Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 121, kokku 124 EsimeneEsimene ... 2171111119120121122123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 401 kuni 2 420, kokku 2463
  1. #2401
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    ära pane pahaks mind võib vabalt eesnime pidi kutsuda. Loodan, et said sellest abi, ma lahendasin seda mitu päeva, tegemist oli veaga, mis mõjutas kümneid mängijaid (kui mitte sadu) :)
    ega polekski midagi aga oli vaja umbes kahe aasta jooksul üks korda raha panna jalka peale ja kuna ei saand tegi meele mõruks. eriti siis kui konto lukku lõi.

  2. #2402
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Täna on veel võimalus osta pilet Triobet Highrollers in the Sky turniirile. Triobeti kontol peaks olema 1100 eurot ja seda saab teha kuni 13.00-ni. Pokkerikonto peab olema aktiivne st. sisse logitud vähemalt 30 päeva jooksul :)

  3. #2403
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kasutame uut, 5% reigi struktuuri, kuid maksimaalne reigi summa (cap) sõltub mängijate arvust, kes jaotuses osalevad ning panuste suurusest.
    5+ mängijat jaotuses:
    Blindid (€) Cap (€)
    0.01 / 0.02 0.06
    0.02 / 0.04 0.12
    0.05 / 0.10 0.3
    0.10 / 0.20 0.6
    0.25 / 0.50 1.5
    0.50 / 1 ja suuremad 3

    3-4 mängijat jaotuses:
    Blindid (€) Cap (€)
    0.01 / 0.02 0.04
    0.02 / 0.04 0.08
    0.05 / 0.10 0.2
    0.10 / 0.20 0.4
    0.25 / 0.50 1
    0.50 / 1 2
    1 / 2 ja suuremad 3

    2 mängijat jaotuses:
    Blindid (€) Cap (€)
    0.01 / 0.02 0.02
    0.02 / 0.04 0.04
    0.05 / 0.10 0.1
    0.10 / 0.20 0.2
    0.25 / 0.50 0.5
    0.50 / 1 1
    1 / 2 ja suuremad 2
    Teadmiseks: meie süsteem võtab tasu 0.01 € reiki iga 0.20 € koht apangas. See tähendab, et kui pangas on 0.39 €, on reigi suuruseks 0.01 €. Taoline “allapoole ümardamine” tähendab mõningatel juhtudel alla 5% reiki.

  4. #2404

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Siia ka sama kommentaar selle kohta, mis olybeti teemas. HU NL200+ laudade kohta.

    Ajuvaba muudatus, mis peaks anonüümsetes laudades enam regactionit üldse olema. Sama rumal muudatus, mida stars eelmise aasta lõpus tahtis läbi viia. Cashout. byebye

    e: isegi rumalam, kui starsis, sest seal olid std lauad.

  5. #2405
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Siia ka sama kommentaar selle kohta, mis olybeti teemas. HU NL200+ laudade kohta.

    Ajuvaba muudatus, mis peaks anonüümsetes laudades enam regactionit üldse olema. Sama rumal muudatus, mida stars eelmise aasta lõpus tahtis läbi viia. Cashout. byebye

    e: isegi rumalam, kui starsis, sest seal olid std lauad.
    palun selgita, saada mulle kiri andres.burget@triobet.com, sest ma ei mõista mispärast reigi madalamaks muutmine asja hullemaks tegi?

  6. #2406
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    palun selgita, saada mulle kiri andres.burget@triobet.com, sest ma ei mõista mispärast reigi madalamaks muutmine asja hullemaks tegi?
    Heads-upi €1 CAP on väga tappev reik ning võtab märgatava osa winratest.

    Sellises olukorras reg vs reg matchid madalates limiites on mõttetud ning peab väga karmilt fishe jahtima. €2 CAP - siis isegi väiksemate fishide biitimine keskmisele mängijale muutub küsitavaks. Seega üle €1 CAP on põhjendamatu ning tapab heads-up mängud.

    Eeldaksin, et heads-up on siiski MPN'i mängukavas olemas ja sooviskite näha ka töötavaid mänge, siis ei ole mõtet nii suurt CAP'i kehtestada, sest mängud surevad ära. Kui ei ole kavas, siis milleks selline loll rake keevitada - parem eemaldada heads-up mängud ning rahu maapeal.

  7. #2407

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    2 mängijat jaotuses:
    Blindid (€) Cap (€)
    1 / 2 ja suuremad 2

    Kas ma sain valesti aru, või varasema 1€ cap asemel ei ole nüüd 2 € cap ?

    See tõstab rake'i päris suurelt ja muudab reg vs reg mängud tõenäoliselt kaotavaks ja sait kaotab oluliselt actionit selle arvelt. Lihtsalt keegi ei tule enam battlema, et lauda saada. Kui reg vs reg edge üle teise mängija on 1-5 bb/100 ringis üldiselt, siis rake muudab nüüd nl200-400 võimatuks biitida.

    nl200 oli rake varem 8,5bb/100. Ma ei arva, et capi kahekordistumine rakei bb/100 kahekordistab, sest kui 40€ potis tuleb cap ette ei tule igas mängitud potis cap ette. Aga tõstab rake'i päris kopsakalt ja võtab reg vs reg mängudes tänapäeval võimaliku edge'i pmts ära. Teil on ilmselt täpsemad numbrid mille järgi arvutusi teha, nl200s oleks vaja (avg pot under 20bb)*0,05+(count pots over 20bb)*2. Ma ei saa neid numbreid PTst kätte aga ma kujutan ette et rake tõuseb kuskil 13-14bb/100 ligi nüüd.

    nl400s oli rake 6,3bb/100. 400s tuleb rake cap tihedamini kätte ja suht sama seis. Keegi ei mängi reg vs reg potentsiaaliga võita ligi 0$.

    E: +1 ranka. Need bb/100 võetud minu andmebaasi järgi. Väiksema sample tõttu võib natuke vigane olla.
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 23.10.15 at 11:02

  8. #2408
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    2 mängijat jaotuses:
    Blindid (€) Cap (€)
    1 / 2 ja suuremad 2

    Kas ma sain valesti aru, või varasema 1€ cap asemel ei ole nüüd 2 € cap ?

    See tõstab rake'i päris suurelt ja muudab reg vs reg mängud tõenäoliselt kaotavaks ja sait kaotab oluliselt actionit selle arvelt. Lihtsalt keegi ei tule enam battlema, et lauda saada. Kui reg vs reg edge üle teise mängija on 1-5 bb/100 ringis üldiselt, siis rake muudab nüüd nl200-400 võimatuks biitida.

    nl200 oli rake varem 8,5bb/100. Ma ei arva, et capi kahekordistumine rakei bb/100 kahekordistab, sest kui 40€ potis tuleb cap ette ei tule igas mängitud potis cap ette. Aga tõstab rake'i päris kopsakalt ja võtab reg vs reg mängudes tänapäeval võimaliku edge'i pmts ära. Teil on ilmselt täpsemad numbrid mille järgi arvutusi teha, nl200s oleks vaja (avg pot under 20bb)*0,05+(count pots over 20bb)*2. Ma ei saa neid numbreid PTst kätte aga ma kujutan ette et rake tõuseb kuskil 13-14bb/100 ligi nüüd.

    nl400s oli rake 6,3bb/100. 400s tuleb rake cap tihedamini kätte ja suht sama seis. Keegi ei mängi reg vs reg potentsiaaliga võita ligi 0$.

    E: +1 ranka. Need bb/100 võetud minu andmebaasi järgi. Väiksema sample tõttu võib natuke vigane olla.
    oki, ma tean, et olen tüütu, aga visake see info mulle meilile, sest mul ei ole muidu midagi ette näidata kusagil kellelegi, et asi reaalselt "hapu" on :) See on MPN võrgu muudatus, mille nad tegid, varasem HU cash laudade cap oli 1 € ja ma sellest tõstmisest tõesti aru ei saa. Uurin, aga vajan tagasisidet e-kirja teel, et mul oleks võimalik kiirelt küsimusi esitada kui vajadus tekib.

  9. #2409
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    O-MA-HA is the name of the game ehk lisatud auhinnafondidega Omaha SNG-d, turniirid jmt Triobetis sel nädalal. Tasub proovida

  10. #2410
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Triobet Live finaal täna õhtul, lisaks loomulikult OPEM turniirid

  11. #2411
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mobiilipokkeri sõpradele on pakkuda reigiralli Cashgame festivalile ning loomulikult veel 4000 € auhinnafondis ootamas neid, kes vähemalt 1 reigitud jaotuse mobiilipokkeri rahamängu lauas mängivad! Tasuta raha vedeleb maas

  12. #2412
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Triobetis algasid EMV 2016 satelliidid.

  13. #2413
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    20+5 tähendab, et 20 on sisseost ja rake on 5?

  14. #2414
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    20+5 tähendab, et 20 on sisseost ja rake on 5?
    jah, sellel tasemel on reik tõesti 5 € kuid kõrgematel tasemel on see eest reigivaba ehk siis me ei võta reiki nendelt turniiri piletitelt, mis selle satelliidi kaudu võidetud :)

  15. #2415
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Täna õhtul Triobetis võimalik võita juba esimesed EMV 2016 piletid. TB EVENTS Weekly Final (450 GTD) ja TB EVENTS Sunday R/A (111 GTD) toimuva kell 20:00 ja 21:00.
    Edu!

  16. #2416
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Täna õhtul, 02.12 kell 20.00 Triobet Live online finaalsatelliit. Võimalik osta pilet otse kuni reede hommikuni k.a. 300-sele

  17. #2417
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    No on tulnud aeg Triobeti pokkerikonto aktiivseks teha (kui hetkel ei ole) :) Varsti täpsem info :)

  18. #2418
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Selline pakkumine Triobetis, ainult täna algusega 20.00 Eesti aja järgi, mil on näha pokkeritoas My Achievements alt seda, millised ülesanded tuleb täita, et saada ...

  19. #2419
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Esisjale hüperpakkumine ehk tasuta 5 €

  20. #2420
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Triobet sai 10 aastaseks! Pakkumise pokkeritoas on magusad, info leiad siit.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES