Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 38 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 758
  1. #21

    Re: Groams with SnGs.

    Haha öine karma karistas ära -120$ sessiga :-* Kuidagi tihti nägin premiumi paare oma ATC pushide vastas. Well done, Kaur (minu nimi jah).

    Dno, praegu küll tunne, et proovin ikka järge pidada siin, nii paari kolme päeva tagant ikka midagi kirjutan, alguses muidugi õhin sees, esimesed nädal aega vast litin ikka mitu posti päevas.

    Mis teha, kui magama minna. Head ööd!

  2. #22

    Re: Groams with SnGs.

    Ahaa...päeva parim käsi ka!!:D Nii ma võidangi

    PokerStars No-Limit Hold'em, $15+$1 Tournament, 200/400 Blinds 25 Ante (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button (t4269)
    Hero (SB) (t3256)
    BB (t3640)
    UTG (t2335)

    Hero's M: 4.65

    Preflop: Hero is SB with 7, J
    2 folds, Hero bets t3231 (All-In), BB calls t2831

    Flop: (t6562) 8, Q, A (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t6562) 7 (2 players, 1 all-in)

    River: (t6562) 7 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t6562

  3. #23

    Re: Groams with SnGs.

    Tsitaat Algselt postitas groams
    Ahaa...päeva parim käsi ka!!:D Nii ma võidangi

    PokerStars No-Limit Hold'em, $15+$1 Tournament, 200/400 Blinds 25 Ante (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button (t4269)
    Hero (SB) (t3256)
    BB (t3640)
    UTG (t2335)

    Hero's M: 4.65

    Preflop: Hero is SB with 7, J
    2 folds, Hero bets t3231 (All-In), BB calls t2831

    Flop: (t6562) 8, Q, A (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t6562) 7 (2 players, 1 all-in)

    River: (t6562) 7 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t6562
    Sry, unustasin märkida, BBl oli AQ

  4. #24

    Re: Groams with SnGs.

    haha...that's what I thought would happen!!

    20 table sess, täna teine siis kui eileõhtust ka lugeda - tulemus -250$ ringis.

    Lets keep grinding

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Groams with SnGs.

    Tsitaat Algselt postitas groams
    haha...that's what I thought would happen!!

    20 table sess, täna teine siis kui eileõhtust ka lugeda - tulemus -250$ ringis.

    Lets keep grinding
    kuidas sa mängida saad, kui nii palju laudu? Mul läheb juba kahe lauaga raskeks tihtipeale. Aga eks see harjumise asi ka rohkem.

    quality > quantity

  6. #26

    Re: Groams with SnGs.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    kuidas sa mängida saad, kui nii palju laudu? Mul läheb juba kahe lauaga raskeks tihtipeale. Aga eks see harjumise asi ka rohkem.

    quality > quantity
    võrdled heads uppi ja fullring sit and gosid ??

  7. #27

    Re: Groams with SnGs.

    No HU sngsid muidugi full ringiga võrrelda ei saa.

    Aga üldiselt 20 lauda ei ole ju kõige rängem veel. Boku87 näiteks umbes 50tableb vms.

    Paljude laudade mängimine on harjumise asi pigem, kuigi 30st läheb minu mäng juba väga väga kõvasti alla. Kindlast aitab ka Stars Hotkey mind.

    Sain ühe sessi 16 tabletud ja +120$. Run oli parem kui eelmine sess ning laudu võtsin ka vähemaks, et saaksin rohkem mängu jälgida. Pole harjunud 16$stes -250$ sesse tegema . Samas ma ei ole vist sellel levelil korralikku downsswingi veel näinudki. Niiet -250$ võiks otsa tulla veel 2 sellist sessi ja siis peaks juba mõtlema hakkama, et midagi on halvasti.

    Äkki sattusin soone peale ja suudan päeva plussi mängida endal. :D

    Vaatan Wiziga nüüd enda viimase sessi üle ja siis teen väikse pausi.

    Targemad inimesed võiksid mulle siia kirjutada midagi ülesliikumise kohta. Kuna ja kas peaks? Sest bankrolli järgi võiks juba 55$ sngsid taguda, kuid see tundmatu ma veel minu jaoks. Loodame, et mitte igaveseks :P.

  8. #28

    Re: Groams with SnGs.

    Ma just laksisin natuke SNG'si ja mõtlesin, et küsiks mõned strateegilised küsimused ;D

    Olukord, kui on ntx bubble , üx mängija on teistest märgatavalt väixem(Tal umbes 2 orbiiti elada kuni auto-all in) ning ülejäänud on suht võrdses seisus. Tuleb selline raise, et pmst vastane on committed ning Sul on 99-JJ, kas võtad siin flipi , kui võidu korral lähed liidriks, kaotuse korral oled out!?

    Ning siis on küsimus veel selline, et kui Sul on üx suurimatest stackidest ning Sul on AK kuskil buttonil ning ei ole veel päris bubble olukord. Tuleb selliselt samasuurelt stackilt raise, ning Sinu 3bet pmst commitiks Sind ära, kas teed 3Beti ja mängid n.ö võidu peale või hoiad tagasi , sest Sul on suur stack ja saad ka blinde korjates stacki maintainida ning AK'ga committimise asemel vaatad flopi ära?
    Et lühemalt siis, kui Sul on suur stack, kas lähed napi edgega veel suuremat stacki taga ajama? või kuna Sul on suur stack, mis on Su võimalused niigi suureks teinud, siis võtad vähem flippe teiste suurte vastu?

    Ja veel lisaks, nähes kohutavalt palju idioote nendes SNG'des, kui tihti Sa top paari foldid? ;D

  9. #29

    Re: Groams with SnGs.

    haha, ega ma mingi coach ega prohvet ei ole!!

    Ja pmst sorry düüd, aga ei saa vastata nii. Sa võid postitada konkreetsed HHd ja sis ma ehk ütleks midagi, aga sinu küsimustes ei ole teada ju positsiooni, täpseid stacke, kas vastane on fish või reg, sinu imaget lauas, sng buy ini jne.

    Ja noh, see viimane küsimus on ka suht mööda. Liiga general ju. Oleneb täiesti sng buy inist ja vastasest. Kui on limp pot ja ma 92o BBle flopil 964 sis ma check foldin alati selle ükskõik kelle vastu, missest et top pair. Ole konkreetsem kui kasulikke vastuseid soovid palun.

    Yeah, see viimane +120$ sess ka üle vaadatud ja võin öelda, et hands down see minu elu üks parimaid sesse. Plussi küll ei tulnud nii palju, aga mäng oli supper.

  10. #30

    Re: Groams with SnGs.

    Yeah, at last. Sain korraliku sessi.

    Käsi jooksis nagu putru ja KK pidas 24 vastu isegi bubbles. Ehk väga väga korralik.

    16 table sess - tulemus +280$ ringis.

    Viimase sessi ROI natuke üle 100% peaaegu tore haha.

  11. #31

    Re: Groams with SnGs.

    millal videoid näha saab? :)

  12. #32
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Groams with SnGs.

    Kas sa table selectionit ka teed? Et kui sessi alustad, siis näed, et just 3 regulari reganud 10le turnale ja lükkad alguse 10 minutit edasi. Kui üle 3 regulari lauas, siis -EV mu meelest.

  13. #33

    Re: Groams with SnGs.

    Sealt ilmselt groamsi üks edu saladusi - selectib laudu väga hoolikalt.

  14. #34

    Re: Groams with SnGs.

    Jaa...Table selection väga tähtis. Selle näiteks võiks tuua viimase sessi, olin hooletu ja ma ei tajund ka mis teised regid mõtlesid, kui kaks regi olid juba ära regand, tahtsid nad ikka minuga grindima tulla. Aga jah, sain lauad kus keskmine VPIP 12-14, mis on ülibrutal, ei maksta välja lihtsalt kui käsi on. Igas lauas kolm toredat ja mulle teada 2+2 sõpra. Sai kõvasti üksteise vastu bubbledes heideldud.
    Kokkuvõttes tuli breakeven sess.

    Table selection tähtis küll jah, olen sharkis tasuline kasutaja ja see aitab kõvasti kaaasa. Keegi multitableb, siis sharkin teda ja stattide järgi vaatan kas regan või ei. Tegelikult väga suur protsent 16$ste rege on juba tuttavad, ei peagi enam sharkima, kohe tean et ei mängi ja ootan oma hetke. Viimasel ajal olen veits laisaks muutunud ja lihtsalt 20 tablet ära regand, vast annab tunda, mida on ka tulemustest näha. 3regi lauas üldiselt jah tugevat kasumit ei kipu tulema. Kusjuures 16$stes regidest ei pääse, selectige välja sitemad ja mängige nendega. Viimasel ajal olen nt. 6k mänguga 4k profitit teind tüübiga hea meelega mängind, sest 16$stes alati mõni reg lauas. Hea siis kui see on selline, kes ei ole 70k 16$ sngd 12se ROIga lasknud (sippin_criss, my mentor :D)

    Kust see videote teema tuli??:D Kas sng mängijad tavaliselt teevad videosid? Mul küll plaanis ei ole mässama hakata sellega.

    Dno, ehk veel üks sess täna sest homme kooli pmst ei ole.

  15. #35

    Re: Groams with SnGs.

    haha, lisaks siia kindla päeva käe, joppas kutil lihtsalt.

    PokerStars Game #28914362536: Tournament #168688577, $15+$1 Hold'em No Limit - Level IX (300/600) - 2009/06/02 16:18:41 ET
    Table '168688577 1' 9-max Seat #5 is the button
    Seat 1: bolecc (960 in chips)
    Seat 5: tomfighter77 (2215 in chips)
    Seat 7: sevenyrold (3030 in chips)
    Seat 8: groams (2875 in chips)
    Seat 9: Drthunder728 (4420 in chips)
    bolecc: posts the ante 50
    tomfighter77: posts the ante 50
    sevenyrold: posts the ante 50
    groams: posts the ante 50
    Drthunder728: posts the ante 50
    sevenyrold: posts small blind 300
    groams: posts big blind 600
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to groams [Qh Qc]
    Drthunder728: folds
    bolecc: raises 310 to 910 and is all-in
    tomfighter77: calls 910
    sevenyrold: calls 610
    groams: raises 1915 to 2825 and is all-in
    tomfighter77: folds
    sevenyrold: folds
    Uncalled bet (1915) returned to groams
    *** FLOP *** [3d As 5s]
    *** TURN *** [3d As 5s] [Jd]
    *** RIVER *** [3d As 5s Jd] [8c]
    *** SHOW DOWN ***
    groams: shows [Qh Qc] (a pair of Queens)
    bolecc: shows [Ac 6c] (a pair of Aces)
    bolecc collected 3890 from pot
    *** SUMMARY ***
    Total pot 3890 | Rake 0
    Board [3d As 5s Jd 8c]
    Seat 1: bolecc showed [Ac 6c] and won (3890) with a pair of Aces
    Seat 5: tomfighter77 (button) folded before Flop
    Seat 7: sevenyrold (small blind) folded before Flop
    Seat 8: groams (big blind) showed [Qh Qc] and lost with a pair of Queens
    Seat 9: Drthunder728 folded before Flop (didn't bet)

    Converteril migni serveri viga v ma ei tea, igastahes ei viitsi oodata. Aga jah, sick käsi, kutt sai pmst bubbles 4upi

    Fun

  16. #36

    Re: Groams with SnGs.

    Hehee...esimene tänane sess tehtud siis.

    Ränk ränk ränk - sain +107$, aga veidi korralikuma runiga oleks see võind olla +307$. Pole hullu.
    Lauad olid ülihead.

  17. #37
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Groams with SnGs.

    Hull tüüp oled, edu ja jõudu.

  18. #38

    Re: Groams with SnGs.

    jeezuz :D

    2nd sess täna 16 table +278$

    Head runi kah natuke :-*

  19. #39

    Re: Groams with SnGs.

    Tekkis selline küsimus, et miks siiin foorumis/eestis üldse SnG mängijaid nii vähe on?
    Isegi eraldi STT foorumit ei ole, turniirimängijate foorumi all on enamast MTTde käed ja jutud.
    Eriti imelik, imestan lihtsalt, sngdega ju ka väga korralikku raha võimalik teenida!

    Ei tea kas täna rohkem mängida jõuan. Võibolla 1-2 sessi, aga rohkem mitte.

    Cheers.

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Groams with SnGs.

    Põhjus on suuresti selles, et foorumi-isandad Ranka ja Tigrano lõid selle foorumi. Alustasid põhjalikku FR cashi mängijate välja koolitamist, seega enamus siin on FR cashi mängijad.

Lehekülg 2, kokku 38 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES