Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 38 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 758
  1. #41

    Re: Groams with SnGs.

    Mmm...kahju.
    Lootsin siit ikka migni infot ja teadmisi ka juurde saada. Aga kui sng mängijaid ei ole siis ei anna keegi nõu ka.
    Eriti fail:D.

    Mida iganes, eks ma siis kirjutan vaikselt edasi ikka, vast on teil siis huvitav jälgida.

  2. #42

    Re: Groams with SnGs.

    Aga anna ise nõu. Sul kindlasti need limiidid läbi käidud, mis suuremad erinevused on 3$-6$-11$-16$ SNGdel? 9-18 meest.

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Groams with SnGs.

    Ma ise mängin turbo HU sng-si, võin sind HU-ga aidata . Kui sa HU jõuad siis palju sul eff. stackid on tavaliselt ( mitu bb-d ) ?

  4. #44

    Re: Groams with SnGs.

    Duh, ma ei tea mis nõuandja ma olen.

    3$ sngd on suht tundmatu maa, neid väga palju mängida ei jõudnudki. Aga jah, ma ei taju kuidas seal saaks kaotav mängija olla. lihtsalt ootad oma momenti ja stackid vastase ära top pair good kicker vms. Bubble play on enamvähem igal pool standard. Paned mängijad range peale ja psuhid selle järgi.

    11$ seid ei ole ise mänginud, sest ma mängin aind turbosid ja starsis 11$stele turbosid ei ole.

    6$ste ja 16$ vahe on põhimõtteliselt selles, et 16$stel on palju rohkem võitvaid mängijaid. Kuigi olen viimasel ajal kuulnud et 6$stesse on ka hakanud rege tekkima rohkem kui enne, ehk inimesed õpivad. Pmst low limit sngd on väga lebo. Early oled tight. enda statid early vist VPIP 9 PFR 7. UTG, UTG +1 range on TT+ AK, AQs, viimasel ajal olen AQo ka reisima hakanud, sest donkid maksavad kinni väga väga tihti oma A4ga. Aga AJ jne muud väiksemad paarid ja broadwayd on insta muck, SCdest rääkimata. Varajased pocketite limbid mulle 16$stes ei meeldi, 6$stes vast kärab ka, sest seti flopates makstakse seal palju lihtsamini.
    Esimesed levelid siis tight, positsioonist tightide vastu võib üsna laia rangega blinde varastada, sest neil sama strateegia mis meil ju...early on tight.

    Kui 15BB olen siis võrdse stacki vastu hakkan BvB randomi vastu enamvähem ATC pushima juba. Kui vastas on reg kes teab et ma light, siis sitemad käed foldin ära. aga 54s jne on ikka push. Ja noh, muidugi tight olen ikka, 15BBga vist utg range ikka AQ+ TT+ vb 99. Late pos stealimine ei ole enam regide vastu nii tugev, sest head regid teavad et sa varastad ja restealivad laiemalt. Random nittide vastu võib.

    Ja noh, bubble mäng on suht sama igal pool. Pead vastase range tundma ja regide vastu ofc läheb level playks.

    Minu arust on üks mängu põhialuseid distsipliin. Õpi selgeks õiged pushimise spotid, tunne vastaseid. Õpi foldima lvl1 8/6 kuti UTg raise vastu AKo, rääkimata siis AQjne. Õpi foldima oma KK kui reg callib su raisi lvl1-2 preflop ja näitab tugevust post flop underkaartidega. Tal on väga väga väga tihti set. Õpi pushima 63o BvB jne. Ez money.

    Suht kiirelt sai kirjutatud see. Prolly jäid mingid tähtsad asjad mainimata, aga ja, minu mänguplaan on sellline.

    Distsipliin, distsipliin ja veel kord distsipliin. Kui see on olemas ja sngdest midagi jagad, siis hakkab profit ka tulema. Muidugi software aitab meeletult kaasa ja treening sited ka. Pluss 2+2 ofc.


  5. #45

    Re: Groams with SnGs.

    täiesti oleneb, suurim stack on tavaliselt30BB vms. aga jah, enamasti alla 10BB ehk ATC push/fold enamvähem. HUga nagu väga probleeme ei ole enda arust. Lihtsalt neid 30BB Husid kipun ilmselt halvasti mängima kui 10Bubblet veel samal ajal jookseb. Ehk jah, anna nõu kui oskad, alati oodatud! :)

  6. #46

    Re: Groams with SnGs.



    Mõtsin, et paneks 1.mai - 3. juuni graafiku üles, sest sellest ajast peale ma pmst hakkasin sngdega tegelema big time ;D.

    Enjoy!

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Groams with SnGs.

    ilus vaadata kohe :)

  8. #48
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Groams with SnGs.

    sick individual!

  9. #49
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Groams with SnGs.

    Suht haige run sul olnud ja on :)

    Ja tänud nõuande eest aga kui viitsid hakka neid aga lisama ja täiendama, et meil ikka huvitavam oleks ( muidugi meil ilma ka väga huvitav sind jälgida aga ikkagist võiksid :) )

    Keep it going :)

  10. #50

    Re: Groams with SnGs.

    Ma võin üritada natuke seda nõuannete asja, aga nagu randomilt ei saa eriti, et annan mingi suvalise nõuande.

    Ehk oleks normaalne niimoodi, et võtan päevas mõned käed ja postitan siia, mis endal huvitavamad või siis borderline tundusid.

    Siis ma peaks muidugi sessi ajal sellele lisa tähelepanu pöörama, aga viimasel ajal olen seda enda jaoks teinud nkn.

    Mida veel peaks tegema et teile huvitavaam lugeda oleks? Konkreetsemaid hetki või emotsioone ehk kribada siia.

    Võtke sõna! :D

  11. #51

    Re: Groams with SnGs.

    Täna rohkem muide mängida ei jõua :-\, kuradi mata arvestus võttis kogu aja.

    Siis peab nädalavahetusel suure volüümiga littima hakkama.

    Head ööd!

  12. #52
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Groams with SnGs.

    muljetavaldav graafik

  13. #53

    Re: Groams with SnGs.

    SNG-de promoks on see teema parim, hakka või tõesti mõtlema cashi pealt üle tulekut.

  14. #54

    Re: Groams with SnGs.

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    SNG-de promoks on see teema parim, hakka või tõesti mõtlema cashi pealt üle tulekut.
    Ära tee nalja. Sa ei jõuaks elus neid biite läbi kogeda mis sealt tulema hakkab. Mul endal närvid suht koht läbi, sellepärast üritangi cashi selgeks teha endale. Cashis suuremad rahad mängus anyway. Ja 20 lauda korraga lasta sellise tulemusega on suht ulme ikka.

  15. #55

    Re: Groams with SnGs.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Ära tee nalja. Sa ei jõuaks elus neid biite läbi kogeda mis sealt tulema hakkab. Mul endal närvid suht koht läbi, sellepärast üritangi cashi selgeks teha endale. Cashis suuremad rahad mängus anyway. Ja 20 lauda korraga lasta sellise tulemusega on suht ulme ikka.
    Yep, ma praegu jäin 10 inimese 3$ turbodest sõltuvusse ja lasin neid ööläbi kuskil 12-15 lauaste sessidena. Ühtegi kaotavat sessi pole vist olnud, kuid biite on nii, et tapab, vahepeal no lihtsalt uskumatu, kolm korda järjest lükkan flopil või turnil nupud keskele nii, et vastasel kolm outi ja IGA KORD KUKUB KOHE JÄRGMINE TÄNAV SEE KAART TALLE, NII SICK :D
    Sain High orbitil hetkel 29ndaks ka, aga krt 3-4 võitu võix ju rohkem tulla saja mängu kohta, saaks top10 ning 50k triple shootouti pileti krt!

  16. #56

    Re: Groams with SnGs.

    Ise olen ka paar korda BoPi saanud, aga see oli veel 6$seid. Ükskord sain 100$ +Triple Shootout pileti, kus õnnestus rämedalt pro turniiri mängija ära donkida HUs ja saada 195$ veel lisaks endale. Tollel hetkel oli see päris võimas bankroll boost.

    Sngdega jah variatsioon suurem muidugi, biite tuleb rõvedalt, aga mindset väga väga hea praegu, lihtsalt liigun edasi ja hoolin aind sellest, kas otsus oli õige. Muu on random ju.

    Lihtsalt peab happy olema kui AAga top pairi vastu rahad sisse saad, tulemus ei ole oluline.

  17. #57
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Groams with SnGs.

    hoolin aind sellest, kas otsus oli õige. Muu on random ju.

    Lihtsalt peab happy olema kui AAga top pairi vastu rahad sisse saad, tulemus ei ole oluline.
    world class mindset, retsept!
    ja nii ongi, ei ole mõtet viriseda mingi random asja üle.
    ei tule sng's neid bite rohkem kui mujal, lihtsalt sng formaadis jõuad sa palju rohkem riveril showdownile, sest paljud otsused tehakse ära preflop ja siis tundub neid biite tulevat jube palju.

    peaasi et ise õiget mängu teed ja ROI plussis oleks.
    kui ise ka ikka natuke villast vahele teha ja siis biite saada, see on juba teine tera. ja tavaliselt just asi selles ongi

  18. #58

    Re: Groams with SnGs.

    Tsitaat Algselt postitas groams
    Ise olen ka paar korda BoPi saanud, aga see oli veel 6$seid. Ükskord sain 100$ +Triple Shootout pileti, kus õnnestus rämedalt pro turniiri mängija ära donkida HUs ja saada 195$ veel lisaks endale. Tollel hetkel oli see päris võimas bankroll boost.

    Sngdega jah variatsioon suurem muidugi, biite tuleb rõvedalt, aga mindset väga väga hea praegu, lihtsalt liigun edasi ja hoolin aind sellest, kas otsus oli õige. Muu on random ju.

    Lihtsalt peab happy olema kui AAga top pairi vastu rahad sisse saad, tulemus ei ole oluline.
    Olen ise ka seal Triple shootouti teise roundi saanud ning mu Starsi roll saigi kah pmst alguse BOP'i hitist ning sellest teise roundi laxust :)

    Teises roundis tegin ise vea, pushisin liiga varase raise peale oma Ax'i ning oligi KK vastas vms ning imesi ei juhtunud :P

  19. #59
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Groams with SnGs.

    Aga räägime siis nats täpsemalt sellest BOP-st nagu ma aru sain saavad High orbitilt top 10 BOP 50k freerollile ja mingid saavad 100$ Triple shootoutile?

    Kuidas mis toimub kui geegi viitsib seletada ? :P

    Tänud ette jällegi :)

  20. #60

    Re: Groams with SnGs.

    Tsitaat Algselt postitas groams
    Juuni eesmärgid siis 2500 16$ 9mani, BR 10k peale saada ja iga päev SnG Wiziga 100 kätt Experdiga läbi teha.
    Peaks tehtav olema.
    Räägi, mis sul keskmine tulemus ekspert tasemega on ja kuivõrd SNGWizard on aidanud sinu tulemusi parandada ?


    See BOP värk on ülihaige. Marsi Low orbiti selle nädala esimesel on 625 punkti. See tähendab, et näiteks 20st 18man turkast on ta pidanud võitma 10 ja saama lisaks ühe neljanda koha.


    Edit: Hetkel suutsin SNGWizardi peale jälle tilti minna. WTF fold ???


Lehekülg 3, kokku 38 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES