Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas osaleksite turniiril?

Hääletajad
84. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, päris kindlasti.

    18 21,43%
  • Tõenäoliselt.

    33 39,29%
  • Ei oska veel öelda.

    18 21,43%
  • Tõenäoliselt mitte.

    10 11,90%
  • Kindlasti mitte.

    5 5,95%
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 89
  1. #61

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    kuna ma olen selline viimase minuti vend, siis ei oska veel öelda. aga muidu tahaks küll kusagil ühe live turniiri ära mängida :P

  2. #62

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kuna NV-l oli muud tegemist, täna ei olnud aega siis loodan, et homme/ülehomme saavad asjad selgeks.
    aga vanuselimiidi kohta es saaq viil vastost...

  3. #63

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    4+?
    pääsed ka sisse siis sel juhul?

  4. #64

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Kui vanemaks valetan, siis jah.
    no siis on hea, et saime selle olulise informatsiooni sinu käest kätte ära. muidu olekski liiga ametlik see topic tulnud..

  5. #65

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    oleks isegi tõenäoliselt tulija.
    Diilerite kohapealt võib öelda, et kui keegi välja langeb ja ise tahab, siis võib ju mingis lauas diileriks hakata.

  6. #66

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    oleks isegi tõenäoliselt tulija.
    Diilerite kohapealt võib öelda, et kui keegi välja langeb ja ise tahab, siis võib ju mingis lauas diileriks hakata.
    ma annan 5.- eeki iga kord inimesele, kes minu eest diilib, kui minu kord on.
    ise diilimine on 1 suuremaid tildi tekitajaid.
    ja siis veel kord, et karikaid

  7. #67
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Olen juba pikalt mõelnud et tahaks laivis kätt valgeks saada ja üritaks ka tulla.
    Ootan aint rohkem infot.
    Aga pärnu,õlu ja pokkeri poolt olen küll :P

  8. #68
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    peab mingi place ka otsima, kus end välja magada. tulen autoga, kuid plaan ikka mutta tõmmata.

  9. #69
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Vabandan viivituste pärast, sest teatud põhjustel ei saanud teatuid asju (lol) kokku leepida ja loodetavasti täna või homme õhtul saavad asjad selgeks.

  10. #70

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Võiks jah mingid diilerid ikka sebida,iga tüüp kes lauas on võiks 10krooni tunnis diilerile maksta..see oleks siis 100kr/h ,kui 10nesed lauad on ja praegusel ajal ma arvan,et paljud oleks nõus sellist pakkumist vastu võtma

  11. #71
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    minuarust selliste turnade kõige parem osa ongi see, et kõik segavad kaarte ja möla käib seetõttu ja mingit diileri sõimamist ei ole eriti, kuna igaüks peab seda osa etendama

  12. #72

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    aga ma ei oska kaarte segada :'(

  13. #73
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Tsitaat Algselt postitas mahe
    Võiks jah mingid diilerid ikka sebida,iga tüüp kes lauas on võiks 10krooni tunnis diilerile maksta..see oleks siis 100kr/h ,kui 10nesed lauad on ja praegusel ajal ma arvan,et paljud oleks nõus sellist pakkumist vastu võtma
    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    minuarust selliste turnade kõige parem osa ongi see, et kõik segavad kaarte ja möla käib seetõttu ja mingit diileri sõimamist ei ole eriti, kuna igaüks peab seda osa etendama
    +1

    Kindlasti oleksid diileritega turniirid tunduvalt paremad, kiiremad ja proffesionaalsemad aga kuna tegu on esimese turniiriga Pärnus ning meil kõigil on sellel allal NULL kogemust siis seega parema meelega jätaks "pisiasjad" kõrvale ja prooviks kõige enne hakkama saada sellega, et turniir edukalt algaks ja ka lõppeks ning oleks meeldejääv ja lõbus kõigile.

    Omalt poolt proovime anda selleks kõik, kindlasti lisameened jms. aga kahjuks ei saa ma neil täpselt peatuda, sest täpsed jutud on korraldajatega kokkuleppimata. Kui need on kokkulepitud ja üle räägitud, siis saaksime teha täpse kava - kus, millal, mis saab peale turniiri, mis auhinnad jms.

  14. #74
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Tsitaat Algselt postitas mahe
    aga ma ei oska kaarte segada :'(
    Võtad kaardipaki kätte, teed pooleks ja diilid. See ei ole ju mäng mõisa peale vaid sõbralik meelelahutus üritus :)

  15. #75
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    indlasti oleksid diileritega turniirid tunduvalt paremad, kiiremad ja proffesionaalsemad aga kuna tegu on esimese turniiriga Pärnus ning meil kõigil on sellel allal NULL kogemust siis seega parema meelega jätaks "pisiasjad" kõrvale ja prooviks kõige enne hakkama saada sellega, et turniir edukalt algaks ja ka lõppeks ning oleks meeldejääv ja lõbus kõigile.

    Omalt poolt proovime anda selleks kõik, kindlasti lisameened jms. aga kahjuks ei saa ma neil täpselt peatuda, sest täpsed jutud on korraldajatega kokkuleppimata. Kui need on kokkulepitud ja üle räägitud, siis saaksime teha täpse kava - kus, millal, mis saab peale turniiri, mis auhinnad jms.
    Ballys kasiino likvideeriti.Palju diilereid on tööta ja MASU-s
    Kõlla Burgetile -ta peaks kindlasti kontakte olema.
    Kaarte ise jagada on kudiagi ODAV.Lisaks kui joogid sees ja möla lahti siis käib see kaardisegamine ikka väga aeglaselt.

  16. #76
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    odav on hea, näeb tööinimese elu ka

  17. #77

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    ise ei näe probleemi selles, et ise peab diilima. home-turnadel ju see tavaline :)

  18. #78
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Kui ma kaarte segan, siis lõpetab pool pakist muidugi alati põrandal, kuid ma ka ei saa aru, miks neid diilereid mõndadel nii väga vaja on.

  19. #79

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Diilerite "palkamine" tundub antud formaadis ajuvaba imo. Ise ilmselt kohal kui aeg sobib.

  20. #80
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Suvine Pokkeriturniir Pärnus?

    Tsitaat Algselt postitas stennn
    Diilerite "palkamine" tundub antud formaadis ajuvaba imo. Ise ilmselt kohal kui aeg sobib.
    aeg tuleb leida

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES