Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 17 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 335
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***






    • Üldine

    Party Poker alustas tegevust 2001. aastal ja kasvas maailma suurimaks pokkeritoaks. 2006. aastal võttis Ameerika Ühendriikide valitsus vastu hasartmänguseaduse, mis keelas USA-l resideeruvatele inimestele pakkuda internetis hasartmänge. Party Poker oli börsiettevõte siis ei jäänud muud üle kui taganeda USA turult. Kuna Party suurimad konkurendid PokerStars ja Full Tilt jätkasid USA mängijatele teenuse pakkumist siis seetõttu kaotas Party Poker oma liidri positsiooni. Partyle kuulus enne USA seaduse vastuvõtmist 41% kogu maailma pokkeriturust ja 77% kasumist tuli Ameerika mängijatelt.

    2008. aastal sõlmis Party Poker USA justiitsministeeriumiga kokkuleppe, mille alusel tuli Partyl maksta USA-le 105 miljonit dollarit trahvi kuna nende toonane teenus oli vastuolus USA seadustega. Justiitsministeerium lubas pärast trahvisumma maksmist loobuda Party Pokeri vastu süüdistustest ja kui kunagi online pokker USA-s seadustatakse on Partyl õigus taaskord tulla USA turule. USA kadumine oli Partyle väga suur kaotus aga õnneks tänaseks on suutnud nad oma mängijate baasi hoida ning ollakse taaskord kõrgel teisel kohal maailmas.

    Party Poker pakub oma mängijatele iga kuu väga mitmekesiseid pakkumisi ja kampaaniaid, mis on suureks lisahüveks lojaalsetele mängijate kui ka uutele mängijatele. Seetõttu Party’s on alati laudu ja nõrku mängijaid ning lisaks huvitavaid kampaaniaid, mis tapavad igapäevast rutiini pokkerilaudades. Party Poker on ka turniiride seeria World Poker Tour (WPT) omanik ja läbiviija.

    • Mängijate ja laudade arv

    Party Poker’is on tipptunnil mängimas 20 000 – 30 000 kasutajat, neist rahalaudades 5000 (keskmiselt 24 tunni vältelt 2650). Laudu on absoluutselt igale maitsele ja limiidile. Seda nii No Limi Hold’em kui Pot Limit Omaha laudades.

    • Mängijate tase

    Party Poker’i atraktiivsed promod ning suur ja tuntud netikasiino meelitavad väga palju nõrku mängijaid pokkerituppa. Lisaks on laudade valik väga hea, mis annab võimaluse valida omale sobiv laud. Seega mängijate tase ei tohiks olla probleemiks.

    • Rakeback

    Party Poker’is puudub otsene rakeback vaid see makstakse läbi VIP programmi nii boonuste kui ka rahaliste auhindadena, mis on võrdväärne kuni 50% rakebackiga. Mängija saab valida, kas ta konverteerib oma pokkeripunktid rahaks või ostab boonuseid. Kõige parema väärtuse saab kasutades punkte boonustena. Kõige esimese boonuse saab mängija esimesel sissemaksel – 100% kuni €500 ja selleks tuleb sissemakset tehes kasutada Party Poker boonuskoodi EESTI.

    VIP tase Rakeback % Pokkeripunkte vaja Reiki vaja Boonus
    Bronze 5 500 $200 $0
    Silver 8 750 $675 $30
    Silver 11 1500 $750 $80
    Gold 13 3000 $1500 $200
    Gold 15 6000 $3000 $450
    Palladium 20 10 000 $5000 $1000
    Palladium 30 20 000 $10 000 $3000
    Palladium Elite 35 40 000 $20 600 $7000
    Palladium Elite 40 100 000 $38 500 $20 000
    Palladium Elite 50 300 000 $150 000 $75 000

    • Party Poker punktid

    Mängides Party Poker’is teenid Party Poker punkte. Iga makstud $1 reigi kohta saad 2 punkti. Punkte saad vahetada rahaliste auhindade, boonuste vastu kui ka osta asju Party Poker’i netipoest.

    • Sissemakse boonus

    Party Poker pakub 100% kuni €500 esimese sissemakse boonust. Selleks tuleb sissemaksel kasutada boonuskoodi: EESTI. Boonus vabastub osade kaupa (10%) ja on vaja koguda 8x boonuse summas Party Poker punkti ja aega on selleks 60 päeva. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha €500 sissemakse ja sissemakse boonus on võrdväärne 25% rakebackiga.
    Näide: Teed €100 sissemakse siis saad €100 boonuse. See vabaneb 10 euroste osade kaupa ja ühe osa vabastamiseks on vaja koguda 80 Party Poker’i punkti. Kogu boonuse vabastamiseks on vaja teenida 800 punkti.
    Näide: Teed €500 sissemakse siis saad €500 boonuse. See vabaneb 50 euroste osade kaupa ja ühe osa vabastamiseks on vaja koguda 400 Party Poker’i punkti. Kogu boonuse vabastamiseks on vaja teenida 4000 punkti.

    • Pokkeritarkvara

    Nii Holdem Manager (HEM) kui ka Poker Tracker 3 (PT3) toetavad Party Poker’i pokkerituba.

    • Google DNS

    Kuna Party Poker’il puudub Eesti litsents siis tuleb vajadusel seadistada oma arvutis Google DNS. Google DNS’i õpetuse leiad aadressilt: http://www.pokkeriprod.com/google-dns/

    • Liitumine

    Liitumiseks klõpsa siin. Uue konto registreerimisel kasutada Party Poker boonuskoodi POKKER


  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Partypokker

    Tere! Kuna igasugusd teemad on ongame, pokerstars siis otsustasin teha ka partypokkeri teema. Kas keegi on seal mänginud - st. kuidas soft on ja kas inimesed mängivad võrreldes ongamega paremini, halvemini? Kuidas üldine tase üldse on, phmt ma saaks sinna rakebacki nii,et kaalusin vahepeal sinna minemist. Keegi üldse praegu siit seal mängib ?

    Liitu Party Pokeriga: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...er-party-poker

  3. #3

    Re: Partypokker

    palju sa rbd saaksid?

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Partypokker

    20% vist

  5. #5
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Partypokker

    Kunagi esimene konto sai sinna tehtud. Taset Ongame`iga võrrelda ei oska, kuid Starsiga võrreldes oli seal turniiridel küll lihtsam mängida. Väga kalane keskkond tundus. Rahalaudade osas micros tundus laudu palju vähem olevat - aga endiselt suhteliselt kalased. Softil pole viga, kuid Starsi vastu loomulikult ei saa. Kuna seal enam ei mängi, siis sai sealt rahad välja võetud ja riismete eest olen mänginud kahe viimase kuu Monthly Millioni $1 rebuy satikat. Kaks korda olen mänginud ja mõlemal korral saanud $640 pääsme :). Minu kasinat taset arvestades suhteliselt uskumatu endalegi. Eelmine kord langesin Millionil haige cooleriga varaselt välja. Täna loodan, et nati paremini läheb...

  6. #6

    Re: Partypokker

    midstakes regularide tase on parim, võrreldes starsi ja ongamega vähemalt.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Partypokker

    Sain just sealt paar päeva tagasi kirja, ei viitsi ümber hakata tõlkima hetkel.
    __________________________________________________ ________________


    At the end of June we will be improving the PartyPoints store. PartyPoints will be increasing in value; a lot. Up to 50%. In anticipation of this change, we wanted to ask you to hold onto your PartyPoints! We know you want more value, and we are working hard to get the new store up and running.

    Once the store is launched you will find bonuses that will give you the equivalent of up to 30% rake-back, and in some cases up to 40%. In addition to revamping the look and feel of the store, we will also be increasing the number of items offered and adding a wider range of redemption options.

    To give you a better idea of the change in points value, check this out:




    We are also making it more accessible for players to reach our exclusive Palladium Lounge. The quarterly membership target is being lowered, from 15,000* points to 9,000. For the ultra exclusive Palladium Elite, we have reduced the quarterly target from 75,000** points to 50,000.

    Lastly, we are making it easier for all players to unlock greater value by introducing Silver and Gold key levels. Take a look at the chart below which highlights the different key levels, and how to reach each one.



    Here is the bottom line…hold on to your PartyPoints, don’t redeem them just yet. All of the changes mentioned above wont be taking place until the end of June. But the points you are earning now, and the points you will continue to earn, will have greater value if you wait to redeem them. It’s just a month, we know you can w

  8. #8

    Re: Partypokker

    Polnud Partypokerisse juba paar kuud sisseloginud. Kunagi sai seal päris palju mängitud aga edutult, bankroll oli sinna mingi 10$ alles jäänud.
    Selle nädala alguses leidsin postkastist kirja, kus partupokker pakkus 600$ boonust.
    120$ kohe kontole (lahtimängimiseks 620punkti koguda)
    Ülejäänud boonus tuleb vabastada kuu jooksul viies osas - 98$ kantakse kontole iga eelnevalt kogutud 512 punkti eest.
    Lisame siia veel selle miljonilise käe kampaania ja selle et iga 200punkti=5$ cashi niikuinii, siis on sellisest pakkumisest raske ära öelda.
    Ainuke mure, et mida mängida 130$-lise BR-i juures, et mõistliku ajaga punktid kokku saada.
    Üritasin alguses Limit holdemit .50/1 levelil, aga et limiti kogemust pole, siis hakkas bankroll vähenema kiirmeini, kui pidanuks.
    Kolisin siis PL Omahasse 10 ja 6 max-i. .10/0.25 levelil.
    50$ olis sel hetkel alles ja korrektsest bankrolli manageerimisest saand juttugi olla, aga õnnestus ettevaatlikult mängides ellu jääda ja 6 päevaga sai see esmane 620 punkti tehtud ning natuke kasumisse jäädud.
    BR praegu 200$ kandis.
    Omaha tase on Partys ikka kohutav sellel levelil. Saab teenida küll. Suurim pot, mis ühekorraga maha sai võetud oli 125$ (5 buy-ini !!)

  9. #9

    Re: Partypokker

    kas keegi oskab öelda kui kiiresti seal täituvad double or nothingute 10$-sed lauad?
    et kas 12 lauda näiteks korraga saaks teha ikka... ja kas seal on üldse mugav multitable´da või on starsiga väga suur vahe?

  10. #10

    Re: Partypokker

    Mina mängin partys cashi ja juba ammu mõtlen toa vahetamisele. NL25 tase on liiga hull. Nädala sees lauast üle 25 vpip-ga mängijat naljalt ei leia (enamus mingi 9-15 ja shorte ka palju). Kui üldse mängida siis nädala vahetustel. Madalamal on vähe kergem aga sealt ei saa punkte(tähendab saab aga vähe). Ülesse poole ei tea, pole veel nii palju rolli kokku ajanud.

    P.S. Kanada mängijad on suht Santad. :)

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Partypokker

    raaids:
    Ei saa väga multitableda 11 USD DON-e minu meelest. Kui 4-5 tk saad lahti, on juba hea küll. Olen mõned üksikud mänginud, eriti hull tase pole. Eile näiteks bubbles tahtsin viimasele shortile double teami teha, callisin all-in maha SB pealt. Mina ja BB siis chip leaderid. Callimise asemel tõstis BB all-in kogu stackiga. Sellised mehed siis :)

    Kirjutan enda PP seiklustest eraldi ka kusagil.

  12. #12
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    keegi teab kas partysse rakebacki oleks võimalik kuidagi saada?
    Ei tohiks olla. Neil on oma partypointide süsteem, kus kõige kõrgemal tasemel (Palladium Elite) saab kuni 40% rakebacki nende punktide eest osta. Madalamad levelid on üsna tagasihoidlikud ja minu teada nad mingite affiliatede vms kaudu rakebacki ei paku enam.

  14. #14

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    keegi teab kas partysse rakebacki oleks võimalik kuidagi saada?
    saada PM

  15. #15

    Re: Partypokker

    Tervist.

    Kas keegi mängib pragu partypokeris? Põhjus miks küsin on see, et ma ei saa enam sinna sisse. Kas kellegil ka pregu selline jama?

  16. #16

    Re: Partypokker

    Real Money games status:
    We have scheduled maintenance between 08/11/2009 01:11 and 08/11/2009 01:11 ET. We apologize for any inconvenience caused

    sattusid kas ühe minuti pikkuse "hoolduse" perioodi või on party tiba hooletu õige kellajaga

  17. #17

    Re: Partypokker

    ei see oli ikka mitu head tundi maas. kell 9 peale tööd proovisin ja ei saanud. Alles mingi 14 midagi sain sisse uuesti.

  18. #18

    Re: Partypokker

    Mul järgmine probleem seal. Nimelt on mul PT3 (mitte kõikse uuem versioon), mis ei suuda kuidagi statse õigesse kohta kuvada, ehk õigeid asju õige mängija kohale. Ma salvestan muudatused igakord ära, kuid ikka ei ole asi õige. Pokerstarsis toimis , aga partys mitte. Osakab keegi miskit õeldada selle jama peale?

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Partypokker

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Mul järgmine probleem seal. Nimelt on mul PT3 (mitte kõikse uuem versioon), mis ei suuda kuidagi statse õigesse kohta kuvada, ehk õigeid asju õige mängija kohale. Ma salvestan muudatused igakord ära, kuid ikka ei ole asi õige. Pokerstarsis toimis , aga partys mitte. Osakab keegi miskit õeldada selle jama peale?
    Mul oli täpselt sama probleem kunagi. Ma pakkun, et kasutat cracket PT3-e? Siis vist ei saanudki kuidagi salvestada. Võin eksida kuna ise ei viitsinud tookord eriti asja uurida.

    Tegelikult vist isegi sai PT3-es peaks mingi süsteem olema nagu player 1 stats, player 2 jne, sealt isegi sai paika panna vist.

  20. #20
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Partypokker

    Mul on selline fishine küsimus - Ma teen praegu esimest korda elus PartyPokeris sng'd. 1-laua oma. Kuid kurat, ma ei leia kuskilt, kus näeb palju mängijaid raha saab ja kui palju saab. Mul chiplead, tahaks hakata pushima bubble's. Kiire :D

Lehekülg 1, kokku 17 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES