Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 28, kokku 28
  1. #21

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    esimesel levelil JAH. blindide tõustes läheb mäng loosemaks, tuleb sisse AT+,Axs, väiksed pocketid jms. Ma ei ole suur cashi mängija. Sa vist võtad seda rohkem cashi järgi.

  2. #22

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    ega jah sul on täitsa õigus, et cashis ei tuleks see limpimine väga kõnealla vist ja täpselt siit kohast "meie" teed lahku lähevadki.

  3. #23

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    pean timukaga nõustuma, ise küll sng pro ei ole, aga antud juhul imo AQ raise või fold, limp ei meeldi. Kui tagant tuleb raise foldid? kui lauda nt A66 siis annad insta alla? väga negatiivseid külgi raisel ei näe, kui saad pre reraisi otsa on easy fold, kui tagant tuleb calle ja lauda nt A56, kui betid flopi ja saad raise otsa, siis imo ka üsna lihtne alla anda.

  4. #24

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas mort
    Aga mängides oma ja teiste kogemuste põhjal on AQ üks suht **** käsi. Ainult late mängus on sellel suur väärtus. AQ on üks litsilõks. Hitid A ja ei saa sellest enam lahti, ja kaardid lauale lähevad on vastas AKo.
    AQ on sitt käsi nende jaoks, kes seda õige vastase vastu maha ei oska panna imo.

  5. #25

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas groams
    AQ on **** käsi nende jaoks, kes seda õige vastase vastu maha ei oska panna imo.
    +1

    EDIT: Muu jutt oli ebaoluline siin, lugesin kätt valesti ja vaatasin, et UTG limp oli.

  6. #26

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    OMG, ära 3x BB raise siin küll tee pärast miljonit limperit, see oleks disaster.

  7. #27

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Ma teeks 3xBB+limperid raise, aga ma oskan oma kätt maha panna pärast QK2 floppi.

  8. #28

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Olen ise limpi poolt.
    Ma muidugi rääkisin sellest, et sa oskaksid õige vastase vastu oma kätt maha panna AJ2 rainbow flopil.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES