Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 85, kokku 124 EsimeneEsimene ... 3575838485868795 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 681 kuni 1 700, kokku 2463
  1. #1681
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Peaks ka Stan'i üle minema. Oskad rääkida kuidas RB süsteem neil käib ja kas peale reload/first deposii boonust on veel mõni boonus neil?
    30% läbi affiliate+20% lisaks mis boonusest maha ei lähe, rake race kah

  2. #1682
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Sheep123 Vaata postitust
    Mul affiliate kaudu 30% ja minimaalselt 50$ peab rakema nädalas (neljapäevast-kolmapäevani). Kahjuks SJ-s nüüd 4 lauda max :(
    Üldiselt hoidke eemale, kus laudade arv tõmmatakse alla. StanJames tho tundub usaldusväärne, aga kurat viimasel ajal niipalju juhtunud, et enam ei saa milleski kindel olla.

    Natuke suurem rakeback või mõni reload/deposiit boonus IMO ei tohiks olla nii suur argument riskimaks oma rahadega. Lisaks TB on usaldusväärne ning rahad liiguvad kiirelt pangakontole ja vastupidi.

  3. #1683
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Üldiselt hoidke eemale, kus laudade arv tõmmatakse alla. StanJames tho tundub usaldusväärne, aga kurat viimasel ajal niipalju juhtunud, et enam ei saa milleski kindel olla.

    Natuke suurem rakeback või mõni reload/deposiit boonus IMO ei tohiks olla nii suur argument riskimaks oma rahadega. Lisaks TB on usaldusväärne ning rahad liiguvad kiirelt pangakontole ja vastupidi.
    Mis teema selle laudade arvuga on?

    Ja teise lõiguga olen nõus aga siiski - mängijad nõuavad ju boonuseid, Triobet võiks oma lubadused täita.

  4. #1684
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    mis need promotional lauad tähendavad, pole varem tähele pannud
    ei tea, saada palun screenshot, uurin.

  5. #1685
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Pythagoras - live support'iga on ilmselt mingi jama, ma ei ole kursis. E-mailiga saad kindlasti samuti hakkama :)
    kjmrc - viska mulle e-mail, ma uurin seda.

    Reload boonusega on nagu on - mina annaksin, aga ma pean hetkel paraku tõdema seda, et osade "tegelastega" tuleb teha tõsist selgitustööd, et see lõpuks käima saada :) Ma olen visa, küll ta tuleb.

  6. #1686
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Saatsin meili PM'i.

  7. #1687
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mis teema selle laudade arvuga on?

    Ja teise lõiguga olen nõus aga siiski - mängijad nõuavad ju boonuseid, Triobet võiks oma lubadused täita.
    Spekuleerin, fakte ei ole.

    Laudade arvu ei alandada emotsioonide põhjal (vähemalt loodan) vaid ikka mingiks karistuseks, et regularidel elu ebameeldivamaks teha. Seega võib oletada või väita, et pokkeritoa tasakaal on paigast ära s.t. deposiidid jäävad alla withdrawdele või võitjate arv ületab massiivselt dfishide arvu ning karistatakse pokkerituba.

    Aga mine tea ehk on seal hoopis teised põhjused. Näiteks SJ omanik tegi MG juhtidele sitta blowjobi või oli kellegil MG-s paha tuju või hoopis SJ soovis ise oma laudade arvu alandada.

  8. #1688

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Üldiselt hoidke eemale, kus laudade arv tõmmatakse alla. StanJames tho tundub usaldusväärne, aga kurat viimasel ajal niipalju juhtunud, et enam ei saa milleski kindel olla.

    Natuke suurem rakeback või mõni reload/deposiit boonus IMO ei tohiks olla nii suur argument riskimaks oma rahadega. Lisaks TB on usaldusväärne ning rahad liiguvad kiirelt pangakontole ja vastupidi.
    Kuna kaotasin 5050pokeris väikse summa, siis häirekellad hakkasid kohe tööle kui SJ meili saatis ja teavitas muudatustest. Insta cashoutisin ja õnneks raha tuli vist ca 2 tunniga kohale :) twoplustwo juttude järgi moodustab pokker SJ-s suht väikse osa, mis neid põhja kindlasti ei vii ning ma isiklikult usaldaks neid edaspidigi.

    4 table limit põhjuseks oli see, et SJ mängijate winrate liiga suur (regulare palju) ja fishe liiga vähe. Tõsiselt kahju ikkagi, eestlastel niigi limited valik kus mängida primas (triobet sucks võrreldes LB-ga igas asjas)

  9. #1689
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Lauas HUD'i statid hüppavad iga natukese aja tagant paigast ära. Liiguvad valedele nimedele ja osadele tekib topelt 2tk üldse. Keegi teab lahendust?

  10. #1690

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    ei tea, saada palun screenshot, uurin.
    ( Click to show/hide )

  11. #1691
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Spekuleerin, fakte ei ole.

    Laudade arvu ei alandada emotsioonide põhjal (vähemalt loodan) vaid ikka mingiks karistuseks, et regularidel elu ebameeldivamaks teha. Seega võib oletada või väita, et pokkeritoa tasakaal on paigast ära s.t. deposiidid jäävad alla withdrawdele või võitjate arv ületab massiivselt dfishide arvu ning karistatakse pokkerituba.

    Aga mine tea ehk on seal hoopis teised põhjused. Näiteks SJ omanik tegi MG juhtidele sitta blowjobi või oli kellegil MG-s paha tuju või hoopis SJ soovis ise oma laudade arvu alandada.
    Ranka oled nutikas vend. Tõepoolest Stan Jamesi hetkel karistatakse kuna see on MG tuba kus on kõige rohkem võitvaid mängijaid, hetkel käivad läbirääkimised laudade arvu tõstmise üle.

  12. #1692
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    oot mis nali on, 70 euri võtsin välja, ei läinud läbi saatsin meile mis värk on , vastu meili ei saa sest elion on rikkis, nii et hot.ee ei tööta, ja kulminatsioon::: 70 DOLLARIT SAIN TAGASI, MITTE EURI

  13. #1693
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    see oli viimane piisk, vaatame siis mille eest eesti neid litsentse jagas, hea alus on olemas kohtusse pöördumiseks, 70 eurot muutus maagiliselt 70 dollariks, ma ei ole nagu enamus mingi NL100 võitev regular, nii et see on suur raha minu jaoks. Supporti ka nagu vist ei huvita.

  14. #1694

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Nice one, endal on ka kinni raha ja vastata ka ei saa, samuti on triobeti konto suletud ja ei tea mida support vastanud on. xd
    Peaks gmaili üle kolima. =/

  15. #1695

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    mida te siin halate?
    Kirjutage supporti ja Andresele.

    Keegi ei pane huupi su kontot kinni. Kui ongi mingi tehniline viga, siis on varsti korras ja saad vabandused.
    Anna siis meile ka kinni, miks kinni oli?

    70 eur-70usd???

    pole kunagi midagi sellist olnud.

  16. #1696
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Maitea, ma eile õhtu tegin cashouti ja täna lõunaks ilusti MB's kogu summa, mida soovisin, sain ka kätte.

  17. #1697
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kus kandist raked handse näeb Trios? Vanasti olid My accounti all, aga enam ei ole.

  18. #1698

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    €50 000 Raked Hands Challenge Leaderboard on mul my account all ikka

  19. #1699

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Oskab keegi öelda kuhu kausta triobet oma hand history salvestab, ei saa hemi importima.

  20. #1700

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    C: microgaming - poker - triobetMPP mul

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES