Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 38 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 758
  1. #1

    Groams with SnGs.

    Tervist!

    Mõtlesin, et hakkaks ka päevikut pidama. Ei teagi miks, ehk loodan vastukaja saada ja on ka oma tegemistel kergem silma peal hoida.

    Olen pokkeriga tegelenud natuke üle aasta, tõsisemalt 2008. aasta novembrist. Alguses olin cashist vaimustuses, nüüd on SnG tuhin peal.

    Igastahes, hetkel 22 tablen starsis 16$ 9-man turbo sngsid. Need tunduvad eazy money praegu.
    Juunis plaanisin suure volüümiga 27seid mängima hakata, aga jääb vist ära. 16stega vaja profitit hoida ja ka supernova graafikus püsida.

    Juuni eesmärgid siis 2500 16$ 9mani, BR 10k peale saada ja iga päev SnG Wiziga 100 kätt Experdiga läbi teha.
    Peaks tehtav olema.

    Natuke tulemusi ka. Enne mai kuud väga midagi teinud ei olnud, aga mai kuu tuli mingi muutus.
    1781 sngd: +4700$ kandis profit. ROI 17% peal. Natuke aega sain Sharkscope'i leaderboardis ka püsida. Aga 27ste proovimisega läks asi natuke allamäge, sain seal halba runi imo.

    Panen graafiku ka, siis on ilus vaadata:D.



    Cheers!

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Groams with SnGs.

    tere tulemast!
    nice graph!
    edu edaspidi!

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Groams with SnGs.

    Wow väga ilus graph :)

    Edu grindimisel ja mis see SnG Wiz endast kujutab üldse? kuidas ta aitab?

  4. #4

    Re: Groams with SnGs.

    Väga hull vend oled lihtsalt. Hakkasid minust hiljem mängima, aga nagu arvata oli, oled möödas ammu juba. Võibolla alguses oli juhendamisest kasu midagi, edasi oled küll ise läinud.
    Kõige suurem probleem - mindset - on ka viimasel ajal kõvasti paranenud, vähemalt jutu poolest tundub nii.

    Ahjaa, ärge sellele vennale edu soovige enne sessi, ta on ebausklik (fish). :)

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Groams with SnGs.

    Väga võimas graafik.

    Edu

  6. #6

    Re: Groams with SnGs.

    EDU!

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Groams with SnGs.

    Müstiline mees oled. Ma ei teadnud, et 15+1 ühe laua turbodes stabiilselt 17% ja 40%ITM saab teha (500 mängu sees küll ok).
    On sul andmeid, mitu meest 15+1 levelil 2000 mängu sees 17% on ära teinud aastal 2009?

    Mis scripte jne kasutad mängimise ajal? Kas teed ainult batchide kaupa või kasutad ka pidevat registreerimist?




  8. #8

    Re: Groams with SnGs.

    Staar ^^

  9. #9

    Re: Groams with SnGs.

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Mis scripte jne kasutad mängimise ajal? Kas teed ainult batchide kaupa või kasutad ka pidevat registreerimist?
    Täielik donk oli, alles hiljuti hakkas StarsAutoHotkey-d kasutama, kui nägi, et ühe nupuga saab ka kuidagi allin panna. ;D
    See lubas muidugi kohe 10 lauda lisada.
    Ja settides (batch) mängib minu teada alati.

  10. #10

    Re: Groams with SnGs.

    Ohoh, mingi uus staar :)

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Groams with SnGs.

    nice graph!

    ITM40% = cashib 40% kordadest ? in the money ?

  12. #12
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Groams with SnGs.

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    nice graph!

    ITM40% = cashib 40% kordadest ? in the money ?
    jah

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Groams with SnGs.

    kas mega hot run või super staar?

  14. #14

    Re: Groams with SnGs.

    Heipa jälle!

    Räägiks siis ka midagi.

    16$stes on tõesti ülihästi läind ja ma teie asemel rahuneks maha, sest mingit imelast te siit teemast ei leia imo.
    Selge on ju see et 16$ 9man sngdega long run 17% ROIga joosta on liiga ulme, et selle peale üldse mõelda. 2k sample ei ole ka suurem asi tegelikult. Olen ofc saand hot runi, aga prolly kaotav mängija ka ei ole.
    Viimased nädal aega olen breakeven jooksnud, võibolla peaks laudu vähemaks võtma, dno, praegu veel alla ei taha anda, sest eesmärk oleks aasta lõpuks jõulu värvides viite tärni pokerstarsi lobbys näha.
    Hetkel mängin siis batchides, ehk 20 lauda regan ja mängin lõpuni, võtan uued. See järjepidev mulle ei istu, paar korda olen proovind ja tugev tunne et mäng kannatab, võibolla on see siiski harjumise asi.

    Yeah, suvi algab kohe, siis saab volüümi sisse panna kõvasti, kuigi jah, päris koguaeg toas ei tahaks istuda.
    Muidu pokkerit pean kooli ja muusikakooli kõrvalt mängima, ehk siis september-mai on väga raske suure volüümiga mängida. But I'll do my best.
    Trackerina kasutan HEMi (special thanks to Lõng McFoldberg), Stars Hotkey sain natuke aega tagasi tööle, nagu siin vist juba mainiti. SnG wiz, kõige väärtuslikum tööriist sng mängijale, kindlast oma raha väärt (http://www.sngwiz.com/index.php, kes midagi teada tahab selle kohta). Olen 2+2s viimasel ajal peaaegu aktiivne olnud, Stoxpokeris väga väga hoolikalt Sippin_Crissi videosid jälginud. (Suured suured tänud Uniquestile info ja abi eest). Peas on ka mõte sippinilt special coachingut võtta, aga siiani ei ole veel ära otsustanud, mõte on ka liituda Sitngogrinders.com leheküljega, pidi kasulik olema.

    Kavatsen suve lõpu poole kindlasti üles liikuda, ei tea kuna täpsemalt.

    Aga jah, ei ole asi ilmselt nii ulmeline, kui tundub, 17% ROI ofc üle 2k mängu on ülihaige, aga kindlasti on tegu supertotal heateriga ja küll need numbrid õigemaks ka muutuvad ajapikku.

    Tegin just ühe 24 table sessi ja sain breakevenit jälle. Kunagi peavad ju need AAga bubble biidid ära tulema. Ei põe, downswing on ka vajalik. 3 to go ja siis õue.

    Head grindi!

  15. #15
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Groams with SnGs.

    Mindset on vist paigas

  16. #16

    Re: Groams with SnGs.

    MONSTER

  17. #17

    Re: Groams with SnGs.

    Mõni sess videos ka on?

  18. #18

    Re: Groams with SnGs.

    Ei, videosid kahjuks ei ole, pole üldse uurind ega huvi tundnud sellise asja vastu. Küll olen aga teiste videosid vaadanud natuke.

    Muide mu sharki graafikult peaks paarsada $ puudu olema, dno mis sharkil viga on.

    Tänased 4 sessi tehtud siis. Run ei ole kiita, palju bubble ja BvB littereid saan. Enamjaolt ma ees, käed ei pea vastu lihtsalt.
    Mida iganes, enda arust on halb run ja kui halva runiga plussi suudan mängida, siis on kõik kõige paremas korras. Tglt on vast asjalood nii et ma harjunud enda heateriga ja prolly praegune run on standard, sest tänase päeva ROI ikkagi 12.5, mis on ülikiller.
    Ehk peaks laudu vähemaks tõmbama, 20 on lebo tegelikult, aga mingid kohad on roostes natuke, osad Button pushid ja bubble olukorrad tuleks wizis üle vaadata. Nõme on see, et alates sellest, kui 20+ tablema hakkasin, ei ole viitsind enam sessijärgseid analüüse teha. Liiga palju lihtsalt 20 lauaga üle vaadata. Kahjuks ei ole aega mängu analüüsimisse enam aega panna, kui 4 sessi tahan päevas teha, peab nädalavahetusel midagi välja mõtlema.

    Tänane päev sis 84 sngd ja 201$. Praegu on ora, vast läheb paremaks.

    Vähemalt esimene päev foorumisse kirjutada ei hakand total karma litteriga, nagu ma ette nägin. Downswingi tunne on aga mängin plussi, dno mis toimub, peaasi, et raha tuleb. Mina olen eluga rahul. Olge teie ka ja grindige kõvasti. Homme jälle!!

    Cya!

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Groams with SnGs.

    Sellest päevikust saab vist väga väga populaarne topic.

    Ole nüüd tubli me kõik hoolega jälgime sind ja sinu tegevusi :P

  20. #20

    Re: Groams with SnGs.

    Jah, kui ta ainult viiciks iga päev seda täiendama hakata. Standard on see, et alguses alustatakse õhinaga, mingil ajal jäetakse pooleli. Hea meeelga loeks ise ka su tegemistest.

Lehekülg 1, kokku 38 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES