Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 111, kokku 124 EsimeneEsimene ... 1161101109110111112113121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 201 kuni 2 220, kokku 2463
  1. #2201
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Eesti Freeroll
    Igal pühapäeval kell 20:00

    See tasuta turniir on Eesti mängijatele. Mida enam sellel turniiril mängijaid osaleb, seda suurem on järgmise turniiri auhinnafond, kuid selleks peab käesolevast turniirist osa võtma vähemalt 600 mängijat. Kui nii, lisame järgmise turniiri auhinnafondile €50! Algstäkk 2000 punkti.

    Kogu 7 päeva jooksul enne turniiri 25 reigitud jaotust - saad 750 punkti lisaks. Tasemed 10 min, 9-max lauad. Tegemist on freerolliga - kui Sa ei ole lauas esimese taseme jooksul eemaldatakse Sind turniirilt automaatselt. Edu!

  2. #2202
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Täna õhtul kell 20:00 Triobet Live 300 finaal ehk võimalus võita €350 pakett mida võib vahetada 5 x 70 pileti vastu. Osavõtumaks €60+5, freezeout.

  3. #2203

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    kas see king of hearts pole alanud ? ma ei leia kyll Promotional laudu
    P.S kõik filtrid muidugi maha võetud

  4. #2204

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mängisin eile trios turnasi ja jõudsin ühel hu-sse(tournament ID 12624669.) Mingi hetk hu-s asi disconnectis, eesti aja järgi kuskil 21:30 ja support üritab väita, et asi oli minu internetis? Mängisin samal ajal ka Pafis ja Pokerstarsis, aga seal polnud mingit probleemi, vend üritas ka triot avada, aga "connecting to server" kohast edasi ei läinud. Mingi 10-15min hiljem lasi uuesti Triobeti connectida, aga siis oli hu juba läbi, vastane oli mu stacki ära varastanud. Support väidab, et üritas kohe ise sisse logida, kui maili said ja neil õnnestus see.. = 100% kindel, et valetavad, kuna vastuse sain alles 2 tundi hiljem. So whats up Andres? Ei viitsinud rohkem nende supporti vendadega seletada, kuna nad raiuvad ikka enda valesi edasi ja seisukohta ei muuda.
    Viimati muudetud mihke666 poolt : 07.04.14 at 16:31

  5. #2205
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mul läks ka microgaming maha mingi aeg (mitte trio) kuskil 5 minutiks. Kellaaega ei mäleta kahjuks.

  6. #2206
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas cpkr Vaata postitust
    kas see king of hearts pole alanud ? ma ei leia kyll Promotional laudu
    P.S kõik filtrid muidugi maha võetud
    King of Hearts toimib ja lauad on nüüd ka roheliste "P" tähtedega tähistatud. Kuna asi on popp siis võidakse auhinnafondi suurendada, hiljem annan teada kas see on nii.
    Viimati muudetud AndresBurget poolt : 07.04.14 at 10:07

  7. #2207
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas mihke666 Vaata postitust
    Mängisin eile trios turnasi ja jõudsin ühel hu-sse(tournament ID 12624669.) Mingi hetk hu-s asi disconnectis, eesti aja järgi kuskil 21:30 ja support üritab väita, et asi oli minu internetis? Mängisin samal ajal ka Pafis ja Pokerstarsis, aga seal polnud mingit probleemi, vend üritas ka triot avada, aga "connecting to server" kohast edasi ei läinud. Mingi 10-15min hiljem lasi uuesti Triobeti connectida, aga siis oli hu juba läbi, vastane oli mu stacki ära varastanud. Support väidab, et üritas kohe ise sisse logida, kui maili saatsinud, ja neil õnnestus see.. = 100% kindel, et valetavad, kuna vastuse sain alles 2 tundi hiljem. So whats up Andres? Ei viitsinud rohkem nende supporti vendadega seletada, kuna nad raiuvad ikka enda valesi edasi ja seisukohta ei muuda.
    Klienditoel ei ole mingit põhjust valetada :) Nemad näevad seda, millised andmed neil on jne. Kui see vastus ei sobinud siis palun saada see case mulle koos kogu infoga ja ma lasen uurida MPN'il milles asi oli ning millest katkestus. E-posti aadress on andres.burget@triobet.com

  8. #2208

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas mihke666 Vaata postitust
    Mängisin eile trios turnasi ja jõudsin ühel hu-sse(tournament ID 12624669.) Mingi hetk hu-s asi disconnectis, eesti aja järgi kuskil 21:30 ja support üritab väita, et asi oli minu internetis? Mängisin samal ajal ka Pafis ja Pokerstarsis, aga seal polnud mingit probleemi, vend üritas ka triot avada, aga "connecting to server" kohast edasi ei läinud. Mingi 10-15min hiljem lasi uuesti Triobeti connectida, aga siis oli hu juba läbi, vastane oli mu stacki ära varastanud. Support väidab, et üritas kohe ise sisse logida, kui maili saatsinud, ja neil õnnestus see.. = 100% kindel, et valetavad, kuna vastuse sain alles 2 tundi hiljem. So whats up Andres? Ei viitsinud rohkem nende supporti vendadega seletada, kuna nad raiuvad ikka enda valesi edasi ja seisukohta ei muuda.
    kinnitan.
    mängisin ka kahte turniiri samal ajal ja ühendus kadus. ca 5min üritasin sisse saada, ei õnnestunud.
    siis logisin sisse läbi browseri ja sain sisse. ca 20min pärast õnnestus klienti jälle sisse saada.
    kuigi turbo turniir(+suured anted) ja kannatasin ise ka korralikult, siis klienditoele ei viitsinud kirjutada, tekitab ainult lisa-tilti.


    Klienditoel ei ole mingit põhjust valetada :) Nemad näevad seda, millised andmed neil on
    siiski tuleb korralikku hämamist ja vassimist ette. kui neil põhjust pole, tähendab, et käsud on ülevalt poolt tulnud.....
    olen paljud asjad kustutanud, kuid nii mõnigi "case" on alles.
    enne Andrese asjasse pühendamist paljud asjad liikuma ei hakka.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 07.04.14 at 10:37

  9. #2209

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    No ega triobet esimene tuba pole, kus klienditugi hämab, et säästa naeruväärselt väikseid summasi.

    Esimese maili saatsin teile 21.34, et triobet sai disconnected ja enam sisse logida ei saa(ilmselt juhtus paar minutit enne seda) ja teise maili saatsin 21.41, et triobet töötab nüüd, aga turna oli juba lõppenud. Vastuseks sain 23.29(pmst 2 tundi peale esimese maili saatmist):
    We have had no general issues or error with our poker client this evening so it's sounds strange also I were able to log in to my Triobet poker without any issues. Could you please send us the tournament ID and the approximate time for when the issue occurred so we can send it on to Microgaming for further check.
    Kuna see downtime oli nii lühike, siis ma sügavalt kahtlen, et täpselt sellel ajal, kui ma supporti meili saatsin jõudis support ise üritada sisse logida, kui vastamiseks kulus neil 2 tundi?

    Kui olin turna id jne ära saatnud sain laupäeval vastuseks:

    Unfortunately we have had no other customer what so ever having connection issues to our server. I was at the time you claimed it wasn't possible to log in, in matter of fact able to log in to our Triobet poker an also Microgaming have confirmed that we have had no error nor any other player at the table.



    We are sorry that you want to change and of course it's up to you to do as you please. But we can not compensate when the issue is on your end.
    Küsisin neilt siis, et miks nad mailile 3h hiljem vastasid(vaatasin alguses ise valesti) ja sain vastuseks:
    I exactly answered 1 hour after your e-mail, during that time I (it was me who handled the case last evening) contacted Microgaming and checked for my self if I were able to log in and play.

    As I wrote to you earlier, we are sorry that you experienced issues but unfortunately it was on your side and we truly hope that you will stay with us but you of course have the right to do as you prefer.
    Mitte, et see väga suur vahe oleks, 1 tund/2 tundi, aga selle case juures tundub, et on kuna siin selleks, et ta probleemi oleks saanud näha, oleks ta pidanud paari minuti jooksul peale esimese maili saatmist kohe üritama sisse logida. Siin tulevad muidugi välja ka väiksed hämamised "exactly 1 after your email" või siis, et ta kontakteerus microgaminguga ka selle aja jooksul. Microgaminguga kontakteerus ta alles peale seda maili, kui turnament id oli mu käest saanud. Seega olen 100% kindel, et ta kindlasti selle paari minuti jooksul mis tal võimalik oli näha, et sisse logida ei saa, ei proovinudki, aga kirjas väidab, et proovis ja sai? Makes no sense

    Ta väitis, et ükski teine mängija ei kurtnud. Kes see viitsibki seinaga rääkida, kui sealt abi nagunii loota pole, või pole samal ajal kuskil turnal deep/cashis fat pot käsil? Ainuke jama on see, et ma olen "bad customer" kuna ei jäta neid asju niisama, nagu paljud jätavad, sest õigluse taga ajamine time vs money pole seda väärt. Nagu näha siis vsiu100-l oli sama probleem, nii et pole ma ainuke, kellel see disconnection juhtus.

  10. #2210
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas mihke666 Vaata postitust
    No ega triobet esimene tuba pole, kus klienditugi hämab, et säästa naeruväärselt väikseid summasi.

    Esimese maili saatsin teile 21.34, et triobet sai disconnected ja enam sisse logida ei saa(ilmselt juhtus paar minutit enne seda) ja teise maili saatsin 21.41, et triobet töötab nüüd, aga turna oli juba lõppenud. Vastuseks sain 23.29(pmst 2 tundi peale esimese maili saatmist):
    Kuna see downtime oli nii lühike, siis ma sügavalt kahtlen, et täpselt sellel ajal, kui ma supporti meili saatsin jõudis support ise üritada sisse logida, kui vastamiseks kulus neil 2 tundi?

    Kui olin turna id jne ära saatnud sain laupäeval vastuseks:



    Küsisin neilt siis, et miks nad mailile 3h hiljem vastasid(vaatasin alguses ise valesti) ja sain vastuseks:


    Mitte, et see väga suur vahe oleks, 1 tund/2 tundi, aga selle case juures tundub, et on kuna siin selleks, et ta probleemi oleks saanud näha, oleks ta pidanud paari minuti jooksul peale esimese maili saatmist kohe üritama sisse logida. Siin tulevad muidugi välja ka väiksed hämamised "exactly 1 after your email" või siis, et ta kontakteerus microgaminguga ka selle aja jooksul. Microgaminguga kontakteerus ta alles peale seda maili, kui turnament id oli mu käest saanud. Seega olen 100% kindel, et ta kindlasti selle paari minuti jooksul mis tal võimalik oli näha, et sisse logida ei saa, ei proovinudki, aga kirjas väidab, et proovis ja sai? Makes no sense

    Ta väitis, et ükski teine mängija ei kurtnud. Kes see viitsibki seinaga rääkida, kui sealt abi nagunii loota pole, või pole samal ajal kuskil turnal deep/cashis fat pot käsil? Ainuke jama on see, et ma olen "bad customer" kuna ei jäta neid asju niisama, nagu paljud jätavad, sest õigluse taga ajamine time vs money pole seda väärt. Nagu näha siis vsiu100-l oli sama probleem, nii et pole ma ainuke, kellel see disconnection juhtus.
    Ma siin mainiks vaid niipalju, et hämada ei ole neil vaja. Asi selles, et kliente palju ja igaüks uurib erinevaid asju jne. Mõnest eelpool olevast vastusest loen välja seda, et inimene ei ole vastavalt koolitatud ja see on probleem. Samas paljud ei räägi sellistest probleemidest ja teevad seda pigem foorumis kui klienditoele - ei soovita kliendituge teavitamata jätta, kuna see ei aita taseme tõstmisele kuidagi kaasa :)

    Püüan aidata ja teen seda nendega, kes on vastavasisulise kirja mulle saatnud

  11. #2211

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Probleem igastahes tänu Andrese abile lahendatud

  12. #2212

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    andresburget teeb ikka head tööd tundub:) wp

  13. #2213
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***


    eks ma püüan. Varasemalt ei olnud klienditugi paljudest kampaaniatest isegi teadlik (ma naiivitar arvasin, et üks teine inimene informeerib neid aga ta teps mitte ei teinud seda). Nüüd on nad teadlikud igast kampaaniast ning saadan neile info ise. Minu põhimõte on lihtne - asjadest k.a. probleemid, tuleb rääkida nii nagu on ja mitte mingit "häma ajada". Seni on toiminud kõik nii nagu vaja aga kui on selliseid "imelikke" juhtumeid siis palun saatke need otse mulle ja ma kinnitan, et olen alati nende "probleemidega" ka tegelenud ning lahendanud

  14. #2214
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mis selle Trioga lahti on, üldse kohe ei lasta lustima ?
    Juba teist päeva jebla, invalid Token pla pla pla :)

  15. #2215
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Viimasel ajal üldse väga tihti häireid pokkerikliendiga..

  16. #2216
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    See on tehniline probleem mille lahendamisega tegeletakse hetkel. Paraku ei antud sellest mulle eile õhtul teada ja seepärast asi seisma jäigi. Mis aga viimase aja probleeme puudutab siis minu teada ei ole rohkemat erilist olnud v.a. mõni üksik katkestus aga see ei olnud pokkeritoa poolel :)

  17. #2217

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    tänu sellele et paljud sisse ei saa, jääb turniiridel magusat overlayd.. :D

  18. #2218

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    kuidas see mihke666 juthum siis lahenes? oli ikka katkestus?!

  19. #2219
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tuba taas üleval st. sisselogimine toimib. Homme selle eest väike freeroll Triobet Events lobbys :)

  20. #2220
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    (Y)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES