Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 2, kokku 2
  1. #1

    zoom turniiri põrumine

    Tere kõigile pokkeri huvilistele. Olen siin uus ja olen hobimängija.
    Seega kõiki mõisteid jms ei pruugi teada ja palun lihtsamalt seletada, kui võimalik.
    Kuidas oleks parimad viisid seda kätt mängida? Aga enne kirjutan, kuidas mängisin.

    Tegemist on pokerstarsi freeroll zoom turniiriga (Usain Bolt kampaania) 9 mängjat lauas.
    Jõudsin ca 22 min mängida ja sel hetkel oli mul peaaegu 2 x keskmine stäkk ehk 8242.
    Pime panused 40/80 ja ante 10. Mina siis BB ja käes 5 7 kolmas, neljas ja kuues callivad SB loobub ja ma passin.

    Flop: 7 6 6

    Kuna minu kord on käia ja teised limpisid sisse, siis panustasin panga suuruse panuse 450, et kaitsta 7 paari. 6 kellelgi käes vähetõenäoline. Vähemalt arvasin nii. Seega tegin neile turn kaardi kalliks.
    kolmas ja neljas loobuvad. Kuues mängija maksab.

    Turn: 7 6 6 4

    Kuna laud ikkagi kuiv ja kõrgeid kaarte pole, siis kaitsen ikkagi 7 paari ja panustan panga suuruse panuse ehk 1350. Ta tõstab 5360 peale. Mõtlen tükkaega ja tunduks nagu bluffib, sest laud kuiv ja arvasin, et tal keskpärane käsi. Pank praegu mõtlemise ajal on 8060 ja mul käes veel 6442. Otsustasin maksta.

    River: 7 6 6 4 J

    Pank : 12 070
    Temal käes veel: 11 162
    Minul nüüd: 2432

    Ta läheb all-in. Mõtlesin, et olen juba liiga palju panustanud ja ei uskunud, et tal hea käsi. Maksin.
    Temal käes: 5 3
    Seega ta sai turniga rea.
    Kas korrektsem poleks pidanud olema temal kaardid maha visata, kui ma pärast floppi panga suuruse 450 suuruse panuse tegin? Või ta olekski pidanud vastu võtma, sest tal suur stäkk ja oute on piisavalt?
    Ilmselt oleks ma pidanud tõsiselt mõtlema loobumise peale, kui tegi suure tõste turnil? Poleks osanud oodata sellist kätt tal.
    Kriitika teretulnud.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: zoom turniiri põrumine

    See on freeroll, sp näedki neid 53 calle pre ja flopil jne. Kõigil pohhui

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES