Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 124 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 2463
  1. #161
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    trio mini view aken on super :)
    mitte et mul oleks silmanägemisega...aga noh, asi on pigem harjumuses :)
    super aken on tõesti, kuid ma ei tea, mina ntx neid aknaid liigutada ei saa :). akna viskab läpakas suvalisse kohta ja sinna ta jääb, kui avan uue laua, siis viskab jälle suvalisse kohta (vahel eelmise akna peale). Kui tahan hiirega lauda liigutada, siis miskipärast ei lase. Kellelgi veel sellist jama?

  2. #162
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    super aken on tõesti, kuid ma ei tea, mina ntx neid aknaid liigutada ei saa :). akna viskab läpakas suvalisse kohta ja sinna ta jääb, kui avan uue laua, siis viskab jälle suvalisse kohta (vahel eelmise akna peale). Kui tahan hiirega lauda liigutada, siis miskipärast ei lase. Kellelgi veel sellist jama?
    Proovi laua keskelt kinni võtta ja liigutada

  3. #163
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Proovi laua keskelt kinni võtta ja liigutada
    ty kiire vastuse ! Koju jõuan siis proovin :)

  4. #164

    Re: Triobeti kalad

    Minuarust triobeti kõige kasulikum kala on see, et kui lauast lahkuvad 2 inimest korraga või suht üheaegselt, siis waiting listis olevatele inimestele antakse ainult 1 koht ja teine jääb lihtsalt vabaks, vahel olen mingi 9's alles järjekorras ja vaatan, et OH, lauas vaba seat ;D

  5. #165
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Triobeti kalad

    krt trios ajab eriti tilti see, et kui multitabled, siis mõnel laual on call, fold, ,,, lahter all ja kui praht käes saad linnukese panna, et foldiks .
    Ja krt paljudel pole seda.
    automucki pole ka korda tehtud. Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.

  6. #166
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    krt trios ajab eriti tilti see, et kui multitabled, siis mõnel laual on call, fold, ,,, lahter all ja kui praht käes saad linnukese panna, et foldiks .
    Ja krt paljudel pole seda.

    automucki pole ka korda tehtud. Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.
    Mind Ajab sama asi närvi. Selle võiks nad küll kiirestiära parandada. Teeks asjad vähe mõnusamaks

  7. #167
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Triobeti kalad

    jah.. vajutad fold ära ja siis vaatad et oled sit out..

  8. #168
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.
    emm.. optionsist korjasin üldse muckimise ja show võimaluse ära.. ja rohkem seda nuppu mulle ei ilmu.. närvi ajas selle mucki puhul see ka, et hakkas count downima ja kui siis mucki ei vajutanud.. olid kohe sit out ka..

  9. #169
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    emm.. optionsist korjasin üldse muckimise ja show võimaluse ära.. ja rohkem seda nuppu mulle ei ilmu.. närvi ajas selle mucki puhul see ka, et hakkas count downima ja kui siis mucki ei vajutanud.. olid kohe sit out ka..
    proovin ka kui koju jõuan

  10. #170

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    krt trios ajab eriti tilti see, et kui multitabled, siis mõnel laual on call, fold, ,,, lahter all ja kui praht käes saad linnukese panna, et foldiks .
    Ja krt paljudel pole seda.
    automucki pole ka korda tehtud. Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.
    Sellist komöödiat mina küll nagu pole kohanud ning automucki värki ka mitte :)

  11. #171
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Triobeti kalad

    veab siis sul :)

  12. #172

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Mind Ajab sama asi närvi. Selle võiks nad küll kiirestiära parandada. Teeks asjad vähe mõnusamaks
    +1 ja ei lähe ta korda mul >:(

  13. #173
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Triobeti kalad

    näe.. selle muck/show nupu saab ära kaotada lauas istudes optioni alt:

    [img width=456 height=552]http://img294.imageshack.us/img294/8229/foldpd3.jpg[/img]

  14. #174
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Minuarust triobeti kõige kasulikum kala on see, et kui lauast lahkuvad 2 inimest korraga või suht üheaegselt, siis waiting listis olevatele inimestele antakse ainult 1 koht ja teine jääb lihtsalt vabaks, vahel olen mingi 9's alles järjekorras ja vaatan, et OH, lauas vaba seat ;D
    tundub, et trios inimesed lihtsalt ei oska uusi laudu luua. eile oli variant, et minu limiidis oli (dollari ja euro peale kokku) 10 lauda ja IGAS oli üle 10 inimese waiting listis. ???
    waiting listide endaga on ka mingi jama mõnikord, registreerin ära ja avastan mingi aja pärast, et mind polegi seal. lisaks pole mina veel suutnud ennast järjekorda panna, kui waiting listis kedagi pole. nuppu lihtsalt ei ilmu.
    siis juhtub vahest huvitavaid asju multitabledes, kui mitmes kohas korraga action toimub ja aknad järjest aktiviseeruvad, tuleb ikka 5-10 korda järjest mingit nuppu peksta, et lõpuks mõikaks. tavaliselt on sellise jama peale ühes laudadest käsi mucki ja sit out kah.

  15. #175

    Re: Triobeti kalad

    Vot see nupu jama on küll jube kebberniit. Et kui vajutad ja suht samal hetkel hüppab teine laud ette, siis see teine nupp on nagu "stuck", aga actionit siiski ei tekitanud.

    Ja üldse 6 lauda triobetis tõmbab mu laptopi hinge nii kinni, et jahutab nagu mängiks mingit arvutimängu, Pokerstarsis 6 lauda ei ole mingit jama!

  16. #176
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Vot see nupu jama on küll jube kebberniit. Et kui vajutad ja suht samal hetkel hüppab teine laud ette, siis see teine nupp on nagu "stuck", aga actionit siiski ei tekitanud.

    Ja üldse 6 lauda triobetis tõmbab mu laptopi hinge nii kinni, et jahutab nagu mängiks mingit arvutimängu, Pokerstarsis 6 lauda ei ole mingit jama!
    Sa vahetavahel (näiteks nädalas korras) GameHistory.dat faili viskad minema? Vana arvuti puhul aitas mind see ja peale ära viskamist jooksis kõik ilusti mõned tunnid, et sai sessi ära tehtud.

    Kui sul arvuti vana saan, siis aitab ka uue arvuti ostmine. Mul endal läpparil datamineb vahest miski 4-5 päeva jutti ja ei avalda mingit mõju craptopile ega ka mitte pokkerikliendile endale.

  17. #177
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Triobeti kalad

    Mul läks 30 minutit lõpuks aega, et sisse saada triosse. Aitas re-install ja uuesti install ning nüüd sekunditega sees. Pole peale seda proovinud multitableda ega midagi aga usun, et igatepidi nüüd parem trios ja ehk ei hangu ka lauad seega soovitan.

  18. #178

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sa vahetavahel (näiteks nädalas korras) GameHistory.dat faili viskad minema? Vana arvuti puhul aitas mind see ja peale ära viskamist jooksis kõik ilusti mõned tunnid, et sai sessi ära tehtud.

    Kui sul arvuti vana saan, siis aitab ka uue arvuti ostmine. Mul endal läpparil datamineb vahest miski 4-5 päeva jutti ja ei avalda mingit mõju craptopile ega ka mitte pokkerikliendile endale.
    Pole midagi hävitanud, ex peab proovima kindlasti :)

  19. #179
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Triobeti kalad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sa vahetavahel (näiteks nädalas korras) GameHistory.dat faili viskad minema? Vana arvuti puhul aitas mind see ja peale ära viskamist jooksis kõik ilusti mõned tunnid, et sai sessi ära tehtud.

    Kui sul arvuti vana saan, siis aitab ka uue arvuti ostmine. Mul endal läpparil datamineb vahest miski 4-5 päeva jutti ja ei avalda mingit mõju craptopile ega ka mitte pokkerikliendile endale.
    Aitäh soovituse eest. Huvitav, kas sellisel juhul peaks aitama ka see, kui muuta ära HEMi seadistamise videost tuttav Store hand history for the last X days näiteks 1 peale või hoopis et mäletaks näiteks viimased 1000 kätt. Nii peaks see history fail iseenesest väiksena püsima?
    See arvuti uuendamise asi on vist suht pseudoprobleem, paari reedega triobetis peaks raha kokku saama. :) Mängisin just 1k kätt NL4 ja +50$. bb/100 on mingi 125. :D

    Sessiooni käigus toimus aga üks väga imelik asi. Ühes lauas oli pooleli käsi. Riveril vastane lükkab all in. Ma võtsin time banki, teised lauad nõudsid tähelepanu ja nii ta seal tiksus. Ühel hetkel kadus tiksuv aeg ära (vabalt võis otsa saada), midagi aga ei juhtunud. Lõpuks sai uudishimu võitu ja callisin ära. Kõik toimus nagu peab, vastane oli riverdanud flushi ja võitis. Näitas, et chipid läksid vastasele ilusti. Paar minutit hiljem läksin HEMi ja refreshisin graafikut, jõnksu allapoole pole kuskil. Vaatasin siis triobeti lobbys summasid, nagu poleks maha läinud. Loodan, et leian käe üles kuskilt, saab teada mis tegelikult juhtus..

  20. #180
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Triobeti kalad

    See X days - teoorias nagu peaks töötama aga praktikas ma ei ole testinud. Teine probleem on päris sürr ja ise pole sellist kohanud.

    Ja muideks, kui nüüd teemasse tagasi (vaadake pealkirja), kus ja kes need TrioBet'i suuremad kalad siis on??? :D:D

Lehekülg 9, kokku 124 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES