Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 124 EsimeneEsimene ... 242505152535462102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 2463
  1. #1021
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Kogusin 100 eurtsi Triobeti kontole ja tahaks 0.02/0.04 levelit mängima hakata aga sel levelil polegi fullringi jaoks normaalseid laudu, on mingid Shuffle ja Turbo Suffle lauad, mida need endast kujutavad?

    Ja selline, vist loll küsimus, et kui mul on Triobetis raha kas ma saan seda siis ükskõik mis Ongame võrgus olevates laudades kasutada. Selle mõttega küsin, et kuna Trios laudu pole siis äkki Unibetis on vms.
    Mmm, Triobet asub viimastel andmetel ikka Prima võrgus Saad ikka mängida ainult nendes laudades mis seal lobbys on, Triol on omad lauad ja Unibetil omad, Triobetis ei saa Unibeti laudu mängida..

  2. #1022
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Ok, Prima, Micro või Ongame, suva :) Ühesõnaga selge - pean Trios edasi rühkima. Aga ikkagi, mis need suffle ja turbo suffle lauad endast kujutavad, võrreldes tavaliste laudadega? Ma vaatan, et seal on nagu osad deep lauad, millel minimaalne sisseost 2 E ja osad sellised millel maks sissost 4 eurot. Ehk siis 100 BB nagu norm on. A mis nüansi see "suffle" lisab?

  3. #1023

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Turbo peaks olema max. 7 sek reageerimisaega, kuid neid heal juhul 1-2 lauda.

  4. #1024
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Sellest "deep" laua kontseptsioonis ma aru ei saa- 100bb pole ju deep? Mingi 150bb peaks semi deep olema ja 200 alles deep

  5. #1025
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ok, Prima, Micro või Ongame, suva :) Ühesõnaga selge - pean Trios edasi rühkima. Aga ikkagi, mis need suffle ja turbo suffle lauad endast kujutavad, võrreldes tavaliste laudadega? Ma vaatan, et seal on nagu osad deep lauad, millel minimaalne sisseost 2 E ja osad sellised millel maks sissost 4 eurot. Ehk siis 100 BB nagu norm on. A mis nüansi see "suffle" lisab?
    Ma usun, et Trios mingit eraldi funktsiooni pole, et see suffle toimiks, ilmselt lihtsalt laua nimi siuke.

  6. #1026
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Kuidas microgamingus 10-20 $/€ fullring ja 6-max SNG trafficuga lood on?
    Ja kumb valuuta seal on?

    // Mõtlesin SNGsid.
    Aga downloadisin Triobeti ning ise küsin, ise vastan. FR SNGd paistavad täiesti surnud, SH mõned on.
    Viimati muudetud mortalvombat poolt : 03.10.11 at 22:57

  7. #1027
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Triobetil on currency eurides & eurolauad ka. Imo kui mõtlesid NL10/NL20, siis tean 6-max cashi kohta niipalju, et trafficut jagub, vähemalt microlimiitides, eriti veel õhtuti.

  8. #1028

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Super, triobet'i debiilikud suutsid mu konto ajutiselt lukustada. Aga teha seda ilma mingisuguse teavituseta, nagu OMG. Eriti huumor asja juures see, et olin just turniiril top 10 stäkiga turnal sees, rahad kohe algamas ja uuele turnale registreerunud ning see kohe algamas. Pidin restardi tegema arvutile ja enam sisse logida ei saa. Fucking naeruväärne lihtsalt. See pole veel ainuke probleem selle toaga. Mõtlesin et hakkan seda SNG liigat mängima, mis hakkas 1. oktoober. 2. oktoober uuendati tabelit, kus minu nimi puudus, oleksin pidanud olema teisel kohal. Saatsin e-maili, lubati et asja uuritakse jne. Ja nüüd pannakse konto lukku kui turna poole peal, minge ***** lihtsalt.

    EDIT: pluss support pole ka tükk aega juba vastanud, lihtsalt OMG mis tilt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    EDIT2: Sain nüüd lambist jälle sisse logida, täiesti WTF olukord. Support ütles, et proovi nüüd. Võtan homme ühendust nendega, tõesti selline käitumine ei ole normaalne.
    Viimati muudetud mikk2468 poolt : 04.10.11 at 22:47

  9. #1029
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Kas on variant, et Triobet oma online poe ka teeb?

  10. #1030

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Täiesti kopp ees sellest trio suppordist juba. Iga kord kui midagi küsida ütlevad et uurivad asja, mingi paar päeva pole ühendust võtnud, küsin uuesti, jälle standart bullshit, et asja uuritakse. FFS võtke kokku ennast ja uurige ka midagi.

  11. #1031
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    :D Tundub, et sa ei saa eriti hästi triobetiga läbi :D

  12. #1032

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tundub, et ei saa üldse. Just hakkas mingi loyal customer turna, kust tahtsin osa võtta. OBV, et parooli ei saadetud mulle ja siis kui küsisin saatsid parooli 2 minti hiljem kui regamine läbi sai. Mängin selle kuu lõpuni triobet'is ja siis küll see ya later.

  13. #1033
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Tundub, et ei saa üldse. Just hakkas mingi loyal customer turna, kust tahtsin osa võtta. OBV, et parooli ei saadetud mulle ja siis kui küsisin saatsid parooli 2 minti hiljem kui regamine läbi sai. Mängin selle kuu lõpuni triobet'is ja siis küll see ya later.
    Mnjaa, imelik, ma sain küll koos kampaania teavitusega parooli kätte

  14. #1034
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    njaa imelik... ma pühapäeval alles logisin triobeti accile sisse.. ja nüüd enam ei saa.. vahepeal sain playmakersi 3.3 pileti.. ei tea kas on sellega seotud?:-/

  15. #1035

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Ei saa ka hetkel sisse logida. Viskab mingi incorrect entry ette.

  16. #1036
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Tundub, et ei saa üldse. Just hakkas mingi loyal customer turna, kust tahtsin osa võtta. OBV, et parooli ei saadetud mulle ja siis kui küsisin saatsid parooli 2 minti hiljem kui regamine läbi sai. Mängin selle kuu lõpuni triobet'is ja siis küll see ya later.
    Väga suur osa saamata jäänud elektron-kirjadest ei ole seotud kuidagi saatjaga. See tähendab, et saaja on ise end välja lülitanud kirjade saamisest (unsubscription), junk post, postkast täis, kasutab ime serverit, mis blokeerib pokkeritubade e-maile (ala spam, EMTA vms) ja lisaks sada muud asja.

  17. #1037

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    mul ka konto lukus wtf

  18. #1038
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tegin mingi update ära ja ütleb samuti, et acc lukus.

  19. #1039
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Mul ka peale updatet konto lukus.. Vast mingi standard teema kõigil kasutajatel seoses updatega.

  20. #1040

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    suppordist pandi tagasi tööle, aga midavittu updateid, nahhui

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES