Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 17 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 335
  1. #41

    Re: Partypokker

    Mõned päevad tagasi toksisin ka 8 SNG lauda ja järsku sconnection lost, seda oli varmgi juhtunud. Ülejäänud nett töötas. Egas siis midagi registreerisin ennast pokerstarsi ja cash in.
    Mingi 5h hiljem sain ka partypokerisse sisse - cash out ja aidaa

  2. #42

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    http://www.jukofyork.com/freephg.htm

    keegi seda kasutab et datamineda?

    Kuidagi riiged leht tundub, ei julge .exe't küll tõmmata.
    Kasutan ja ei ole rigged.

  3. #43

    Re: Partypokker

    PT ei tea midagi, aga HEMi all on mul määratud lihtsalt auto import folderiks C:\FreePHG_HandHistories

  4. #44
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: Partypokker

    Keegi Partys NL10 mängib? saab seal shortide vahel kasumit ka teenida üldse? soovitusi?

  5. #45

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Ahangama
    Keegi Partys NL10 mängib? saab seal shortide vahel kasumit ka teenida üldse? soovitusi?
    Shortide Nitide pealt teenidki. Ise pead loosemalt mängima.

    Põhimõtteliselt varastad blainde. Ise tegin nii, et läksin ka shordina (5+shorti)lauda ja varastasin nii kaua kui enam-vähem double up ja siis uus laud.

  6. #46
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Ahangama
    Keegi Partys NL10 mängib? saab seal shortide vahel kasumit ka teenida üldse? soovitusi?
    Ma mängisin mingi aja, sai küll kasumit teenida. Kasuta Partys donky-hunt funktsiooni. Iga debiilik pane buddy listi ja note kirja, miks debiilik on. Hiljem otsi searchiga neid taga.

    Ise kandsin eile õhtul just Partyst oma bankrolli välja. Anti mõni aeg tasuta kätte, tagusin NL25 ja SNG-sid. Kui Partys bonuseid ei ole parasjagu, siis on üsna pointless koht. Soft crashab tihti, tase pole kõige halvem ja rake on väga kõrge. Aga ma kahtlustan, et nad saadavad mulle varsti jälle mingi bonus offeri. Eelmine töötas välja mõlema jaoks, nemad andsid 210 USD cashi, mina maksin neile diili käigus ca. 1000 USDi rake ja võtsin 850 kasumina välja. Mõtlesin tegelikult 600 välja kanda, et Starsis 1st deposit teha, aga nad suutsid mind närvi ajada: Cash-outi lasevad ainult sellele kontole teha, kust on enne deponeeritud. Väitsid, et ma ei ole deponeerinud. No fuck. Siis läksin "deposit" lehele ja seal kohe kõik krediitkaardi andmed ja kõik olemas, kliki ainult "deposit" ja korras. Pidingi 25 dollarit deponeerima, et oma 850 välja saada. Täna uurin HEMi upgrade + SNG Wizardi ostmise võimalusi ja ilmselt teen Starsi esimese depo.

  7. #47
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Raido428
    Shortide Nitide pealt teenidki. Ise pead loosemalt mängima.
    ideaalne restept bustoks minemiseks.. shorti nitide vastu mängides peab ikka teadma mis teed..

    otsi badbeat topicust üles link sellisele lihtsamale seletusele mida shortstackeritega teha...

  8. #48

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Rage

    otsi badbeat topicust üles link sellisele lihtsamale seletusele mida shortstackeritega teha...
    (Ma oletan, et..) Enamasti eeldavad sealsed soovitused otsese füüsilise kontakti olemasolu.

  9. #49
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    (Ma oletan, et..) Enamasti eeldavad sealsed soovitused otsese füüsilise kontakti olemasolu.
    tegelt ma küll mõtlesinj seda kerget juhendit:

    http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg67911

  10. #50
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Soft crashab tihti, tase pole kõige halvem ja rake on väga kõrge.
    Milliste tubadega võrreldes tase partys parem on? :) Fishe vahel ikka leidub aga üldiselt väheks jäänud, kõik tsipsid tuleb ikka välja teenida. cashout direct to bank toimis mul küll, bookerisse kandmisel nõudis depot.

  11. #51

    Re: Partypokker

    nl4 jaoks on kõik toad ühesugused

  12. #52

    Re: Partypokker

    Mul küsimus, kuida partys raked handi arvestatakse. Seal on kirjas, näiteks NL10 tuleb 530 raked hadi teha, et saada 10 punkti. Kui suurelt pean mina potis osalema, et see mulle kirja saaks?

    Tänud

  13. #53
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Mul küsimus, kuida partys raked handi arvestatakse. Seal on kirjas, näiteks NL10 tuleb 530 raked hadi teha, et saada 10 punkti. Kui suurelt pean mina potis osalema, et see mulle kirja saaks?

    Tänud
    Partys on 'cards dealt' järgi. Ehk siis igakord kui sa kaardid said ja see jaotus floppi nägi, on raked hand kirjas. NL10-s kaugelt üle poolte käte siis.

  14. #54

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Partys on 'cards dealt' järgi. Ehk siis igakord kui sa kaardid said ja see jaotus floppi nägi, on raked hand kirjas. NL10-s kaugelt üle poolte käte siis.
    Kindlasti on rumal küsimus, aga teisti ei saa kindel olla, kui tuleb küsida. Sinu vastusest saan jälle kahte moodi aru. Kas "see jaotus floppi nägi" tähendab ikka seda, et ka mina flopi actionis osalen. Või läheb ka arvesse minu folditud käsi, kuid mäng ise jõudis flopini. Küsin, kuna ma näen floppi suhteliselt harva (hetkel NL5), kuna kas ees on väga tihti raise või folditakse minu tõeste peale, mille tõttu ei jõua tihti flopini, aga punkte samas tuleb. Tabeli järgi vajan 10 pkt saamiseks 700 raked hand´i. Ühe sessi ajal mängin nii 1000-1200 kätt ja puknte saan 10-20.


  15. #55
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Kindlasti on rumal küsimus, aga teisti ei saa kindel olla, kui tuleb küsida. Sinu vastusest saan jälle kahte moodi aru. Kas "see jaotus floppi nägi" tähendab ikka seda, et ka mina flopi actionis osalen. Või läheb ka arvesse minu folditud käsi, kuid mäng ise jõudis flopini. Küsin, kuna ma näen floppi suhteliselt harva (hetkel NL5), kuna kas ees on väga tihti raise või folditakse minu tõeste peale, mille tõttu ei jõua tihti flopini, aga punkte samas tuleb. Tabeli järgi vajan 10 pkt saamiseks 700 raked hand´i. Ühe sessi ajal mängin nii 1000-1200 kätt ja puknte saan 10-20.

    Bolditud osa on õige.

  16. #56

    Re: Partypokker

    Tänud.
    selge, siis on hea, saab odavamalt :P.

  17. #57
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Partypokker

    Üldiselt on NL5 PartyPokeri rakeback süsteem täiesti null. Alates NL25 antakse natuke punkte ka ja 10-20k kätt mängides saad osta poest 150 dollarise bonuse, et see omakorda lahti mängida. Sel juhul tuli vist rakeback 17% lähedale.

    NL5 tasemel peaks rakeback tulema kõvasti alla 5%. Ehk siis PP-s mängides on kogu rõhk mängul endal, rakeback on ebaoluline.

  18. #58

    Re: Partypokker

    Ma olen nüüd 10k kätt mänginud ja 2 osa boonusest lahti saanud. Eks ta visalt tuleb, aga abiks ikka. Nüüd on partys ka mingi reaalne rake back, kuna ma enne sellega kokku pole puutunud, siis tahaksi teada, kuidas selle tagastamine käib? Kas kogutud rake kantakse automaatselt kontole (kuskilt lugesin, et uuendatakse kord kuus) või pean selleks midagi kuskil vajutama. Ma ei oska küsimust õieti vpormistada,kuna asi minu jaoks uus :P. Kuid loodan, et saate aru, mida ma mõtlen.

    sonsu

  19. #59
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Partypokker

    Mina pidasin silmas seda osa, mida oma party pointide eest nende poest osta saad. Seal on isegi % ära toodud. Aga vist mingid affiliated pakuvad ka päris rakebacki, vähemalt hotcoca kunagisest postist jäi mulje. Uuri temalt.

  20. #60

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Mina pidasin silmas seda osa, mida oma party pointide eest nende poest osta saad. Seal on isegi % ära toodud. Aga vist mingid affiliated pakuvad ka päris rakebacki, vähemalt hotcoca kunagisest postist jäi mulje. Uuri temalt.
    Seda punktide eest ostmist ma tean, kuid seal on nüüd jah päris rake back ka. Ma usun, et rake tagasi saamine on samamoodi nagu mujal, aga kuidas mujal on ?

Lehekülg 3, kokku 17 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES