Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 81 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 1609
  1. #201
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas n2xxi Vaata postitust
    avastasin seal paar tyypi, kes regulaarselt juba m6nda botivad laudades (NL10) ja saatsin vastavasse kohta (operations@) t6enditega e-maili. kas sellisel juhul k2itutakse tavaliselt nii v6i mida tegelikult tegema peaks?
    Mismoodi sa nad kindlaks tegid? :D
    Ise pole seal märganud ühtegi, kes koguaeg mängiks... aga üks Liam1215 oli, kellega oli päris palju käsi koos ja mingi kahtlase stäkiga short oli ta. Samas olen teda ka kõrgemal näind mängimas full stackiga..

  2. #202

    Re: 888

    cdenvir7 ja cass7111, sama tyyp t6en2oliselt. umbes 12h yhe nimega ja siis vahetus ja ligi 12h teise nimega. kunagi samal ajal ei m2ngi, t2na n2iteks kui cass7111 lahkus l2ks 15 minutit ja siis ilmus cdenvir7. pokertracker n2itab suhtkoht t2pselt samat statistikat (5000-8000 k2tt), m6lemad aussid. m6tlemisaeg j22b alati samasse vahemikku, kunagi ei tee otsust enne oma korra k2tte j6udmist, kunagi midagi ei r22gi ega vasta.
    kuna cdenvir7 on m2nginud juba suht pikalt, siis pakun, et ta m6tles, et kahe vahetusega teenib ju poole rohkem ja hankis ka teise kasutaja endale.

    abuseda eriti ei saa, panin t2na nende range kirja, homme proovin veidi julmemalt allini neid lykata teatud situatsioonides. kui flopil checkib, v6ib alati teha yle poti raise, siis foldivad (alati on ysna t2pselt sama m6tlemisaeg selles situatsioonis). betib top pairi, overpairi, oe ja flush draw. turnil teeb tihti nii ees kui taga olles checki, ja kui checkib turnil, siis midagi omades betib riveril kindlasti.
    m6ned teised regid ka saavad aru, et tegemist on bottidega ja soovitavad lihtsalt v2ltida neid.

    muidu kas te seda olete t2hele pannud, et freerollides on alati inimesi, kellel on 5-7 kasutajat ja ei katsu seda isegi kuidagi varjata? a la adam1701, adam1702, adam 1703 jne. ning k6ik samast riigist p2rit.

  3. #203
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 125

    Re: 888

    Viitsid pane mõlema mängija kohta PT3 screenshot ja võimalikult paljude stattidega.

  4. #204

    Re: 888

    sain siis vastuse ka, aga nad poleks nagu aru saanud, millega tegu on ("chip dumping/collusion" - ma pole sellest ju r22kinud):


    Thank you very much for informing us of this matter. Although we have specialized software which monitors all tables and a team of experts who study the games closely, they are not infallible, and some cases of chip dumping/ collusion etc may slip though the net. We do our level best to keep our Poker Room safe for our members, and always act on information given.

    Please beware that a full investigation into the mentioned accounts is under way and in the event that we find evidence of this they will be dealt with.

    Due to strict company policies I will not be able to divulge to you our findings.

    I would like to Thank you once again and wish you a great day and the best of luck at the tables.

    ja siin siis screenshotid:
    ( Click to show/hide )


    ja t6siasi, et nad pole koos m2nginud:
    ( Click to show/hide )

  5. #205
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888

    hmm põnev...

  6. #206

    Re: 888

    kui teaks tulemust ette, l2heks nende vastu AI k6mmutama :D

  7. #207

    Re: 888

    neid ei koti üldse, kui keegi botib, peaasi et raket genereerib. tubli 2a on juba nl 100 FR jp laudades 1 bot ja pole midagi ette võetud. tipolina vms. oli ta nimi vist, võin ka eksida.

  8. #208
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 888

    Mõnel on sitt jooks, mul pole üldse jooksu.

  9. #209
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: 888

    Olen ka kohanud seda mitte jooksu:D

  10. #210

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Mõnel on sitt jooks, mul pole üldse jooksu.
    as ma olen varemgi öelnud, siis suur raise ja flopis saad ise endale kaardid valida

  11. #211
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 888

    Ma sattusin sellest nii pabinasse, hakkasin copi-pastema ja timesin outi.
    Obv oleks otsa pannud siin.

  12. #212
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 125

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas n2xxi Vaata postitust
    sain siis vastuse ka, aga nad poleks nagu aru saanud, millega tegu on ("chip dumping/collusion" - ma pole sellest ju r22kinud):


    Thank you very much for informing us of this matter. Although we have specialized software which monitors all tables and a team of experts who study the games closely, they are not infallible, and some cases of chip dumping/ collusion etc may slip though the net. We do our level best to keep our Poker Room safe for our members, and always act on information given.

    Please beware that a full investigation into the mentioned accounts is under way and in the event that we find evidence of this they will be dealt with.

    Due to strict company policies I will not be able to divulge to you our findings.

    I would like to Thank you once again and wish you a great day and the best of luck at the tables.

    ja siin siis screenshotid:
    ( Click to show/hide )


    ja t6siasi, et nad pole koos m2nginud:
    ( Click to show/hide )
    Sampled väiksed aga statid on küll kole sarnased.

  13. #213
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888

    Nagu siin juba varem öeldi, siis selliseid "minor detailid" ei koti absoluutselt 888 supporti.

  14. #214
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Mõnel on sitt jooks, mul pole üldse jooksu.
    Kaeba kohtusse ja nõua big blind tagasi.

  15. #215

    Re: 888

    Kas praegu saab 888 pokeris 8dollarit niisama? Ükskõik kus kaudu ma regan?

  16. #216
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kas praegu saab 888 pokeris 8dollarit niisama? Ükskõik kus kaudu ma regan?
    Uus kasutaja peaks alati 100$ saama, pluss veel deposiit boonuse.

  17. #217

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Uus kasutaja peaks alati 100$ saama, pluss veel deposiit boonuse.
    Aga kui ma depot ei tee?

  18. #218
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Uus kasutaja peaks alati 100$ saama, pluss veel deposiit boonuse.
    Alati ei saa

  19. #219
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Aga kui ma depot ei tee?
    Siis ei saa, seal kirjas ka tingimused aga deposiit on kohustuslik. Account tasub alles siis teha kui tõsiselt mängida tahate seal, siis saate boonuse ka vabastada.

  20. #220
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888

    Seda 300$ boonust(100 tuleb insta 400st) alla NL50 küll lahti ei mängi kuu ajaga..

Lehekülg 11, kokku 81 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES