Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 124 EsimeneEsimene ... 444525354555664104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 2463
  1. #1061
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Jep. Kõige pealt ütles, et ei saa serveriga ühendust ning ei saa update teha. Unistallisin siis ja kui uuesti installisin, siis sain triosse sisse logida, aga ühtegi mängu ei näe ning lobbyle ligi ei pääse.

    See oli juba mingi neljapäev või kolmapäev ning hetkel sama jama ikka. Mõtlesin, et uuriks palju seal Lõuna-Eesti pokkerikarikal rahvast regatud on, aga kahjuks pole võimalik. Laisa inimesena ei viitsinud supporti ka tülitada, kuna arvatavasti poleks nkn seda turnat mänginud.

  2. #1062

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Ma pole ka mingi nädal juba softi startimisest kaugemale saanud. Ei viitsi uninstalli ka proovida.

  3. #1063
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    mul töötab , vahest ei näita turnasid aga kui panen cashi peale ja uuesti turnadele siis olemas või teinekord panen softi kinni ja teen uuesti lahti siis ka ok !

    Vahest jokoseb Trio kinni , crashib.... see nagu häirib ...

  4. #1064
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Jep. Kõige pealt ütles, et ei saa serveriga ühendust ning ei saa update teha. Unistallisin siis ja kui uuesti installisin, siis sain triosse sisse logida, aga ühtegi mängu ei näe ning lobbyle ligi ei pääse.

    See oli juba mingi neljapäev või kolmapäev ning hetkel sama jama ikka. Mõtlesin, et uuriks palju seal Lõuna-Eesti pokkerikarikal rahvast regatud on, aga kahjuks pole võimalik. Laisa inimesena ei viitsinud supporti ka tülitada, kuna arvatavasti poleks nkn seda turnat mänginud.
    Kustuta microgamingu kaust ära peale uninstalli ja installi peale uuesti
    e: pole microgamingus mänginud mõnda aega, lobby theme ei saagi enam muuta?
    Viimati muudetud oohoh poolt : 14.11.11 at 16:24

  5. #1065

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    peale trio unistalli ei toimi enam installiminegi nii et suht fucked. Ei viitsi väga genereerida ka milles see lambiprobleem tuli.

  6. #1066
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    Kustuta microgamingu kaust ära peale uninstalli ja installi peale uuesti
    e: pole microgamingus mänginud mõnda aega, lobby theme ei saagi enam muuta?
    Pärast viimast uuendust(2-3 päeva tagasi) tundub, et ei saa enam jah.

  7. #1067

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    ei saa sisse logida, võtsin live chatiga ühendust ja küsisin, et kuna siis saab, öeldi no idea. olen rahul.

  8. #1068
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Saatsin ka klienditukke käe ID'd, kuna Trio niiöelda crashis, ütlesid, et kõik teised mängijad olid lauas ja mängisid, et nende ühenduse viga see polnud, ühesõnaga minu viga. Väga imelik kuna mul on hea internetiühendus ja pole sellist paska toimunud kuskil mujal toas kui Trios. Aga eks elu läheb edasi ja jääb ainult lootus, et järgminekord seda enam ei juhtu.. :D

  9. #1069

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    ma rääkisin live chatis sama teemat, et Trio crashib. Öeldi sama, et teised saavad mängida:D

  10. #1070

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Need teised saavad arvatavasti sellepärast mängida et pole veel updatei olnud. Waiting listi ei saanud mina eile lisada ennast.

  11. #1071

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Saatsin ka klienditukke käe ID'd, kuna Trio niiöelda crashis, ütlesid, et kõik teised mängijad olid lauas ja mängisid, et nende ühenduse viga see polnud, ühesõnaga minu viga. Väga imelik kuna mul on hea internetiühendus ja pole sellist paska toimunud kuskil mujal toas kui Trios. Aga eks elu läheb edasi ja jääb ainult lootus, et järgminekord seda enam ei juhtu.. :D
    mina sain 30€ boonust kunagi selle eest et turna ajal, kui arvuti pange pani ja restardi tegin ja sisse logida ei saanud, sest triobet pani konto lukku. Turnal cashisin ka veel lisaks. Oleneb lihtsalt vist, kellega klienditeenindusest rääkima satud. Need Vytatutased jne live chatist on ohmoonid imo. Sandor ja Veikko lahendavad alati asjad kliendile sobivalt, vähemalt minu jaoks on nii olnud.

  12. #1072
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    mina sain 30€ boonust kunagi selle eest et turna ajal, kui arvuti pange pani ja restardi tegin ja sisse logida ei saanud, sest triobet pani konto lukku. Turnal cashisin ka veel lisaks. Oleneb lihtsalt vist, kellega klienditeenindusest rääkima satud. Need Vytatutased jne live chatist on ohmoonid imo. Sandor ja Veikko lahendavad alati asjad kliendile sobivalt, vähemalt minu jaoks on nii olnud.
    Nu ma rääkisin ka Sandoriga, ütleski alguses sedasama, mida mulle Trio support vastas, et see oli minu ISP viga ja teised mängisid samal ajal edasi ja ühesõnaga täielik minu crap. Arvan, et ei viitsi rohkem seda asja ajada, ilmselgelt support arvab, et foldin raise peale ässasi ja minu pang ja minu crash :D Ei viitsi rohkem vaielda kah selle suppordiga niikuinii jäävad endale nad kindlaks. Aga Su turna juhtum erineb jah veidi, kuna seal Trio enda pang, et konto lukku läks vms, sellest boonusest arusaadav. :)

  13. #1073
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    kas keegi oskab öelda, mis turnasid 3,30 EUR piletiga mängida saab? Mul vähemalt eile pakkus HU cempionats mingi ja siis 1000 GTD rebuy turna, mis olevat seotud mingi 1-2-3- turnaga :)
    kas mingit freezeouti saab ka selle raha eest, või piirdubki HU cempionaadiga ja tolle rebuy turnaga.

    p.s. depot teha ei taha, lihtsalt pilet ära kasutada

  14. #1074
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Lol, trio paneb hästi. Saadab mulle sõnumi stiilis: mine kähku vaata emaili, meil on sulle superhea pakkumine, panusta Eesti mängule riskivabalt. Pakkumine on et kui panustad ja Eesti lööb värava siis saad max 10 euri tagasi.

  15. #1075
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    i lol'ed

  16. #1076

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Kas keegi seletaks mulle lollile, kuidas trio softiga saaks klassikalist lobby viewd. Mitu päeva juba jauran sellega, kuid välja ei suuda mõelda.

  17. #1077
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Update, nüüd ainult 1 lobby...

  18. #1078

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    :O :O

    No mul ei ole sõnu. Ma ei leia nende uutega mitte midagi üles. Enam kasutajavaenulikum ei saagi vist enam olla.

  19. #1079

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    dunno mul sama lobby mis trio esimest päevast imo. Alles täna trio installitud.

  20. #1080

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Mul pole buddy nuppu ja pokkeri lobby stiili muuta ei saa.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES