seda siis viirastuseks või enda eksituseks.

  5. #1645
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kunagi oli jah diiilitegemise võimalus, aga millegipärast kaotati see ära.

  6. #1646
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    äkki Andres viitsib kommenteerida või kui ei oska, siis Microgamingust konkreetselt järgi küsida?

  7. #1647

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Mind morjendab Triobeti (olgu, Microgamingu) juures see, et MTT-del pole variatsiooni vähendamiseks diili tegemise võimalust. 1. koht saab 2,5x rohkem raha kui 3. koht ning eriti turbotel läheb väga shorthanded mäng lihtsalt mõttetuks shove-festiks üksikute pokkerielementidega. Miks ei võiks olla võimalust selle variatsiooni vähendamiseks? Eile õnnestus TOP3 jõuda, kuid kõik on ühtlaselt 10-15bb deep ja kellele siis õnnejumal naeratab. Seal ei saa enam siis ka normaalsest HU-mängust rääkida.

    Ei peakski olema süsteem, kus reaalne inimene käib diilitamas nagu PokerStarsis. FullTiltis toimis asi suurepäraselt ka kliendis endas ja mängijad majandasid ise. Kindlasti oleks see võimalus paljude poolt oodatud ja teretulnud. Vaevalt ka arendajatele üle jõu käiv ülesanne.

    Samas vist Microgamingu poolt erilisi "revolutsioonilisi" uuendusi pole oodata? Viimased olulised muudatused, mida viimastest aastatest mäletan, on anonüümsed HU lauad ning kasutu Blaze poker.

    On üldse lootust?
    see kunagine diili-süsttem trios oli bullshit, suure algustähega.
    diili tehes pakkus süsteem ise välja diili ja mitte icm järgi, vaid kõigile vastavalt hetke stacki suurusele.
    tegin kunagi diili 3way. 1. koht 1200, 2. 800, 3. 450. mina sain 1180$, 2. koht 980$, 3. koha oinas acceptis ja sai 290$!!!!
    programm ei lasknud teistmoodi diili tehagi ega midagi muuta.

    korralik diili-tegemise süsteem oleks asjalik küll.

  8. #1648
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    vastavalt stäkkidele ? ehk chip chop?

    see $290 saaja pidi mingi ülishort olema?

  9. #1649

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    vastavalt stäkkidele ? ehk chip chop?

    see $290 saaja pidi mingi ülishort olema?
    yep nii oligi. vanas arvutis tegin veen screenshoti(miski 4a tagasi vms).
    aga sulle viskas ette tabel, kus kõigi summad kirjas ja sa pidid siis accept vajutama. midagi muuta võimalik ei olnud.

    jah, lisaks, et ta short oli, oli ta loll nagu lauajalg ka.

  10. #1650
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    yep nii oligi. vanas arvutis tegin veen screenshoti(miski 4a tagasi vms).
    aga sulle viskas ette tabel, kus kõigi summad kirjas ja sa pidid siis accept vajutama. midagi muuta võimalik ei olnud.

    jah, lisaks, et ta short oli, oli ta loll nagu lauajalg ka.
    Diili sai vanasti teha, ilmselt on see võimalus kaotatud hetkel. Ega ta suur asi ei olnud ka siis. Muid muudatusi on tehtud palju ja paremuse poole ning neid tuleb veel ja veel. Õnneks aina kiiremini, enam ei pea aastaid ootama :)

    Mis puutub sellesse kokkumängu teemasse siis kiri klienditoele ning siis jääb üle vaid oodata. Minu arvates on sõbrad juudid väikesest Iisraeli riigist varemgi kokkumängu teinud, sest olen ka ise niimoodi nende "tangi alla jäänud" kui minust mitmekesi "üle sõideti". Oleksin pidanud kaebama, paraku ei teinud seda. Enda viga, sest ilmselt oleksin oma satelliidi paketi kätte saanud :)

  11. #1651
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Ma saatsin klienditoele tegelikult kirja. Microgaming uuris ja olla täiesti normaalne värk. Noh, ju siis on.

    Aga Andres, kas selle diili tegemise variandi kohta saab veidi uurida? Ilmselt on Microgamingul arenduste roadmap olemas või mingidki planeeritud uuendused X perioodi peale teada. Äkki on seal sees olemas? Ja kui ei ole, siis kindlasti paljud kasutajad sooviksid, et sinna see lisataks. Eks igal mõistlikul võrgustikul otstarbekas oma kasutajate soove kuulata ja ehk ka kuulda võtta.

  12. #1652
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Mind morjendab Triobeti (olgu, Microgamingu) juures see, et MTT-del pole variatsiooni vähendamiseks diili tegemise võimalust. 1. koht saab 2,5x rohkem raha kui 3. koht ning eriti turbotel läheb väga shorthanded mäng lihtsalt mõttetuks shove-festiks üksikute pokkerielementidega. Miks ei võiks olla võimalust selle variatsiooni vähendamiseks? Eile õnnestus TOP3 jõuda, kuid kõik on ühtlaselt 10-15bb deep ja kellele siis õnnejumal naeratab. Seal ei saa enam siis ka normaalsest HU-mängust rääkida.

    Ei peakski olema süsteem, kus reaalne inimene käib diilitamas nagu PokerStarsis. FullTiltis toimis asi suurepäraselt ka kliendis endas ja mängijad majandasid ise. Kindlasti oleks see võimalus paljude poolt oodatud ja teretulnud. Vaevalt ka arendajatele üle jõu käiv ülesanne.

    Samas vist Microgamingu poolt erilisi "revolutsioonilisi" uuendusi pole oodata? Viimased olulised muudatused, mida viimastest aastatest mäletan, on anonüümsed HU lauad ning kasutu Blaze poker.

    On üldse lootust?
    Ma olen eluaeg vihanud pokkeris diilide tegemist. Tahetakse, et pokker oleks sport, aga mis kuradima sport see on, kui jagatakse esikohad ära, mis meenutab õrnalt kokkumängu. Sama, kui jalgpallis on järel 4 meeskonda ning siis jagavad võrdselt auhinnarahad ära ja "flippavad" karika peale.

  13. #1653
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Ma saan OSALT sellest loogikast aru. Samas ratsionaalselt mõtlev mängija soovib top-heavy struktuuriga pikal turniiril deep runis rahalist variatsiooni vähendada. No mõtle - oletame, et sa oled mänginud tunde head pokkerit ja lõpuks sõltub väga suur osa su payoutist (võrrelduna BI-ga) lihtsalt flippamisest.

    Kui lõppfaasis on stäkid sügavad ja saab veel REAALSELT pokkerit mängida, siis võib siin argumente leida, aga kui jõuad lõppfaasi ja mäng on hullem kui hyper-turbo SNG, siis mis pokker see on? Ei ole palju enamat kui rullis punase või musta valimine.

    Samas kui on tõesti veel piisavalt deepstack mäng ja ka reaalselt HU, 3-handed vms skill oskusele pääseb, on alati võimalus pakutud diilist loobuda. Kui aga kõik näevad, et asi läheb crapshootiks, pole sellisel asjal küll mõtet.

  14. #1654
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Ma saan OSALT sellest loogikast aru. Samas ratsionaalselt mõtlev mängija soovib top-heavy struktuuriga pikal turniiril deep runis rahalist variatsiooni vähendada. No mõtle - oletame, et sa oled mänginud tunde head pokkerit ja lõpuks sõltub väga suur osa su payoutist (võrrelduna BI-ga) lihtsalt flippamisest.

    Kui lõppfaasis on stäkid sügavad ja saab veel REAALSELT pokkerit mängida, siis võib siin argumente leida, aga kui jõuad lõppfaasi ja mäng on hullem kui hyper-turbo SNG, siis mis pokker see on? Ei ole palju enamat kui rullis punase või musta valimine.

    Samas kui on tõesti veel piisavalt deepstack mäng ja ka reaalselt HU, 3-handed vms skill oskusele pääseb, on alati võimalus pakutud diilist loobuda. Kui aga kõik näevad, et asi läheb crapshootiks, pole sellisel asjal küll mõtet.
    Ma ei ole vaielnud selle vastugi. Ütlesin, et mulle ei meeldi diilid, aga kui neid lastakse teha, siis loomulikult tuleb võtta diil vastu, kui see on sulle +EV.

  15. #1655
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Ma saatsin klienditoele tegelikult kirja. Microgaming uuris ja olla täiesti normaalne värk. Noh, ju siis on.

    Aga Andres, kas selle diili tegemise variandi kohta saab veidi uurida? Ilmselt on Microgamingul arenduste roadmap olemas või mingidki planeeritud uuendused X perioodi peale teada. Äkki on seal sees olemas? Ja kui ei ole, siis kindlasti paljud kasutajad sooviksid, et sinna see lisataks. Eks igal mõistlikul võrgustikul otstarbekas oma kasutajate soove kuulata ja ehk ka kuulda võtta.
    ma uurin seda, võtab aega.

  16. #1656
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    arusaadav

  17. #1657
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Smile Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    ma uurin seda, võtab aega.
    vana võeti maha, sest see oli viisakalt öeldes kehva. Uuega tegeldakse minu teada, aga millal see "lettidele jõuab" ei oska hetkel öelda :)

  18. #1658

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Mis jama?Tahtsin uut lauda avada, aga näitab available 0.Ometigi cashieris on raha olemas, kas kellelgi on olnud sama probleemi? Mida teha ?

  19. #1659
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
    Mis jama?Tahtsin uut lauda avada, aga näitab available 0.Ometigi cashieris on raha olemas, kas kellelgi on olnud sama probleemi? Mida teha ?
    liigut

    cashier näitab kogu balance, liiguta Bankis vms, rahad pokkerisse.

  20. #1660
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Mul ei lae ära trio kodulehte miskipärast.. kellelgi sama probleem? tahaks EMV satikaid teha...
    ( Click to show/hide )


    E: sain hakkama juba.
    sama probleem oli google chrome-ga, mozillaga tegi lahti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES