Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 124 EsimeneEsimene ... 1757656667686977117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 2463
  1. #1321
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Triobeti pokkeriliiga parimatele reis tippklassi jalgpallimatšile!

    Triobetilt pakkumine jalgpallifännidele

    Iga jalgpallifänn on unistanud staadionil maailmatasemel jalgpallimatšide vaatamisest, soovides kasvõi korra elus kogeda sellega kaasnevat seletamatut emotsiooni. Paraku on piletite hankimine nendele mängudele üsna keeruline ning sageli ka aeganõudev ettevõtmine.

    Baltimaade suurima kihlveokontorina ulatab Triobet pokkerimängijatest vutifännidele abikäe ning lisab juunis toimuva pokkeriliiga auhinnalauale kaks paketti Inglise kõrgliiga, Itaalia Serie A või Hispaania La Liga tippklubide kodumängudele.

    €3000 Ranking Liiga €11 osalustasuga turniirid toimuvad 5., 7., 12.,14., 19., 21., 26. ja 28. juunil kell 21:00 ning edetabelipunkte teenib ainuüksi turniiril osalemise eest. Esimesel kuuel on garanteeritult 500-, viimasel kahel aga 1000-eurone auhinnafond. Iga turniiri 10 parimat teenivad täiendavaid edetabelipunkte ning turniiriseeria kümmet parimat ootavad magusad lisaauhinnad.

    Liiga võitja teenib 1500- ning teise koha saavutanud mängija 1000-eurose jalgpallireisi. Edetabeli kolmas kuni kümnes pääsevad 500-eurose auhinnafondiga freerollile, mille kolme parimat ootavad rahalised auhinnad.

    Pakkumise tingimused:


    • La Liga, Inglise kõrgliiga ning Serie A mängude kava avaldatakse juuni lõpus.
    • Soovitud jalgpallimatš peab toimuma ajavahemikus 15. augustist 15. oktoobrini.
    • Paketi väärtus sõltub Triobeti reisiagentuuri tehtud hinnapakkumisest.
    • Juhul kui mängu pilet on kallim paketi väärtusest, tuleb hinnavahe katta paketi võitjal.
    • Juhul kui kahel mängijal või enamal mängijal on kampaania lõppedes võrdselt punkte, võidab see, kel on rohkem paremaid kohti.
    • Paketis ei sisaldu lennupiletid sihtkohta ja tagasi, mis on aga võimalik hankida soodsa hinnaga odavlennufirmadelt Ryanair ja Easyjet.

    Ära jäta kasutamast fantastilist võimalust koos kümnete tuhandete teiste fännidega oma lemmikutele otse staadionil kaasa elada!

  2. #1322
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tere Andres, kirjutan sarnastel teemadel juba mitmendat korda, aga mitte liiga tihti. Üle pika aja eile oli taaskord see päev mil otsustasin veidi Triobeti pokkeritoas mängida, selleks innustas mind järjekordne 'Free Money' boonus 2 €. Need boonused on väga toredad ja hea marketingi vahend, mitmel korral olen ma nendest 2-10 € boonustest bankrolli üles grindinud või erinevaid mänguformaate testides bustosse lasknud, aga see polegi oluline. Oluline on see, et taaskord Triobeti tarkvara installeerides ja kasutades oli kogemus äärmiselt ebameeldiv.

    Alustame Triobeti tarkvara paigaldamisest. Tarkvara installeri leidmise ja laadimisega ei ole probleeme, aga kui alustada tarkvara paigaldamist, siis mul ei ole mingeid valikuvõimalusi kuhu Triobet tarkvara installeerub.. ta lihtsalt plartsatab ühte kohta ja hoolimata sellest, et mul kõik teised programmid on seadistatud teisele kettal, siis üks tarkvara peab istuma omaette ja ma ei saa sinna midagi parata. Mind isiklikult ajab selline võimaluse puudumine eriti närvi selle pärast, et mulle tundub, et mind peetakse idioodiks, kes ei suuda hakkama saada lihtsalabase programmi installeerimisega, et seda on vaja võimalikult tummisel viisil minu eest ära teha.

    Olgu, peale installatsiooni käisin kiiruga vajalikud settingud üle, panin hand history salvestuse aja endale sobivaks, muutsin erinevad istekoha jms kuvamise settingud ära ja võtsin ette Triobeti uue võimaluse Blaze poker.
    - HandHistoryt see formaat ei salvesta, omaarust vaatasin kõik settingud üle, aga HEM ei tuvastanud kuskilt midagi. Samas võib vabalt minu viga olla.
    - Kui lauast lahkuda/kinni panna, siis uuesti lauda istudes oled sa kohe uuesti algstackiga, kas see tegelikult on ka nii mõeldud, vaevalt küll.
    - hoolimata sellest, et settingutest oli mul seatud, et aktiivne laud ei hüppaks mulle ette, siis Blaze pokeri aken seda tegi ja tegi seda nii actioni ilmnedes kui iga natukese aja tagant kui minu otsuse taga oodati.
    - vähe sellest, kui ma siis parasjagu kellegagi skypes rääkisin ja ettehüppamise hetkel juhtusin tühikut vajutama, sulges see automaatselt mu pokkerilaua ja lomulikult pidin ma uuesti ennast algstackiga sisse ostma
    - väiksem mure on see, et näiteks FTP's oli võimalik ennast enne foldimist märkida 'sitouti' ja siis jäid samasse lauda kuni käe lõpuni ja said näha käe kulgu kuni lõpuni, Blaze pokeris seda võimalust ei ole.

    Raske on kirjeldada igatahes seda frustratsiooni mida ma tundsin eile kui otsustasin oma muude tegemiste kõrvalt veidi Triobeti pokkeritoas oma meelt lahutada. See oli tõesti väga ebameeldiv kogemus hoolimata heast kaardiõnnest.

  3. #1323
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    tere Rage - kuna ma hetkel puhkusel ja püüan mitte tööd teha siis palun viska mulle see kiri e-mailile (andres.burget@triobet.com) ja ma tegelen sellega kindlasti, sest siin on mitmeid punkte mille oled välja toonud kuid nagu näha ei ole neid veel muudetud.
    Andres

  4. #1324
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    e-mail saadetud koos pikemate kommentaaride ja soovitustega, jään ootama tagasisidet, kas ja kuidas mu mõtetele tarkvara haldaja/arendaja reageeris ja millal erinevad suuremad bugid ära parandatakse.

  5. #1325
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Some facts:

    Microgaming has been trying to institute a system similar to OnGame Essence.... which I am told will be put in place shortly
    so they have instituted a bunch of rather ridiculous rules
    all small skins (such as 5050, diamond bet etc) are now limited so that players can only play 2 tables at a time
    Nordic Bet has also changed their rakeback structure
    so Nordic Bet... there is no table limit...
    but they have announced that our players will only get 30% rakeback
    so we're trying to figure out the best course of action from here
    they claim that there will be more promos available to players since there is less rakeback
    but it's not exactly idea
    *ideal
    bascially these changes are being put in place across every single microgaming skin


    This is from a conversation with an insider.. FML
    busate is offline Reply With Quote
    ???

  6. #1326

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    ???
    Kõik tõsi.

  7. #1327
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Kõik tõsi.
    Kõik väiksed saidid mängivad juba 2'l laual?

  8. #1328

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kõik väiksed saidid mängivad juba 2'l laual?
    Sorri seda ei tea, kas just kõik, aga osad kindlasti.

  9. #1329
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    tundub, et on võimalik homsest ka otse kasiinos Superweekendile pilet osta ning kolmapäeval toimub ka supersatellit põhiturniirile. Selle maksumuseks on €30+3, lisaostudega.

  10. #1330
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    6 SEAT?!?!

    ( Click to show/hide )

  11. #1331
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Microgaming is the manager of the poker network in which the subsidiary's poker operations are included. Microgaming has with very short notice and in violation of former pretenses to the subsidiary unilaterally changed its network rules.

    Result is that our players are limited to being able to play at most two poker tables against the previous 10 tables. This rule affects primarily only a few gaming operators in the poker network and the company believes that the measure is yet another example of several discriminatory measures taken by Microgaming in order to get rid of unwanted gaming operators (whose players mostly belong to the category winning players).

    We know that most of our players tend to play more than two tables, which means that the subsidiary's sales and earnings will be adversely affected. Magnitude of the consequences are difficult to estimate.

    We believe that this act of Microgaming is a clear illegality of discrimination. The subsidiary exploring ways to take action to curb the rule change.
    Millistes tubades max laudade arvu ei vähendatud?

  12. #1332
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Kui kahel laual märkmeid teha sama vastase kohta, kas need märkmed pannakse kokku?

  13. #1333
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kui kahel laual märkmeid teha sama vastase kohta, kas need märkmed pannakse kokku?
    Minuarust ei update soft kohe, alles kui järgmine kord oled uuesti lauas.

  14. #1334
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Minuarust ei update soft kohe, alles kui järgmine kord oled uuesti lauas.
    Kohe kindlasti mitte. Ma mõtlen, kas üldse pannakse, sest jama kui ühes aknas kirjutad 3 note ja teises 1 note ja uuesti klienti avades on 1 note. Peaks testima, aga ei viitsi. :)

  15. #1335
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Miks nii vähe turkasid praegu on? Esimene alles kell 15

  16. #1336
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Unibet ammu ei ole ju enam.
    ja nozzut ka ammu ei ole enam siin foorumis. smartguy.

  17. #1337
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Mis see Triobet Live-Final For June turniir endast kujutab? Sealt saab mingi Triobet Live May buy-ins pileti.On see pilet mingile järmisele triobet pokkeritoa turniirile(sateliit) või Triobet live`le? Kui Triobet Live May buy-ins on järmine sateliit triobet live`le,siis miks seda Triobet Live May buy-ins turniiri kusagil näha ei ole??

  18. #1338
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Mis see Triobet Live-Final For June turniir endast kujutab? Sealt saab mingi Triobet Live May buy-ins pileti.On see pilet mingile järmisele triobet pokkeritoa turniirile(sateliit) või Triobet live`le? Kui Triobet Live May buy-ins on järmine sateliit triobet live`le,siis miks seda Triobet Live May buy-ins turniiri kusagil näha ei ole??
    Tere, seal läks nimega väike "kala" sisse aga tegemist oli siiski finaalstaikaga juulikuisele Triobet Live turniirile. Kogu info on meie veebilehel ka olemas alati :)

    P.S. puhkuselt tagasi ja vaatame kuidas reedel pokkeris puhkus on mõjunud :) Tule ja võta mind reedesel Triobet Live turniiril välja ja saad magusa auhinna nagu ikka :)

  19. #1339
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Tere, seal läks nimega väike "kala" sisse aga tegemist oli siiski finaalstaikaga juulikuisele Triobet Live turniirile. Kogu info on meie veebilehel ka olemas alati :)

    P.S. puhkuselt tagasi ja vaatame kuidas reedel pokkeris puhkus on mõjunud :) Tule ja võta mind reedesel Triobet Live turniiril välja ja saad magusa auhinna nagu ikka :)
    Kust selle juulikuise Triobet Live turniiri kohta infot saab?

  20. #1340
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    kui sa mõtled seda mis toimus siis on olemas uudised mis juba avaldatud ajakirjanduses. Kui kava vmt siis see on kõik olemas Triobeti veebilehele, pokkeri alajaotuses, juba aastaid :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES