Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1

    25$ rebuy, 30K Guar. AJ SB-l. fold,push, või midagi muud.......

    käsi on kodu laptopis, kirjutan mälu järgi.
    olukord: järgi 78 mängijat 350-st. mina 48.
    blindid 500/1000, ante ca 70.
    keskm stack 20K, minul 13K.

    10-ne laud, MP2(14K) reise 2500.
    mina SB-l(13K) A J . pot 4700. minu käik???
    BB-l tight mängija 10K stackiga.

    MP2 on keskmisest tublisti aktiivsem,loosim(hea) mängija, kelle stack on kõikunud 10-30K vahel mitu korda.
    korra on ta mu blindi varastanud, korra panin all inni vastu, millele foldis. cbeti teeb ta 100%.
    reise on tal alati 2,5-3BB. showdowni pole näinud.
    minu imago tight.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: 25$ rebuy, 30K Guar. AJ SB-l. fold,push, või midagi muud.......

    Mina lükkaks kõik sisse kuna arvatavasti ta tahab blinde mingi keskmise käega mida AJ suht kindlalt beatib.aga see on ainult minu arvamus :D

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: 25$ rebuy, 30K Guar. AJ SB-l. fold,push, või midagi muud.......

    ära aint calli

  4. #4

    Re: 25$ rebuy, 30K Guar. AJ SB-l. fold,push, või midagi muud.......

    All-In raudselt

  5. #5

    Re: 25$ rebuy, 30K Guar. AJ SB-l. fold,push, või midagi muud.......

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    ära aint calli
    seleta...

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 25$ rebuy, 30K Guar. AJ SB-l. fold,push, või midagi muud.......

    Mu esimene mõte oli fold ja kui hakkasin seletust kirjutama, siis mõtlesin, et see siiski on shove. Väga variatsioonirikas aga kui sa oled turniiril, et võita kogu turniir, mitte tiksuda võimalikult suure rahani siis push on hea.

    Seega SHOVE.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    seleta...
    Ma arvan, et ta pidas silmas, et nii fold kui push on head aga mitte kunagi ära calli :)

  7. #7

    Re: 25$ rebuy, 30K Guar. AJ SB-l. fold,push, või midagi muud.......

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mu esimene mõte oli fold ja kui hakkasin seletust kirjutama, siis mõtlesin, et see siiski on shove. Väga variatsioonirikas aga kui sa oled turniiril, et võita kogu turniir, mitte tiksuda võimalikult suure rahani siis push on hea.

    Seega SHOVE.

    Ma arvan, et ta pidas silmas, et nii fold kui push on head aga mitte kunagi ära calli :)
    1. mängin alati võidu(top3) peale.
    2. tahakski teada, miks arvate, et fold/push on hea ja call halb. mingit põhjendust.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 25$ rebuy, 30K Guar. AJ SB-l. fold,push, või midagi muud.......

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    1. mängin alati võidu(top3) peale.
    2. tahakski teada, miks arvate, et fold/push on hea ja call halb. mingit põhjendust.
    Fold on sellepärast hea, et eelnevat sa oled teda pushinud ja seetõttu on FE-d sul vähem. Aga see ei tähenda, et ta peaks lollusi tegema. Ta võib mõelda, et let's gambool ja callib sind ikkagi korrektselt - 22+, AJ+, vahest SC-d.

    Aga ma arvan, et ta päris 22-ega ei calli ja foldib ära väiksed paarid ütleme 22-66. Samuti võis ta sealt avada AT, A9 ja foldib needki ning mingi chance, et ka AJ viskab põõsasse. Või siis on pyhaviha täis ja callib JTs, QKs-iga. Seega pushil on ülisuur variatsioon siin, kui ta foldib on kõik OK aga kui ta callib siis enamus ajast sa kas flippad, oled real dog ja harvem 60% favoriit. Seega ma arvan, et sa oled ta calling rangest taga (nii 40% underdog) aga kuna ta foldib piisavalt, et see push muutuks kasumlikuks.

    Calliga saad võita poti ühte moodi - kui sa hitid ja seda juhtub 1/3 ajast ja hittimine võib tähendada sulle stack offimist underdogina või võitmist keskmise suurusega potti. Ja kui sa ei hiti, siis oled sa kaotanud 15% oma stackist ja check-raise bluff või donk-bet bluff tähendaks suht commitment moovi sinu jaoks.


  9. #9

    Re: 25$ rebuy, 30K Guar. AJ SB-l. fold,push, või midagi muud.......

    obv shovesin, kuna tänu tema imagole panin ta väga laia range peale ja tänu enda imagole arvasin omavat suurt FE-d.
    aga enne jõudsin kaaluda veel 2 varianti:
    1. min.reise.(või reise 5,5-6K peale). calli peale shove any flop. shove calliksin.
    2. fold. aga noh kui aus olla siis ma ei foldi sellise vastase vastu sellises situatsioonis AJ-d 90% juhtudel. niiet selle mõtte viskasin kiirelt peast.
    kohene all inn tähendab tihti AK,AQ ja vastane teeb korrektse calli väikese pocketiga.
    nii juhtus. callis peale pikemat mõtlemist 44ga.
    min. reise tundus hea lahendus,sest:
    1.indikeerib palju suuremat tugevust kui shove.
    2.commitin end, mind ei saaks enam foldima panna. ja kui vastane paneb mind AA,KK(QQ) peale, siis foldib ta tihti parema käe.


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES