Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 95, kokku 124 EsimeneEsimene ... 45859394959697105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 2463
  1. #1881

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    laua all paremas nurgas on käe märk, kuhu vajutada.
    ok ehk siis järgmine kord, liigutasin küll statse ja vaatasin huvitav kust saab

  2. #1882
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Pühapäeval, 05.05. toimus riskivaba WSOP kampaania nädala finaal, millest võttis osa 58 inimest (€500+25 buy-in). Kokku mängiti välja üheksa WSOP paketti, millest ühe krabas endale Triobeti pokkeritoas mänginud eestlane, - Märt A. (Tallinn). Õnnitlused Triobeti poolt!
    Üks eestlane sai veel paketi. Aga mängis vist teises toas.

  3. #1883
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Üks eestlane sai veel paketi. Aga mängis vist teises toas.
    ei tea öelda, igal juhul ei ole ühtegi teist legaalset MPN võrgu tuba Eestis meie kõrval kui mitte välja arvata PAF mis ka minu teada vaikselt lisandunud. Ma selle eestlase asemel ei ütleks midagi

  4. #1884

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tere!

    On äärmiselt hea meel tõdeda, et õiglus võidutses. Triobeti klienditeeninduselt väga professionaalne reageerimine ja meeldiv teenindus. Ühtlasi on hea meel, et sain tuge siit foorumist. Väga hea meel, et saan oma saavutusest nüüd täit rõõmu tunda nagu paljud teisedki osalenud. Rohkem ei oskagi kohe lisada... sõnatu. Igatahes, väga muhe! Olen üks väga-väga-väga rahul Triobeti klient. Nüüd tuleb õhtul inertsist mõned mängud teha ja pisut ikka tähistada ka. Väga muhe!

  5. #1885

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    See flush kampaania on ikka inimestel hulluse peale ajanud ;D AANY TWO hearts ja läheb lõpuni... nüüd võiks käsi pidama jääda ja saaks easy money. See sess mingi 5 BI alla EV :D

  6. #1886
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Uurisin veidi ja see praegune diili teema on kogemata kombel sisse lipsanud. Samas tegeldakse uue diili süsteemi ehitamisega ning see lastakse käiku üsna pea (tähtaega ei tea veel).

  7. #1887

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Mis toimub? Viimase nädala jooksul jookseb iga päev paar korda MPNi soft täiesti kokku, lihtsalt mängud ei toimi enam.. on teil mingit infot selle kohta?

  8. #1888
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Mis toimub? Viimase nädala jooksul jookseb iga päev paar korda MPNi soft täiesti kokku, lihtsalt mängud ei toimi enam.. on teil mingit infot selle kohta?

    Mängisin ka täna, 3x tekki selline "crash" moment, aga mingi aja pärast taastus ja kõik "jooksis järgi" :)

    Kuidagi veits unreal see, mujal tubades pole nii. Ja palun mitte süüdistada minu ISP ühendust, sellega on kõik korras.

  9. #1889

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    siis ikka MPN viga, ma veel mõtlesin ,et äkki arvuti läggab ,tegin resasid ja värke :D ja see pole mitte ainult täna , mingi nädal aega jamab mul

  10. #1890
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas cpkr Vaata postitust
    siis ikka MPN viga, ma veel mõtlesin ,et äkki arvuti läggab ,tegin resasid ja värke :D ja see pole mitte ainult täna , mingi nädal aega jamab mul
    Uurin seda asja. Peale staatilisest IP aadressist loobumist kodus on mul samad probleemid tekkinud nagu teie siin kirjeldate :(

  11. #1891

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Mõtlesin siis, et mängin ka üle pika aja triobetis pokkerit. Laadisin raha peale ja ohhooo 2 sngd sain teha ja softil "service unavailable." IT guru Edgar klienditoest soovitas restarti, mida ma olin umbes 34 korda juba teinud ning ka soft reinstallida, millest ma keeldusin ja väitsin, et selleks pole ilmselget vajadust. Selle asemel, et tuimalt soovitada igast ebavajalikke asju võiks võtta korraks hetke ja uurida, et äkki on asi teis endas. Triobetile kohaselt mingeid boonuseid ei pakuta hüvanguks. Oma viga, et raha kandsin teie lehele jne. pettunud..

  12. #1892

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Uurin seda asja. Peale staatilisest IP aadressist loobumist kodus on mul samad probleemid tekkinud nagu teie siin kirjeldate :(
    Netis kindlasti asi ei ole, kuna kõigil mängijatel laudades on sama asi samal ajal ja pärast 2min pausi käe vahel ei ole sit oudis ka. Vahet pole mis riigist ja mis skinni kaudu oled.. Või siis istud lauas, sinna tuleb istub veel mängijaid ja lihtsalt mäng ei alga.. mitu min pausi käte vahel ja mängude mitte algamist on viimase 10 päeva jooksul ikka väga mitu korda olnud..

  13. #1893
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Netis kindlasti asi ei ole, kuna kõigil mängijatel laudades on sama asi samal ajal ja pärast 2min pausi käe vahel ei ole sit oudis ka. Vahet pole mis riigist ja mis skinni kaudu oled.. Või siis istud lauas, sinna tuleb istub veel mängijaid ja lihtsalt mäng ei alga.. mitu min pausi käte vahel ja mängude mitte algamist on viimase 10 päeva jooksul ikka väga mitu korda olnud..
    ma ise IT inimene ei ole, seepärast on mul raske mõista millest selline probleem tekib kuid see teema on üles võetud ja Microgaming tegeleb. Ma tõesti loodan, et see ka laheneb kiirelt kuid selleks on mul vaja teie abi. Saatke mulle e-mailile info selliste katkestuste jmt kohta aadressil andres.burget@triobet.com, et saaksin need kohe täna-homme edastada MPN-ile, sest nii on lihtsam "võidelda". Võibolla soovitakse logger faile ka, sellest annan siis teada kui vaja.
    Võitleme koos ja saame vast asjale lõpuks normaalse lahenduse :)

  14. #1894
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    täna kell 20.00 viimane EMV HU nädala finaalsatikas Triobetis. Kaks €100 piletit GTD kui registreerub vähemalt 4 mängijat. Osavõtumaks €10+1 (R/A), 9-max lauad.

  15. #1895
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    kirjuta mulle eespool mainitud aadressil palun.

  16. #1896
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kuidas diili võimalik MGs teha on?

  17. #1897

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kuidas diili võimalik MGs teha on?

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Uurisin veidi ja see praegune diili teema on kogemata kombel sisse lipsanud. Samas tegeldakse uue diili süsteemi ehitamisega ning see lastakse käiku üsna pea (tähtaega ei tea veel).

    Finaallauda jõudes oli kohe all paremas nurgas näha "tere-käe" kujuline nupp, mida vajtades aktiveerisid diili akna, kus oli kohe eest chip-chop diil.
    imo said seal midagi muuta(kui tahtsid) ja siis oli 2 nuppu - tühista ja paku välja.

    Iga jope sai imo 1,2 korda pakkuda diili, siis kadus nupp ära.

  18. #1898

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    kirjuta mulle eespool mainitud aadressil palun.
    Annan teada, kui veel probleeme on. Ma ei mängi küll trios, aga see probleem puudutab sama palju ka teid, kuna ilmselt isegi hobimängijate poolelt on selline asi isegi olulisem kui regularidele, kuna ei pruugita pärast lihtsalt enam uuesti proovida, kuna see jätab ikka päris halva mulje...

  19. #1899
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Annan teada, kui veel probleeme on. Ma ei mängi küll trios, aga see probleem puudutab sama palju ka teid, kuna ilmselt isegi hobimängijate poolelt on selline asi isegi olulisem kui regularidele, kuna ei pruugita pärast lihtsalt enam uuesti proovida, kuna see jätab ikka päris halva mulje...
    täiesti nõus, Sul on õiged tähelepanekud Soovitan seda teha koheselt peale vea ilmnemist ning otsida välja ka logger failid mille leiad siit: C:\Microgaming\Poker\TriobetMPP\Logger
    Kui kohe ei saada siis ei ole võimalik mingi päeva-paari pärast enam paraku midagi teha :(

  20. #1900
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kas TRIO - MB cashoudid liiguvad ka ndv?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES