Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 25, kokku 25
  1. #21

    Re: 100+9 turbo FT push/fold otsus

    Peaks olema välja arvutatud kõige plussimad lükked, mõningate eranditega. Nu näiteks tabel ütleb et 10M AA push on kasumlik, samas teistmoodi mängides on veel kasumlikum arvatavasti. See on üks põhjus miks mitte jälgida tabelit, et UTG aga muidu tabeli järgi -cEV lüke. Mina neid arvutuskäike seal ei tea ja ei leidnud kiire google peale kah, nii et pead ei saa anda, väga palju mõjutab seal tabelis positsioon. Kuid selle käega on juba tõesti see kah mida 2plus2 räägiti et stack on 3-4 viigis ja ICM mõttes paha lüke.

  2. #22
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: 100+9 turbo FT push/fold otsus

    Konkreetse käe kohta on targemad arvamust avaldanud, ma jätan enda oma enda teada. Aga mind huvitaks pigem, kuidas siin KK või AA tuleks mängida. Endal päris tihti ette tulnud ja üldiselt olen limpinud lootes, et edasi keegi vaatab panka ja pushib. Kas see on mõistlik? UTG min raise peale samas olukorras olen ise SB või BB ära visanud. Vabandan ka, et nats offtopicuks läks.

  3. #23

    Re: 100+9 turbo FT push/fold otsus

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Konkreetse käe kohta on targemad arvamust avaldanud, ma jätan enda oma enda teada. Aga mind huvitaks pigem, kuidas siin KK või AA tuleks mängida. Endal päris tihti ette tulnud ja üldiselt olen limpinud lootes, et edasi keegi vaatab panka ja pushib. Kas see on mõistlik? UTG min raise peale samas olukorras olen ise SB või BB ära visanud. Vabandan ka, et nats offtopicuks läks.
    kk/aa pfai

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: 100+9 turbo FT push/fold otsus

    Mis on ICM? :-[

  5. #25

    Re: 100+9 turbo FT push/fold otsus

    Minu arust tsipa loose, et pushida, liiga often callitakse Ax maha.

    Edit: ICM on selline keeruline asi nagu Independent Chip Model

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES