Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 921 kuni 1 940, kokku 2463

Niitvaade

  1. #11
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    FFS, kuna hakkab ükskord pokkerituba ka vabandama ja refundi maksma?
    Pidevalt on klient süüdi ja see ja too põhjus. Sain pakkumise e-mailile, et duubeldatakse mu järgmine sissemakse summas KUNI 20€.
    Minul oli esmalt lukus 10 EUR, peale boonuskoodi sisestamist ja peale seda veel 25 EUR - seega kokku 35€, mis on juba vastuolus pakkumisega.

    Veelgi enam, suppordi arust ei ole TRIOBET jälle miskit valesti teinud.
    Kogu lugu siin:
    Kasutasin alguses boonuslahtrisse oma boonuskoodi, sain sellega 10 EUR "lukus" raha. Gmblisin selle kiirelt maha ennustuses. Tegin veel deposiidi 25 eur, ILMA, et ühtegi boonuskoodi sisestasin. Veidi aja pärast oli see deposiit ka boonuse alla "lukku" läinud, kuigi ma ei sisestanud deposiidijärgsesse lahtrisse isegi ühtegi koodi. Suppordi arvates oli mu boonus aktiivne ja seega läks lambist mu uus deposiit automaatselt "lukku". Ennem 25 EUR deposiidi tegemist kontrollisin veel, kas mul on boonuses mingit "lukus" raha ja seal haigutas 0 euri.

    Seega pidin maksma 25 eur OMAENDA raha, et saada välja kanda ülejäänud summa. juhin veel tähelepanu sellele, et pakkumises, mis sain, oli kirjas, et duubeldavad mu sissemakse summas KUNI 20 EUR. Minul kokku lukus raha juba 35€. Seega wtf?
    TB üllatab pidevalt oma skämmidega ikka.

    E: Ja how the f pidin ma teadma, et mu boonus on mingil määral aktiivne veel kuigi olin juba boonuseraha maha gämblinud?
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 05.06.13 at 10:53

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES