Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 91, kokku 124 EsimeneEsimene ... 41818990919293101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 801 kuni 1 820, kokku 2463
  1. #1801

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Ruben Vaata postitust
    Olen täiesti uus ning palun vabandust, kui küsimust on eelnevalt küsitud, kuid...

    Kust ma saan vaadata Triobeti pokkeritoas kui palju Rake-tud käsi mul mängitud on?
    kui mõtled aprilli rake racei, siis selle 50k aprill rakeracei all obv :) kui mängid alla nl20, siis vist ei näegi, ise arvet pidadada tundub võimatu

  2. #1802

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    kui mõtled aprilli rake racei, siis selle 50k aprill rakeracei all obv :) kui mängid alla nl20, siis vist ei näegi, ise arvet pidadada tundub võimatu
    Tänan vastuse eest.

    Ei ma ei mõtle seda aprilli rake-võistlust.
    Näiteks tänasel SUNDAY €5000 freerollil osalemise üks pisike eeldus oli 100 raketud käe mängimine eelneva 7 päeva jooksul. (originaalis: €5000 Freeroll for all players that have raked 100 hands in the 7 days prior to start of the tournament).

    Mõtlesin, et vaatan siis kuskilt järele mitu raketud kätt mul mängitud on selle nädala jooksul ja palju veel vaja mängida oleks, et kvalifitseeruda. Ei leidnud kuskilt. Läksin siis rahalauda mängima (kõige väiksemate panustega) Texas Holdem NL 0,01/0,02. Mängisin ca pool tundi ehk ning uuesti freerollile registreerida püüdes see ka õnnestus.

    Rahalauas mängides all vasaksu nurgas näitab peaaegu iga käe puhul võetava rake suurust (selliste väikeste panuste ja sellest tulenevalt ka pottide suurusega lauas jääb see rake number enamasti kuskil 0,01 ja 0,10 vahele). Sellest kõigest tulenevalt eeldan, et 100 raketud kätt tähendab seda, et iga jaotus/käsi, mille puhul all vasakus nurgas olev rake number midagi näitas, mis ma selles rahalauas osalesin (kaasa arvatud kui enne floppi foldisin) läks arvesse.

    Niimoodi 100 raketud kätt kokku saada ja arvestada polegi nii keeruline, aga normaalne oleks, et selliseid andmeid ikka kuskilt vaadata ka saab. Ehk. Kui ei saa, siis keegi kes täpselt teab, et ei saa võiks seda kinnitada.

    Veelkord minu 2 küsimust:
    1) Kas Triobetis saab kuskilt jälgida kui palju raketud käsi sa oled mingi aja jooksul mänginud? (JAH/EI)
    2) Kui jah, siis kust?

  3. #1803
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kasuta kliendituge.

  4. #1804
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mõrvarliku reigi all pean silmas kuni €50ste SNG'de reiki, mis on oluliselt kallim kui näiteks Starsis. HU Hüper (= Trio Super turbo) SNG'de rake jääb Starsis 2% kanti, samas Trios on sama formaadi reik 5X kallim ehk 10%, ma ei kujuta ette, et neid mänge annaks Trios kasumlikult mängida. 6max ja 9max vahe on Starsi ja Trio vahel "kõigest" 2,5 korda, 10% ja 4% ringis. Ceteris paribus peaks teil rakeback jääma +80% kanti, et Starsi regular üldse kaaluks Trios kuni €50ste Super turbo SNG'de mängimist. Ka mainitud €3 reik nt €103 SNG'l Trios on 55% kallim kui Starsi vastav $1,88 $100 SNG'l. Trio 6- ja 9max Superturbod on juba alates 100stest tõesti odavamad kui Starsis, aga kuna neid toimub heal juhul paar korda päevas (ma ei näinud neid paari päeva jooksul jooksmas kordagi), siis see väga ei loe. Starsis on SNG'de põhiaction just hüperites ja ma usun, et see oleks ka microgamingule +EV nende reik mängitavale tasemele langetada.

    Ja teie kodulehel olevate tingimuste ja klienditoe jutu vahel oli ka ebakõla boonuste vabastamise tingimuste suhtes. Kodulehel räägiti 15 pokkeripunktist väljakantava €1 kohta, klienditugi väitis, et on vaja 100 reigitud kätt läbi mängida. Tegin alguses kodulehe info põhjal, aga klienditoele see ei sobinud. Klienditoelt saadud 100 reigitud käe nõue tundus mulle kui SNG mängijale diskrimineeriv. Tegin siiski ära.

    Nüüdseks on situatsioon lahenenud, olen enda rahad kätte saanud, aga Triosse väga tagasi ei tõmba.
    Uurin seda milles võis olla asi selle 100 reigitud jaotusega, sest sellist nõuet ei ole meil juba ammu :) Ju siin on klienditugi millegagi mööda pannud, sest see ei anna SNG/MTT mängijatele võimalust, nagu mainid.

    Mis puutub SNG-de reiki (entry fee suurusesse) siis Sul on õigus ja oleme sel teemal püüdnud ka kaua "selgitustööd" teha kuid paraku on need nõuanded tihtipeale kurtidele kõravdele. Eks püüan edasi :)

  5. #1805
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Ruben Vaata postitust
    Tänan vastuse eest.

    Ei ma ei mõtle seda aprilli rake-võistlust.
    Näiteks tänasel SUNDAY €5000 freerollil osalemise üks pisike eeldus oli 100 raketud käe mängimine eelneva 7 päeva jooksul. (originaalis: €5000 Freeroll for all players that have raked 100 hands in the 7 days prior to start of the tournament).

    Mõtlesin, et vaatan siis kuskilt järele mitu raketud kätt mul mängitud on selle nädala jooksul ja palju veel vaja mängida oleks, et kvalifitseeruda. Ei leidnud kuskilt. Läksin siis rahalauda mängima (kõige väiksemate panustega) Texas Holdem NL 0,01/0,02. Mängisin ca pool tundi ehk ning uuesti freerollile registreerida püüdes see ka õnnestus.

    Rahalauas mängides all vasaksu nurgas näitab peaaegu iga käe puhul võetava rake suurust (selliste väikeste panuste ja sellest tulenevalt ka pottide suurusega lauas jääb see rake number enamasti kuskil 0,01 ja 0,10 vahele). Sellest kõigest tulenevalt eeldan, et 100 raketud kätt tähendab seda, et iga jaotus/käsi, mille puhul all vasakus nurgas olev rake number midagi näitas, mis ma selles rahalauas osalesin (kaasa arvatud kui enne floppi foldisin) läks arvesse.

    Niimoodi 100 raketud kätt kokku saada ja arvestada polegi nii keeruline, aga normaalne oleks, et selliseid andmeid ikka kuskilt vaadata ka saab. Ehk. Kui ei saa, siis keegi kes täpselt teab, et ei saa võiks seda kinnitada.

    Veelkord minu 2 küsimust:
    1) Kas Triobetis saab kuskilt jälgida kui palju raketud käsi sa oled mingi aja jooksul mänginud? (JAH/EI)
    2) Kui jah, siis kust?
    1) paraku hetkel ei saa, MG ei ole seda võimalust veel valmis teinud seega soovitan tõesti uurida klienditoelt
    2) loodetavasti on see üsna pea valmis.

  6. #1806

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    1) paraku hetkel ei saa, MG ei ole seda võimalust veel valmis teinud seega soovitan tõesti uurida klienditoelt
    2) loodetavasti on see üsna pea valmis.
    Suur tänu!

  7. #1807
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kuna lõppeb ära Triobeti suhtumine, nagu oleks kõik Teie kliendid idioodid?

  8. #1808

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    1) paraku hetkel ei saa, MG ei ole seda võimalust veel valmis teinud seega soovitan tõesti uurida klienditoelt
    2) loodetavasti on see üsna pea valmis.
    Teised MG toad on selle siis ise valmis teinud? Ladbrokesis on, Betssonis on jne, ei viitsi praegu kõiki kontrollima hakata, aga ei mäleta küll, et kusagil ei oleks rakedhandside kontrollimist.

  9. #1809
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kas Triobet tüssabki oma kliente nii? Sain meilile pakkumise, kus pakuti riskivaba panustamist Meistrite liiga mängudele. Panin siis kolmese kombo. Kuna pakuti kuni 15 EUR (kaotad, saad raha tagasi) väärtuses riskivaba panust, sis panin ka 15 EUR. Kombo obv kaotas ja raha sain tagasi ainult 5 EUR.

    Paluks esindajate kommentaari ja refundi.

  10. #1810
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kas Triobet tüssabki oma kliente nii? Sain meilile pakkumise, kus pakuti riskivaba panustamist Meistrite liiga mängudele. Panin siis kolmese kombo. Kuna pakuti kuni 15 EUR (kaotad, saad raha tagasi) väärtuses riskivaba panust, sis panin ka 15 EUR. Kombo obv kaotas ja raha sain tagasi ainult 5 EUR.

    Paluks esindajate kommentaari ja refundi.
    ei esinda sportbooki, aga kindlasti saada kiri klienditoele ja see probleem laheneb kiirelt.

  11. #1811
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Teised MG toad on selle siis ise valmis teinud? Ladbrokesis on, Betssonis on jne, ei viitsi praegu kõiki kontrollima hakata, aga ei mäleta küll, et kusagil ei oleks rakedhandside kontrollimist.
    minu teada ei ole pokkeritoas hetkel sellist kohta kus seda näha. Kui mulle screenshoti saadad siis usun :)

  12. #1812
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Kuna lõppeb ära Triobeti suhtumine, nagu oleks kõik Teie kliendid idioodid?
    ole hea inimene, täpsusta palun milles asi, sest mul on väga raske midagi vastata kui ei tea milles probleem. Kindlasti ei suhtu mina ühtegi klienti niimoodi, sest minu jaoks ei ole vahet rahakoti raskusel või mis iganes muul "näitajal" - inimesi, kes soovivad mingi probleemi lahendada püüan alati aidata.

  13. #1813

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    [QUOTE=kjmrc;517787]Kas Triobet tüssabki oma kliente nii? Sain meilile pakkumise, kus pakuti riskivaba panustamist Meistrite liiga mängudele. Panin siis kolmese kombo. Kuna pakuti kuni 15 EUR (kaotad, saad raha tagasi) väärtuses riskivaba panust, sis panin ka 15 EUR. Kombo obv kaotas ja raha sain tagasi ainult 5 EUR.

    Paluks esindajate kommentaari ja refundi.[/QUOTE
    sain ka selle pakkumise.mul ei töötanud boonuskoodki, mis saadeti:D täielik fail ikka see tuba

  14. #1814
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kõiki neid reklaame ja asju vaadata, siis tundub jah, et tegu on väga soliidse toaga. Kuigi alatihti on minul mingi jama ja tundub, et ma pole ainuke :)

  15. #1815
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    ole hea inimene, täpsusta palun milles asi, sest mul on väga raske midagi vastata kui ei tea milles probleem. Kindlasti ei suhtu mina ühtegi klienti niimoodi, sest minu jaoks ei ole vahet rahakoti raskusel või mis iganes muul "näitajal" - inimesi, kes soovivad mingi probleemi lahendada püüan alati aidata.
    Ma ei tõmbleks, kui see oleks esimene kord, aga teil on kombeks saanud taolisi kliendi lollitamisi regulaarselt teha (paar korda aastas). Siiamaani pole mulle raha tagastatud. Loodetavasti saab see probleem kiiremini lahendatud.

    Ning palun lõpetage see fucking valetamine: alaa "oh äkki klient reegleid ei lugenud ja saab ikkagi kuidagi moodi teda veenda, et tema on süüdi" "oh shit, ta luges reegleid ja ähvardab teavitada kõiki teisi meie kliente triobeti ebakompetensest ja valelikusest. Nüüd tuleb talle raha ikka tagasi maksta." "Nii, sai talle öeldud, et raha tagastatakse, aga kuna, hmm, kes krt seda teab, vb mitte kunagi, peaasi, et ta ennast vaos hoiaks ja meie mainet ei rikuks".

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Tarq666 poolt : 14.04.13 at 04:38

  16. #1816
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tarq666 ja teised - nagu mainisin siis piisas sellest kui kirjutasid klienditoele ja asi sai lahendatud. Ma küll spordiennustuse osakonna tööga ei tegele, kuid mulle anti sellest veast teada juba üsna vara ning aitasin sellele leida ka normaalse lahenduse.
    Mõistan, et selliseid vale infoga kirju ei soovi keegi saada ning ega ma ise ka ei vaata sellise sisuga kirjadele kuigi hästi, seda enam inimestele, kes välja saadetavat infot ei kontrolli.
    Püüan omalt poolt teha kõik mis vajalik selleks, et edaspidi taolisi vigu ei juhtuks.

  17. #1817
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Ühesõnaga Te siis ei tulegi vastu oma klientidele?
    Sessuhtes, et firma saadab välja eksitavad uudiskirjad ja pärast ütlete, et Sorry Proovime tulevikus olla tähelepanelikumad aga refundi keegi ei saa.

  18. #1818
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ühesõnaga Te siis ei tulegi vastu oma klientidele?
    Sessuhtes, et firma saadab välja eksitavad uudiskirjad ja pärast ütlete, et Sorry Proovime tulevikus olla tähelepanelikumad aga refundi keegi ei saa.
    Mulle pole senimaani klienditoest vastu kirjutatud, kuigi kirjutasin neile juba reede päeval.

  19. #1819
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Tarq666 ja teised - nagu mainisin siis piisas sellest kui kirjutasid klienditoele ja asi sai lahendatud. Ma küll spordiennustuse osakonna tööga ei tegele, kuid mulle anti sellest veast teada juba üsna vara ning aitasin sellele leida ka normaalse lahenduse.
    Mõistan, et selliseid vale infoga kirju ei soovi keegi saada ning ega ma ise ka ei vaata sellise sisuga kirjadele kuigi hästi, seda enam inimestele, kes välja saadetavat infot ei kontrolli.
    Püüan omalt poolt teha kõik mis vajalik selleks, et edaspidi taolisi vigu ei juhtuks.
    Andres, see ei ole «normaalne lahendus», kui esimeses vastuses kliendi kirjale soovitakse loobuda vastutusest ja lükatakse probleem tekkinud trükiveale. Kliendi edasikaebamisel, aga võetakse kaitsev positsioon ja rahuldatakse kliendi nõue.

    Ilmselgelt see kiri viitab sellele, et Triobet (vähemalt spordiennustuse osakond) või mingi osa töötajatest ei taha oma tegude eest vastutada. Minu arvates oli see suur rikkumine, kui kirjutatakse summa valesti, saadetakse välja uudiskiri ja ei soovita kompenseerida puudujääki.

    Kuna summa (€15) ei tundu utoopilisel suur, siis klient ei saagi eksimusest aru ning trükiveast tekkinud eksimus ei ole põhjendatud, eriti kui klient on tänu eksitavale reklaamile teinud sissemakse hasartmängukeskkonda.

    Kokkuvõtteks võib-öelda, et kuna Triobet ei tulnud kliendiloe koheselt vastu, siis on see täpselt sama nagu «blackhat» e-mail spam ehk teisisõnu eksitav kiri saadetakse meelega välja, et nii saada klientide raha ning pärjast juhtida tähelepanu trükiveale.

    Iga vastutav firma oleks saatnud kõikidele klientidele, kes kasutasid antud boonuskoodi kirja, et uudiskirjas oli trükiviga ning kompenseerinud koheselt kõik kaotused nii nagu kirjas oli.

  20. #1820
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Andres, see ei ole «normaalne lahendus», kui esimeses vastuses kliendi kirjale soovitakse loobuda vastutusest ja lükatakse probleem tekkinud trükiveale. Kliendi edasikaebamisel, aga võetakse kaitsev positsioon ja rahuldatakse kliendi nõue.

    Ilmselgelt see kiri viitab sellele, et Triobet (vähemalt spordiennustuse osakond) või mingi osa töötajatest ei taha oma tegude eest vastutada. Minu arvates oli see suur rikkumine, kui kirjutatakse summa valesti, saadetakse välja uudiskiri ja ei soovita kompenseerida puudujääki.

    Kuna summa (€15) ei tundu utoopilisel suur, siis klient ei saagi eksimusest aru ning trükiveast tekkinud eksimus ei ole põhjendatud, eriti kui klient on tänu eksitavale reklaamile teinud sissemakse hasartmängukeskkonda.

    Kokkuvõtteks võib-öelda, et kuna Triobet ei tulnud kliendiloe koheselt vastu, siis on see täpselt sama nagu «blackhat» e-mail spam ehk teisisõnu eksitav kiri saadetakse meelega välja, et nii saada klientide raha ning pärjast juhtida tähelepanu trükiveale.

    Iga vastutav firma oleks saatnud kõikidele klientidele, kes kasutasid antud boonuskoodi kirja, et uudiskirjas oli trükiviga ning
    kompenseerinud koheselt kõik kaotused nii nagu kirjas oli.


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES