Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 103, kokku 124 EsimeneEsimene ... 35393101102103104105113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 041 kuni 2 060, kokku 2463
  1. #2041
    Triobeti Esindaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    13

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Täna kell 21:00 on Triobetis viimane võimalus soodsamalt Orlov Invitational Finaali pääseda,see on viimane nädalafinaal ja hetkel on registreerunud 5 mängijat.
    Triobet garanteerib 4 piletit homsesse Finaali kus on võimalik võita vähemalt 5 inimesel €600 pakett.

  2. #2042

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    overlayd ei tulnud sellele satikale.
    btw, kas Pilleriin1 on sinu kaasa?

  3. #2043
    Triobeti Esindaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    13

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    ta rääkis jah, et võitles sinuga.

  4. #2044

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    minuga polnud vaja võidelda, ma võtsin pehmelt asja, albundy a ka kolk oli tema võitlussemu.

  5. #2045
    Triobeti Esindaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    13

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    :)

  6. #2046
    Triobeti Esindaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    13

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kas sa plaanid Leetu minna isegi siis kui täna nii hästi ei lähe?

  7. #2047

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    ma ei kaalu isegi seda varianti(et ei lähe). kotis asi.


    aga täitsa võimalik jah.

  8. #2048
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    kas midagi on MTT-de struktuuriga juhtunud? mäletan, et varem läksid blindid 20/30/50/100, praegu on 20/30/40/60/100.

  9. #2049

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    kas midagi on MTT-de struktuuriga juhtunud? mäletan, et varem läksid blindid 20/30/50/100, praegu on 20/30/40/60/100.
    kallimatel turnadel on see viimane. turbodel ja odavamatel peaks esimene olema.

  10. #2050
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    18:00 algav €10 6max rebuy kvalifitseerub kallimaks?

  11. #2051

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    18:00 algav €10 6max rebuy kvalifitseerub kallimaks?
    vaatasin järgi, et kõik turnad on tehtud jah viimase järgi ja esimese järgi on jäetud satikad.

  12. #2052
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    samas kui ei eksi, olid varem non-turbo MTT-de levelid 12 minutit, nüüd on 10 minutit.

    milleks ja kellele selline asi vajalik on, jääb mulle küll arusaamatuks

  13. #2053

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tegin ajaviiteks seda Blaze pokkerit ja sellin bug oli, et vahepeal foldis 2-10 kätt järjest, samuti vahetas mul settingutes määratud istekohta kuda soovis.

    Ja saatsin Trio supporti teatega bugist ja sellest et olen bibg blinde kaotand ning häid käsi ka folditud. Kahjuks support ainult vastab, et Microgaming ütles, et ise foldisin. Üks naljakamaid suhtumisi, nagu ma oleks bugi ise välja mõelnud. Raiskasin aega 6-8 kirja peale ka mõttetult, isegi screenshoti saatsin. Põhimõtteliselt Triobeti enam ei kasuta. Ei soovita ka kellelegi, sest ajudega inimesi seal suppordis pole.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 26.08.13 at 14:15

  14. #2054

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    mulle meenutab see MG network algklassides valmis treitud kodulehekülgi - täis giffe ja erineva värviga fonte. mitte küll otseselt, aga kaudselt. suutmatus 4-5a vanu buge fixida ning tihe frozemine on jube närvi ajav. ja obv vastused nagu teie arvutis viga, meil kõik ok jne. saan aru, et keskenudunud kasinni pelale, aga tra seal voolavad ikkagi epic summad, kui raske on mõned vead ära parandada ja soft kiiremaks muuta?

  15. #2055
    Triobeti Esindaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    13

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Vabandan juba ette ja ütlen, et MG uurib seda ja loodan, et nad leiavad ja parandavad selle kiirelt.
    Kahjuks Triobeti support sellega suurt midagi paremini teha ei saa, see on juba võrgu poolne viga ja nende venitamine.

  16. #2056
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    jube lihtne ikka, me ei ole süüdi, võrk on süüdi. Meie ei venita, nemad venitavad. jne bla bla bla.

  17. #2057
    Triobeti Esindaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    13

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Midagi lihtsalt siin pole (pikk28) ja enne kui oma arvamust öelda võiksid järgminekord kontrollida kas Triobet pakub üksinda Blaze pokkerit või on see teistes tubades ka, mis on Microgamingu võrgus.

  18. #2058

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Lihtsalt õeldes teenust pkub ikkagi Triobet.

  19. #2059
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Taivo Vaata postitust
    Midagi lihtsalt siin pole (pikk28) ja enne kui oma arvamust öelda võiksid järgminekord kontrollida kas Triobet pakub üksinda Blaze pokkerit või on see teistes tubades ka, mis on Microgamingu võrgus.
    Klientidele rahuldavaid kokkuleppeid pakute ikka Teie ja Teie klienditeenindajate kompetentsis on reageerida kiirelt ning asjalikult.
    Teenus ostame me jah ju Teilt, mitte Microgamingult.

  20. #2060
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    jube lihtne ikka, me ei ole süüdi, võrk on süüdi. Meie ei venita, nemad venitavad. jne bla bla bla.
    Dont shoot the messenger :)

    Ma olen nõus nii sinu, kui ka Taivoga. Triobet on kaubamärk, mis pakub interneti hasartmängude teenuseid - kasiino, spordiennustus ja pokker. Viimast ostetakse Microgamingult ehk pm. ollakse vahendaja ja siinkohal tõesti võivad jääda Triobeti esindajate käed lühikeseks.

    Küll, aga ma nõustun sinuga, et väga lihtne on IGALE probleemile tuua vabanduseks, et meie ei ole süüdi ja see ei tekita klientides usaldust. Eriti, kui Triobet on pannud siin teemas eelnevalt väga palju pange.

    EDIT: Lisan veel niipalju, et olen ise ka olnud vahendaja pokkeri affiliate näol ning näinud, kuidas need asjad käivad ja venivad. Eriti hull, kui oled kõige alumine osa, siis ülemised väga kergelt lükkavad probleeme üksteise kaela ja kogu selle pasa saad muidugi enda kaela, sest sina oled ju see viimane lüli, kes peab kliendiga suhtlema, aga reaalsuses on null võimalust midagi parandada. Pead tegema head nägu ja kõik, aga see paraku kliendi rahulolu ei tõsta ega probleemi ei lahenda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES