Tsitaat Algselt postitas nikitheone
Ei ma sain selle tasuta promoga $25. Ma arvasin kah, et 3 saab raha, aga kuskil ei näita seda. Saad täpsemalt öelda, kus saaks näha seda infot? No ei leia, jumala närvi ajab.
Kui laual klikid "Take seat", siis seal pop-up aknas, kuhu pead linnukese panema, on toodud. 11 taala SNG-s on 50/30/20, 6-max on 36/24.

Rake on seal kuni 11 USD-ni sisseostuni räme jah. Ma olen 1 taala SNG-sid vaatamata 25% rakele siiski kergelt beatinud. Sample vast umbes 500-700 tk. Muidugi on ainus eesmärk olnud SNG mängu õppida, mitte raha teenida. Lihtsalt hea laksida kui tahaks mängida TV vms kõrvale, aga mitte pärisraha peale.

Kõige mõistlikum on minu meelest selle bonusega cashi lauda tallata. SNG-dega seda lahti mängida sa ei suuda ilmselt, aega antakse tavaliselt üsna vähe. Või siis jääd rakele jalgu, kui liiga palju mänge teed ja alla 11 Buy-iniga.

Üldiselt ei soovita PP-s kellelegi eriti SNG-sid teha. Väikestel on rake absurdselt kõrge, suurematel pole praktiliselt mingit actionit või on liiga palju regulare, kes suuri vigu ei tee. Korraga üle 3-4 laua samas limiidis lahti saada on võimatu.