Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 101, kokku 124 EsimeneEsimene ... 519199100101102103111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 2463
  1. #2001
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
    põhimõtteliselt käivad närvidele mängijad kes kannavad prille/kannavad suuri kõrvaklappe, pokerstarsi rõivaid mis on tellitud internetist jms samal ajal kui micro stakes turniire grindivad, naljakas vaadata lihtsalt

    minu arvamus lihtsalt sellest aga okei, see trio logo ei ole tõepoolest nüüd NII hull :)
    ei, hetkel enam ei ole kohustuslik kuid: need kes võidavad pokkeritoa kaudu piletid või on need pokkeritoa kaudu ostnud võivad kanda Triobeti kleebist turniiril ning nende kleebise kandjate vahel nii nagu ka eelmisel korral toimub last longer võistlus mille võitja saab omale Triobet Live 300 detsembri turniiri pileti. Nii lihtne see ongi. Septembris muudame selle ka ametlikuks reegliks (seda praegu kodulehel ei ole).

  2. #2002
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Miks TB nii segast paneb? :)

    Lähen My account > My player profile ja ütleb: The system has detected that you have not yet logged in, please do so and return here.
    Lähen My account > Add or change avatar image, browsin pildi ära, on õiges formaadis ja 120 kb suur ainult. Panen upload ja jälle error: The image you selected is not in a supported format. Please choose another image.
    Ahjaa, raked handse võiks ka jälle näha. Mingiaeg nägi palju kogunud oled aga nüüd ei leia enam seda valikut my accounti alt.

    Tehke asjad korda, siis on vähe meeldivam selles toas olla :D


    E: See ka veel - absoluutselt IGAKORD kui ma üritan TB sisse logida kliendi kaudu, panen useri ja parooli ära ja vajutan logi sisse ütleb Unknown error, ükskord pidin 5x järjest panema siis alles lasi sisse, teistel kordadel piirdunud 1-2 korraga.
    Olen Sinuga täiesti nõus selle sisselogimise vea osas ja sellest olen nüüd teavitanud ka meie IT osakonda kes probleemi lahendamisega tegeleb. Küll aga palve nagu ikka - saatke selliste vigade kohta käiv info klienditoele või mulle, sest muidu me ei tea neist vigadest mitte midagi ja ei saa ju parandada :)

    Raked hands - see on tagasi tulemas kuid veidi läheb aega kuna MPN muutis oma tingimusi reigitud jaotuste osas ja seepärast ei ole neid ka näha hetkel.

    Player profile jmt - saada kindlasti kiri klienditoele ja nad aitavad Sind kas otse või MPN-iga ühendust võttes ja nõu küsides

  3. #2003
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Bljät ma ei või kogu aeg mingi jama selle trioga, nüüd siis selline lugu, nagu paljud teised kodanikud sain minagi sellise pakkumise, lugesin veel mitu korda üle, et kas on mingi konks juures, et tagasi kantud raha on vaja 150x läbimängida, aga no tõesti ei leidnud



    ilus kena, nõmme kalju kaotas ja raha tagasi kantud, proovisin siis seda ilusti pokkerisse tagasi kanda ja tuleb kiri: Tehing ebaõnnestus, sest osa sinu vahendidest pole selleks saadaval. Palun vaata ''minu konto'' ja ''boonuse andmete'' alt täpsemalt.
    Vaatasin sealt siis järgi, seal pole muud kui piiratud vahendid ja riskfree ???
    Saaks siis vähemalt selle 5-ka eest rulli mängida, aga isegi sinna ei luba :D

  4. #2004
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    lol trios kõik need risk free betid ja kampaaniad on puhas -ev ja pooleldi scam

  5. #2005
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
    lol trios kõik need risk free betid ja kampaaniad on puhas -ev ja pooleldi scam
    Tuleb nõustuda paraku :\

  6. #2006
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    tra, nüüd sain lisaks sellele eelnevale mõnusa üllatuse, kuna pokkeri kontol on veits raha siis mõtlesin et kannan osa tänaseks välja, aga tänu sellele ''risk free'' 5€ betile on kogu raha nüüd kinni ja enne lahti ei saa, kui olen seda edasi panustanud vist oli 1,8x oodsiga, kusjuures eile tegin miski beti ära, aga raha liigutada ei saa.
    AITÄH TRIOBET, KINDLASTI SOOVITAN SEDA URGAST KÕIGILE!

  7. #2007

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    WP triobet!

  8. #2008

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Ermii Vaata postitust
    tra, nüüd sain lisaks sellele eelnevale mõnusa üllatuse, kuna pokkeri kontol on veits raha siis mõtlesin et kannan osa tänaseks välja, aga tänu sellele ''risk free'' 5€ betile on kogu raha nüüd kinni ja enne lahti ei saa, kui olen seda edasi panustanud vist oli 1,8x oodsiga, kusjuures eile tegin miski beti ära, aga raha liigutada ei saa.
    AITÄH TRIOBET, KINDLASTI SOOVITAN SEDA URGAST KÕIGILE!
    Sinu suhtumist vaadates on sinu soovitusi kuulavaid inimesi ikka väga vähe, kui üldse. Igasuguste probleemide/takistusete lahendamisel saab palju parema tulemuse viisakaks jäädes. Pane ennast klienditoe saabastesse ning mõtle, kas sa aitaksid lärmavaid kliente hea meelega? Ma saan aru, et nende töö on muresid lahendada ja panna kliendid end hästi tundma, aga mõtle millist inimest sa parema meelega abistaksid.

    //Ma ei väida, et triobet alati kõige paremini olukordasid lahendab(on endalgi nendega mitu kaikavedu olnud), aga lihtsalt jagan nõuandeid.

  9. #2009

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Mul oli hiljuti sama jama, aga õnneks on Triobetil LIVE Support ning asja sai minutiga korda.

  10. #2010
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Priito Vaata postitust
    Sinu suhtumist vaadates on sinu soovitusi kuulavaid inimesi ikka väga vähe, kui üldse. Igasuguste probleemide/takistusete lahendamisel saab palju parema tulemuse viisakaks jäädes. Pane ennast klienditoe saabastesse ning mõtle, kas sa aitaksid lärmavaid kliente hea meelega? Ma saan aru, et nende töö on muresid lahendada ja panna kliendid end hästi tundma, aga mõtle millist inimest sa parema meelega abistaksid.

    //Ma ei väida, et triobet alati kõige paremini olukordasid lahendab(on endalgi nendega mitu kaikavedu olnud), aga lihtsalt jagan nõuandeid.
    Arusaadav, et võiksin enda suhtumist vähe parandada ja ehk siis oleksid lahendused kiiremad tulema, aga kui ülepäeva tuleb mingi meeldiv üllatus, siis on tõesti raske viisakaks jääda.

  11. #2011
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    ma väga sooviks, et see teema siin jääks pokkeriteemaks ning ei muutuks sportbettingu teemaks. Kõikidele probleemidele on alati mingi lahendus ja ütlen kohe, et ma ei oska vastata sportsbettingu teemadel seega soovitan klienditoe abi kasutada :)

  12. #2012
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Triobet loosib Blaze pokkeriga iga 5 minuti järel kellelegi TASUTA 10 EUR??!! Miks Triobet niisama raha jagab??? Või on siin mingi "konks"? Juhul, kui Triobet Blaze tõesti tasuta raha jagab, siis miks on on Blaze mängijaid ikkagi nii vähe(olenevalt kellaajast mängib korraga 100-300 inimest, varahommikul ilmselt veelgi vähem)??
    Viimati muudetud Wolferk poolt : 05.08.13 at 03:34

  13. #2013

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    1. Tegu on microgamingu promoga.
    2. 100-300 mängijat on päris palju, ennem mängis heal juhul 2 matsi tipptunnil seda.

    Mingit konksu pole, ainukese tasuta 10 eur hittisin peale 3 tundi mängimist, kokku 8 tundi mängitud, kuid kahjuks rohkem pole õnnestunud saada.

  14. #2014
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Ja kas selle tasuta 10 Euro võitmise tõenõosus oleneb sellest, kui mitmes Blaze lauas samal ajal mängida?
    Kui ma olen loosimise ajal Blaze lauas Sit Out, kas ma siis loosimises ei osale?

  15. #2015
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kas Triol mingi jama, et cahsoutid peatatud?

    Mitte minul, aga ühel enne, ja ka vahetult neid viimaseid, kõik cashoutid tulnud normal ajaga ära. Nüüd eelmise nädal algusest peale pendinud ja pole livechatiga ka ükski päev kontakti saavutada õnnestunud.

  16. #2016
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Smells like a sinking ship. Mul kadus üks päev 2 euri kontolt ära ja ei tea, kas ise enda mälu mängis mäkra või see jäigi kuskile õhku rippuma. Sry, kui see valeks osutub, lihtsalt supportilt pole veel vastust tulnud.

  17. #2017
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Pool postist eemaldan mõttes ja vabandused. Raha olla teisele pangakontole liikunud.
    Supporti polnud siiski võimalik kätte saada väidetavalt.

  18. #2018

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    tegin 3h tagasi cashoudi ja praeguseks "approved"

  19. #2019
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Triobet loosib Blaze pokkeriga iga 5 minuti järel kellelegi TASUTA 10 EUR??!! Miks Triobet niisama raha jagab??? Või on siin mingi "konks"? Juhul, kui Triobet Blaze tõesti tasuta raha jagab, siis miks on on Blaze mängijaid ikkagi nii vähe(olenevalt kellaajast mängib korraga 100-300 inimest, varahommikul ilmselt veelgi vähem)??

    Ja kas selle tasuta 10 Euro võitmise tõenõosus oleneb sellest, kui mitmes Blaze lauas samal ajal mängida?
    Kui ma olen loosimise ajal Blaze lauas Sit Out, kas ma siis loosimises ei osale?

  20. #2020

    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Väike jama ka selle Blaze pokkeriga, olen hittinud 4 päevaga 2 boonust, aga vahepeal läheb soft lolliks 4 lauaga mängides ja foldib ise järjest 5-10 kätt, nii et midagi teha ei saa, BB ja SB jagu raha läheb kaduma+ premium käed (Andresele teadmiseks, et suppordiga juba suhtlen). Winrated on muidugi räiged, kuni tuleb standard Trio doomswitch, mille järgi tuleb kindlasti sealt toast kaduda.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 05.08.13 at 18:06

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES