Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 17 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 335
  1. #21
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Partypokker

    Parem võta raha välja kui ise oled sisse pand ja otsi parem tuba.

    süsteemi näed kohe kui sngle regad ja sngs ofc top3 saab raha

    Rake on seal põmst unbeatable... !! 0,8+0,2$,2,4+0,6$ 5+1$ jne lol !

  2. #22
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Partypokker

    Ei ma sain selle tasuta promoga $25. Ma arvasin kah, et 3 saab raha, aga kuskil ei näita seda. Saad täpsemalt öelda, kus saaks näha seda infot? No ei leia, jumala närvi ajab.

  3. #23
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Partypokker

    Ah. jagasin välja. Seal ühelaua omadel ei olegi infot, ainult suuremate omadel.

    aga väga rigged soft on küll.

  4. #24
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    Ei ma sain selle tasuta promoga $25. Ma arvasin kah, et 3 saab raha, aga kuskil ei näita seda. Saad täpsemalt öelda, kus saaks näha seda infot? No ei leia, jumala närvi ajab.
    Kui laual klikid "Take seat", siis seal pop-up aknas, kuhu pead linnukese panema, on toodud. 11 taala SNG-s on 50/30/20, 6-max on 36/24.

    Rake on seal kuni 11 USD-ni sisseostuni räme jah. Ma olen 1 taala SNG-sid vaatamata 25% rakele siiski kergelt beatinud. Sample vast umbes 500-700 tk. Muidugi on ainus eesmärk olnud SNG mängu õppida, mitte raha teenida. Lihtsalt hea laksida kui tahaks mängida TV vms kõrvale, aga mitte pärisraha peale.

    Kõige mõistlikum on minu meelest selle bonusega cashi lauda tallata. SNG-dega seda lahti mängida sa ei suuda ilmselt, aega antakse tavaliselt üsna vähe. Või siis jääd rakele jalgu, kui liiga palju mänge teed ja alla 11 Buy-iniga.

    Üldiselt ei soovita PP-s kellelegi eriti SNG-sid teha. Väikestel on rake absurdselt kõrge, suurematel pole praktiliselt mingit actionit või on liiga palju regulare, kes suuri vigu ei tee. Korraga üle 3-4 laua samas limiidis lahti saada on võimatu.

  5. #25
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: Partypokker

    Partys uus kampaani septist.

    The "Cash Machine" promotion is coming up on PartyPoker this September with a simple idea behind it - turning your PartyPoints into cash! The Cash Machine will be running from 00:00 ET on September 1 until 23:59 ET on September 28.

    In order to collect your cash reward, you have to earn 10 or more PartyPoints on at least 10 days during the promotion. When the promotion is over, PartyPoker will check how many PartyPoints you have collected on your 10 highest-earning days and then match the number of points accumulated on the lowest of those days with a cash reward.

    You will receive $1 for every point earned and there is no limit to the amount of points you can exchange for cash, meaning 1,000 points will grant you $1,000. The minimum payout is $10.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Partypokker

    odoot.. kus see konks on? põmst kogud PartyPokeri punkte.. pead vähemalt kümnel päeval üle 10 punkti teenima.. ja põmst makstakse sulle kõrgmealt arvestades 10 kohal oleva päeva punktisumma cashis välja?

    This is an opt-in promotion. Players who do not opt in will not be able to claim a prize as part of this promotion
    tõlkige see ära, ma pean promotioniga liituma ehk kuskil accept nuppu vajutama osa võtmiseks?

    EDIT: ma arvan et niipea kui ironmani level käes.. nii ma cashouti FTP'st teen ja partysse boonust hoorama lähen:-D

    No-limit and pot-limit games
    Blinds Raked hands needed for 10 PartyPoints
    $0.01/$0.02 750
    $0.02/$0.04 580
    $0.05/$0.10 380
    $0.10/$0.25 100
    $0.25/$0.50 67
    $0.50/$1 40
    $1/$2 25
    $2/$4 17
    $3/$6 14
    $5/$10 13
    $10/$20 11
    $15/$30 11
    $25/$50 7
    WAT? 10 raked handi ühe punkti saamiseks?

    FTPs NL25's on see umbes 7 handi 1FTP saamiseks.. väga hull ei ole.. samas, selleks et 200 taala teenida.. peaks 10l päeval tegema vähemalt 200punkti, mis FTPs tähendab ca 1400handi, sinna 30% otsa seega 1900 handi umbes Partys.. 19k käsi.. eeldusel et rake süsteem on sama mis FTPs..

  7. #27
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    odoot.. kus see konks on? põmst kogud PartyPokeri punkte.. pead vähemalt kümnel päeval üle 10 punkti teenima.. ja põmst makstakse sulle kõrgmealt arvestades 10 kohal oleva päeva punktisumma cashis välja?
    tõlkige see ära, ma pean promotioniga liituma ehk kuskil accept nuppu vajutama osa võtmiseks?

    EDIT: ma arvan et niipea kui ironmani level käes.. nii ma cashouti FTP'st teen ja partysse boonust hoorama lähen:-D

    WAT? 10 raked handi ühe punkti saamiseks?

    FTPs NL25's on see umbes 7 handi 1FTP saamiseks.. väga hull ei ole.. samas, selleks et 200 taala teenida.. peaks 10l päeval tegema vähemalt 200punkti, mis FTPs tähendab ca 1400handi, sinna 30% otsa seega 1900 handi umbes Partys.. 19k käsi.. eeldusel et rake süsteem on sama mis FTPs..
    Olen ise mänginud Partys. NL25-s saab 1500 käe eest umbes 120 punkti vist. Selle eest tuleb maksta ka ca. 50 USD rake (vähemalt minul, aggro stiil 6-max). Kui teed 10 päeva iga päev 120 pp, siis oled kokku mänginud 15,000 kätt, maksnud 500 USD rake ja saad sellest 120 USD tagasi. Ei ole seal midagi röögatut, umbes 25% rakeback kampaaniakorras. Samas saab 1500 pp eest osta veel 50 USD cash bonuse lisaks (või 100 USD bonuse, mille vabastamiseks kulub veel 5000 kätt). Igatahes tuleb rakeback antud juhul koos kõigega tavalisel Bronze/Silver levelil orienteeruvalt 35%.

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Partypokker

    njahh.. siis ei viitsi vaeva näha.. 1st depo boonus oli ka aint kuni 100 euri

  9. #29
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    pealekauba rigged ka veel.
    miks rigged?

  10. #30
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Partypokker

    Mul sõber külas, tagusin SNG-sid. Järjest sain bubbles riveri suckoute, nii et silm ka ei pilgu. Arutasime siis, et kuradi fucking rigged river. Läksin parem cashi mängima. Esimene käsi:

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($24.75)
    MP2 ($24.40)
    UTG ($24.50)
    Button ($25)
    BB ($22.80)
    Hero (MP1) ($41.63)
    CO ($24.65)

    Preflop: Hero is MP1 with A, A
    1 fold, Hero bets $1, 2 folds, Button calls $1, 1 fold, BB calls $0.75

    Flop: ($3.10) 3, 8, A (3 players)
    BB checks, Hero checks, Button bets $1.50, BB calls $1.50, Hero calls $1.50

    Turn: ($7.60) K (3 players)
    BB checks, Hero checks, Button bets $5, 1 fold, Hero raises $39.13 (All-In), Button calls $17.50 (All-In)

    River: ($52.60) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $52.60

    ( Click to show/hide )


    See tegi kohe tuju heaks :)

    EDIT: Päris esimene käsi see polnud. Sõber käis vahepeal õlut toomas, aga see oli esimene, mida tema vaatas pealt.

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Partypokker

    Sõber toob hoopis halba õnne, mitte tuba ei ole rigged.

  12. #32

    Re: Partypokker

    tere.
    Ma liitusin party pokkeriga, kuna sealt sai $50 tasuta raha, kui kogud 200 punkti. mul see juba mõnda aega koos, aga ma ei suuda kuskilt välja lugeda ega leida, kas mingisuguseid muid boonuseid ka seal on. samuti ei saa ma sellest tabelist aru, mis on ka siin välja toodud, kuid mida ma ei suuda kuidagi siia copyda, et täpsustada, millest jutt. Kas keegi teeks selle algajale selgemaks.

    Tänud

  13. #33
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    tere.
    Ma liitusin party pokkeriga, kuna sealt sai $50 tasuta raha, kui kogud 200 punkti. mul see juba mõnda aega koos, aga ma ei suuda kuskilt välja lugeda ega leida, kas mingisuguseid muid boonuseid ka seal on. samuti ei saa ma sellest tabelist aru, mis on ka siin välja toodud, kuid mida ma ei suuda kuidagi siia copyda, et täpsustada, millest jutt. Kas keegi teeks selle algajale selgemaks.

    Tänud
    Um, PartyPoints Pood on ka, sealt saad oma punktid cashiks või boonusteks (mis tuleb lahti mängida) vahetada. Ja muid boonuseid on ka, septembris hakkab näiteks cash machine :)

  14. #34

    Re: Partypokker

    Täiesti sassis tuba, sain 50$ tasuta sinna, pean 300 punkti lahti mängima. Laksan HUSNG 6$ ja ownin RÄMEDALT, kasumit aga ei kusagil. 6$ siis, võit on 10$, palju see rake on?

  15. #35
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Täiesti sassis tuba, sain 50$ tasuta sinna, pean 300 punkti lahti mängima. Laksan HUSNG 6$ ja ownin RÄMEDALT, kasumit aga ei kusagil. 6$ siis, võit on 10$, palju see rake on?
    1$ vist. Ehk siis 5$+1$ turnad on.

  16. #36

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    1$ vist. Ehk siis 5$+1$ turnad on.
    holy 20% rake

  17. #37

    Re: Partypokker

    kunagi kui mul oli seal( mingi kuu 2 tagasi) 30 taala, tulin tugevasti üle keskmise jookisolekuga mängima ja +65 taala (see oli 10 NL).
    Ilmselt oli ta minust rohkem joonud. See 65 taala tuli eranditult ühe mängija stackist (kui mina lauda tulin oli tal 700bb stack)
    ;D

  18. #38
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    tere.
    Ma liitusin party pokkeriga, kuna sealt sai $50 tasuta raha, kui kogud 200 punkti. mul see juba mõnda aega koos, aga ma ei suuda kuskilt välja lugeda ega leida, kas mingisuguseid muid boonuseid ka seal on. samuti ei saa ma sellest tabelist aru, mis on ka siin välja toodud, kuid mida ma ei suuda kuidagi siia copyda, et täpsustada, millest jutt. Kas keegi teeks selle algajale selgemaks.

    Tänud
    Boonuseid uuri poest. Poes nägin ka PT3 600 punkti eest party jaoks.
    Lisaks annab Party mängijatele mingi süsteemi alusel special boonuseid, ise olen saanud 50 usd aga kuuldavasti saab ka suuremaid.

  19. #39

    Re: Partypokker

    Mulle anti kah kohe lisaks 50$ boonus, aga see rake on haige. Homme hakkan gamblema vist.

  20. #40
    Bännitud
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    51

    Re: Partypokker

    Mängisin partyis umbes 200-osalejaga 6000$ turnat. (freezout)
    2-3 leveli ajal viskab ette connection lost. (Stäkk oli mingi 5000)
    Ülejäänud nett töötas. Proovisin ja prooovisin aga ei midagi.
    Pärast lugesin et pooled vennad olid sit oudis olnud ja netiga mingi probleem.
    Langesin mingi 21-22 välja, 20 olid ITM.

Lehekülg 2, kokku 17 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES