Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 81 EsimeneEsimene ... 816171819202868 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 1609
  1. #341

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    krt see 888 webcam lauad on ikka kuldsed, siuksed fishid koos ja naljakas kohati mida kutid webcammis teevad... igasugu inimesi olemas ikka :D
    üks paks vend närib sihvkasid koguaeg, üks on nagu mingi narkolaksu all, tõmbleb täiega.

  2. #342
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Terv, kuna see software uuendus tuli? Mul viskab ette errori, et uus software jms, et hakkab alla laadima vms, vajutan OK ja midagi ei juhtu, võtan uuesti softi lahti ja ei update midagi.. ??

  3. #343

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Selle rahade kinnijäämise kohapealt.. eelmine laupäevaõhtu jäid rahad kinni 4jas lauas. (~$40) Iga päev pmst live suppordiga suhelnud ja asjad üsna nutused. Iga päev üteldakse et kahjuks pole veel midagi teind ja oodaek veel 24hr.. Viimased 2 päeva sõimanud konkreetselt neid, et mis kradi tuba te olete kes nädal aega parandab ühte väikest probleemi. Vabandati nagu koguaeg jne. üteldi et tegeletakse asjaga. Täna siis oli jälle vabandus, et midagi pole veel liikunud, aga lubati homme õhtuks. Kompensatsiooniks kanti $15 kontole, et see nagu boonus, esimene liigutus suppordi poolt. Kui homme õhtuks korras pole siis uuesti tuleb sõimama hakata, kradi nädal aega raha kinni hoida väga lamp.
    Üteldi et see mingi erandjuhus, seepärast sain ka 15$. Närvi ajab siuke jokutamine.. 888 pole koht kuhu rahad kinni jääda võiksid. :D SOovitan kõik lauad ükshaaval rahulikult sulgeda, ma panin alt+f4'ga kinni alati, seetõttu jäi mõnikord kinni ka mõnda lauda, raha tuli tagasi paari minutiga aga 4ja lauda jäi nädalaks ajaks esmaskordselt.
    Veebikatega lauad ruulivad igatahes, väga pro asi. Siuksed fishimagnetid et anna olla, koguaeg 5 ~70 vpip vaala lauas. Veebikat nõuab et lauda istuda, aga ma installisin lihtsalt fake webcam draiveri peale ja näitab mul musta pilti.

  4. #344
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Üritan installida 888 pokkeritoa tarkvara ja lööb sellise errori, kas kellelgi on veel olnud nii või oskab aidata?


    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 19.02.11 at 22:12

  5. #345

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    mul polnud dnsi peal, peale selle pealepanekut lasi installida

  6. #346

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    webcami lauad on puhas nuts:D
    hetkel teevad mingid vennad bongist peale korralikult:D

  7. #347
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mul on kaa selle DNS õpetuse järgi kõik paika pandud kuid ikkagi selline error.. wth? Keegi ei tea milles viga võib olla?

  8. #348
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mina lahendasin selle probleemi nii, et lülitasin sisse firewalli progra.

  9. #349
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Suht sick. Ma ei saaks sellises toas mängida, sest ei armasta bankrolli iga päev vaadata ja 1BI kadumist ei paneks tähelegi.

  10. #350

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Täna sõimasin konkreetselt tüübi läbi suppordis, ütles mulle et 5 päeva läheb aega..
    Siis andsin veel sõimu, siiis leiutati mingi supervisor kohale sinna ning üteldi et jah, nende viga, et 24h läheb aega, et homme 100% korras. Krt ma ei tea kui ei ole, sõim5000 veel otsa sinna.

  11. #351

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Nad kunagi nõudsid minult , et saadaksin enda ID-d tõendava pildi , täna siis saatsin ja tegin enda digikaga, sünniaeg, pilt, allkiri ja sihuke värk näha. Panin ID kaardi veel valgele paberile ja kirjutasin sellele oma kasutajanime, tea kas on lootust, et confirmitakse? Tahaks nagu rahasid toast välja kanda, aga ilma selleta panevad nad konto lukku kui terve rolli välja kannan?

  12. #352
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ma tegin lihtsalt aknalaual juhilubadest telefoniga pildi ja sobis küll.

  13. #353
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas kellegil veel laggib soft viimasel ajal rohkem tavalisest ? Teed softile restarti, ei miskit. Solid tuba oma cashoutimise ja muude jamadega....

  14. #354
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kas kellegil veel laggib soft viimasel ajal rohkem tavalisest ? Teed softile restarti, ei miskit. Solid tuba oma cashoutimise ja muude jamadega....
    laupäeva öösel lagis küll, mõtlesin et viga minu sitas ühenduses. kas võib olla et cashout venib? praegu juba teist päeva awaiting process cashier history all

    e: ok, support ütles, et 3 päeva internal processinguks ja siis veel 1-2 päeva MB-sse edastamiseks.
    mõnus värk, võrreldes PS-iga
    Viimati muudetud adam_q poolt : 21.02.11 at 20:06

  15. #355

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Nad kunagi nõudsid minult , et saadaksin enda ID-d tõendava pildi , täna siis saatsin ja tegin enda digikaga, sünniaeg, pilt, allkiri ja sihuke värk näha. Panin ID kaardi veel valgele paberile ja kirjutasin sellele oma kasutajanime, tea kas on lootust, et confirmitakse? Tahaks nagu rahasid toast välja kanda, aga ilma selleta panevad nad konto lukku kui terve rolli välja kannan?
    kandsin just terve rolli v2lja, ei tahetud küll mingit ID koopiat ega midagi ja 4 tööpäeva ja raha oli mb olemas:)
    olen rahul.

  16. #356

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    cashoutid on alati täpsed neil, täpselt 3 tööpäeva ja on mb's, ükskord läks isegi 2 päeva ainult.
    aga täna suhtelsin suppordiga, kehitavad õlgu jälle, sorry, et pole vel korras, saatsin igalepoole neid, siis üteldi et sõimata pole vaja, ja et tunnipärast saadavad meili mulle infiga, 2 tundi möödas, sittagi pole meilis, nüüd uuele suppordiringile

    --edit

    epic.. oodake veel 72 tundi..
    Viimati muudetud KristjanRawk poolt : 21.02.11 at 22:04

  17. #357
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    cashoutid on alati täpsed neil, täpselt 3 tööpäeva ja on mb's, ükskord läks isegi 2 päeva ainult.
    aga täna suhtelsin suppordiga, kehitavad õlgu jälle, sorry, et pole vel korras, saatsin igalepoole neid, siis üteldi et sõimata pole vaja, ja et tunnipärast saadavad meili mulle infiga, 2 tundi möödas, sittagi pole meilis, nüüd uuele suppordiringile

    --edit

    epic.. oodake veel 72 tundi..
    kas mingi ekstrasuur summa või miks venib? minevikus mingi jama old sul vms?

  18. #358

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    mingit jama pole olnd, varem 5$ jäänd samamoodi, kanti papp kohe tagasi järgmisel päeval ja vabandati
    nüüd aint 40$, ja siuke huiamine ja pedereerimine käib. umbes et support ei saa midagi teha, supervisor ütles 72 tundi ja jokk.
    tahaks kradi helistada sinna ja teada saada, et mis kradi ajude keppimine seal käib.

  19. #359

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    mingit jama pole olnd, varem 5$ jäänd samamoodi, kanti papp kohe tagasi järgmisel päeval ja vabandati
    nüüd aint 40$, ja siuke huiamine ja pedereerimine käib. umbes et support ei saa midagi teha, supervisor ütles 72 tundi ja jokk.
    tahaks kradi helistada sinna ja teada saada, et mis kradi ajude keppimine seal käib.
    on 40$ seda v22rt, et nii hullult p6ed sellep2rast jne?

  20. #360

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    eino rahad oli vja välja kanda kõik, ma ise ka micros siis oligi mingi 40$umbes br.. kõik oli laudades kinni
    nüüd enamvähem pohh juba, aga ikkagi põhimõtte pärast

    --edit
    tundub et nad on oma tech tüübid tööle lõpuks saand, papp nüüd tagais kontol. 10 päeva läks aega
    Viimati muudetud KristjanRawk poolt : 22.02.11 at 14:41

Lehekülg 18, kokku 81 EsimeneEsimene ... 816171819202868 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES