Tsitaat Algselt postitas Rage
odoot.. kus see konks on? põmst kogud PartyPokeri punkte.. pead vähemalt kümnel päeval üle 10 punkti teenima.. ja põmst makstakse sulle kõrgmealt arvestades 10 kohal oleva päeva punktisumma cashis välja?
tõlkige see ära, ma pean promotioniga liituma ehk kuskil accept nuppu vajutama osa võtmiseks?

EDIT: ma arvan et niipea kui ironmani level käes.. nii ma cashouti FTP'st teen ja partysse boonust hoorama lähen:-D

WAT? 10 raked handi ühe punkti saamiseks?

FTPs NL25's on see umbes 7 handi 1FTP saamiseks.. väga hull ei ole.. samas, selleks et 200 taala teenida.. peaks 10l päeval tegema vähemalt 200punkti, mis FTPs tähendab ca 1400handi, sinna 30% otsa seega 1900 handi umbes Partys.. 19k käsi.. eeldusel et rake süsteem on sama mis FTPs..
Olen ise mänginud Partys. NL25-s saab 1500 käe eest umbes 120 punkti vist. Selle eest tuleb maksta ka ca. 50 USD rake (vähemalt minul, aggro stiil 6-max). Kui teed 10 päeva iga päev 120 pp, siis oled kokku mänginud 15,000 kätt, maksnud 500 USD rake ja saad sellest 120 USD tagasi. Ei ole seal midagi röögatut, umbes 25% rakeback kampaaniakorras. Samas saab 1500 pp eest osta veel 50 USD cash bonuse lisaks (või 100 USD bonuse, mille vabastamiseks kulub veel 5000 kätt). Igatahes tuleb rakeback antud juhul koos kõigega tavalisel Bronze/Silver levelil orienteeruvalt 35%.