Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 97, kokku 124 EsimeneEsimene ... 47879596979899107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 921 kuni 1 940, kokku 2463
  1. #1921

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Mina olen siis see õnnetu number 2. Aga pole midagi kurta. gg

  2. #1922

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    sa oled sm112 sõber priit, trios saintoza?

  3. #1923
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Vabandan, et tänane Hi-Lo ei olnud 6-max formaadis vaid full ring. Ilmselt mängis siin olulist rolli ka uuendus mille MPN tegi, aga ma ei saa päris kindel olla. Igatahes kõigile neile 20-le tänasest turniirist osavõtnule korraldan lohutuseks väikese tasuta turniiri millel paneme välja ühe pileti ME-le. Annan sellest homme e-maili teel teada.

  4. #1924
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kui üritan väljamakset teha, ütleb TB:
    Sinu vahendid ei võimalda hetkel väljamaksetaotlusi. Rohkem informatsiooni leiad rubriigist “Minu konto” ja “Boonuse detailid”.

    Läksin siis sinna, seal kirjas:

    Piiratud vahendid:
    Campaign / Description Summa
    Bonus Reeglid ja tingimused 0,00
    0,00


    Peaks nagu ju laskma välja kanda, kuna piiratud vahendeid on 0 EUR?

  5. #1925
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    tegin pisike depo triosse.Panin mõnele turnale kirja ja mõtlesin et lähen gämblin ülejäänud casinnis maha.
    kandsin raha pokkerikontolt triobetti,lõi kirja et "Serveri viga" .
    Ei saanudki raha kätte.Nüüd kontol 0€ mingi 20min möödas
    Viimati muudetud Murdock poolt : 03.06.13 at 20:19

  6. #1926

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Trio hoidis su aega lihtsalt kokku, nagunii oleks maha mänginud selle raha ju

  7. #1927
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    tegin pisike depo triosse.Panin mõnele turnale kirja ja mõtlesin et lähen gämblin ülejäänud casinnis maha.
    kandsin raha pokkerikontolt triobetti,lõi kirja et "Serveri viga" .
    Ei saanudki raha kätte.Nüüd kontol 0€ mingi 20min möödas
    me eeldan, et te (kjmrc & Murdock) võtsite ühendust klienditoega? Kui mitte siis tehke seda kindlasti :)

  8. #1928
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Täna õhtul kell 20.00 Triobet Live online finaal-satelliit kus garanteerime 10 piletit juunikuisele Triobet Live turniirile (07.06 kell 19.00)

  9. #1929
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    FFS, kuna hakkab ükskord pokkerituba ka vabandama ja refundi maksma?
    Pidevalt on klient süüdi ja see ja too põhjus. Sain pakkumise e-mailile, et duubeldatakse mu järgmine sissemakse summas KUNI 20€.
    Minul oli esmalt lukus 10 EUR, peale boonuskoodi sisestamist ja peale seda veel 25 EUR - seega kokku 35€, mis on juba vastuolus pakkumisega.

    Veelgi enam, suppordi arust ei ole TRIOBET jälle miskit valesti teinud.
    Kogu lugu siin:
    Kasutasin alguses boonuslahtrisse oma boonuskoodi, sain sellega 10 EUR "lukus" raha. Gmblisin selle kiirelt maha ennustuses. Tegin veel deposiidi 25 eur, ILMA, et ühtegi boonuskoodi sisestasin. Veidi aja pärast oli see deposiit ka boonuse alla "lukku" läinud, kuigi ma ei sisestanud deposiidijärgsesse lahtrisse isegi ühtegi koodi. Suppordi arvates oli mu boonus aktiivne ja seega läks lambist mu uus deposiit automaatselt "lukku". Ennem 25 EUR deposiidi tegemist kontrollisin veel, kas mul on boonuses mingit "lukus" raha ja seal haigutas 0 euri.

    Seega pidin maksma 25 eur OMAENDA raha, et saada välja kanda ülejäänud summa. juhin veel tähelepanu sellele, et pakkumises, mis sain, oli kirjas, et duubeldavad mu sissemakse summas KUNI 20 EUR. Minul kokku lukus raha juba 35€. Seega wtf?
    TB üllatab pidevalt oma skämmidega ikka.

    E: Ja how the f pidin ma teadma, et mu boonus on mingil määral aktiivne veel kuigi olin juba boonuseraha maha gämblinud?
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 05.06.13 at 10:53

  10. #1930
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    FFS, kuna hakkab ükskord pokkerituba ka vabandama ja refundi maksma?
    Pidevalt on klient süüdi ja see ja too põhjus. Sain pakkumise e-mailile, et duubeldatakse mu järgmine sissemakse summas KUNI 20€.
    Minul oli esmalt lukus 10 EUR, peale boonuskoodi sisestamist ja peale seda veel 25 EUR - seega kokku 35€, mis on juba vastuolus pakkumisega.

    Veelgi enam, suppordi arust ei ole TRIOBET jälle miskit valesti teinud.
    Kogu lugu siin:
    Kasutasin alguses boonuslahtrisse oma boonuskoodi, sain sellega 10 EUR "lukus" raha. Gmblisin selle kiirelt maha ennustuses. Tegin veel deposiidi 25 eur, ILMA, et ühtegi boonuskoodi sisestasin. Veidi aja pärast oli see deposiit ka boonuse alla "lukku" läinud, kuigi ma ei sisestanud deposiidijärgsesse lahtrisse isegi ühtegi koodi. Suppordi arvates oli mu boonus aktiivne ja seega läks lambist mu uus deposiit automaatselt "lukku". Ennem 25 EUR deposiidi tegemist kontrollisin veel, kas mul on boonuses mingit "lukus" raha ja seal haigutas 0 euri.

    Seega pidin maksma 25 eur OMAENDA raha, et saada välja kanda ülejäänud summa. juhin veel tähelepanu sellele, et pakkumises, mis sain, oli kirjas, et duubeldavad mu sissemakse summas KUNI 20 EUR. Minul kokku lukus raha juba 35€. Seega wtf?
    TB üllatab pidevalt oma skämmidega ikka.

    E: Ja how the f pidin ma teadma, et mu boonus on mingil määral aktiivne veel kuigi olin juba boonuseraha maha gämblinud?
    ole hea ja saada see info mulle e-mailiga ja lisa ka see esialgne pakkumine. Vaatan üle ja püüan aidata, sest ilmselgelt on mingid tingimused valesti seatud vmt.

  11. #1931
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    ole hea ja saada see info mulle e-mailiga ja lisa ka see esialgne pakkumine. Vaatan üle ja püüan aidata, sest ilmselgelt on mingid tingimused valesti seatud vmt.
    Käisin livechatis lärmamas ja klienditoe töötaja rääkis manageriga ja nad shippisid mulle "valurahaks" 15€ boonust.
    Võin rahule jääda. Aga üldist olukorda see ikka ei muuda. Alles oli teema, kus uudis oli valesti kirjutatud.

  12. #1932
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Käisin livechatis lärmamas ja klienditoe töötaja rääkis manageriga ja nad shippisid mulle "valurahaks" 15€ boonust.
    Võin rahule jääda. Aga üldist olukorda see ikka ei muuda. Alles oli teema, kus uudis oli valesti kirjutatud.
    jep, sellepärast ma palungi, et saadaksid selle teema mulle, et saaksin vajalike inimestega rääkida ning lahenduse leida, sest niisama ei ole mõtet asja seisma jätta Võibolla saad järgmine kord jälle "tala" ja siis ei ole enam kedagi muud kui ennast süüdistada :)
    Ole hea, pane materjalid kokku ja saada andres.burget [at] triobet.com ja ma püüan hoolitseda selle eest, et asi leiaks normaalse lahenduse.

  13. #1933
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Sel reedel, 07.06 kell 19.00 taas Triobet Live turniir. Hetkel 71 kohta 100-st müüdud. Lisaauhinnad ja boonused finalistidele nagu ikka. Kohtumiseni!

  14. #1934
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kuna meie pokkeritoa lobby uuendati siis viisime Triobet Live satelliit-turniirid ja kõik muud live turniiride satelliidid selle lobby alla:

    Tournaments > Satellites > Live Events

  15. #1935
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Täna õhtul (13.06) kell 20:15 toimub nagu ikka iga kuu Beat the Staff turniir kus sel korral nelja pokkeritoa esindaja pea eest võimalik võita €50 bounty. Osavõtumaks €10+€1, turniiri nimi Beat the Staff (1K GTD). Tegemist freezeout turniiriga mille auhinnafondis on €1000 garanteeritud.

  16. #1936
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Täna õhtul (13.06) kell 20:15 toimub nagu ikka iga kuu Beat the Staff turniir kus sel korral nelja pokkeritoa esindaja pea eest võimalik võita €50 bounty. Osavõtumaks €10+€1, turniiri nimi Beat the Staff (1K GTD). Tegemist freezeout turniiriga mille auhinnafondis on €1000 garanteeritud.
    Hüppan ka läbi siis.

  17. #1937

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    overlay tavaliselt?
    late reg?

  18. #1938
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Ei tea. Pohh.

  19. #1939

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hüppan ka läbi siis.
    Palju ranka pea eest makstakse?

  20. #1940

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    sul, kui balti meistril, muidugi pohh, taskud raha täis.
    tavainimene peab ikka valuet taga ajama.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES