Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 87, kokku 124 EsimeneEsimene ... 3777858687888997 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 2463
  1. #1721
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Jep

  2. #1722
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
    kas triobet nullib iga kuu lõpus need LP-d ehk boonuspunktid ära?
    nii on tõesti. Punktid on võimalik kasutada kuu jooksul. Info on olemas ka veebilehel.

  3. #1723

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    no wtf

    "Payout info: One withdrawal within a 4 week period is free of charge. More than one withdrawal within a 4 week period will be charged with a fee of 2% up to a max fee of 30 USD (Withdrawals of 1500 USD and more will be charged with 30 USD). The minimum withdrawal amount is 25 EUR."

    eriline juudi bisness

  4. #1724
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    no wtf

    "Payout info: One withdrawal within a 4 week period is free of charge. More than one withdrawal within a 4 week period will be charged with a fee of 2% up to a max fee of 30 USD (Withdrawals of 1500 USD and more will be charged with 30 USD). The minimum withdrawal amount is 25 EUR."

    eriline juudi bisness
    Endale ei meeldi kah see fee võtmine väljamakselt. Pole kuulnud, et mujal nii oleks.

  5. #1725
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    lol puusalt et on teisi kohti ka, ainult ei kirjutata ausalt seda

  6. #1726
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    No maitea, ma olen alati saanud sama summa MB'sse, mille välja kandsin :)

  7. #1727
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    No maitea, ma olen alati saanud sama summa MB'sse, mille välja kandsin :)
    ma ise küll MB-d ei kasuta kuid eeldan, et seal on mingid tasud kui teha väljamakseid rohkem kui "x" teatud perioodi jooksul.
    harryahven - kui on pretsensioone siis soovitan kindlasti klienditoega ühendust võtta.

  8. #1728
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kas seda 5 min brake kella mis maha tikusma hakkab ei saaks sättida nats paremini, et viimast handi mängides see kaartide peale ette ei jääks. Mõtlen seda et kui brake algab ja käsi pooleli siis täpselt lendab see kell lauas flopis/boardi peale....

  9. #1729
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Kas seda 5 min brake kella mis maha tikusma hakkab ei saaks sättida nats paremini, et viimast handi mängides see kaartide peale ette ei jääks. Mõtlen seda et kui brake algab ja käsi pooleli siis täpselt lendab see kell lauas flopis/boardi peale....
    ma ei ole ise tähele pannud, aga kui saad teha või keegi teine saab teha screenshoti ning saata, oleks tore. Siis on lihtsam selgitada MG-le.

  10. #1730
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Kas seda 5 min brake kella mis maha tikusma hakkab ei saaks sättida nats paremini, et viimast handi mängides see kaartide peale ette ei jääks. Mõtlen seda et kui brake algab ja käsi pooleli siis täpselt lendab see kell lauas flopis/boardi peale....
    Brake ja gash out. Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

  11. #1731

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kas Triobet pakub väiksema volüümiga mängijatele ka rakebacki? Kui nädalas 30€ täis ei tule siis ongi vsjoo?

  12. #1732
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas pocketparty Vaata postitust
    Kas Triobet pakub väiksema volüümiga mängijatele ka rakebacki? Kui nädalas 30€ täis ei tule siis ongi vsjoo?
    Rakebacki tõesti ei paku. Võibolla selles osas midagi muutub kuid ma ei saa midagi lubada kuna see on kogu Microgamingu võrgu reeglitest sõltuv.

  13. #1733
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Rakebacki tõesti ei paku. Võibolla selles osas midagi muutub kuid ma ei saa midagi lubada kuna see on kogu Microgamingu võrgu reeglitest sõltuv.
    muuseas, kell 17.00 algusega väike freeroll täna Eesti Meistrivõistlused lobby all.

  14. #1734
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    täna õhtul (12.02) kell 20.15 Beat the Staff turniir. Lööd minu (alias Andres_B) või Taivo Egeli (alias Taivo_E) välja ja saad €50 bounty. Buy-in €10+1

  15. #1735
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kaua triobetist moneybookersisse raha tavaliselt üle läheb?

  16. #1736

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    varahommikul tehes on õhtuks kohal mul. õhtul tehes järgmiseks päevaks, jõuab ~18.00

  17. #1737

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Selline probleem, et iga kord kui laudu avada, esimene laud laadimisest kaugemale ei lähe. Olen juba softi reinstallinud. Ei aitanud. Suhteliselt tüütu on kui mängida sngsid või mttsid. Lobbyst manuaalselt ei ole võimalik ka avada. Aga samas kui panna tile tables, jääb esimese avatud laua kohale tühi auk. Olen juba supportiga ühendust võtnud, aga huvi pärast tahaks teada, kas kellegil on sama probleemi olnud?

    Lisaks leidsin cashgame laudadest 99% tõenäosusega boti (3 kasutajat), võtsin ühendust suppordiga, kellele saatsin nimed, ajad ja lauad. Support edastas andmed microgamingule uurimiseks. Tegin seda tükk aega tagasi, kuid eile nägin ikka, et üks nendest oli laudades. Enamjaolt istusid nad kahekaupa samades laudades ning sitoutisid kohe kui lauas oli vähem kui 4 mängijat. Üksteise vastu showdownini ei jõudnud minuarust neil ükski käsi. Kõik 3 kes mängisid täpselt samade stattidega avasid buttonilt 2,5bb ning foldisid min3betile alati, välja arvatud QQ+ millega keevitasid snap suure 4beti otsa. Kui buttonilt/sblt stealisid nende blindi avamata potis 3bettisid väga tihti ning min4betile foldisid ka kõik peale QQ+. EPlt COni avasid kõik 3,5bb. Kui floppi ei tabanud, check-foldisid. Kui tabasid oli kõigil sama betsizing riverini. Karistasin neid nii palju, et iga inimene oleks tõesti adjustinud.

  18. #1738

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Miks sa oma rahast siis loobuda tahad, hea kui 1-2 mängijat lauas on keda sa loed nagu lehelt.

  19. #1739
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    mikk - ei ole sellisest probleemist varem kuulnudki, aga ma loodan klienditoe abile. Botid - sellega läheb aega kindlasti, aga küll see vastus tuleb MG poolt.

  20. #1740
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Neljapäeval, 21. veebruaril kell 20.00 toimub viimane EMV Põhiturniiri satelliit Triobetis. Kolmele parimale mängijale garanteerime pääsmed EMV Põhiturniirile (väärtus 3x300€)!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES