Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 73
  1. #21

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Starsis ise ka mängin classic theme ja avatarsid peal, pole viga minumeelest.
    +1
    ei saa aru nendest kellel mingi jube plain theme on kus isegi royal ilus välja ei näe
    pilt tuleb kui sessi viitsin teha

  2. #22

    Re: Game screenshot

    ( Click to show/hide )

  3. #23
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Game screenshot

    Mul jäävad inimesed tänu avataridele meelde.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Mul jäävad inimesed tänu avataridele meelde.
    Täpselt. Peale selle avaridega tuvastan ära paremini fishe, regular mängijaid ja regular donke, kes käivad korra nädalas raha annetamas. Teinekord, kui laud waiting listiga ette popib, siis visuaalselt tuvastan sekundiga ära, et see on regularide laud just tänu avatarile.

    Samuti mainisin, et avataridega saab fishe tuvastada - näiteks 99.999999% ajast tite pildiga kasutajad on fishid. Vaata ta stäkki või HH viimast viite kätt ning saad selle viimase sajatuhandikprose ka juurde panna, kas on fish või mitte ilma, et sa temaga oleks ühtegi kätt mänginud.

    Ning kõige lõpuks avatarid aitavad mul ka meta-mängu meelde jätta, kui mängid paljudes laudades

    EDIT: Ja kui mängid cascades, siis oskad lauas paremini ka orienteeruda. Tead, et ahaa siin lauas mul oli 3 kätt tagasi AA või jäid bluffiga vahele või kuskil siin lauas oli suur käsi, mis tahtsin kontrollida või siin lauas on suur fish, vaatan kas on ikka alles jne.

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    liiga häriv pole see classic theme + avatars ?
    ei ole kunagi midagi teist proovinud ja nyydseks olen nii ära harjunud, et ei kavatse muutma hakata.

  6. #26

    Re: Game screenshot

    Minuarust on ka avatarid superhead asjad ning kaudselt võivad nad isegi ranka poolt toodud punktidega seoses winrate parandada :)

  7. #27
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Samuti mainisin, et avataridega saab fishe tuvastada - näiteks 99.999999% ajast tite pildiga kasutajad on fishid.
    keegi teab, kust parimaid fotosi leiab? vahetaks starsis avatari ära, ehk peetakse dongimaks :)

  8. #28
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    keegi teab, kust parimaid fotosi leiab? vahetaks starsis avatari ära, ehk peetakse dongimaks :)
    Vale vastus fish, sest see funkab ainult esimesed 100-200 kätt, küll siis juba aru saadakse, et sa ei ole fish ja starsis ei ole niipalju laudu, et leiad kogu aeg regulare.

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Game screenshot

    dämit

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Game screenshot

    Mul mingi loll avatar kogemata juhtunud ja nüüd ei saa enam ära vahetada. Millalgi ikka peaks saama juu....keegi teab kaua aega peab olema avatarivahetusel ?

  11. #31
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Mul mingi loll avatar kogemata juhtunud ja nüüd ei saa enam ära vahetada. Millalgi ikka peaks saama juu....keegi teab kaua aega peab olema avatarivahetusel ?
    kirjutad supporti ja siis lasevad vahetada. Ma kunagi sain nii, aga ütlesid mulle et ära võta kombeks seda pildi vahetamist.

  12. #32
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Täpselt. Peale selle avaridega tuvastan ära paremini fishe, regular mängijaid ja regular donke, kes käivad korra nädalas raha annetamas. Teinekord, kui laud waiting listiga ette popib, siis visuaalselt tuvastan sekundiga ära, et see on regularide laud just tänu avatarile.

    Samuti mainisin, et avataridega saab fishe tuvastada - näiteks 99.999999% ajast tite pildiga kasutajad on fishid. Vaata ta stäkki või HH viimast viite kätt ning saad selle viimase sajatuhandikprose ka juurde panna, kas on fish või mitte ilma, et sa temaga oleks ühtegi kätt mänginud.
    Kas on tähelepanekuid ka teiste avatari tüüpide kohta?
    Esimese hooga peamised piltide kategooriad (peale tittede):

    -Pildid kus tüüp oma naisega koos (eriti mingid keskealised)
    -Pildid koduloomadega ( igasugu penid ja kõutsid )
    -Pildid oma võimsatest masinatest (2- ja 4-rattalised)
    -Pildid oma enda mollist
    -Pildid mingist netist leitud kuumast tibist
    -Pildid oma naisest/tüdruksõbrast (saab aru et ei ole vist netist otsitud ilus tsikk:D)

    Millised rohkem ja vähem fishised on?

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Game screenshot

    enda näo pildiga on enamasti mittepädevad mängijad imo.

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Mul mingi loll avatar kogemata juhtunud ja nüüd ei saa enam ära vahetada. Millalgi ikka peaks saama juu....keegi teab kaua aega peab olema avatarivahetusel ?
    Saada kiri support@pokerstars.com ja ütle neile, et nad laseks sul avatari jälle muuta. Kui saadavad kirja vastu, et nüüd saad vahetada ja vali hoolega, siis uuenda oma pilt ära ja saada neile kiri, et sul pilt uuendatud ja las nad vaataksid selle üle. Nii saad oma pildi vahetada ära 10 minutiga. Kui sa neile teist ülevaatamis kirja ei saada, pead ootama teinekord päevi, et nad pildi ära uuendaks.

  15. #35
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    enda näo pildiga on enamasti mittepädevad mängijad imo.
    Pokerstarsi lobbys on all mingi 3 pokerstarsi prod ja siis 1 lihtsurelik, kes on mingi weekly mtt leaderboardy kinni pannud vms. Seal ma omast arust olen alati enda näo piltidega mängijaid näind.
    Päris koomiline oleks muidugi seal Negreanu jne kõrval mingi lolli mordaga koera näha, lol:D (eeldan et sinna pannakse ikka mängija avatar või tuleb pokerstari special oma pilt selliseks pidulikuks puhuks saata?)

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas SamGold
    Pokerstarsi lobbys on all mingi 3 pokerstarsi prod ja siis 1 lihtsurelik, kes on mingi weekly mtt leaderboardy kinni pannud vms. Seal ma omast arust olen alati enda näo piltidega mängijaid näind.
    Päris koomiline oleks muidugi seal Negreanu jne kõrval mingi lolli mordaga koera näha, lol:D (eeldan et sinna pannakse ikka mängija avatar või tuleb pokerstari special oma pilt selliseks pidulikuks puhuks saata?)
    Seal nö passipilt ikka, mitte avatar, ma arvan. Aga selle nädala võitja, ma vaatasin esimese hooga, et Mürka :o :o :o

  17. #37

    Re: Game screenshot

    ja nii see elu k2ib ... proovisin ka 24table nl25 on suht iis .. eks bb/100le nats kannatab kuid volyymiga ehk tapab paremaks,
    ps see lappari 15" :D


    ( Click to show/hide )

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ja nii see elu k2ib ... proovisin ka 24table nl25 on suht iis .. eks bb/100le nats kannatab kuid volyymiga ehk tapab paremaks,
    ps see lappari 15" :D


    ( Click to show/hide )
    nii hoiad alati laudu kui mängid?

  19. #39
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Game screenshot

    Nojah, leitsi elutildi põhjus leitud.

  20. #40

    Re: Game screenshot

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Kui lauad niimoodi üksteiste taga siis vahepeal hüppab teine laud järsku, ette .. Näiteks hakkad AA'ga reisima, teine laud lendab 35os'ga ette, minreisid hoopis seal... Settingutest peaks selle kuidagi maha saama panna loodetavasti...
    Starsis ei hüppa ju enne järgmine aken ette kui eelmises on tegevus lõpetatud...

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES