Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 69
  1. #21
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    http://www.pokernewsdaily.com/united...er-funds-2830/

    Ma küll aru pole saanud ,et NL25 ja NL50 "raskemaks" läinud on, täna tunudub just eriti fishi olevat

  2. #22
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    ongames ei ole jah usakaid, aga absolute poker, pokerstars ja kas party ka usakaid lubab?edit; ei luba nii,et see lööb kõige rohkem pokerstarsi, full tilti ja cereust

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    no ma näen FTPs täna ka sitax USA mängijaid laudades.. donkavad oma cashi maha? kusjuures lauad on küll loosemad

  4. #24

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    imo starsis on mõju n2ha ...vaatasin nl50 laudu ... no need olid kani masendavad mini 20 minti tagsi

  5. #25

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    http://www.rwsop.com/poker-news/poke...eems-hard.html
    euroopa kohta ka nats uudiseid .. kuigi ilmselt vanad ... meil nii ull õnneks asi ei ole veel

  6. #26

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    aga kui suur on oht et see UIEGA seatõu moodi usast meilegi nakkab? :-\

  7. #27
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Tsitaat Algselt postitas AriaWORLD
    aga kui suur on oht et see UIEGA seatõu moodi usast meilegi nakkab? :-\
    Loodame, et siin kriisi ajal lolliks ei minda ka euroopa poolel.

  8. #28

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    njh aga pole ju välistatud, et mõni jobu tahab suurelt usalt malli võtta ...

    Ja näiteks Eestile oleks ju palju kasulikum, kui me hetkel hoopis Olympicus istuks ;D

  9. #29
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Tsitaat Algselt postitas AriaWORLD
    njh aga pole ju välistatud, et mõni jobu tahab suurelt usalt malli võtta ...

    Ja näiteks Eestile oleks ju palju kasulikum, kui me hetkel hoopis Olympicus istuks ;D
    Suhteline mõiste, kui kulutan iga kuu 50k eestis ostes asju jne, siis see ikka riigile peaks kasulik olema, samuti ei taha mingeid töötuabirahasi jne.

  10. #30

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Olen vaadanud viimastel päevadel seda plrs per flop asja sedasi, et kerin kõige kõrgemale ja Starsi default suuruse juures on tavaliselt olnud kõige madalam näha kuskil 29-34%
    Viimastel päevadel on olnud 27-30% kanti :-\
    Ning natuke alla kerides on kohe laxult enamus 24% lauad juba, varem oli sitaks laudu 25-28 ranges kah!

    Aga praegu tegin ühe sessi, protsendid olid küll madalad, kuid fishe siiski jätkus!

  11. #31

  12. #32

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Suhteline mõiste, kui kulutan iga kuu 50k eestis ostes asju jne, siis see ikka riigile peaks kasulik olema, samuti ei taha mingeid töötuabirahasi jne.
    Ma olen alati õelnud, et meie riik on suht rumalalt käitunud ja pole mõistnud, kust tegelik rikkus tuleb. Nüüd sosistatakse jälle develveerimisest, suures EURile mitteminemise hirmus hoitakse seda seda muidugi tagasi ja tehakse nägu, nagu oleks see loll jutt. Tegelikult teatud ringkondades nähakse seda võimalusena taas hoogustada välisinvestorite aktiivsust. Palju aga siis tegelikult need poputatud välisinvestorid meile seda raha on toonud?

    Poliitikud on lubanud palgatõusu jne., aga keegi ei mõtle kõvasti, mille arvelt see palk siis saab tõusta. Sisuliselt on see raha vasakust taskust paremasse tõstmine.

    EKSPORT on see, mille arvelt me saame tegelikult rikastuda. Nüüd on viimasel ajal teatud grupil lamp ikka vaikselt põlema läinud ja mingi ekpordi toetamise süsteem on välja töötatud, aga see ei ole stimuleeriv, vaid pigem mingi vastik rahamangumise süsteem.

    Ehk siis minu silmis on pokkerimängijad kõvad eksportöörid. Küsimus on muidugi, kuidas see ära tõestada, et me ei ole hoopis kõvad importijad. :)

    Samuti ma ei tea, kui palju me oleme käest-jalust seotud selle EL-i seadusandlusega. Et kui EL peaks midagi UIEGA sarnast vastu võtma, siis kas Eesti saab sellest sõltumatult omad reeglid kohandada, jättes meid näiteks piirkonnaks, kus kõik selline on hoopis lubatud. Siiamaani on riigimeestel küll sülg jooksnud hasartmängust laekuva raha peale ja loonud selleks suht soosiva keskkonna.

    Segane jutt veidi, aga lihtsalt mõned mõtted...

    Eriti ärgitab mind kirjutama sellistest asjadest see, et kui ma suudan hispaanlaselt, prantslaselt, venelaselt, kellelt iganes kuus mitu tuhat dollarit välja meelitada ja siis lähen ja lasen selle raha eestlaste seas ringlema, siis olen just mina see, kes kõige otsesemalt meie riiki rikkamaks teeb. Ja mulle peaks loodama kõik tingimused selleks, et ma seda võimalikult motiveeritult edasi saaks teha. Kaasaarvatud maksusoodustused.

    Inimesed, firmad, kes toodavad väärtust ekpordi näol tuleks igasugustest maksudest vabastada, vastupidi: riik peaks neile peale maksma, et seda tegevust veelgi motiveerida ja hoogustada.

    Reaalsus on meie poliitika maastikul muidugi hoopis midagi muud, poliitikute otsuseid mõjutavad hoopis teised asjad, kui tihti meie riigile kasulik oleks, aga see on hoopis teine teema.

    Edit
    Leidsin enda jutus loogikavea :)
    Kui online pokker on mujal keelatud, siis pole ka võimalik ekspordiga tegeleda.
    Jäävad küll veel pilukad vist :)

  13. #33
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    virx.

    Ekspordi promomine on kuidagi nii indrekneiveltlikult populistlik. Saan su mõttest aru, aga see, et toetada eksporti kui välisnõudlus on madalseisus ning tugevat nn "toodet" Eestil ei ole (eeliseks on üldjuhul ainult odav hind/madalad tööjõukulud) on praegu nagu hilinenud meede. 15 aastat tagasi oleks pidanud juba alustama nii ekspordi kui ka megapopulaarse teadmistepõhise Eesti (sh innovatsiooni) toetamisega.

    Devalveerimist kommenteerides - jah, see annaks eelise, aga kuivõrd antud seaduse vastuvõtmisega läheb aega, siis mõju oleks pigem marginaalne. Lisaks - mis saab neist inimestest (st enamus), kes on võtnud kodulaenud EURides, kuid palka saavad ju EEKides.



    L.

  14. #34
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Kasiinomehed on läbi aegade head lobistid olnud, seega ma arvan, et see asi USA-s uuesti üles tuli, on seotud Las Vegase "tööga". Seal üldiselt asjad üsna kehvad, suured kasiinod miinustes jne. Ilmselt üritavad inimesi niimoodi päriskasiinodesse tagasi tuua.

  15. #35
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Väga nutused lood tõesti, kui isegi sellisel tasemel juba kajastamist leiab: http://online.wsj.com/article/SB124459561862800591.html

    See aspekt, et netipokker Eestisse välisraha toob - no vaevalt küll. Võitvate ja kaotavate mängijate suhe ilmselt sama suuresti igalpool. Teenib seega maja ikka, mitte EV.

  16. #36
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    The seizures come as a debate over Internet gambling heats up in Washington. Last month, U.S. House Financial Services Committee Chairman Barney Frank (D., Mass.) introduced a bill that would legalize and regulate Internet gambling.

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    pokerscout.com lehel veel graafikutes suuri erinevusi märgata pole..

  18. #38
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Küll asi maha rahuneb ja kõik okei varsti jälle ja ka USA kodanikud saavad mängida jälle.

  19. #39
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    krt ei tea et see enne maha rahuneda saab, kui need rahad lahti on lastud, phmt praegu võttis US justice department kinni vahendaja kes ps, full tilti, jm. raha kandis... inimesed ei saa enam e-checke kasutada...kui ei võeta vastu seadust kuidas reguleerida interneti kasiinosid siis ka asi ei muutu

  20. #40
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Huvitav kuidas full tildi usa prod nüüd mängivad >:(

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES